کیفری

تحصیل مال از طریق استفاده غیر مجاز رایانه ای 🥇【مجازات در قانون جدید | وکیل✔️】

تحصیل مال از طریق استفاده غیرمجاز رایانه ای چیست؟ | تحصیل مال از طریق استفاده غیر مجاز از سیستم رایانه ای در تهران چیست؟ | قوانین و مجازات تحصیل مال از طریق استفاده غیر مجاز از سیستم رایانه ای کدام‌اند؟ | چه زمانی یک کلاهبرداری، کلاهبرداری رایانه‌ای تلقی می‌گردد؟ و...

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل جرایم رایانه ای، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

نمونه پرونده های کیفری شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده شکایت از کلاهبردار معروف اینستاگرامی (آقای ع-ح) به میزان بیش از ۳۰۰ میلیون دلار: این پرونده در حال حاضر در جریان است.

⭐️ پرونده سرقت ارز دیجیتال به میزان ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ بیش از ۵ مورد پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ ۷ پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال ایرانی (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ بیش از ۱۰ مورد شکایت از شرکت های پانزی

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال و هک ولت توسط کانال تلگرامی معروف

مشاهده سایر پرونده های کیفری

⭐️ پرونده نگهداری مشروبات الکلی دست ساز به میزان ۸۰۰ لیتر در انبار شهریار 

⭐️ پرونده نگهداری مشروبات الکلی خارجی به میزان ۷۰ لیتر در تهران

⭐️ پرونده نگهداری مشروبات الکلی به میزان ۴۰ لیتر شراب دست ساز

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده دفاع از اتهام پزشک معروف که به اتهام رابطه نامشروع با زن شوهردار به اقامت اجباری محکوم شده بود.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده اثبات رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۱۶ هزار یورو

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری غرب تهران شد.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف زوجه در تهران که آقا با معلم مدرسه فرزندشان رابطه نامشروع برقرار کرده بود

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف مرد که همسر وی با ۴ مرد دیگر از جمله وکیل طلاق خود رابطه برقرار کرده بود.

و بیش از ۷۰۰ پرونده کیفری دیگر

آیا می دانید؟

تحصیل مال از طریق استفاده غیرمجاز رایانه ای چیست؟

جرائم و کلاهبرداری کامپیوتری از جمله جرائم بسیار رایج در جهان و حتی کشور ماست که سالانه خسارت‌های جبران‌ناپذیر و بدون بازگشتی را به اموال و دارایی‌های افراد وارد می‌کند؛

بنابراین بهتر است که افراد حداقل اطلاعات لازم در زمینه تحصیل مال از طریق استفاده غیرمجاز رایانه ای را داشته باشند تا از وقوع جرم یا ارتکاب آن جلوگیری کنند.

متأسفانه، کشور ما از حیث جرم‌انگاری و تصویب قوانین مشخص و کار‌آمد در حوزه جرائم رایانه‌ای نسبت به کشورهای همتای خود کمی عقب افتاده است؛ اما شما می‌توانید با آگاهی‌بخشی به خود و دیگران از قوانین موجود نیز به نفع خودتان استفاده کنید.

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

تحصیل مال از طریق استفاده غیر مجاز از سیستم رایانه ای در تهران چیست؟

در واقع تحصیل مال از طریق استفاده غیر مجاز از سیستم رایانه ای عبارت است از: اگر کسی به‌ وسیله برنامه‌سازی‌های دروغین، سوء‌استفاده از داده‌ها و اطلاعات کذب و ناقص، استفاده غیرمجاز و غیرقانونی از داده‌ها، سیستم‌های کامپیوتری، برنامه‌ها و سواستفاده از انواع ارتباطات از را دور به کسب مال از اموال و دارایی‌های دیگران بپردازد؛ کلاهبردار رایانه‌ای محسوب می شود.

مجرم علاوه بر رد مال به صاحب اصلی اموال، به ۳ تا ۷ سال حبس و پرداخت جریمه نقدی نیز محکوم می‌شود؛ بنابراین بسیاری از افراد بدون اطلاع قبلی و به‌صورت غیرعمد به تحصیل مال از طریق استفاده غیرمجاز رایانه ای می‌پردازند و به دردسر می‌افتند. 

چه زمانی یک کلاهبرداری، کلاهبرداری رایانه‌ای تلقی می‌گردد؟

لازم به ذکر است که فریب افراد قربانی در کلاهبرداری‌های رایانه، سیستم‌های کامپیوتری، داده‌ها و برنامه‌های رایانه‌‌ای جرم محسوب نشده و تنها در شرایطی که فرد کلاهبردار از طریق راه‌های گفته شده به کسب مال بپردازد، متهم به تحصیل مال از طریق استفاده غیرمجاز رایانه ای می‌شود؛

به زبان ساده‌تر شما زمانی می‌توانید به طرح شکایت علیه یک کلاهبردار رایانه‌ای بپردازید که اموال شما را به هر طریقی دزدیده باشند.

شما می‌توانید از طریق سه ماده در قوانین تجارت الکترونیک نسبت به طرح دعوا و تنظیم شکایت اقدام فرمایید. در ادامه به تعریف این سه ماده و مجازات کلاهبردار طبق هر کدام خواهیم پرداخت.

تحصیل مال از طریق استفاده غیر مجاز از سیستم رایانه ای در تهران چیست؟

قوانین و مجازات تحصیل مال از طریق استفاده غیر مجاز از سیستم رایانه ای کدام‌اند؟

در قوانین تجارت الکترونیکی در سه ماده ۷۴۱، ماده ۱ تا ۸ و ماده ۶۷ به شرح انواع کلاهبرداری رایانه‌ای پرداخته‌اند و در هر کدام از آن‌ها مجازاتی از جمله جریمه نقدی و حبس برای فرد کلاهبردار قید شده است. این سه ماده عبارت‌اند از:

ماده ۷۴۱

طبق ماده ۷۴۱ قوانین تجارت الکترونیکی، اگر کسی از طریق سامانه‌های کامپیوتری یا مخابراتی به‌وسیله اعمالی همچون محو، تغییر متوقف کردن یا ایجاد داده‌ها یا ایجاد اختلال در سامانه به تحصیل غیرمجاز مال برای خود یا دیگران بپردازد؛ کلاهبردار رایانه‌ای شناخته می‌شود.

مثال: ارسال پیامک‌هایی حاوی اطلاعاتی از قبیل:

 • برنده‌شدن در قرعه‌کشی
 • برنده‌شدناموالی مانند خودرو، تلویزیون، سبد کالا و…

در این جرائم فرد قربانی به پرداخت وجه برای تحویل جایزه خود می‌پردازد؛ اما بعد از انتقال وجه، دیگر خبری از کلاهبردار نمی‌شود.

قوانین و مجازات تحصیل مال از طریق استفاده غیر مجاز از سیستم رایانه ای کدام‌اند؟

فرد متهم به تحصیل مال از طریق استفاده غیرمجاز رایانه ای علاوه بر رد مال به قربانی، به مجازاتی از جمله موارد زیر محکوم می‌شود:

 • ۱ تا۵ سال حبس
 • ۲۰ تا ۱۰۰ میلیونتومان جریمه نقدی
 • هر دو مورد

ماده ۱ تا ۸

طبق  ماده ۱ تا ۸ تجارت الکترونیک اگر کسی در بستر مبادله‌های الکترونیکی با استفاده غیر مجاز از نامه‌ها، پیام‌ها، سیستم‌های کامپیوتری و وسایل ارتباط از راه دور به محو، تغییر متوقف کردن یا ایجاد داده‌ها یا ایجاد اختلال در سامانه به گمراهی انواع سیستم‌های پردازش خودکار و فریب دیگران پرداخته و از این طریق به تحصیل مال بپردازد؛ کلاهبردار رایانه‌ای شناخته می‌شود.

فرد متهم به تحصیل مال از طریق استفاده غیرمجاز رایانهای علاوه بر رد مال به قربانی، به مجازاتی از جمله موارد زیر محکوم می‌شود:

 • ۱ تا ۳ سال حبس
 • جریمه نقدی
 • هر دو مورد
لازم به ذکر است که طبق قوانین تجارت الکترونیک، شروع این جرم هم به منزله جرم است و مجازات آن به‌اندازه حداقل مجازات مقرر شده است.

ماده ۶۷

طبق ماده ۶۷ قوانین تجارت الکترونیک اگر کسی به‌وسیله برنامه‌های مخفیانه، بدون مجوز و غیرقانونی رایانه‌ای یا تقلب در سیستم‌های کامپیوتری به کسب اموال برای خود یا دیگران بپردازد، مجرم و کلاهبردار رایانه‌ای شناخته می‌شود.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل کیفری می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل کیفری گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای کیفری گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های کیفری عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

جهت مشاهده لیست وکیل کیفری و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل کیفری

تحصیل مال از طریق استفاده غیرمجاز رایانه ای

مثال:

کلاهبردارانی که با ساخت درگاه‌های پرداخت غیرمجاز و تقلبی اینترنتی، اطلاعات بانکی افراد را می‌دزدند و از طریق اطلاعات کپی شده به تحصیل مال به‌صورت مستقیم یا غیرمستقیم می‌پردازند.

فرد متهم به تحصیل مال از طریق استفاده غیرمجاز رایانهای علاوه بر رد مال به قربانی، به مجازاتی از جمله موارد زیر محکوم می‌شود:

 • ۳ تا ۷ سال حبس
 • جریمه نقدی
 • هر دو مورد

مشاوره حقوقی در زمینه کلاهبرداری‌های رایانه‌ای

کلاهبرداران اینترنتی در هر زمانی، شگردی جدید برای تحصیل مال غیرمجاز و دزدی از افراد را وارد عرصه عمل می‌کنند و هرکسی می‌تواند در دام این افراد بیفتد. ارائه یک مشاوره حقوقی مناسب و کارآمد می‌تواند موجب بازپس‌گیری خسارت شما شود.

شما می‌توانید برای مشاوره حقوقی در زمینه طرح شکایت کلاهبرداری‌های اینترنتی و رایانه‌ای با وکلای مجرب گروه وکلای دیوان سالار تماس حاصل فرماید.

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل جرایم رایانه ای متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم کیفری دیوان سالار در بیش از ۳۱۵ پرونده کیفری، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

وکالت تخصصی

لیست وکیل تحصیل مال از طریق استفاده غیر مجاز رایانه ای

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.99

اگر هنوز سوالی درباره تحصیل مال از طریق استفاده غیرمجاز رایانه ای دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل