آیا بعد از گذشت چند سال از سکونت مستاجر ایشان می تواند ادعای مالکیت را مطرح کند؟

kardan پرسیده شده در 1 سال پیش
سلام به شما و خسته نباشید.
اگر ملکی چندین سال تحت اجاره یک مستاجر باشد و تغییر نکرده باشد، آیا بعد از گذشت چندین سال، مستاجر میتواند ادعای مالکیت برای ملک داشته باشد؟

1 پاسخ
گروه وکلای دیوان‌سالار عضو سایت پاسخ داده شده در 1 سال پیش
باسلام 
خیر به هیچ عنوان 
مستاجر هرچند با سابقه تصرف طولانی صرفا مالکیت منافع را در زمان مورد اجاره دارد و مطابق با ماده 22 قانون ثبت , مالک کسی است که ملک به نام وی در دفتر اسناد ثبت شده باشد 

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل