کیفری

تعلیق مجازات مشروبات الکلی 🥇【قانون جدید + وکیل✔️】
زیر عنوان تست جدید

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل مشروبات الکلی، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

تعلیق مجازات مشروبات الکلی

امکان تعلیق مجازات برای جرایم مربوط به مشروبات الکلی وجود دارد. صدور قرار تعلیق مجازات مشروبات الکلی در موارد مختلف با توجه به صلاحدید قاضی پرونده انجام می‌شود.

حضور یک وکیل مجرب و ماهر در چنین پرونده‌هایی می‌تواند تأثیر چشمگیری روی نتیجه نهایی داشته باشد.
تنظیم دفاعیه مناسب، تنظیم درخواست تعلیق مجازات مشروبات الکلی، بیان دفاعیه در دادگاه و تسلط کافی بر قوانین و تبصره‌ها توسط یک وکیل خوب باعث می‌شود تا پرونده موردنظر روند خوبی داشته باشد.
گروه وکلای دیوان سالار با در اختیار داشتن تعداد زیادی وکیل پایه یک دادگستری درجه یک می‌تواند راهنمای خوبی در این زمینه برای شما باشد.

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

جرایمی مثل ساخت، خرید، فروش، نگهداری و حمل مشروبات الکلی هر کدام می‌توانند در شرایطی خاص شامل تخفیف و تعلیق شوند. در ادامه این مقاله به شکلی دقیق و کامل شرایط و چگونگی صدور قرار تعلیق مجازات مشروبات الکلی در موارد مختلف را توضیح می‌دهیم.

تعلیق مجازات یعنی چه؟

برای اینکه چگونگی تعلیق مجازات مشروبات الکلی را مورد بررسی قرار دهیم، خوب است ابتدا اشاره‌ای به مفهوم تعلیق مجازات در قانون داشته باشیم.

تعلیق مجازات به معنای یک نهاد تخفیف دهنده است که مجازات فرد مجرم را تا حد مشخصی کاهش می‌دهد. طبق آن فردی که مرتکب یک جرم تعزیری درجه ۳ تا ۸ شده باشد، به شرطی که در مدت معین مرتکب جرم دیگری نشود و دستورات دادگاه را اجرا کند، شامل تخفیف در مجازات خود خواهد شد.

بنابراین در حالتی خلاصه می‌توان این گونه گفت که تعلیق مجازات مشروبات الکلی به این معنا است که دادگاه صادرکننده حکم، اجرای تمام یا بخشی از حکم و مجازات مشخص شده برای مجرم را با شرایط خاصی معلق کند. در این صورت فرد مجرم با تخفیف یا معافیت از مجازات خود روبه‌رو می‌شود.

تعلیق مجازات یعنی چه؟

جرم استعمال مشروبات الکلی

قبل از بررسی کامل چگونگی تعلیق مجازات مشروبات الکلی، باید ابتدا تعریف روشنی از جرایم مربوط به مشروبات الکلی داشته باشیم. استعمال مشروبات الکی که تحت عنوان “شرب خمر” در قانون بیان می‌شود و حمل، نگهداری، خرید و فروش آن در قانون مجازات اسلامی جرم است.

استعمال مشروبات الکلی یا شرب خمر در قانون و شرع و جرم است و دارای مجازات حدی است. مجازات شرب خمر طبق ماده ۲۶۵ قانون مجازات اسلامی برابر با ۸۰ ضربه شلاق است.

همچنین استعمال مشروبات الکلی حین رانندگی یا رانندگی در مستی نیز در قانون مجازات اسلامی جرم محسوب می‌شود. طبق ماده ۷۱۸ قانون مجازات اسلامی، در صورتی که رانندگی در مستی فرد مجرم منجر به فوت شخص دیگری شود، مجازات آن علاوه بر ۸۰ ضربه شلاق، شامل ۲ تا ۳ سال حبس نیز خواهد بود.

یکی دیگر از جرایم مربوط به شرب خمر، استعمال مشروبات الکلی در اماکن، مجامع و معابر عمومی است. در این صورت فرد مجرم علاوه بر اجرای حد شرعی شرب خمر (۸۰ ضربه شلاق) به ۲ تا ۶ ماه حبس تعزیری نیز محکوم می‌شود.

جرم حمل مشروبات الکلی

تعلیق مجازات مشروبات الکلی در خصوص جرم حمل مشروبات الکلی قابل اجرا است. طبق ماده ۷۰۲ قانون مجازات اسلامی، فردی که به ساخت، خرید، فروش حمل و نگهداری مشروبات الکلی بپردازد مجرم است و به ۶ ماه تا ۱ سال حبس، پرداخت جریمه نقدی به میزان ۵ برابر ارزش عرفی آن کالا و تا ۷۴ ضربه شلاق محکوم می‌شود.

تعلیق مجازات حمل مشروبات الکلی

در مبحث تعلیق مجازات مشروبات الکلی، طبق تبصره ۳ ماده ۷۰۳ قانون مجازات اسلامی امکان تعلیق جرم حمل مشروبات الکلی وجود ندارد. اما اگر از یک وکیل مجرب و حرفه‌ای در این زمینه کمک بگیرید، با استفاده از تسلط خود بر قوانین و استناد بر ماده ۴۷ قانون مجازات اسلامی راه‌های جدیدی برای اخذ حکم تعلیق مجازات مشروبات الکلی پیدا خواهد کرد.

حمل مشروبات الکلی جزو دسته جرایم تعزیری درجه ۳ تا ۸ قرار دارد. پس قاعدتاً امکان تعلیق مجازات حمل مشروبات الکلی باید وجود داشته باشد. اما در تبصره ۳ ماده ۷۰۳ قانون مجازات اسلامی این امکان وجود ندارد.
در صورتی که در بند ت ماده ۴۷ قانون مجازات اسلامی به شکل واضح و روشن بیان شده است که امکان تعلیق مجازات قاچاق عمده مشروبات الکلی وجود ندارد.
بنابراین طبق بند ت ماده ۴۷ قانون مجازات اسلامی، تعلیق مجازات مشروبات الکلی در خصوص جرم حمل مشروبات الکلی امری قابل اجرا خواهد بود.

تعلیق مجازات نگهداری مشروبات الکلی

در ماده ۷۰۱ قانون مجازات اسلامی آمده است که حمل و نگهداری مشروبات الکلی جرم است و مجازات آن به سه دسته زیر تقسیم می‌شود:

  • ۶ماه تا ۱ سال حبس
  • ۱تا ۷۴ ضربه شلاق
  • پرداخت جریمه نقدی به میزان ۵برابر ارزش واقعی و عرفی آن کالا
نگهداری مشروبات الکلی بیشتر از ۲۰ لیتر در خودرو، علاوه بر مجازات‌های یاد شده موجب توقیف خودرو نیز می‌شود. اما مجازات نگهداری مشروبات الکلی جزو جرایم قابل تعلیق نیست!

مگر آنکه هنگام صدور حکم خود از یک وکیل ماهر و باتجربه کمک بگیرید. در این صورت او می‌تواند با استناد بر قوانین و تبصره‌های مختلف، مجازات تعیین شده را شامل تخفیف کند.

از آنجایی که حمل و نگهداری مشروبات الکلی جزو تعزیرات است، امکان تعلیق مجازات مشروبات الکلی با صلاحدید قاضی وجود خواهد داشت.

اخذ حکم تعلیق مجازات نگهداری مشروبات الکلی در شرایط مختلف کاملاً متفاوت است. عوامل زیادی مثل نداشتن سابقه فرد مجرم در زمینه حمل مشروبات الکلی، سابقه شخصی و خانوادگی فرد، نحوه دفاع و تنظیم دفاعیه در دادگاه، حسن شهرت فرد و… روی تصمیم نهایی قاضی پرونده تأثیر دارد.

تعلیق مجازات نگهداری مشروبات الکلی

به همین دلیل است که حضور یک وکیل خوب می‌تواند به شکل قابل توجهی روی حکم نهایی دادگاه تأثیرگذار باشد.

تعلیق مجازات قاچاق مشروبات الکلی

وارد کردن مشروبات الکلی به کشور از هر طریق و به هر میزانی که باشد، جرم است. قانون‌گذار در ماده ۷۰۳ قانون مجازات اسلامی درباره جرم قاچاق مشروبات الکلی صحبت کرده است.

وارد کردن مشروبات الکلی به کشور همان قاچاق مشروبات الکلی نام دارد و فرد واردکننده نیز مجرم شناخته می‌شود.

مجازات فرد مجرم در جرم قاچاق مشروبات الکلی برابر است با:

  • ۶ماه تا ۵ سال حبس
  • ۷۴ضربه شلاق
  • پرداخت جریمه نقدی به میزان۱۰ برابر ارزش عرفی کالای قاچاق شده

طبق تبصره سه ماده ۷۰۳ قانون مجازات اسلامی، امکان تعلیق مجازات مشروبات الکلی وجود ندارد! از طرف دیگر در بند ت ماده ۴۷ قانون مجازات اسلامی نیز به طور واضح آمده است که قاچاق عمده مشروبات الکلی تحت هیچ شرایطی قابل تعلیق نخواهد بود.

با این اوصاف، اخذ حکم تعلیق مجازات قاچاق مشروبات الکلی در بسیاری از موارد امری غیرممکن است. مگر آنکه میزان کالای قاچاق شده خیلی کم باشد.

طوری که وکیل پرونده بتواند از کلمه “عمده” در بند ت ماده ۴۷ قانون مجازات اسلامی استفاده کند و برای تعلیق مجازات مشروبات الکلی موکل خود تلاش کند. در نهایت باز هم صدور رأی نهایی دادگاه به تصمیم و تشخیص قاضی پرونده بستگی دارد.

رأی وحدت رویه و تأثیر آن روی تعلیق مجازات مشروبات الکلی

هیئت عمومی دیوان عالی کشور در تاریخ ۲۸ خرداد سال ۱۳۹۸ رأی جدیدی تحت عنوان وحدت رویه شماره ۷۷۸ صادر کرد. طبق این رأی وحدت رویه، همه مجازات‌های مقرر در ماده ۷۰۲ قانون مجازات اسلامی که عموماً مجازات‌های تعزیری هستند، قابل تعلیق شدند؛ بنابراین اخذ حکم تعلیق مجازات مشروبات الکلی با استناد بر رأی وحدت رویه شماره ۷۷۸ امکان‌پذیر است.

تعلیق مجازات مشروبات الکلی

اکنون وکلا می‌توانند بدون نیاز استناد بر بند ت ماده ۴۷ قانون مجازات اسلامی و تنها با تکیه بر شرایط مقرر در ماده ۴۶ قانون مجازات اسلامی اخیر و رأی وحدت رویه شماره ۷۷۸، برای موکلین خود حکم تعلیق مجازات مشروبات الکلی بگیرند.

تقاضای تخفیف مجازات در نگهداری مشروبات الکلی

اینکه حکم تعلیق مجازات مشروبات الکلی برای شما صادر شود یا خیر، تحت تأثیر عوامل مختلف زیادی قرار دارد. نحوه تقاضای تعلیق حکم، نحوه تنظیم و بیان دفاعیه در دادگاه، سوابق فرد و… جزو مهم‌ترین مواردی هستند که روی تصمیم نهایی قاضی پرونده تأثیر می‌گذارند.

بنابراین بهتر است تقاضای تخفیف مجازات در نگهداری مشروبات الکلی توسط یک وکیل مجرب تنظیم شود.

قرار تعلیق مجازات مشروبات الکلی به چه معنا است؟

صدور حکم تعلیق مجازات مشروبات الکلی به معنای برائت کامل فرد از نتایج جرم نیست. طبق این قرار فرد مجرم فقط از جنبه عمومی مجازات رها می‌شود؛ لذا جنبه خصوصی جرم کاملاً وابسته به گذشت و رضایت شاکی خصوصی است.

تصمیم صدور قرار تعلیق تماماً بر عهده قاضی پرونده است. قاضی می‌تواند مجازات تعیین شده برای مجرم را با صلاحدید خود تا میزان ۱ تا ۵ سال به حالت تعلیق درآورد. اما این موضوع در صورتی امکان‌پذیر است که فرد مجرم شرایط لازم را داشته باشد.

قبل از هر چیز سابقه محکومیت کیفری فرد مورد اهمیت است. همچنین مواردی مثل همکاری مؤثر متهم در شناسایی شرکای جرم، اعتراف متهم به جرم خود پیش از دستگیری، بیماری یا کهولت سن متهم، گذشت شاکی خصوصی یا مداخله کم و ضعیف متهم در وقوع جرم می‌تواند احتمال صدور قرار تعلیق مجازات مشروبات الکلی را افزایش دهد.

در این صورت است که دادگاه با درخواست تخفیف مجازات فرد موافقت می‌کند و اجرای مجازات او را به حالت تعلیق درمی‌آورد.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل کیفری می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل کیفری گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای کیفری گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های کیفری عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

جهت مشاهده لیست وکیل کیفری و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل کیفری
نتیجه‌گیری

تعلیق مجازات مشروبات الکلی یکی از تأسیسات کیفری در موضوع مجازات‌ها است که باعث می‌شود تا مجرمان علاوه بر تنبیه و محاکمه، فرصتی برای اصلاح رفتار خود داشته باشند.

صدور حکم تعلیق برای جرایم مربوط به مشروبات الکلی باید با کمک یک وکیل مجرب انجام شود. گروه وکلای دیوان سالار از تعداد زیادی وکیل باتجربه، ماهر و موفق تشکیل شده است که می‌توانند در زمینه‌های حقوقی و کیفری مختلف به شما کمک کنند.

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل مشروبات الکلی متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم کیفری دیوان سالار در بیش از ۳۱۵ پرونده کیفری، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

وکالت تخصصی

لیست وکیل تعلیق مجازات مشروبات الکلی

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

آیا می دانید؟

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا در شمال تهران به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری در شمال تهران به ارزش ۱۶ هزار یورو

مشاهده سایر پرونده ها

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری شمال تهران شد.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

⭐️ پرونده زمین خواری در استان البرز به ارزش ۳۵۰ میلیارد تومان

⭐️ پرونده دستور فروش ملکی به ارزش ۳۸ میلیارد تومان

⭐️ پرونده ملکی ۴۰ هکتاری در شهریار

⭐️ پرونده اختلاف در تهاتر ملکی به ارزش ۲۴ میلیارد تومان

⭐️ پرونده زمین‌خواری ملکی در دماوند به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان که منجر به محکومیت زمین‌خواران و بازپس‌گیری املاک شد.

⭐️ پرونده ملکی که طرف مقابل موکل ستاد اجرایی فرمان امام بود. این پرونده به نفع موکل به اتمام رسید.

⭐️ پرونده شکایت مشارکت در ساخت در تهران

⭐️ بیش از ۲۰ پرونده الزام به تنظیم سند رسمی

⭐️ بیش از ۵۰ مورد پرونده دستور تخلیه و حکم تخلیه

⭐️ بیش از ۱۰ پرونده اراضی ملی

⭐️ طلاق از طرف زوجه برای بازیگر مطرح سینمای کشور

⭐️ پرونده 1500 سکه طلا مهریه برای زوجه

⭐️ بیش از 50 طلاق توافقی

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده اجرت المثل برای زوجه

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده ترک انفاق

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف زوجه در تهران که آقا با معلم مدرسه فرزندشان رابطه نامشروع برقرار کرده بود

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف مرد که همسر وی با ۴ مرد دیگر از جمله وکیل طلاق خود رابطه برقرار کرده بود.

⭐️ پرونده شکایت از کلاهبردار معروف اینستاگرامی (آقای ع-ح) به میزان بیش از ۳۰۰ میلیون دلار : این پرونده در حال حاضر در جریان است.

⭐️ پرونده سرقت ارز دیجیتال به میزان ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ بیش از ۵ مورد پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ ۷ پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال ایرانی (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ بیش از ۱۰ مورد شکایت از شرکت های پانزی

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال و هک ولت توسط کانال تلگرامی معروف

و بیش از 800 پرونده دیگر

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.99

اگر هنوز سوالی درباره تعلیق مجازات مشروبات الکلی دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 4.68 ( 2 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل