خانواده

طلاق توافقی بدون حضور زوجین ✔️ |【مشاوره تخصصی✔️】

بخشنامه جدید طلاق توافقی | طلاق توافقی بدون حضور طرفین | طلاق توافقی بدون حضور زوج | طلاق توافقی بدون حضور مرد | طلاق توافقی بدون حضور زوجه | طلاق توافقی بدون حضور زن و...

یکی از مهمترین سوالات افرادی که قصد طلاق توافقی دارند این است که آیا امکان طلاق توافقی بدون حضور زوجین وجود دارد؟

اگر شما هم به دنبال یافتن پاسخ این سوال هستید، حتما تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا به طور کامل به شما پاسخ دهیم.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل طلاق توافقی متخصص و باتجربه، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت جهت طلاق توافقی بدون حضور زوجین کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

طلاق توافقی بدون حضور زوجین

برخی افراد تصور می‌کنند که طلاق توافقی تنها و فقط با حضور هر دو طرف در دادگاه انجام می‌شود. اما یکی از انواع روش‌های طلاق توافقی که کاربرد بسیاری دارد، طلاق توافقی بدون حضور زوجین است.

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل طلاق توافقی متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم خانواده دیوان سالار در بیش از ۳۰۰ پرونده  خانواده، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

طلاق توافقی چیست؟

طلاق توافقی یکی از ساده‌ترین و سریع‌ترین روش‌های طلاق بین افراد است. در این نوع طلاق طرفین بر سر موارد مهمی مانند مهریه، حضانت فرزند، نفقه و موارد دیگر با یکدیگر توافق می‌کنند. یعنی در دادگاه نیازی به شکایت برای حل این موارد نیست.

سپس با مراجعه به دادگاه برای طلاق توافقی، اقدام به رسمی کردن این طلاق می‌کنند. قاضی در ابتدا هر دو طرف را به مشاوره ارجاع می‌دهد تا مشاوره مشکل جدی بین آنها را تأیید کند. سپس با حکم مشاوره و حکم دریافت شده از قاضی می‌توانند اقدام به طلاق کنند.

طلاق توافقی بدون حضور طرفین

گاهی اوقات به‌خاطر وجود دلایل متفاوت هر دو طرف یا یکی از زوجین تمایلی به شرکت در دادگاه ندارند. در طلاق توافقی بدون حضور طرفین، وکلا می‌توانند تمامی امور دادگاه را بر عهده بگیرند.

عدم حضور زوج در دفترخانه

یعنی این که وکیل‌ها به‌جای موکل خود در دادگاه شرکت می‌کنند. به‌خاطر اینکه توافق بر سر همه موارد بین طرفین صورت‌گرفته، هیچ نیازی به حضور آنها در دادگاه نیست.

در صورتی که از وکیل طلاق توافقی در تهران در گروه وکلای دیوان سالار استفاده کنید، نیازی به حضور زوجین در پروسه طلاق توافقی وجود نخواهد داشت.

طلاق توافقی بدون حضور زوج

یک وکیل مجرب می‌تواند در روند طلاق توافقی بدون حضور زوجین، در حالتی که زوج حضور نداشته باشد به او کمک کند. در این حالت زوجه به کمک وکیل خود یا با داشتن حق طلاق می‌تواند اقدام به گرفتن طلاق کند.

اگر زوج تمایلی برای شرکت در دادگاه‌ها و روند طلاق توافقی نداشته باشد، باید از وکیل خود کمک بگیرد.

در طلاق توافقی بدون حضور زوج، دو روش وجود دارد. در روش اول زوج باید حق طلاق داشته باشد. در این حالت با کمک وکیل خود می‌تواند اقدام به گرفتن طلاق توافقی بدون حضور زوجین کند.

ذکر کردن حق طلاق در عقدنامه می‌تواند باعث بیشتر شدن سرعت روند طلاق در این شرایط شود.

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

طلاق توافقی بدون حضور مرد

روش دیگر برای انجام طلاق توافقی بدون حضور مرد، این است که زوجه با گرفتن یک وکیل اقدام به گرفتن طلاق توافقی بدون حضور زوجین کند.

وکالتی که زوجه به وکیل خود می‌دهد، دارای سه شرط مهم است. یعنی باید این سه شرط در وکالت وجود داشته باشد تا وکیل بتواند اقدام به گرفتن طلاق توافقی بدون حضور زوجین کند.

  • شرط اول بلاعزل بودن وکالت است. در این نوع وکالت موکل نمی‌تواند از وکالت داده شده صرف‌نظر کند و وکیل نیز نمی‌تواند از این وکالت استعفا دهد.
  • شرط دوم این است که حق توکیل به‌غیر وجود داشته باشد. یعنی وکیل می‌تواند این وکالت را به وکیل دیگری ارجاع دهد.
  • شرط سوم داشتن حق اسقاط در تجدیدنظرخواهی و فرجام‌خواهی است. حق اسقاط در تجدیدنظرخواهی یعنی هیچ اعتراضی در مورد حکم صادره قبول نمی‌شود و فرجام‌خواهی به معنی منطبق بودن رأی صادره با قانون و شرع است.

وکیل با گرفتن این سه شرط می‌تواند تمامی کارهایی که باید برای طلاق توافقی بدون حضور زوجین انجام دهد را برعهده بگیرد.

در صورت عدم توافق، بازهم طلاق توافقی صورت می‌گیرد؟

قبل از اینکه افراد هر اقدامی برای طلاق توافقی بکنند، باید بر سر تمامی موارد توافق بکنند. این موارد شامل مهریه نفقه و حضانت فرزند است. وجود هرگونه اختلاف بر سر این موارد مانع طلاق توافقی می‌شود.

طلاق توافقی بدون حضور زوجین

افراد می‌توانند به کمک وکلای خود یک توافق درستی داشته باشند. مهم‌ترین بخش در توافق مبلغ مهریه است. زوجه می‌تواند مهریه خود را به طور کامل ببخشد یا مقداری از آن را دریافت کند. البته او می‌تواند به طور کامل نیز آن را دریافت کند.

درمورد حق حضانت فرزند نیز باید تصمیم درستی گرفته شود. حضانت دختر تا ۹ سالگی بین پدر و مادر است و بعد از آن خود او برای حضانت خود تصمیم می‌گیرد. در مورد فرزند پسر این سن به ۱۵ سال می‌رسد.

توافق صورت‌گرفته بین هر سه نفر در دادگاه اعلام می‌شود.نکته مهم در اینجا این است که تمامی توافقاتی که صورت می‌گیرد، باید به‌صورت مکتوب نوشته شود.

البته یک وکیل می‌تواند این توافق‌نامه را به‌صورت کامل بنویسد تا بدون نیاز به حضور زوجین در دادگاه آن را ارائه دهد.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل مهریه می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل مهریه گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای مهریه گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های مهریه عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل مهریه و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل مهریه

طلاق توافقی بدون حضور زوجه

برای اینکه زوج بدون نیاز به حضور زوجه بتواند روند طلاق توافقی را پیش ببرد، می‌تواند از تنها راه ممکن استفاده کند. یعنی بعد از توافق بر سر تمامی موارد، زوجه باید یک وکالت‌نامه برای همسر خود، تنظیم کند و به او وکالت بدهد که تمامی کارهای طلاق را انجام دهد.

در این حالت طلاق توافقی بدون حضور زوجه انجام می‌شود. این راه یکی از راه‌های طلاق توافقی بدون حضور زوجین در دادگاه است.

طلاق توافقی بدون حضور زن

راه دیگری که برای طلاق توافقی بدون حضور زن پیشنهاد می‌شود، این است که زوجه وکالت کامل خود را به طور مستقیم به یک وکیل دادگستری بدهد. این کار کمک می‌کند تا وکیل بدون نیاز به حضور زن در دادگاه و روند طلاق، اقدام به گرفتن طلاق توافقی بدون حضور زوجین کند.

آیا مشاوره‌های دادگاه ضروری است؟

معمولاً تمام مشاوره‌هایی که دادگاه برای افرادی که قصد طلاق توافقی دارند می‌گذارد، ضروری است. در این مشاوره‌ها به بررسی دلایل طلاق می‌پردازند.

اگر مشاور متوجه شود که مشکل زوجین حل‌شدنی است، وجود مشکل برای زوج را رد می‌کند. به همین خاطر حکم طلاق از سمت دادگاه نیز صادر نمی‌شود.

عدم حضور مرد در دادگاه طلاق

طبق نظر دادگاه، این مشاوره‌ها برای اینکه افراد بتوانند با دلایل منطقی اقدام به گرفتن طلاق کنند، ضروری است. اما اگر افراد قبل از مراجعه به دادگاه بر سر جداشدن نظر یکسانی داشته باشند، هیچ نیازی به حضور در جلسات مشاوره نیست.

پس وکلای آن‌ها می‌توانند بدون نیاز به مشاوره روند طلاق را طی کنند.

طلاق توافقی بدون مشاوره

وکیل با انجام تمامی کارها در پروسه طلاق و درخواست حذف مشاوره از دادگاه، می‌تواند شما را از رفتن به این جلسات مشاوره بی‌نیاز کند. در این حالت طلاق توافقی بدون حضور زوجین و حتی بدون نیاز به جلسات مشاوره انجام می‌شود.

برای اینکه طلاق توافقی بدون مشاوره گرفته شود، کافی است که از یک وکیل مجرب کمک بگیرید.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل خانواده می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل خانواده گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای خانواده گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های خانواده عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل خانواده و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل خانواده

مدارک موردنیاز برای طلاق توافقی بدون حضور زوجین

به طور کل برای اینکه طلاق توافقی بدون حضور زوجین صورت بگیرد، به مدارک کلی مانند شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج، آزمایش عدم بارداری نیاز است.

مهم‌ترین مدرکی که در دادگاه به آن نیاز پیدا می‌کنید، وکالت‌نامه است که در آن بر سر نفقه، مهریه و حضانت فرزند توافق صورت‌گرفته است.

شما باید به کمک وکیل خود تمامی موارد به همراه جزئیات آن را مشخص کنید. سپس این وکالت‌نامه توسط وکیل در دادگاه به کار برده می‌شود.

بعد از گرفتن حکم طلاق توافقی برای جاری کردن صیغه طلاق چه مدت‌زمان وجود دارد؟

بعد از اینکه قاضی حکم طلاق را صادر کرد، افراد به مدت سه ماه وقت دارند تا به یکی از دفاتری که در آن ازدواج و طلاق ثبت می‌شود، مراجعه کنند تا صیغه طلاق به طور رسمی نیز خوانده شود.

اگر این مدت تمام شود حکم طلاق دیگر اعتبار ندارد. پس باید بعد از گرفتن حکم برای اجرای آن اقدام کنید تا مشکلی پیش نیاید.

اگر زوج یا زوجه و یا حتی هر دو طرف تمایل به حضور در دفترخانه برای جاری کردن صیغه طلاق نداشتند، می‌توانند با دادن وکالت به وکیل خود این کار را انجام دهند. البته باید به وکیل خود وکالت‌نامه در این حوزه بدهید تا بتواند به شما کمک کند.

طلاق توافقی برای افراد مقیم خارج از کشور

افرادی که در خارج از ایران زندگی می‌کنند، می‌توانند با دادن وکالت به وکیل اقدام به گرفتن طلاق توافقی کنند. البته قبل از آن باید در سامانه مخصوص به این کار یعنی سامانه میخک ثبت‌نام کنند.

بعد از ثبت تمامی اطلاعات در آن می‌توانند اقدام به دادن وکالت به یک وکیل کنند. سپس این وکیل می‌تواند تمامی روند طلاق توافقی را برای شما طی کند. البته مراجعه به سفارت برای شما برای احراز هویت ضروری است.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل طلاق می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل طلاق گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای طلاق گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های طلاق عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل طلاق و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل طلاق

دادگاه طلاق توافقی

سپس وکیل برای طلاق توافقی بدون حضور زوجین در تهران اقدام می‌کند. البته حضور دو وکیل در این راه بسیار مؤثر است. این کار باعث می‌شود که طلاق به‌سرعت و به‌راحتی انجام شود.

شما می‌توانید از گروه وکلای دیوان سالار کمک بگیرید. بعد از گرفتن حکم طلاق شما می‌توانید با مراجعه به سفارت، صیغه طلاق را جاری کنید.

آیا حضور وکیل در طلاق توافقی بدون حضور زوجین ضروری است؟

برای اینکه در دادگاه به حضور طرفین هیچ نیازی نباشد، یک وکیل باید تمامی کارها را برعهده بگیرد. البته بهتر است که افراد از دو وکیل متفاوت کمک بگیرند تا هر وکیل به‌عنوان نایب موکل خود، در دادگاه حضور پیدا کند؛

بنابراین شما باید از یک وکیل کاربلد و حرفه‌ای برای این کار کمک بگیرید.

یکی از بهترین وکلا برای طلاق توافقی بدون حضور زوجین را می‌توانید در گروه وکلای دیوان سالار پیدا کنید. این گروه با داشتن بهترین وکیل‌ها به شما کمک می‌کند تا بتوانید روند طلاق توافقی خود را بدون حضور در دادگاه و بدون نیاز به جلسات مشاوره طی کنید.

لیست وکیل طلاق توافقی

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

آیا می دانید؟

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ طلاق از طرف زوجه برای بازیگر مطرح سینمای کشور

⭐️ پرونده 1500 سکه طلا مهریه برای زوجه

⭐️ بیش از 50 طلاق توافقی

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده اجرت المثل برای زوجه

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده ترک انفاق

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف زوجه در تهران که آقا با معلم مدرسه فرزندشان رابطه نامشروع برقرار کرده بود

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف مرد که همسر وی با ۴ مرد دیگر از جمله وکیل طلاق خود رابطه برقرار کرده بود.

و…

وکالت تخصصی

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.99

اگر هنوز سوالی از وکیل طلاق توافقی دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل