چک موردی

d ه پرسیده شده در 3 ماه پیش
سلام

خسته نباشید

اگر شخصی چک بدون تاریخ را به شخص دیگه داده و تاریخ بزند و زودتر از موعد قرارداد فی ما بین چک برگشت بزند و در دادگاه کیفری ادعا کند که این چک کیفری بوده ولی به نتیجه نرسدوادعا کذب بوده البته هنوز رای نهایی صادر نشده و بعد از هفت سال شکایت حقوقی شروع کند آیا ماده ۳۱۸ تجاری برخودار نمیشه؟ و علیه ظهر نویس چطور که بعد از این همه سال علیه ظهر نویس شکایت کرده و ماده ۳۱۵ به ظهر نویس برخودار نیست ؟

سوال اخر اینکه اگر قاضی محکوم کند خسارت از چه تاریخی حساب میشود ؟

به علت اینکه وکیل طرف مقابل قاضی بازنشسته بوده با همه قضات آشنا هستش و ما با مشکل میتونیم حرفهای خودمون به اثبات برسانیم اصلا قاضی توجه به اسناد و ادله ما ندارد

شعبه ۱۷ حقوقی تبریز هستش .

1 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری عضو سایت پاسخ داده شده در 3 ماه پیش
چنانچه چک بین تجار یا برای امور تجارتی باشد پس از 5سال قابل مطالبه نمی باشد و از ظهر نویس نیز بعد ۱۵ روز قابل مطالبه نیست لکن این امر باید بوسیله شما ثابت شود

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل
error: