احضاریه تعیین مهلت جهت انجام کاری برای شخص ذی سمت و مرتبط چگونه است؟

علی رضوی پرسیده شده در 1 سال پیش
خسته نباشید. یرای من احضاریه تعیین مهلت جهت انجام کاری برای شخص ذی سمت و مرتبط اومده. میخواستم یک وکیل کیفری راهنمایی کنن که منظور این پیام چیست؟

شعبه صادر کننده:
شعبه ششم دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 21 (ارشاد) تهران
تاریخ صدور:
……
موضوع ابلاغیه:
ابلاغ اخطاریه/احضاریه تعیین مهلت جهت انجام کاری برای شخص ذی سمت و مرتبط
سایر اطلاعات:
مهلت حضور 30 روز از تاریخ ….. علت حضور :دفاع از اتهام انتسابی
متن ابلاغیه:
بسمه تعالی
«آگهی احضار متهم مجهول المکان»
در اجرای ماده های 174 قانون آیین دادرسی دادگاه های عمومی و انقلاب در امور کیفری به فرزند که مجهول المکان بوده و حسب مندرجات پرونده کلاسه ———/د6 این شعبه به اتهام فراهم نمودن موجبات فساد تحت تعقیب می باشد، ابلاغ می شود که ظرف یک ماه از تاریخ نشر آگهی جهت دفاع از خود در برابر اتهام مذکور در شعبه ششم دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 21 تهران واقع در خیابان شهید بهشتی خیابان احمد قصیر جنب بیمارستان آسیا حضور به هم رساند. در صورت عدم حضور، جلب خواهد شد.


برای اطلاعات بیشتر مقاله روبرو را مطالعه کنید: وکیل کیفری

6 پاسخ
سعید ستوده پارسا (وکیل پایه یک دادگستری) پاسخ داده شده در 1 سال پیش
برای دفاع از اتهام انتسابی با ضامن مراجعه کنید 

گروه وکلای دیوان‌سالار عضو سایت پاسخ داده شده در 1 سال پیش
این ابلاغ نشان دهنده این است که شما جرمی مرتکب شده که در حال رسیدگی در شعبه اعلامی میباشد و اینک به عنوان دفاع از اتهام احضار شده اید . جهت جلوگیری از بازداشت با یک ضامن ( از قبل شرایط ضمانت را از شعبه مربوطه توسط خود و یا یک وکیل سوال نمایید . ) به شعبه جهت دفاع مراجعه نمایید . 

فریبا آزاده رنجبر (کارشناس حقوقی) پاسخ داده شده در 12 ماه پیش
موضوع ابلاغیه، حضور در دادگاه و دفاع از اتهامی است که نسبت به شما وارد شده است که ضمانت اجرای عدم حضور نیز جلب است. با یک ضامن در جلسه ی دادگاه حاضر شوید و برای اینکه ضامن شما در دادگاه مورد قبول واقع شود با یک وکیل مشورت نموده و یا از طریق شعبه ی مربوطه شرایط ضامن را جویا شوید.

گروه وکلای دیوان‌سالار عضو سایت پاسخ داده شده در 9 ماه پیش
سلام .يه كسي رفته از شما شكايتي كرده .حالا براي روشن شدن موضوع ميخوان شما هم تشريف ببريد اون جا و توضيح بديد.سعي كنيد يه ضامن هم همراهتون باشه كه اگر نياز شد سريع بتونيد معرفي كنيد .
تو احضاريه هم گفته اگر تا اين مدتي كه گفتيم تشريف نياريد حكم جلب شما رو صادر ميكنيم.

حامد شاکری نیا (وکیل پایه یک دادگستری) پاسخ داده شده در 3 هفته پیش
این ابلاغ به معنای حضور شما در دادسراجهت دفاع از اتهام و شکایتی است که  علیه شما صورت پذیرفته است می باشد و باید در دادسرا حضور پیدا نمایید و همزمان باید ضامن جهت ضمانت زمان تا پایان رسیدگی با خود داشته باشید

حامد شاکری نیا (وکیل پایه یک دادگستری) پاسخ داده شده در 3 هفته پیش
این ابلاغ به معنای حضور شما در دادسراجهت دفاع از اتهام و شکایتی است که  علیه شما صورت پذیرفته است می باشد و باید در دادسرا حضور پیدا نمایید و همزمان باید ضامن جهت ضمانت زمان تا پایان رسیدگی با خود داشته باشید

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل