خانواده

احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور چقدر است؟ 🥇【قانون جدید✔️】

عوامل تغییر رای طلاق در دیوان عالی | نحوه ابلاغ رای در دیوان عالی | شروط 12گانه برای تغییر رای طلاق | مدت زمان رسیدگی به پرونده طلاق در دیوان عالی کشور و ...

پاسخ به این سؤال کلی که احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور چقدر است به اطلاعاتی نیاز دارد که در این متن، شرایط و جزئیات برای تغییر رای طلاق به‌صورت کامل توضیح داده شده است.

همچنین در انتهای همین صفحه میتوانید لیست بهترین وکیل های طلاق را مشاهده کنید.
برای افزایش احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور به دلایل قابل قبولی نیازمند است که باید به‌صورت مدارک یا شهود به دادگاه ارائه گردد.
احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور با اعتراض به اعتبار نداشتن مستندات دادگاه، وجود تضاد رای با شرع و قانون، و دیگر دلایل افزایش می یابد و درنتیجه می توان رای را به نفع خود تغییر داد.
حتی در شرایطی می‌توان با اثبات صلاحیت نداشتن قاضی (با دلایلی مانند داشتن ارتباط خویشاوندی) و همچنین صلاحیت نداشتن شهود، درخواست تجدیدنظر کرد و برای تغییر رای اقدام کرد.

دیوان عالی

دیوان عالی کشور یکی از مراجع قضایی کشور است که مهم ترین وظیفه آن رسیدگی به اجرای صحیح احکام در دادگاه ها است.
بررسی و اجرای حکم برای تخلفات ریاست‌جمهوری در صورت مرتکب شدن، بررسی و اجرای حکم برای درخواست های تجدیدنظر از سوی دادگاه های عمومی، نظامی و انقلاب، یکی دیگر از وظایف دیوان است.
شعبه اصلی دیوان عالی کشور در تهران می باشد، دیوان شعبه های متعددی در مشهد و قم نیز دارد.

رسیدگی حضوری به دادخواست و پرونده‌های تجدیدنظر در دیوان عالی کشور، فقط توسط وکلا انجام می شود، یعنی برای انجام کار های پرونده، خود فرد نمی تواند به دیوان مراجعه کند مگر در شرایط خاص.

دیوان عالی کشور در حال بررسی حکم طلاق

انواع پرونده های مورد بررسی در دیوان عالی کشور

پرونده هایی که به دیوان عالی ارسال می شوند، از اهمیت بالایی برخوردارند و همین امر باعث شده که قضاتی باتجربه که سال های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند برای قضاوت این پرونده ها انتخاب شوند.
در کل پروند های تجدیدنظر و بدوی در دیوان بررسی می شوند که این پرونده ها می توانند از نوع حجر، طلاق و تولیت (اداره اموالی که وقف شده) باشند.

پرونده هایی از نوع مالی که جریمه آن ها بیشتر از 2 میلیون تومان باشد در دیوان بررسی می‌شوند.

طلاق و دادخواست طلاق

طلاق، پایان یافتن زندگی و خاتمه رابطه زوجین به‌صورت شرعی است که به3 نوع اصلی، از طرف مرد، از طرف زن و توافقی دسته‌بندی می شود.
هنگام طی‌کردن روند طلاق احتمال داده می شود حقوق فرد ضایع شود و کار به درخواست تجدیدنظر و یا اعاده دادرسی برسد که در این حالت به وکلایی با تخصص در زمینه طلاق توصیه می شود تا با کمک آن ها بتوان احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور را بیشتر کرد و حقوق خود را تمام‌وکمال دریافت کرد.

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

شروط 12گانه برای افزایش احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور

شروط 12 گانه برای زمانی که زن در شرایط دشواری باشد و امکان ادامه زندگی با همسر خود را نداشته باشد.

 • فعالیت مرد در شغلی که از نظر دادگاه مغایر با حیثیت زوجه است
 • ترک منزل
 • ترک نفقه
 • محکومیت زوج به حبس و زندان
 • اعتیاد
 • بدرفتاری
 • ابتلا به بیماری های صعب‌العلاج
 • جنون
 • محکومیت به مجازات حد و تعزیری
 • اختیار کردن همسری دیگر
 • مفقودالاثر شدن
 • ارتکاب جرم
برای دریافت مشاوره تخصصی طلاق کلیک کنید:

مشاوره حقوقی طلاق

زوجه برای افزایش احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور باید دلایلی قانع‌کننده ارائه دهد یا به‌صورت توافقی برای طلاق اقدام کند که در این شرایط بهتر است با وکیل متخصص در این زمینه مشورت کرده و سپس نسبت به این دادخواست اقدام کند.

مهلت تجدیدنظر برای تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور

مهلت ارسال دادخواست 20 روز است، اگر مهلت تمام شود دادخواست فرد مورد قبول واقع نمی گردد، مگر اینکه فرد با مدرک اثبات کند که برای او مشکلی پیش‌آمده یا از ابلاغ حکم بی خبر بوده.

20روز مهلت برای اشخاص مقیم کشور است درحالی‌که برای افراد خارج از کشور تا 2 ماه فرصت برای تجدیدنظر وجود دارد.

در این صورت دادگاه ابتدا باید تصمیم بگیرد که آیا دادخواست واخواهی طلاق مورد قبول بوده یا نه اگر مورد قبول بود، پرونده بررسی می شود و احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور وجود خواهد داشت.

اعتراض به رای برای افزایش احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور

در صورتی زوجین می توانند به‌حکم صادر شده اعتراض کنند که حق تجدیدنظرخواهی را از خود سلب نکرده باشند. اما درصورتی‌که حق اعتراض به رای دادگاه را از خود سلب کرده باشند، حکم صادر شده حکم نهایی و قطعی محسوب می شود و احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور از بین می رود.

ویژگی وکیل در دیوان عالی کشور

اولین و مهم‌ترین ویژگی وکلا در دیوان عالی، باتجربه بودن وکلا است که باعث بهتر و مطمئن طی شدن روند پرونده می شود. در کل استفاده از افراد متخصص برای پیروزی در پرونده توصیه می شود.
از دیگر ویژگی‌های وکیل خوب می توان به معتمد و امین بودن آن اشاره کرد که در گروه وکلای دیوان سالار می توان تمام ویژگی های یک وکیل خوب را در تمام وکلا مشاهده کرد.
در دادگاه بدوی یک قاضی به پرونده رسیدگی می کنند درصورتی‌که در دادگاه تجدیدنظر چند قاضی به دلیل کم‌شدن احتمال خطا بر روی پرونده رسیدگی می کنند.
در واقع وکلای دیوان عالی کشور از تحصیلات یکسانی برخوردار هستند و تفاوت این وکلا در تجربه آنهاست و بر روی پرونده های خود کسب کرده اند و این وکلا می توانند احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور را افزایش دهند و شانس شما را برای دریافت حقوق خود بیشتر کنند.

تاثیر پزشک قانونی در افزایش احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور

در پزشک قانونی آزمایشاتی برای تشخیص باردار نبودن زوجه، بکارت و یا ناباروری صورت می گیرد. بیشترین مراجعه به پزشکی قانونی به‌خاطر گواهی عدم بارداری است زیرا در صورت نبود این گواهی طلاقی صورت نمی گیرد و یا در افزایش احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور تأثیرگذار است.
عده طلاق (مدت زمانی پس از طلاق یا فوت شوهر که زن نباید ازدواج کند) شروطی دارد که یکی از این ها زمانی صورت می گیرد که زوجه باردار باشد.

آزمایشاتی نیز برای مردان صورت گیرد، برای مثال این آزمایش‌ها در شرایطی مثل ادعای زن به‌منظور مشکلات روانی و مشکلات جنسی مرد و… صورت می گیرد که در این صورت مرد نیز باید به پزشکی قانونی مراجعه کند.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل طلاق می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل طلاق گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای طلاق گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های طلاق عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل طلاق و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل طلاق

روش‌های اعتراض به رای طلاق

واخواهی، فرجام خواهی، تجدیدنظرخواهی و اعاده دادرسی از روش های اعتراض به رأی طلاق هستند که برای آشنایی بیشتر، توضیحاتی در این باره ارائه شده است.

واخواهی طلاق

واخواهی وضعیتی است که فرد هیچ یک از ابلاغیه‌ها را مشاهده نکرده و در جلسات طلاق حضور نداشته باشد، در نتیجه فرد می تواند با استناد این وضعیت درخواست واخواهی کند و با ارائه مدارک و یا شهود، احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور را افزایش دهد.

 اعتراض به رأی غیابی (حضور نداشتن فرد در محکمه و یا خبر نداشتن از ابلاغیه‌ها) را واخواهی می‌گویند.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل خانواده می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل خانواده گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای خانواده گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های خانواده عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل خانواده و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل خانواده
فرجام‌خواهی طلاق در دیوان عالی کشور

فرد می تواند پس از صادر شدن رای در دادگاه‌های بدوی و یا تجدیدنظر درخواست فرجام خواهی را به دیوان عالی کشور ارسال کند.
در این نوع از اعتراض، حکم صادر شده از نظر شرعی بررسی می شود، یعنی اگر حکم طلاق صادر شده از لحاظ شرعی و قانونی ایرادی به آن وارد باشد، احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور افزایش پیدا می کند.
پرونده درصورتی‌که رای درست نباشد به دادگاه فرستاده می شود تا کاستی‌های آن بررسی و تکمیل شود.

تجدیدنظرخواهی طلاق

در این روش از بررسی دوباره پرونده، فرد متقاضی درخواست خود را برای رسیدگی مجدد به رأی اولیه دادگاه در مرجع بالاتر ارسال می کند.
فرد می‌تواند بعد از صادر شدن حکم دادگاه بدوی با مراجعه به دفتر خدمات الکترونیکی قضایی درخواست تجدیدنظر خود را ارسال کند.

اعاده دادرسی طلاق

همان‌طور که در بالا اعاده دادرسی را توضیح دادیم این نوع اعتراض به رای طلاق در صورتی امکان پذیر است که دادگاه رای نهایی طلاق را داده باشد و این اعتراض به شروطی وابسته است که اگر رای از نظر فرد، دارای یکی از این شروط باشد، می تواند درخواست اعاده دادرسی کند.

در این خصوص توصیه میکنیم حتما صفحه زیر را بخوانید:

وکیل اعاده دادرسی
اعاده دادرسی

چهار روش کلی اعتراض به‌حکم صادر شده وجود دارد، درصورتی‌که فرد، حکم به نفع او نباشد، می تواند اعتراض کند که پرونده در روش واخواهی در همان مرجع و روش تجدیدنظر در مرجع بالاتر مورد بررسی قرار می گیرد.
در این شرایط نبود حکم به نفع فرد و درخواست اعاده دادرسی کافی نیست، بلکه باید حداقل دارای یکی از شروط اعاده دادرسی باشد.

احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور

اعاده دادرسی اصلی

این اعاده دادرسی در صورتی وقوع می یابد که فرد ضرر کرده در اجرای حکم به‌صورت مستقل برای اعاده دادرسی درخواست کرده باشد و این درخواست به همان دادگاهی که رای قطعی صادر کرده ارسال می شود.

اعاده دادرسی طاری

فرد برنده در دادگاه قبلی، دادخواست دیگری بر علیه فرد ضرر کرده می‌دهد و از حکمی که به نفع او بوده و در دادگاه قبلی صادر شده استفاده می کند.
فرد ضرر کرده با ارائه مدارک به‌منظور تقلب متقاضی، برای حکم اول درخواست اعاده دادرسی می کند و شعبه دوم ارائه می دهد که در این شرایط این دادگاه پرونده را به دادگاه قبلی جهت رسیدگی ارسال می کند.

شروط اعاده دادرسی برای افزایش احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور
 • نبودن موضوع حکم مورد ادعای خواهان
 • صادر شدن حکم به میزان بیشتر از خواسته
 • تضاد داشتن مفاد یک حکم ناشی از استناد به اصول
 • متضاد بودن دو حکم در مورد موضوعی با همان افراد
 • استفاده از روش های غیرقانونی جهت تاثیر در رای دادگاه که موجب شکستن رای در دیوان عالی کشور می-شود
 • مشخص شدن جعلی بودن اسناد بعد از صدور حکم
 • بدست آوردن اسناد پنهان شده برای طلاق بعد از صدور حکم که موجب نقض رای طلاق در دیوان عالی کشور می شود

نحوه ابلاغ رای در دیوان عالی کشور

سامانه ثنا به‌منظور ارائه خدمات برای دریافت اوراق قضایی و مشاهده ابلاغیه قرار داده شده که توسط این سامانه افراد مربوطه به پرونده می توانند بدون حضور داشتن در مرجع قضایی، توسط پیامک باخبر شده و با ورود به سامانه جواب پرونده در دیوان عالی کشور را مشاهده کنند.

مدت زمان رسیدگی به پرونده طلاق در دیوان عالی کشور

دیوان عالی کشور بالاترین درجه در میان دادگاه‌های کشور را دارد. در واقع، پرونده پس از عبور از دادگاه بدوی و دادگاه تجدید نظر، به دیوان عالی کشور می‌رسد که آن را می‌توان مرحله نهایی برای صدور حکم در نظر گرفت. به همین دلیل، احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور بسیار کم است. مدت زمان رسیدگی به پرونه طلاق در دیوان عالی کشور، شعبه ارجاعی و میزان شلوغی آن شعبه بستگی دارد. به طور کل می‌توان گفت که این زمان چیزی حدود، 3 الی 5 ماه یا در برخی شرایط یک سال به طول می‌انجامد. 

نقض رای طلاق در دیوان عالی کشور

زمانی که رای طلاق پس از فرجام خواهی به دیوان عالی کشور ارسال می‌شود، دیوان عالی موظف به بررسی آن است. در این شرایط، دیوان عالی کشور، فرجام خواهی را مورد بررسی قرار می‌دهد و بر اساس آن، رای نهایی را صادر می‌کند. نقض رای طلاق در دیوان عالی کشور، تنها در شرایط انجام می‌شود که یکی از موارد زیر را داشته باشد. 

 • مخالف بودن رای صادره با موازین شرعی
 • عدم صلاحیت دادگاه صادر کننده رای
 • عدم رعایت اصول دادرسی
 • عدم صحت مندرجات رای

در صورتی که این موارد در فرجام خواهی رعایت نشده باشد، نقض آن در دیوان عالی کشور انجام می‌شود. 

پیگیری پرونده طلاق در دیوان عالی کشور

برای پیگیری پرونده طلاق در دیوان عالی کشور یا هرگونه پرونده قضایی، می‌توانید از طریق سامانه ثنا اقدام کنید. البته، برای استفاده از این سامانه، ابتدا افراد باید در آن احراز هویت انجام دهند. سپس، تمام ابلاغیه‌ها و جزئیات مربوط به پرونده‌های قضایی آنها در سامانه ثنا به آنها ابلاغ می‌شود. 

فرجام خواهی طلاق دیوان کشور چند ماه طول می کشد

برای پاسخ به سوال فرجام خواهی طلاق دیوان کشور چند ماه طول می کشد؟ نمی‌توان پاسخ دقیقی داد. چرا که رسیدگی به پرونده در دیوان عالی کشور، پروسه‌ای زمان‌بر و بسیار مهم است. ولی به طور کلی، برای اشخاص ساکن ایران، این مدت تقریبا 20 روز و برای اشخاص خارج از ایران، تقریبا 2 ماه به طول می‌انجامد. البته، این مدت زمان به موضوع پرونده هم بستگی دارد ولی معمولا پرونده‌های طلاق بین 20 روز الی یک ماه است. 

پرونده طلاق در دیوان عالی کشور چقدر زمان میبرد

پاسخ به پرسش پرونده طلاق در دیوان عالی چقدر زمان میبرد؟ بستگی به شعبه ارجاعی شما دارد. به طور کلی، مدت زمان بین 3 الی 5 ماه را می‌توان برای رسیدگی به پرونده طلاق در دیوان عالی کشور در نظر گرفت. احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور، بالا نیست. چرا که معمولا پرونده‌های طلاق در دادگاه بدوی و دادگاه تجدید نظر به خوبی مورد بررسی قرار می‌گیرند و جایی برای تغییر در آن نمی‌ماند. 

فرجام خواهی طلاق در دیوان عالی کشور

فرجام خواهی طلاق در دیوان عالی کشور انجام می‌شود. در واقع، زمانی که رای فرجام خواهی از سوی دادگاه تجدید نظر ابلاغ شود، شما می‌توانید مراحل فرجام خواهی خود را انجام دهید. برای فرجام خواهی، مدت زمان مشخصی به شما اعلام می‌شود که باید با توجه به آن، فرجام خواهی طلاق را انجام دهید. با فرجام خواهی، احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور بالا می‌رود. 

نقض حکم طلاق در دیوان عالی کشور

اگر در فرجام خواهی، موارد ذکر شده رعایت نشود، نقض حکم طلاق در دیوان عالی کشور انجام می‌شود. چرا که عدم رعایت این موارد، نقض فرجام خواهی است و در این صورت، فرجام خواهی در نظر دیوان عالی کشور مورد قبول واقع نمی‌شود. احتمال تغییر رای طلاق در دیوان عالی کشور، پس از نقض فرجام خواهی بیشتر می‌شود. 

لیست وکیل طلاق در دیوان عالی کشور

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

آیا می دانید؟

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ بیش از ۳۰۰ طلاق، طلاق یک طرفه، طلاق توافقی، مهریه و …

⭐️ طلاق از طرف زوجه برای بازیگر مطرح سینمای کشور

⭐️ پرونده 1500 سکه طلا مهریه برای زوجه

مشاهده سایر پرونده ها

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا در شمال تهران به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری در شمال تهران به ارزش ۱۶ هزار یورو

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری شمال تهران شد.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

⭐️ پرونده زمین خواری در استان البرز به ارزش ۳۵۰ میلیارد تومان

⭐️ پرونده دستور فروش ملکی به ارزش ۳۸ میلیارد تومان

⭐️ پرونده ملکی ۴۰ هکتاری در شهریار

⭐️ پرونده اختلاف در تهاتر ملکی به ارزش ۲۴ میلیارد تومان

⭐️ پرونده زمین‌خواری ملکی در دماوند به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان که منجر به محکومیت زمین‌خواران و بازپس‌گیری املاک شد.

⭐️ پرونده ملکی که طرف مقابل موکل ستاد اجرایی فرمان امام بود. این پرونده به نفع موکل به اتمام رسید.

⭐️ پرونده شکایت مشارکت در ساخت در تهران

⭐️ بیش از ۲۰ پرونده الزام به تنظیم سند رسمی

⭐️ بیش از ۵۰ مورد پرونده دستور تخلیه و حکم تخلیه

⭐️ بیش از ۱۰ پرونده اراضی ملی

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده اجرت المثل برای زوجه

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده ترک انفاق

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف زوجه در تهران که آقا با معلم مدرسه فرزندشان رابطه نامشروع برقرار کرده بود

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف مرد که همسر وی با ۴ مرد دیگر از جمله وکیل طلاق خود رابطه برقرار کرده بود.

⭐️ پرونده شکایت از کلاهبردار معروف اینستاگرامی (آقای ع-ح) به میزان بیش از ۳۰۰ میلیون دلار : این پرونده در حال حاضر در جریان است.

⭐️ پرونده سرقت ارز دیجیتال به میزان ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ بیش از ۵ مورد پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ ۷ پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال ایرانی (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ بیش از ۱۰ مورد شکایت از شرکت های پانزی

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال و هک ولت توسط کانال تلگرامی معروف

و بیش از 800 پرونده دیگر

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل طلاق متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم طلاق دیوان سالار در بیش از ۳۰۰ پرونده خانواده بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

 

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل طلاق متخصص و باتجربه، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

 

وکالت تخصصی

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.91

اگر هنوز سوالی از وکیل طلاق دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 4.78 ( 2 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل