کیفری

مجازات اخاذی چیست؟ ✔️ |【وکیل برای اخاذی✔️】

وکیل برای اخاذی | مجازات جرم اخاذی | مجازات اخاذی چیست | مجازات اخاذی در فضای مجازی | مجازات اخاذی در نیروهای مسلح | مجازات اخاذی با فیلم و...

جرم اخاذی یکی از جرایم کیفری است که با عناوین زورگیری و تهدید در ذهن مخاطب تداعی می‌شود و می‌تواند به صورت خشونت آمیز یا به صورت افشای راز اجرا شود.

در ادامه به مجازات اخاذی می پردازیم.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل اخاذی متخصص و باتجربه، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

برای مشاهده لیست وکیل برای اخاذی و مشاهده نمونه پرونده های گروه وکلای دیوان سالار، به انتهای مطلب مراجعه کنید.

مجازات اخاذی

هدف اصلی اخاذی ممکن است دریافت وجه و مال یا حتی تهدید به انجام یا عدم انجام کاری باشد که در نهایت این کار می‌تواند به نفع باج گیر و به ضرر فرد مورد اخاذی تمام شود.

اخاذی در لغت به معنای زورگیری، باج خواهی و گرفتن مالی با تهدید است. لازم به ذکر است، معنی اصطلاحی این واژه از معنای لغوی آن خیلی دور نیست چرا که قانون گذار اخذ هر نوع مالی به روش قهر و غلبه از فرد دیگر را اخاذی می‌نامد.

هیچ کسی اجازه ندارد به اجبار اموالی که متعلق به او نیست را متعلق به خود کند و در این راستا مجازات اخاذی را برای فرد خاطی تعیین کرده است.

در اخاذی افراد بدون اینکه رضایت داشته باشند، تنها به دلیل تهدید طرف مقابل مجبور می‌شوند اموال خود را در اختیار باج گیر بگذارند.

وکیل اخاذی در تهران

جرایم کیفری از قبیل زورگیری یا اخاذی مانند بسیاری از جرایم کیفری دیگر قابلیت پیگیری قضایی خواهند داشت.

مطابق با قانون مجازات اسلامی در صورتی که عناصر تشکیل دهنده جرم اخاذی سه عنصر قانونی، مادی و روانی باشد از طریق وکیل اخاذی قابل پیگیری و تعیین مجازات خواهد بود.

متأسفانه بسیاری از افراد به دلیل ناآگاهی و گاها ترس، از مراجعه به وکیل برای اخاذی و دادگاه‌های جزایی امتناع می‌کنند. در حالی که مجازات اخاذی در قانون مجازات اسلامی توسط قانون‌گذار تعیین و تصویب گردیده تا افراد بتوانند در کمال آرامش در جامعه زندگی و از حق و حقوق خود دفاع کنند.

آیا می دانید؟

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل اخاذی متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم کیفری دیوان سالار در بیش از ۳۱۵ پرونده کیفری، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

مجازات اخاذی چیست؟

قانون گذار در قانون مجازات اسلامی بسیاری از جرایم و مجازات آن‌ها را پیش بینی می‌کند تا از این طریق مطمئن شود حقوق فردی در جامعه ضایع نخواهد شد و نظم عمومی در جامعه برقرار می‌شود.

مجازات جرم اخاذی، مطابق با ماده 699 از قانون مجازات اسلامی: ” هر گاه، کسی دیگری را به هر نحو به قتل یا ضررهای نفسی و شرافتی و یا افشای سری، نسبت به خود یا بستگان او تهدید نماید، اعم از اینکه به این واسطه، تقاضای وجه و یا تقاضای انجام امر یا ترک فعلی را نموده یا ننموده باشد، به مجازات 74 ضربه شلاق یا زندان از دو ماه تا دو سال محکوم خواهد شد”.

مجازات اخاذی در فضای مجازی

اخاذی یا زورگیری کردن از طریق تهدید جز اعمالی است که به شکل غیر قانونی و از روی اجبار انجام می‌گیرد.

چکش دادگاه اخاذی

اگر این عمل از طریق فضای نا امن مجازی و شبکه‌های اجتماعی انجام گیرد به آن ” اخاذی در فضای مجازی” گفته می‌شود. اخاذی در فضای مجازی جزو یکی از جرم‌های مستقل در قانون مجازات اسلامی به حساب می‌آید.

اکنون مجازات اخاذی در فضای مجازی به شکل زیر است:

 • مجازات با 74 ضربه شلاق
 • محکوم به دو ماه تا 72 روز حبس تعزیری
لازم به ذکر است، هر گونه تسلیم شدن بدون رضایت فرد مقابل، اخاذی در فضای مجازی به حساب نمی‌آید بلکه زمانی اخاذی صورت می‌گیرد که شخص به واسطه تهدید اموال خود را واگذار کند.

اخاذی‌های مالی یا سوءاستفاده‌های غیر اخلاقی از طریق شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و واتساپ انجام می‌شود.

برای اینکه با اخاذی در فضای مجازی بهتر آشنا شوید برای شما نمونه‌هایی ذکر شده تا بتوانید با آشنایی با این جرم از آسیب‌های احتمالی جلوگیری کنید.

 • تهدید و اغفال کردن دختران با استفاده از وعده ازدواج و منتشر کردن عکس‌های خصوصی
 • تهدید از طریق باج افزارها که نوعی بد افزارهای مخرب هستند که از طریق کامپیوتر یا تلفن همراه به اطلاعات شخصی کاربر دسترسی پیدا می‌کنند.

مجازات اخاذی در نیروهای مسلح

جرایم نیروهای مسلح شامل جرایمی می‌شود که فقط در مورد فرد نظامی صدق می‌کند. در ماده 1 قانون نیروهای مسلح به اینکه چه کسی نظامی به حساب می‌آید، اشاره شده است.

دادگاه‌های اختصاصی با عنوان دادگاه نظامی به این امور رسیدگی خواهند کرد.

مطابق با تبصره 2 ماده 1 قانون مجازات اخاذی در نیروهای مسلح، اگر فرد نظامی مرتکب جرمی شود و سپس نظامی به حساب نیاید باز هم به جرمی که وی در زمان اشتغال نظامی به آن مرتکب شده رسیدگی خواهد شد.

مجازات اخاذی با فیلم

متاسفانه امروزه افراد زیادی وجود دارند که تهدید به پخش عکس‌های خصوصی یا فیلم شده‌اند که قربانی اصلی آن دختران و زنان جوان هستند.

دستگاه قضایی در این خصوص بسیار قاطع عمل کرده است و مجازاتی را برای مجرمین وضع کرده است .

مجازات اخاذی با فیلم، مطابق با ماده 699 تعزیرات مصوب 1375 مقرر داشته: ” هر گاه، کسی دیگری را به هر نحو به قتل یا ضررهای نفسی و شرافتی و یا افشای سری، نسبت به خود یا بستگان او تهدید نماید، اعم از اینکه به این واسطه، تقاضای وجه و یا تقاضای انجام امر یا ترک فعلی را نموده یا ننموده باشد، به مجازات 74 ضربه شلاق یا زندان از دو ماه تا دو سال محکوم خواهد شد”.

اما نکته مهم مجازات اخاذی و تهدید اثبات ادله جرم است که راه را برای شکایت شاکی هموار می‌کند.

مجازات اخاذی با چاقو

در اکثر غریب به اتفاق جوامع و کشور‌‌‌ها؛ حمل اسلحه های سرد به خصوص چاقو، جز ناهنجاری‌های فرهنگی به شمار می‌رود.

وکیل اخاذی

در اغلب موارد، حمل کننده چاقو در تلاش است تا فضای رعب و وحشت ایجاد کند که در نتیجه آن به اهداف نامشروع خود دست یابد. در نتیجه استفاده از چاقو برای اخاذی، جرم به شمار می‌رود و فردی که از آن برای ایجاد نا امنی استفاده کند، مجرم شناخته می‌‌شود.

مجازات اخاذی با چاقو مطابق با ماده 617 قانون مجازات اسلامی” هر کس به وسیله چاقو و یا هر نوع اسلحه دیگر تظاهر یا قدرت نمایی کند یا آن را وسیله مزاحمت اشخاص یا اخاذی با تهدید قرار دهد یا با کسی گلاویز شود در صورتی که از مصادیق محارب نباشد به حبس از شش ماه تا دو سال و یا به 74 ضربه شلاق محکوم می شود.

عناصر تشکیل دهنده جرم اخاذی

در منابع قضایی، هر جرمی از سه عنصر مادی، قانونی و روانی (یا معنوی) تشکیل می‌شود. اخاذی نیز یکی از جرایم کیفری به شمار می‌رود که دارای سه عنصر معرفی شده می‌‌باشد.

در ادامه به معرفی این سه عنصر در جرم اخاذی اشاره خواهیم کرد.

 • عنصر روانی جرم اخاذی
 • عنصر مادی جرم اخاذی
 • عنصر قانونی جرم اخاذی

عنصر روانی جرم اخاذی

عنصر روانی همان قصد و نیت انجام عمل مجرمانه است. هنگامی که فردی اقدام به اخاذی می‌کند، چنانچه قصد و نیت انجام عمل را نداشته باشد، جرم اتفاق نمی‌افتد.

عنصر مادی جرم اخاذی

عنصر مادی، اقدامی جهت انجام جرم است و هرگونه تهدید به قتل یا ضررهای نفسی و … را شامل می‌شود.

عنصر قانونی جرم اخاذی

مطابق با مطالب گفته شده قانون مجازات اسلامی مجازات شلاق و زندان را برای فرد زورگیر وضع کرده است.

مجازات اخاذی

ادله اثبات اخاذی

زورگیری نیز مانند سایر جرایم کیفری با ادله اثبات می‌شود. از جمله ادله اثبات اخاذی که می‌توان از آن استفاده کرد، شامل موارد زیر می‌باشد:

 • اعتراف به جرم
 • شهادت دو مرد عادل
 • اسناد و مدارک
 • علم قاضی

اعتراف به جرم

گاهی فرد زورگیر پس از دستگیری و در اعترافات خویش به جرایمی که مرتکب شده، اقرار می‌کند.

شهادت دو مرد عادل

هنگام وقوع خفت گیری یا زورگیری افرادی حضور دارند که همین افراد می‌توانند نسبت به جرم اتفاق افتاده شهادت دهند و از پایمال شدن حق مظلوم جلوگیری کنند.

اسناد و مدارک

اسناد و مدارک نقش مهمی در اثبات جرم ایفا می‌کنند. دوربین‌های مدار بسته که تصویر مجرم و قربانی را ضبط می‌کنند در اثبات جرم در دادگاه از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا مستندات ضبط شده به قاضی کمک می‌کند بر همه جوانب پرونده آگاه باشد.

علم قاضی

قاضی محکمه با بررسی تمامی جوانب پرونده می‌تواند اظهار نظر تخصصی بر موضوع داشته باشد.

نحوه شکایت اخاذی

بهتر است برای شکایت و پیگیری امور از یک وکیل کیفری کمک بگیرید تا بتوانید طرح شکوائیه را در چارچوب درست انجام دهید و حق خود را به خوبی بگیرید.

باید توجه داشته باشید، اگر جرم اخاذی در تهران اتفاق افتاده باشد شما نمی‌توانید به دادسرای کرج مراجعه کنید. بنابراین، شکایت باید در محل جرم انجام گیرد.

ادله اثبات اخاذی

همچنین باید مشخصات و نشانی صحیح فرد شاکی در شکوائیه درج شود زیرا دادگاه برای ارسال احضاریه و اطلاع از جریان دادرسی به آدرس فرد شاکی نیاز خواهد داشت.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل کیفری می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل کیفری گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای کیفری گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های کیفری عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

جهت مشاهده لیست وکیل کیفری و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل کیفری

در آخر

معمولاً در مناطقی که از نظر فرهنگی و اجتماعی پایین هستند، جرایم بیشتری اتفاق می‌افتد. یکی از این جرایم کیفری اخاذی یا زورگیری است که در زبان فرانسوی به آن شانتاژ نیز می‌گویند.

از مصادیق جرم اخاذی می‌توان به باج خواری و خفت گیری نیز اشاره کرد که به دلیل وضعیت بد اقتصادی امروزه بیشتر از قبل دیده می‌شود. قانون گذار اخذ هرگونه مالی را به روش قهر و اجبار اخاذی می‌داند و قوانینی برای مجازات اخاذی وضع کرده است.

در این بین وکیل اخاذی به واسطه اشراف کامل بر قوانین جزایی با طراحی شکواییه از حق مظلوم در دادگاه دفاع می‌کند. لازم به ذکر است جرم اخاذی تنها شامل پول نمی‌شود.

این جرم می‌تواند یک ماده مادی و ملموس مانند طلا و سند باشد یا در قالب ماده غیر ملموس می‌تواند اجبار به انجام یا عدم انجام کاری باشد که زورگیر از طریق تهدید و زور به اهداف مادی یا غیر مادی خود دسترسی پیدا خواهد کرد.

در گروه وکلای دیوان سالار، تیمی با اعضای باتجربه و حرفه‌ای و همچنین وکلای بامهارتی در زمینه مجازات اخاذی حضور دارد که در راستای کمک به قربانی‌های این موضوع و همچنین مشورت با افرادی که دارای ابهاماتی در زمینه مجازات اخاذی هستند فعالیت می‌کنند.

لیست وکیل اخاذی

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

وکالت تخصصی

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۱۶ هزار یورو

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری غرب تهران شد.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

و بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری دیگر

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.98

اگر هنوز سوالی از وکیل اخاذی دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل