آیا رابطه جنسی دهانی یا رابطه بدون دخول زنا محسوب میشود؟

م ع پرسیده شده در 1 سال پیش
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما. میخواستم ببینم آیا رابطه دهانی باخانمی که با میل خودش این کار را کرده زنا محسوب میشود ؟ و اگر موقعی چنین شخصی از بنده شکایت کند چه جرمی متوجه بنده خواهد بود؟

1 پاسخ
مهدی مصفا پاسخ داده شده در 1 سال پیش
در نظر قانون اینگونه موارد عنوان رابطه نا مشروع میباشد.
که جزو تقبیل و ملاسمه میباشد مورد که شمار عرض کردید و طبق ماده 237 قانون مجازات اسلامی موجب سی و یک تا هفتاد و چهار ضربه شلاق تعزیری درجه شش میباشد.
عنوان جرم شما برقراری رابطه نامشروع میباشد.

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل