خانواده

احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور چقدر است؟ ✔️ |【قانون جدید🥇】

عوامل تغییر رای طلاق در دیوان عالی | نحوه ابلاغ رای در دیوان عالی | شروط 12گانه برای تغییر رای طلاق | مدت زمان رسیدگی به پرونده طلاق در دیوان عالی کشور و ...

پاسخ به این سؤال کلی که احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور چقدر است به اطلاعاتی نیاز دارد که در این متن، شرایط و جزئیات برای تغییر رای طلاق به‌صورت کامل توضیح داده شده است.

همچنین در انتهای همین صفحه میتوانید لیست بهترین وکیل طلاق را مشاهده کنید.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل طلاق متخصص و باتجربه، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

برای افزایش احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور به دلایل قابل قبولی نیازمند است که باید به‌صورت مدارک یا شهود به دادگاه ارائه گردد.
احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور با اعتراض به اعتبار نداشتن مستندات دادگاه، وجود تضاد رای با شرع و قانون، و دیگر دلایل افزایش می یابد و درنتیجه می توان رای را به نفع خود تغییر داد.
حتی در شرایطی می‌توان با اثبات صلاحیت نداشتن قاضی (با دلایلی مانند داشتن ارتباط خویشاوندی) و همچنین صلاحیت نداشتن شهود، درخواست تجدیدنظر کرد و برای تغییر رای اقدام کرد.

دیوان عالی

دیوان عالی کشور یکی از مراجع قضایی کشور است که مهم ترین وظیفه آن رسیدگی به اجرای صحیح احکام در دادگاه ها است.
بررسی و اجرای حکم برای تخلفات ریاست‌جمهوری در صورت مرتکب شدن، بررسی و اجرای حکم برای درخواست های تجدیدنظر از سوی دادگاه های عمومی، نظامی و انقلاب، یکی دیگر از وظایف دیوان است.
شعبه اصلی دیوان عالی کشور در تهران می باشد، دیوان شعبه های متعددی در مشهد و قم نیز دارد.

رسیدگی حضوری به دادخواست و پرونده‌های تجدیدنظر در دیوان عالی کشور، فقط توسط وکلا انجام می شود، یعنی برای انجام کار های پرونده، خود فرد نمی تواند به دیوان مراجعه کند مگر در شرایط خاص.

دیوان عالی کشور در حال بررسی حکم طلاق

انواع پرونده های مورد بررسی در دیوان عالی کشور

پرونده هایی که به دیوان عالی ارسال می شوند، از اهمیت بالایی برخوردارند و همین امر باعث شده که قضاتی باتجربه که سال های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند برای قضاوت این پرونده ها انتخاب شوند.
در کل پروند های تجدیدنظر و بدوی در دیوان بررسی می شوند که این پرونده ها می توانند از نوع حجر، طلاق و تولیت (اداره اموالی که وقف شده) باشند.

پرونده هایی از نوع مالی که جریمه آن ها بیشتر از 2 میلیون تومان باشد در دیوان بررسی می‌شوند.

طلاق و دادخواست طلاق

طلاق، پایان یافتن زندگی و خاتمه رابطه زوجین به‌صورت شرعی است که به3 نوع اصلی، از طرف مرد، از طرف زن و توافقی دسته‌بندی می شود.
هنگام طی‌کردن روند طلاق احتمال داده می شود حقوق فرد ضایع شود و کار به درخواست تجدیدنظر و یا اعاده دادرسی برسد که در این حالت به وکلایی با تخصص در زمینه طلاق توصیه می شود تا با کمک آن ها بتوان احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور را بیشتر کرد و حقوق خود را تمام‌وکمال دریافت کرد.

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

انواع طلاق

طلاق به سه نوع اصلی از طرف مرد، از طرف زن و توافقی تقسیم‌بندی می شود که به‌صورت خلاصه و ساده توضیحاتی ارائه شده.

طلاق از طرف مرد

بر اساس قانون مرد می‌تواند هرزمان که بخواهد درخواست طلاق کند، فقط باید حقوق همسر خود را بپردازد. در این صورت زن نمی تواند مخالفت کند، فقط توانایی درخواست حقوق خود را دارد.

در لینک زیر درباره تغییر رای طلاق از طرف مرد در دیوان کامل تر توضیح داده ایم:

طلاق از طرف مرد

امضاء کردن برگه طلاق توسط زوج

طلاق از طرف زن

زن زمانی می تواند درخواست طلاق کند که دارای شروط  12گانه یا عسروحرج باشد و یا حق طلاق از طرف همسر داشته باشد.

در لینک زیر درباره تغییر رای طلاق از طرف زن در دیوان کامل تر توضیح داده ایم:

طلاق از طرف زن

شروط 12گانه برای افزایش احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور

شروط 12 گانه برای زمانی که زن در شرایط دشواری باشد و امکان ادامه زندگی با همسر خود را نداشته باشد.

 • فعالیت مرد در شغلی که از نظر دادگاه مغایر با حیثیت زوجه است
 • ترک منزل
 • ترک نفقه
 • محکومیت زوج به حبس و زندان
 • اعتیاد
 • بدرفتاری
 • ابتلا به بیماری های صعب‌العلاج
 • جنون
 • محکومیت به مجازات حد و تعزیری
 • اختیار کردن همسری دیگر
 • مفقودالاثر شدن
 • ارتکاب جرم
برای دریافت مشاوره تخصصی طلاق کلیک کنید:

مشاوره حقوقی طلاق

زوجه برای افزایش احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور باید دلایلی قانع‌کننده ارائه دهد یا به‌صورت توافقی برای طلاق اقدام کند که در این شرایط بهتر است با وکیل متخصص در این زمینه مشورت کرده و سپس نسبت به این دادخواست اقدام کند.

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل طلاق متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم طلاق دیوان سالار در بیش از ۳۰۰ پرونده خانواده بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

طلاق توافقی

در این نوع طلاق که زوجین توانایی ادامه زندگی با یکدیگر را ندارند و بر سر مسائل مهریه و دیگر مسائل توافق کرده و سپس با رضایت طرفین از یکدیگر جدا می‌شوند.

در طلاق توافقی زوجین باید در محضر حضور داشته باشند مگر درصورتی‌که فرد از همسرخود وکالت‌نامه داشته باشد.
یکی از انواع طلاق توافقی، طلاق بائن است که در همین متن چگونگی و شرایط آن به‌صورت مختصر و کلی گفته شده است.

امضاء کردن برگه طلاق توسط زوج

طلاق بائن

نوعی از طلاق که مقابل طلاق رجعی است، در این شرایط امکان رجوع زوج وجود ندارد.
در طلاق بائن مرد نمی تواند بدون عقد کردن، دوباره به همسر خود رجوع کند و با زوجه ازدواج کند و حق دریافت نفقه در زمان عِدَّه (زمان بعد از طلاق یا فوت همسر که زوجه از نظر شرعی اجازه ازدواج کردن ندارد) از زن سلب گردد.

مشاهده
وکیل طلاق توافقی خانم ✔️ |【وکیل متخصص✔️】
انواع طلاق بائن
 • طلاق قبل از نزدیکی (زمان عقد)
 • طلاق زوجه در دوره یائسگی
 • سومین طلاق
 • طلاق خلع و مبارات

شرط تنصیف

در شرط تنصیف اگر طلاق از طرف مرد باشد، موظف است که نصف اموال خود یا هزینه ای به معادل آن را به زوجه بدهد.
این قسمت از اموال زوج، شامل دارایی های به دست آوردۀ وی در زمان بعد از ازدواج است و اموال از بین رفته زوج به‌عنوان دارایی فرد حساب نمی شود.
اگر از طرف زوجه سوء رفتاری سر زند این شرط عملی نمی شود و امکان دارد که کمتر از نصف اموال زوج به او برسد و در زمینه تجدیدنظر، باعث کاهش احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور شود.

مهلت تجدیدنظر برای تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور

مهلت ارسال دادخواست 20 روز است، اگر مهلت تمام شود دادخواست فرد مورد قبول واقع نمی گردد، مگر اینکه فرد با مدرک اثبات کند که برای او مشکلی پیش‌آمده یا از ابلاغ حکم بی خبر بوده.

20روز مهلت برای اشخاص مقیم کشور است درحالی‌که برای افراد خارج از کشور تا 2 ماه فرصت برای تجدیدنظر وجود دارد.

در این صورت دادگاه ابتدا باید تصمیم بگیرد که آیا دادخواست واخواهی طلاق مورد قبول بوده یا نه اگر مورد قبول بود، پرونده بررسی می شود و احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور وجود خواهد داشت.

اعتراض به رای برای افزایش احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور

در صورتی زوجین می توانند به‌حکم صادر شده اعتراض کنند که حق تجدیدنظرخواهی را از خود سلب نکرده باشند. اما درصورتی‌که حق اعتراض به رای دادگاه را از خود سلب کرده باشند، حکم صادر شده حکم نهایی و قطعی محسوب می شود و احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور از بین می رود.

ویژگی وکیل در دیوان عالی کشور

اولین و مهم‌ترین ویژگی وکلا در دیوان عالی، باتجربه بودن وکلا است که باعث بهتر و مطمئن طی شدن روند پرونده می شود. در کل استفاده از افراد متخصص برای پیروزی در پرونده توصیه می شود.
از دیگر ویژگی‌های وکیل خوب می توان به معتمد و امین بودن آن اشاره کرد که در گروه وکلای دیوان سالار می توان تمام ویژگی های یک وکیل خوب را در تمام وکلا مشاهده کرد.
در دادگاه بدوی یک قاضی به پرونده رسیدگی می کنند درصورتی‌که در دادگاه تجدیدنظر چند قاضی به دلیل کم‌شدن احتمال خطا بر روی پرونده رسیدگی می کنند.
در واقع وکلای دیوان عالی کشور از تحصیلات یکسانی برخوردار هستند و تفاوت این وکلا در تجربه آنهاست و بر روی پرونده های خود کسب کرده اند و این وکلا می توانند احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور را افزایش دهند و شانس شما را برای دریافت حقوق خود بیشتر کنند.

تاثیر پزشک قانونی در افزایش احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور

در پزشک قانونی آزمایشاتی برای تشخیص باردار نبودن زوجه، بکارت و یا ناباروری صورت می گیرد. بیشترین مراجعه به پزشکی قانونی به‌خاطر گواهی عدم بارداری است زیرا در صورت نبود این گواهی طلاقی صورت نمی گیرد و یا در افزایش احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور تأثیرگذار است.
عده طلاق (مدت زمانی پس از طلاق یا فوت شوهر که زن نباید ازدواج کند) شروطی دارد که یکی از این ها زمانی صورت می گیرد که زوجه باردار باشد.

آزمایشاتی نیز برای مردان صورت گیرد، برای مثال این آزمایش‌ها در شرایطی مثل ادعای زن به‌منظور مشکلات روانی و مشکلات جنسی مرد و… صورت می گیرد که در این صورت مرد نیز باید به پزشکی قانونی مراجعه کند.

روش‌های اعتراض به رای طلاق

واخواهی، فرجام خواهی، تجدیدنظرخواهی و اعاده دادرسی از روش های اعتراض به رأی طلاق هستند که برای آشنایی بیشتر، توضیحاتی در این باره ارائه شده است.

واخواهی طلاق

واخواهی وضعیتی است که فرد هیچ یک از ابلاغیه‌ها را مشاهده نکرده و در جلسات طلاق حضور نداشته باشد، در نتیجه فرد می تواند با استناد این وضعیت درخواست واخواهی کند و با ارائه مدارک و یا شهود، احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور را افزایش دهد.

 اعتراض به رأی غیابی (حضور نداشتن فرد در محکمه و یا خبر نداشتن از ابلاغیه‌ها) را واخواهی می‌گویند.
فرجام‌خواهی طلاق در دیوان عالی کشور

فرد می تواند پس از صادر شدن رای در دادگاه‌های بدوی و یا تجدیدنظر درخواست فرجام خواهی را به دیوان عالی کشور ارسال کند.
در این نوع از اعتراض، حکم صادر شده از نظر شرعی بررسی می شود، یعنی اگر حکم طلاق صادر شده از لحاظ شرعی و قانونی ایرادی به آن وارد باشد، احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور افزایش پیدا می کند.
پرونده درصورتی‌که رای درست نباشد به دادگاه فرستاده می شود تا کاستی‌های آن بررسی و تکمیل شود.

تجدیدنظرخواهی طلاق

در این روش از بررسی دوباره پرونده، فرد متقاضی درخواست خود را برای رسیدگی مجدد به رأی اولیه دادگاه در مرجع بالاتر ارسال می کند.
فرد می‌تواند بعد از صادر شدن حکم دادگاه بدوی با مراجعه به دفتر خدمات الکترونیکی قضایی درخواست تجدیدنظر خود را ارسال کند.

اعاده دادرسی طلاق

همان‌طور که در بالا اعاده دادرسی را توضیح دادیم این نوع اعتراض به رای طلاق در صورتی امکان پذیر است که دادگاه رای نهایی طلاق را داده باشد و این اعتراض به شروطی وابسته است که اگر رای از نظر فرد، دارای یکی از این شروط باشد، می تواند درخواست اعاده دادرسی کند.

در این خصوص توصیه میکنیم حتما صفحه زیر را بخوانید:

وکیل اعاده دادرسی
اعاده دادرسی

چهار روش کلی اعتراض به‌حکم صادر شده وجود دارد، درصورتی‌که فرد، حکم به نفع او نباشد، می تواند اعتراض کند که پرونده در روش واخواهی در همان مرجع و روش تجدیدنظر در مرجع بالاتر مورد بررسی قرار می گیرد.
در این شرایط نبود حکم به نفع فرد و درخواست اعاده دادرسی کافی نیست، بلکه باید حداقل دارای یکی از شروط اعاده دادرسی باشد.

احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور

اعاده دادرسی اصلی

این اعاده دادرسی در صورتی وقوع می یابد که فرد ضرر کرده در اجرای حکم به‌صورت مستقل برای اعاده دادرسی درخواست کرده باشد و این درخواست به همان دادگاهی که رای قطعی صادر کرده ارسال می شود.

مشاهده
وکیل طلاق از طرف مرد ✔️ |【وکیل متخصص✔️】
اعاده دادرسی طاری

فرد برنده در دادگاه قبلی، دادخواست دیگری بر علیه فرد ضرر کرده می‌دهد و از حکمی که به نفع او بوده و در دادگاه قبلی صادر شده استفاده می کند.
فرد ضرر کرده با ارائه مدارک به‌منظور تقلب متقاضی، برای حکم اول درخواست اعاده دادرسی می کند و شعبه دوم ارائه می دهد که در این شرایط این دادگاه پرونده را به دادگاه قبلی جهت رسیدگی ارسال می کند.

شروط اعاده دادرسی برای افزایش احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور
 • نبودن موضوع حکم مورد ادعای خواهان
 • صادر شدن حکم به میزان بیشتر از خواسته
 • تضاد داشتن مفاد یک حکم ناشی از استناد به اصول
 • متضاد بودن دو حکم در مورد موضوعی با همان افراد
 • استفاده از روش های غیرقانونی جهت تاثیر در رای دادگاه که موجب شکستن رای در دیوان عالی کشور می-شود
 • مشخص شدن جعلی بودن اسناد بعد از صدور حکم
 • بدست آوردن اسناد پنهان شده برای طلاق بعد از صدور حکم که موجب نقض رای طلاق در دیوان عالی کشور می شود

نحوه ابلاغ رای در دیوان عالی کشور

سامانه ثنا به‌منظور ارائه خدمات برای دریافت اوراق قضایی و مشاهده ابلاغیه قرار داده شده که توسط این سامانه افراد مربوطه به پرونده می توانند بدون حضور داشتن در مرجع قضایی، توسط پیامک باخبر شده و با ورود به سامانه جواب پرونده در دیوان عالی کشور را مشاهده کنند.

مدت زمان رسیدگی به پرونده طلاق در دیوان عالی کشور

در پاسخ به این سوال که مدت زمان رسیدگی به پرونده طلاق در دیوان عالی کشور چقدر است نمیتوان زمان دقیقی تعیین کرد، اما معمولا رسیدگی بین ۱ تا ۴ ماه طول میکشد.

پیگیری پرونده طلاق در دیوان عالی کشور

برای ثبت شکایت و یا پیگیری پرونده در دیوان عالی کشور، ابتدا شاکی باید در سامانه، ثبت‌نام کند و سپس توسط اطلاعات پرونده در سامانه از مسیر پرونده مطلع شود.

همان‌طور که در ابتدای متن گفته شد، افزایش یا کاهش احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور به عواملی وابسته است که با این محتوایی که مطالعه کردید، می توانید به‌صورت کلی وضعیت خود را در هر مرحله از پرونده بسنجید.
حکم صادر شده در هر پرونده در اولین مرحله به قوانین وابسته است اما تأثیر یک وکیل متخصص و مجرب در حکم صادر شده می تواند چشمگیر باشد.

لیست وکیل طلاق در دیوان عالی کشور

وکیل مونا الماسی سهی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با شماره وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با شماره وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس با شماره وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با شماره وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با شماره وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با شماره وکیل مشاهده رزومه وکیل


دکتر مهرداد محمدی [بخش بین‌الملل]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ مشاور حقوقی و امور قراردادهای شرکت‌هایی چون هواپیمایی قطر و …
⚖️ داوری اختلافات قراردادی فدراسیون فوتبال ایران
⚖️ داور مرکز بین‌المللی مرکز داوری شانگهای (SHIAC)

تماس با شماره وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با شماره وکیل


وکیل محمد فرخی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با شماره وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با شماره وکیل

آیا می دانید؟

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ بیش از ۳۰۰ طلاق، طلاق یک طرفه، طلاق توافقی، مهریه و …

⭐️ طلاق از طرف زوجه برای بازیگر مطرح سینمای کشور

⭐️ پرونده 1500 سکه طلا مهریه برای زوجه

مشاهده سایر پرونده ها

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا در شمال تهران به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری در شمال تهران به ارزش ۱۶ هزار یورو

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری شمال تهران شد.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

مشاهده
هزینه وکیل مهریه ✔️ |【مشاوره تخصصی ✔️】

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

⭐️ پرونده زمین خواری در استان البرز به ارزش ۳۵۰ میلیارد تومان

⭐️ پرونده دستور فروش ملکی به ارزش ۳۸ میلیارد تومان

⭐️ پرونده ملکی ۴۰ هکتاری در شهریار

⭐️ پرونده اختلاف در تهاتر ملکی به ارزش ۲۴ میلیارد تومان

⭐️ پرونده زمین‌خواری ملکی در دماوند به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان که منجر به محکومیت زمین‌خواران و بازپس‌گیری املاک شد.

⭐️ پرونده ملکی که طرف مقابل موکل ستاد اجرایی فرمان امام بود. این پرونده به نفع موکل به اتمام رسید.

⭐️ پرونده شکایت مشارکت در ساخت در تهران

⭐️ بیش از ۲۰ پرونده الزام به تنظیم سند رسمی

⭐️ بیش از ۵۰ مورد پرونده دستور تخلیه و حکم تخلیه

⭐️ بیش از ۱۰ پرونده اراضی ملی

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده اجرت المثل برای زوجه

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده ترک انفاق

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف زوجه در تهران که آقا با معلم مدرسه فرزندشان رابطه نامشروع برقرار کرده بود

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف مرد که همسر وی با ۴ مرد دیگر از جمله وکیل طلاق خود رابطه برقرار کرده بود.

⭐️ پرونده شکایت از کلاهبردار معروف اینستاگرامی (آقای ع-ح) به میزان بیش از ۳۰۰ میلیون دلار : این پرونده در حال حاضر در جریان است.

⭐️ پرونده سرقت ارز دیجیتال به میزان ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ بیش از ۵ مورد پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ ۷ پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال ایرانی (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ بیش از ۱۰ مورد شکایت از شرکت های پانزی

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال و هک ولت توسط کانال تلگرامی معروف

و بیش از 800 پرونده دیگر

وکالت تخصصی

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.91

اگر هنوز سوالی از وکیل طلاق دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 4.78 ( 2 رای)

حامد شاکری نیا (وکیل پایه یک دادگستری)

حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری، با بیش از ۱۲ سال سابقه از مطرح ترین و موفق ترین وکلای تهران می باشند. ایشان با انجام صد ها پرونده در حوزه های مختلف، در زمینه های خانواده، حقوقی و کیفری به طور تخصصی فعالیت میکنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل