کیفری

حکم قضایی رابطه مرد متاهل با زن شوهردار چیست؟ 🥇【قانون جدید ✔️ وکیل】

حکم رابطه نامشروع مرد متاهل با زن شوهردار چیست؟ | حکم ارتباط مرد متاهل با زن متاهل | حکم رابطه زن شوهردار با مرد متاهل چیست؟ | حکم قضایی رابطه تلفنی مرد متاهل با زن شوهردار و...

اگر در پرونده ای با موضوع رابطه نامشروع متهم یا شاکی هستید و میخواهید در خصوص اینکه حکم قضایی رابطه مرد متاهل با زن شوهردار چیست حتما این مطلب را به دقت مطالعه کنید.

در این مطلب حکم قضایی رابطه مرد متاهل با زن شوهردار را طبق قانون جدید به طور کامل بیان خواهیم کرد.

باتوجه به مجازات های سنگین در نظر گرفته شده برای رابطه مرد متاهل با زن شوهردار، توصیه میشود پیش از هر اقدامی با وکیل متخصص مشورت کنید.
در انتهای این مطلب لیست بهترین وکیل رابطه نامشروع تهران را مشاهده خواهید کرد.
در قانون مجازات اسلامی اینطور آمده است که هرگاه زن و مرد متاهلی به برقراری روابطی خارج از عرف جامعه و شرع اقدام کنند، مجرم هستند و باید مطابق قانون مجازات شوند.

حال حکم قضایی رابطه مرد متاهل با زن شوهردار پس از گذراندن مراحل پیچیده‌ای صادر می‌شود. زیرا ابتدا باید وقوع جرم ثابت شود و پس از آن حد و اندازه جرم نیز تعیین شود. 

در ادامه به شکلی دقیق‌تر حکم قضایی رابطه مرد متاهل با زن شوهردار را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

حکم قضایی رابطه مرد متاهل با زن شوهردار

روابط نامشروع بین زن و مرد متاهل می‌تواند در دو دسته زنا و دون زنا (کم‌تر از زنا) قرار بگیرد.

اگر زن و مردی که با یکدیگر رابطه جنسی برقرار می‌کنند متاهل باشند، به جرم زنای محصن یا محصنه مجازات خواهند شد. مجازات آن‌ها نیز برابر با اعدام خواهد بود.

اما روابط نامشروع دون زنا مجازات متغیری خواهد داشت که در نهایت توسط قاضی پرونده و بر اساس میزان جرم مشخص می‌شود.

از آن‌جایی که اثبات جرایم منافی عفت در دادگاه کار سختی خواهد بود، حتما برای افزایش سرعت پیشروی پرونده از یک وکیل رابطه نامشروع خوب کمک بگیرید.

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

حکم رابطه نامشروع مرد متاهل با زن شوهردار چیست؟

حکم قضایی رابطه مرد متاهل با زن شوهردار در دادگاه معمولا بر اساس میزان و نوع جرم صادر می‌شود. رابطه نامشروع انواع مختلفی دارد. هر گونه رابطه غیر عرفی که بین زن و مرد نامحرم شکل بگیرد، رابطه نامشروع نامیده می‌شود.

حال در راستای پاسخ به سوال حکم رابطه نامشروع مرد متاهل با زن شوهردار چیست خوب است بدانید که این حکم توسط قاضی دادگاه و بر اساس نوع و میزان آن رابطه مشخص می‌شود.

حکم قضایی رابطه تلفنی مرد متاهل با زن شوهردار

دامنه روابط نامشروع در قانون مجازات اسلامی بسیار گسترده است. طوری که در برخی مواقع حتی بدون حضور زن و مرد در کنار یکدیگر نیز رخ می‌دهد.

برای مثال زن و مرد نامحرمی که از طریق تلفن و گوشی موبایل با یکدیگر رابطه عاشقانه برقرار می‌کنند، مجرم هستند.

در همین راستا حکم قضایی رابطه تلفنی مرد متاهل با زن شوهردار با توجه به رای و نظر دادگاه می‌تواند شامل یک تا 100 ضربه شلاق یا جریمه نقدی باشد.
برای مشاهده لیست وکیل رابطه نامشروع و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل رابطه نامشروع

حکم رابطه زن شوهردار با مرد متاهل چیست؟

برای اینکه مشخص شود حکم رابطه زن شوهردار با مرد متاهل چیست ابتدا باید حد و حدود جرم مشخص شود. اینکه رابطه بین آن‌ها زنا بوده است یا در دسته روابط نامشروع دون زنا (کم‌تر از زنا) قرار داشته است توسط قاضی دادگاه مشخص می‌شود.

طبق ماده 637 قانون مجازات اسلامی، حکم قضایی رابطه مرد متاهل با زن شوهردار در روابط نامشروع دون زنا برابر با 99 ضربه شلاق خواهد بود.

رابطه زن متاهل با مرد متاهل

در قانون مجازات اسلامی، رابطه زن متاهل و مرد متاهل جرم محسوب می‌شود و مجازات آن توسط قاضی دادگاه مشخص می‌شود.

رابطه زن متاهل با مرد متاهل

این رابطه ممکن است شامل رابطه عاشقانه تلفنی، بوسیدن، در آغوش گرفتن، لمس کردن، هم‌بستر شدن، رابطه جنسی و … باشد. در هر صورت جزو روابط نامشروع تلقی می‌شود و مجازات آن در دادگاه برای زن و مرد مشخص می‌شود.

ضمن اینکه اگر رابطه جنسی بین زن و مرد متاهل صورت بگیرد به عنوان زنای محصنه یا محصن شناخته می‌شود.

حکم زن شوهردار با مرد متاهل

حکم زن شوهردار با مرد متاهل در دادگاه متناسب با جرمی که زن و مرد مرتکب شده‌اند صادر می‌شود. اگر رابطه آن‌ها با عنوان زنای محصنه یا محصن تشخیص داده شود، حکم قضایی رابطه مرد متاهل با زن شوهردار برای هر دو طرف اعدام خواهد بود.

اما اگر جرم برقراری رابطه جنسی بین آن‌ها ثابت نشود به صد ضربه شلاق محکوم خواهند شد. در نظر داشته باشید که برای اثبات چنین جرایمی به شهادت شهود لازم است.

حکم رابطه نامشروع زن و مرد متاهل چیست؟

حکم رابطه نامشروع زن و مرد متاهل چیست؟ پاسخ این سوال تا حد زیادی به مدارک و مستندات موجود و رای و نظر دادگاه بستگی دارد. رابطه نامشروع بین زن و مرد متاهل جزو جرایم منافی عفت است.

به همین دلیل است که اثبات آن در دادگاه کار چندان ساده‌ای نیست. برای اثبات آن مرتکب باید چهار بار در حضور قاضی به جرم خود اقرار کند. همچنین شهادت چهار مرد و دو زن که عمل زنا را مشاهده کرده باشند نیز در اثبات این جرم کمک می‌کند.

ارتباط مرد متاهل با زن متاهل

ارتباط مرد متاهل با زن متاهل

ارتباط مرد متاهل با زن متاهل در هر حد و اندازه‌ای که باشد جرم محسوب می‌شود و در دسته روابط نامشروع قرار می‌گیرد. هر گونه رابطه خارج از شرع و عرف از جمله روایط جنسی و غیرجنسی بین زن و مرد نامحرم، رابطه نامشروع محسوب می‌شود.

حکم قضایی رابطه مرد متاهل با زن شوهردار در تهران بر اساس همین روابط تعیین می‌شود و در مواردی که جرم اتفاق افتاده غیر از زنا باشد، معمولا برابر با 100 ضربه شلاق و جریمه نقدی خواهد بود.

رابطه مرد متاهل با زن متاهل

رابطه مرد متاهل با زن متاهل در دادگاه به طرق مختلفی اثبات می‌شود. اثبات این جرم از طریق اقرار مجرم، شهادت شهود، علم قاضی با استناد به مدارک موجود، گزاش‌های پزشکی قانونی، پیامک‌های به‌جا مانده و عکس و فیلم انجام می‌شود.

برای مثال زمانی که زن و مرد متاهلی از طریق پیامک یا فضای مجازی با یکدیگر در ارتباط باشند، دادگاه با توجه به مضامین غیر اخلاقی پیامک‌های موجود می‌تواند حکم رابطه نامشروع بین آن‌ها را صادر کند.

حکم زن شوهردار با مرد زن دار چیست؟

حکم قضایی رابطه مرد متاهل با زن شوهردار در مواقعی که عمل زنا بین آن‌ها اتفاق افتاده است، برابر با اعدام یا سنگسار خواهد بود. البته طی چند سال اخیر مجازات سنگسار به اعدام تغییر پیدا کرده است.

اما در مواقعی که بین زن و مردی متاهل رابطه نامشروع دون زنا شکل گرفته باشد شرایط متفاوت است. برای اینکه در چنین شرایطی مشخص شود حکم زن شوهردار با مرد زن دار چیست باید منتظر رای و نظر قاضی پرونده باشید.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل کیفری می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل کیفری گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای کیفری گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های کیفری عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

جهت مشاهده لیست وکیل کیفری و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل کیفری

حکم رابطه مرد متاهل با زن شوهردار چیست؟

حکم رابطه مرد متاهل با زن شوهردار چیست؟ صادر کردن چنین حکمی کار سختی خواهد بود. زیرا تمام عوامل تاثیرگذار روی وقوع جرم، مدارک، اظهار نظر شاهدان و … باید مورد بررسی قرار بگیرد.

برای مثال اگر بین یک زن و مرد متاهل زنای به عنف صورت بگیرد در واقع تجاوز رخ داده است و حکم آن برای فرد متجاوز اعدام خواهد بود. در واقع منظور از زنای به عنف برقراری رابطه جنسی با زور و اکراه است.

حکم قضایی رابطه مرد متاهل با زن شوهردار

رابطه مرد متاهل با زن متاهل حکمش چیست؟

اگر فردی ادعا کند که زن و مرد متاهلی که به یکدیگر نامحرم هستند با هم رابطه دارند، باید دلایل محکمی برای ادعای خود در اختیار دادگاه قرار دهد. زیرا در صورتی که ادعای او ثابت نشود، آن زن و مرد مذکور می‌توانند از او به جرم افترا شکایت کنند.

در نهایت این دادگاه است که تصمیم می‌گیرد رابطه مرد متاهل با زن متاهل حکمش چیست.

بنابراین حکم قضایی رابطه مرد متاهل با زن شوهردار بر اساس مدارک و مستندات موجود و توسط قاضی دادگاه صادر می‌شود.

جرم زن متاهل با مرد متاهل

جرم زن متاهل با مرد متاهل در تهران با توجه به اعمال آن‌ها تشخیص داده می‌شود. طبق ماده 637 قانون مجازات اسلامی، زمانی که زن و مردی متاهل با یکدیگر ارتباطی خلاف عرف و شرع داشته باشند و اعمالی منافی عفت انجام دهند، مجرم شناخته می‌شوند و باید مطابق قانون مجازات شوند.

ارتباط بین مرد متاهل و زن شوهردار می‌تواند شامل ارتباط عاشقانه کلامی، پیامکی، تلفنی، بوسیدن، در آغوش گرفتن، لمس کردن، رابطه جنسی، معاشقه و … باشد.

حکم مرد متاهل با زن متاهل

حال حکم مرد متاهل با زن متاهل در صورتی که رابطه آن‌ها در دسته روابط نامشروع دون زنا قرار بگیرد، برابر با 99 الی 100 ضربه شلاق خواهد بود. در واقع روابط جنسی مثل بغل کردن، بوسیدن، لمس کردن و روابط غیرجنسی مثل رابطه عاشقانه، رابطه تلفنی، پیامکی و … جزو روابط نامشروع دون زنا هستند.

حکم قضایی رابطه مرد متاهل با زن شوهردار برای روابطی که شامل زنای محصنه می‌شود نیز برابر با اعدام است.

حکم ارتباط مرد متاهل با زن متاهل

ارتباط بین مرد متاهل و زن شوهردار اگر از خطوط قرمز شرع و عرف خارج شود، جرم محسوب می‌شود. حکم ارتباط مرد متاهل با زن متاهل طبق قانون مجازات اسلامی برابر با 99 الی 100 ضربه شلاق و جریمه نقدی خواهد بود.

این حکم توسط قاضی دادگاه مشخص می‌شود. همچنین طبق ماده 225 قانون مجازات اسلامی، حکم مرد متاهلی که با زنی شوهردار رابطه جنسی (زنا) برقرار کرده است نیز برابر با اعدام خواهد بود.

مجازات رابطه مرد متاهل با زن شوهر دار چیست؟

برای اینکه مشخص شود مجازات رابطه مرد متاهل با زن شوهر دار چیست، قاضی پرونده باید موراد مختلفی را بررسی کند.

حکم ارتباط مرد متاهل با زن متاهل

برای مثال اگر زن شوهرداری که شوهر او دور یا بیمار باشد با مرد متاهل دیگری رابطه جنسی برقرار کند، جرم آن زن دیگر زنای محصنه نخواهد بود. در نهایت حکم قضایی رابطه مرد متاهل با زن شوهردار پس از صدور رای و نظر دادگاه مشخص خواهد شد.

نتیجه‌گیری

رابطه نامشروع بین زن و مرد متاهل حتی اگر به صورت تلفنی برقرار شود و حالت فیزیکی نداشته باشد هم جرم محسوب می‌شود. زن و مرد متاهلی که به جرم رابطه نامشروع محکوم شوند نیز مطابق قانون مجازات اسلامی، مجازات خواهند شد. قاضی پرونده بر اساس میزان و نوع جرم آن‌ها حکم آن‌ها را صادر می‌کند.

بنابراین حکم قضایی رابطه مرد متاهل با زن شوهردار برای روابط نامشروع دون زنا برابر با 99 الی 100 ضربه شلاق و برای جرم زنای محصنه برابر با اعدام خواهد بود.
حضور یک وکیل خوب در دادگاه به روند پرونده کمک بزرگی می‌کند. در واقع یک وکیل ماهر و باتجربه به دلیل تسلط خوبی که روی قوانین دارد روند رسیدگی به پرونده را سرعت می‌بخشد و احتمال وقوع خطا در مراحل قانونی را کاهش می‌دهد.
گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل حکم قضایی رابطه مرد متاهل با زن شوهردار متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم رابطه نامشروع دیوان سالار در بیش از ۳۱۵ پرونده کیفری، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.
گروه وکلای دیوان سالار تیم قوی و مستعدی از وکلای پایه یک دادگستری تشکیل داده است. هر کدام از اعضای این تیم در زمینه خاصی مهارت و تجربه دارند. لذا برای رسیدگی به چنین پرونده‌هایی می‌توانید با گروه وکلای دیوان سالار تماس بگیرید و از راهنمایی‌های یک وکیل رابطه نامشروع استفاده کنید.

 

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل رابطه نامشروع، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده پزشک معروف که به اتهام رابطه نامشروع با زن شوهردار به اقامت اجباری محکوم شده بود.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنا با زن شوهردار در سعادت آباد تهران با که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

مشاهده سایر پرونده

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۱۶ هزار یورو

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری غرب تهران شد.

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

و بیش از ۴۰۰ پرونده کیفری دیگر

آیا می دانید؟

 

لیست وکیل رابطه نامشروع

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

وکالت تخصصی

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.98

اگر هنوز سوالی درباره حکم قضایی رابطه مرد متاهل با زن شوهردار دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل