فریب در عقد

و ش پرسیده شده در 1 ماه پیش
بنده در سال 95 عقد نمودم و پس از گذشت بیست روز از عقد متوجه شدم که همسرم بیمار می باشد و متوجه شدم که همسرم بیماری سرطان تخمدان دارد و پس از انجام مراحل درمان به مدت چهار ماه ، تقاضای طلاق به دادگاه را نمودم و دادگاه محترم اعلام نمود که می بایستی کلیه مهریه و نفقه ایشان را پرداخت نمایم و اعتراض نیز نمودم و لایحه را دال بر فریب بنده در عقد را نوشتم ولی هیچگونه جوابی دریافت نکردم .

1- آیا کسی که بیمار است مهریه یا نفقه به ایشان تعلق می گیرد ؟

2- کسی که نامزد هست نفقه تعلق می گیرد آن هم در سال 95 مبلغ 720 هزار ماهیانه

3- دکتر صراحتاً اعلام نمود که این بیماری بیش از یکسال می باشد که در بدن ایشان می باشد اما قاضی محترم هیچگونه ترتیب اثری بابت این قضیه اعمال ننمود

0936***4289

1 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری عضو سایت پاسخ داده شده در 1 ماه پیش
شما دعوی اشتباه طرح کرده اید در صورتی که زوج درخواست طلاق نماید طبق ماده 29 قانون حمایت خانواده باید تمام حق وحقوق زوجه ونصف مهریه را اگر باکره باشد پرداخت کند می بایستی دعوی فسخ نکاح به علت تدلیس طبق ماده 1128 قانون مدنی مطرح می کردید اگر ادعای شما ثابت می شد هیچگونه حق وحقوقی تعلق نمی گرفت

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس بگیرید (44899341-021)
error:

پرونده خود را به وکیل متخصص بسپارید!

گروه وکلای دیوان سالار | وکالت تخصصی

به وکیل متخصص

      نیاز دارید؟