کیفری

مجازات ارتشا چیست؟ ✔️ |【+ مشاوره با وکیل متخصص ارتشا✔️】

مجازات ارتشا در نیرو های مسلح | مجازات ارتشا چیست | مجازات حکم ارتشا | مجازات معاونت در جرم ارتشا و ...

برای آگاهی بیشتر از مجازات ارتشا و مهم تر از همه حکم ارتشا در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل ارتشا متخصص و باتجربه، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

رشوه گرفتن در فرهنگ حقوقی به‌عنوان ارتشا شناخته می‌شود. هرگاه کارکنان یا مأموران دولتی برای انجام‌دادن یا انجام ندادن وظایف سازمان محل اشتغال خود، پول، چک و یا سفته دریافت کنند؛ مرتکب جرم ارتشا خواهند شد.
در این مقاله شما را با مسائلی همچون مجازات ارتشا آشنا می‌کنیم. سپس به سؤال “مجازات جرم رشا و ارتشا چیست؟” پاسخ کاملی خواهیم داد. همچنین برای داشتن یک وکیل کاربلد و ماهر می‌توانید از طریق این وب‌سایت با گروه وکلای دیوان سالار ارتباط برقرار کنید تا از خدمات بی‌نظیری بهره‌مند شوید.

مجازات

مجازات، تحمیل نوعی درد یا زیان بر شخصی به دلیل انجام دادن اعمالی ناشایست، بر اساس قوانین دولتی یک کشور یا حوزه‌های کوچک‌تر است.

مجازات ممکن است به اشکال مختلفی مانند اعدام، شلاق، حبس و جزای نقدی باشد. در ادامه با مجازات ارتشا آشنا می‌شویم.

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

مجازات جرم رشا و ارتشا چیست؟

رشا یا ارتشا به معنای رشوه دادن و یا رشوه گرفتن است. بر اساس قوانین اسلامی، مجازات رشوه و ارتشا از جرایم عمومی غیرقابل‌گذشت است. دادستان به‌عنوان مدعی‌العموم بدون شکایت فرد خاصی می‌تواند خواستار بررسی و پیگیری پرونده شود. همچنین می‌تواند برای فرد رشوه دهنده و یا حتی رشوه گیرنده بدون هیچ شکایتی مجازات صادر کند.
این نوع رشوه باید برای انجام‌دادن یا انجام ندادن کاری باشد که به یک سازمان دولتی و یا قضایی مرتبط شود تا ارتشا به‌حساب بیاید. درصورتی‌که دریافت مقداری پول، سند، چک یا سفته به‌عنوان هدیه، قرض، تشویق و…باشد؛ به علت نبودن سوء نیت، جرم ارتشا تحقق نمی‌یابد.

مجازات ارتشا

مجازات جرم ارتشا چیست؟

اما به طور خیلی دقیق مجازات ارتشا چیست؟ مجازات های جرم ارتشا عبارت‌اند از:

 • شلاق
 • حبس و یا حتی حبس ابد
 • گرفتن چند درجه یا رتبه از فرد مجرم
 • برکناری یا محرومیت دائم از مشاغل دولتی
 • اعدام در صورت دریافت حکم مفسد فی الأرض
 • ضبط مال موضوع ارتشا، به نفع دولت به‌عنوان مجازات مالی

دقت کنید اگر جرم رشوه به‌صورت سازمان‌یافته باشد، مرتکبین جرم، مفسد فی‌الارض در نظر گرفته شده و حکم آنها اعدام است. همان طور که مشاهده کردید مجازات جرم ارتشا، بسیار سنگین است.

مجازات ارتشا در نیروهای مسلح

مطابق با ماده 118 قانون مجازات جرایم نیروهای مسلح، هر فردی که به‌صورت رسمی با امور نظامی سروکار داشته باشد و برای انجام‌دادن یا ندادن وظایفی از یک نیروی مسلح دیگر رشوه بگیرد، مرتکب ارتشا شده است.
مجازات ارتشا در نیروهای مسلح به‌صورت زیر در نظر گرفته می‌شود:

 •  اگر قیمت وجه گرفته شده تا صدهزار تومان باشد، فرد مجرم یک تا پنج سال حبس محکوم خواهد شد. همچنین معادل میزان آن رشوه به جزای نقدی محکوم می‌شود. همچنین یک درجه رتبه نظامی از آن فرد نیز گرفته خواهد شد.
 •  اگر قیمت رشوه گرفته شده بیشتر از صدهزار تومان تا یک میلیون تومان باشد، فرد به 2 تا 10 سال حبس و جزای نقدی معادل آن وجه دریافتی، محکوم خواهد شد. تنزیل دو درجه از دیگر مجازات‌های در نظر گرفته شده برای آن مجرم است.
 •  اگر آن وجه بیش از یک میلیون تومان باشد، فرد گناهکار به سه تا پانزده سال حبس و جزای نقدی محکوم خواهد شد. همچنین این بار از نیروی مسلح نیز اخراج می‌گردد.
  اما چه کسانی مشمول قانون مجازات ارتشا در نیروهای مسلح می‌شوند؟
  مطابق ماده 1 قانون مجازات جرایم نیروهای مسلح، افراد زیر مشمول این قانون خواهند شد:
 • کارکنان ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان‌های مرتبط
 • کارکنان ارتش و سازمان‌های مرتبط
 • کارکنان سپاه و سازمان‌های مرتبط و افراد عضو بسیج
 • کارکنان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و سازمان‌های مرتبط
 • کارکنان مشمول قوانین نیروی انتظامی
 • کارکنان وظیفه، از هنگام شروع خدمت تا آخرین لحظه پایان آن
 • محصلان در مراکز آموزشی نظامی و انتظامی در داخل و خارج کشور
 • افرادی که در زمان محدود و معین در خدمت نیروهای مسلح هستند و طبق قوانین استخدامی از اعضا نیروی مسلح محسوب می‌شوند.
گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل مجازات ارتشا متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم مجازات ارتشا دیوان سالار در بیش از ۳۱۵ پرونده کیفری بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

مجازات ارتشا شبکه ای

شبکه در اصطلاحات حقوقی به معنای گروه مجرمانه متشکل از 3 نفر یا بیشتر است. گروه یا شبکه به تیمی می‌گویند که برای ارتکاب جرم تشکیل می‌شود یا پس از تشکیل، هدف آنها به‌سوی کارهای خلاف تغییر مسیر می‌دهد. اما مجازات ارتشا شبکه ای چیست؟
ارتشا شبکه ای نوعی دیگر از ارتشا است که به‌صورت گروهی انجام می‌شود. مجازات شبکه ارتشا، پنج تا بیست سال زندان است. در موارد نادری ممکن است عنوان افساد فی الأرض به این جرم داده شود که در این صورت حکم آن اعدام است.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل کیفری می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل کیفری گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای کیفری گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های کیفری عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

جهت مشاهده لیست وکیل کیفری و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل کیفری

مجازات ارتشاء و اختلاس

اختلاس به معنای دزدیدن پول از مؤسسات یا ادارات دولتی است. در واقع در جرم اختلاس مانند ارتشا باید افراد، کارمند مراکز دولتی باشند تا برای این کار مجرم شناخته شوند. مجازات ارتشاء و اختلاس حبس است. اگر میزان اختلاس تا پنجاه هزار ریال باشد، مجرم به شش ماه تا سه سال حبس و انفصال موقت محکوم می‌شود. همچنین اگر از این مبلغ بیشتر باشد به دو تا ده سال حبس و انفصال دایم از خدمات دولتی محکوم خواهد شد.

مجازات ارتشا در ایران

میزان و شدت مجازات ارتشا در ایران به علت قوانین سختگیرانه اسلامی، بیشتر از دیگر نقاط جهان است. به‌طورکلی مجازات ارتشا در تهران مانند دیگر نقاط ایرانبین پنج تا ده سال حبس یا بیشتر است. همچنین همان‌طور که اشاره شد، مجازاتی همچون اعدام یا حبس ابد نیز در شرایطی برای متهم در نظر گرفته می‌شود.
ازآنجایی‌که مجازات‌های ارتشا آن‌قدر محکم و استوار هستند که زندگی مجرم را برای همیشه عوض کنند باید در این راه از کمک‌های یک وکیل بهره‌مند شد. گروه وکلای دیوان سالار با داشتن وکلای ماهر و حرفه‌ای می‌تواند در این مسیر به شما کمک‌های ارزنده‌ای کند.

مجازات ارتشا در ایران

تعلیق مجازات ارتشا

در یک سری شرایط می‌توان باتوجه‌به استرداد وجه اختلاس قبل از صدور کیفرخواست، مجازات حبس و مقداری از جزای نقدی تا مدتی تعلیق شود. به بیان دیگر تعلیق مجازات ارتشا امکان‌پذیر است. همان‌طور که متوجه شدید قوانین پیچیده و متنوعی برای ارتشا وجود دارد که حتماً نیازمند دانش یک وکیل هستند.

تخفیف مجازات ارتشا

خوشبختانه در شرایطی می‌توان از تخفیف مجازات ارتشا بهره‌مند شد. برای مثال چنانچه رشوه دهنده در نهایت جرم خود را گزارش کند، از مجازات حبس معاف خواهد بود. در لیست زیر تعدادی از شرایط لازم برای گرفتن تخفیف را مشاهده می‌کنید.

 • اگر راشی یا همان رشوه دهنده قبل از کشف جرم، مأموران را خبردار کند، از تعزیر مالی معاف خواهد شد. به علت همکاری راشی، کل مال یا وجه رشوه داده شده می‌تواند به وی بازگردانده شود.
 • اگر راشی قبل از کشف جرم، اعتراف نکند و در زمان تعقیب اقرار به جرم نماید، به‌دلیل فراهم آوردن موجبات تسهیل تعقیب مرتشی، در حکم وی تخفیفاتی اعمال خواهد شد. همچنین چون در هنگام بررسی به جرم اعتراف شده است، نصف مال یا وجه مسترد خواهد شد.

تخفیفات زیادی برای ارتشا در نظر گرفته می‌شود که بهتر است برای آگاهی کامل از آنان با وکیل خود مشورت کنید.

شروع به ارتشا

از لحظه‌ای که شروع به ارتشا کنید مجرم شناخته می‌شوید. البته خوب است بدانید که اگر در مراحل اولیه این جرم به کار خود اعتراف کنید، از تخفیفات زیادی در مجازاتتان بهره‌مند می‌شوید.

برای مثال: اگر رشوه دهنده برای به دام انداختن فردی تظاهر به رشوه دادن کند، چون با نیت بدی صورت نگرفته و ظاهری شروع به ارتشا کرده است؛ اساساً فاقد مسئولیت کیفری خواهد بود.

مجازات شروع به جرم ارتشا

مجازات شروع به جرم ارتشا، حبس و جزای نقدی است. اگر مجرم در مراحل اولیه شروع به جرم ارتشا، از یک وکیل کمک بگیرد؛ وکیل می‌تواند میزان مجازات او را بسیار کاهش دهد.

مجازات تهمت ارتشا

مراقب باشید که اگر به‌ناحق به کسی تهمت رشوه دادن بزنید، این کار شما نیز مجازات خواهد داشت. مجازات تهمت ارتشا می‌تواند موارد مختلفی از جمله حبس یا شلاق باشد.

تشدید مجازات ارتشا

علاوه بر اینکه در این جرم می‌توان از تخفیفاتی بهره‌مند شد، در آن امکان تشدید میزان مجازات نیز وجود دارد. در تشدید مجازات ارتشا حکم حبس یا جزای نقدی بیشتر شده یا حتی ممکن است مواردی مانند شلاق نیز به آن اضافه شود. برای آگاهی دقیق از قوانین این موضوع با گروه وکلای دیوان سالار در ارتباط باشید.

مجازات معاونت در جرم ارتشا

ارتشا یا رشوه دادن گاهی با حضور یا واسطه چند نفر انجام می‌شود که در این صورت برای آن واسطه گران، مجازات معاونت در جرم ارتشا، در نظر گرفته خواهد شد.
مجازات معاونت در ارتشا، تقریباً برابر با مجازات فرد دریافت‌کنندة آن رشوه است. بسته به‌شدت رشوه دریافت شده، مجازات معاونت در ارتشا، می‌تواندبین دو تا پنج سال حبس باشد.

مجازات مشارکت در ارتشا

شاید فکر کنید فقط رشوه دهنده یا فردی که رشوه را دریافت می‌کند مجازات می‌شود؛ اما خوب است بدانید که اگر سهم کوچکی در فرایند عمل ارتشا داشته باشید، نیز مجرم شناخته می‌شوید.
مجازات مشارکت در ارتشا، حدود پنج تا ده سال حبس است.

مجازات معاونت در جرم ارتشا

درجه مجازات ارتشا

درجه مجازات ارتشا، بسته به‌شدت و میزان جرم یا نوع ارتشا، درجات مختلفی دارد.
برای مثال همان‌طور که ممکن است متوجه شده باشید، میزان مجازات معاونت از مشارکت کمتر است. مجازات معاونت در ارتشا یک درجه کمتر از مشارکت در ارتشا است. مجازات مشارکت در ارتشا، درجه چهار است به معنای آنکه پنج تا ده سال حبس دارد.مجازات معاونت در ارتشا، درجه پنج است یعنی دو تا پنج سال حبس دارد.

حداقل مجازات ارتشا

حداقل میزان مجازات ارتشا، جزای نقدی متناسب بر مبلغ رشوه داده شده است. همچنین شش ماه تا دو سال حبس نیز جزو مجازات‌های سبک و نادر این جرم به‌حساب می‌آید.

در آخر

مجازات حکم ارتشا و قانون مجازات ارتشا، بسیار پیچیده بوده و به‌تنهایی نمی‌توان با مسائل حقوقی جرم رشوه دادن، دست‌وپنجه نرم کرد. بهتر است در این مسیر پر پیج و خم از گروه وکلای دیوان سالار کمک بگیرید تا بهترین و به‌روزترین وکلا را در اختیار شما قرار دهد.

لیست وکیل ارتشا

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

آیا می دانید؟

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۱۶ هزار یورو

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری غرب تهران شد.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال و هک ولت توسط کانال تلگرامی معروف

و بیش از 315 پرونده کیفری دیگر

وکالت تخصصی

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.96

اگر هنوز سوالی در خصوص مجازات ارتشا دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل