کیفری

مجازات انتشار تصاویر مبتذل ✔️ |【مشاوره با وکیل متخصص✔️】

جرم انتشار محتویات مبتذل | نمونه رای انتشار تصاویر خصوصی | مجازات انتشار عکس مبتذل | ماده ۱۴ قانون جرایم رایانه ای | مجازات انتشار تصاویر خلاف عفت عمومی و...

مجازات انتشار تصاویر مبتذل در قانون مجازات اسلامی به شکلی واضح بیان شده است. اما ارائه تعریفی کامل از جرم و مشخص کردن حد و مرزهای آن عمل به قانون گذار در تعیین مجازات کمک می‌کند.
در همین راستا تصاویر و آثار مبتذل در قانون مجازات اسلامی تعریفی مشخص دارد که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.

اگر درگیر پرونده ای با موضوع انتشار تصاویر مبتذل، چه در جایگاه شاکی چه در جایگاه متهم هستید حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل کیفری متخصص و باتجربه، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

مجازات انتشار تصاویر مبتذل

با توجه به گسترش فعالیت مردم در فضای مجازی، ممکن است جرائم مربوط به این حوزه نیز افزایش یابد. فضای مجازی و استفاده از آن برای عموم مردم در کنار فواید زیادی که دارد ممکن است زیان‌بار هم باشد؛ چرا که آن‌چنان که باید، فرهنگ استفاده از این فضا در بین مردم جا نیفتاده است.

به منظور پیشگیری و اجرای مجازات انتشار تصاویر مبتذل و جرائمی شبیه به آن، نهادی به نام پلیس فتا تشکیل شد. شناسایی مجرمین و رسیدگی به پرونده‌های مربوط به جرائم فضای مجازی به عهده‌ی پلیس فتا بوده است.

حضور وکیل مخصوص این حوزه برای طی شدن اصولی و درست روند پرونده نیز لازم است.

در ادامه به بررسی دقیق مجازات انتشار تصاویر مبتذل و موارد مربوط به آن می‌پردازیم.

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل جرایم رایانه ای متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم کیفری دیوان سالار در بیش از ۳۱۵ پرونده کیفری، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

تعریف تصاویر و محتویات مبتذل

محتویات مبتذل ممکن است شامل تصاویر و آثار سمعی بصری باشد. در قانون مجازات اسلامی این گونه آمده است که هر گونه صدا، متن و تصویر واقعی یا غیر واقعی که نشان دهنده‌ی برهنگی مرد یا زن یا آمیزش جنسی آن‌ها باشد، به عنوان محتویات مبتذل شناسایی خواهد شد.

به عبارت دیگر به تمام آثار سمعی و بصری که صور قبیحه مخالف شرع و قانون اسلام را تبلیغ کند، تصاویر مبتذل می‌گویند.

مجازات انتشار تصاویر مبتذل

به طور کلی انتشار تصاویر و محتویات مستهجن جرم بوده و انجام آن‌ها مجازات مخصوص به خود را در بر دارد. بعد از آشنایی با مفهوم کلی تصاویر و محتویات مستهجن، نوبت به آشنایی با مجازات انتشار تصاویر مبتذل می‌رسد.

در همین راستا مجرمینی که اقدام به توزیع آثار سمعی و بصری نامناسب می‌کنند در ابتدا به موارد زیر محکوم می‌شوند:

  • 1 تا 3 سال حبس
  • ضبط و توقیف تجهیزات مربوطه
  • ده میلیون تومان جریمه نقدی
  • 7 سال محرومیت اجتماعی

اما لازم به ذکر است که در صورت تکرار و پافشاری در انجام اعمال غیر قانونی خود، ممکن است مجازاتشان به موارد زیر تغییر پیدا کند:

  • 2 تا 5 سال حبس
  • ضبط و توقیف تجهیزات مربوطه
  • 20 میلیون تومان جریمه نقدی
  • 10 سال محرومیت اجتماعی

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

مجازات انتشار تصاویر مبتذل در اینترنت و فضای مجازی

زمانی که فردی با استفاده از سیستم‌های رایانه‌ای، مخابراتی، گوشی همراه و … اقدام به تولید، نشر یا معامله‌ی تصاویر و محتویات مبتذل کند یا حتی به قصد انتشار از آن‌ها نگهداری کند، مجرم شناخته شده و مطابق قانون مجازات می‌شود.

مجازات انتشار تصاویر مبتذل در موارد مختلف متفاوت بوده و تشخیص نهایی آن بر عهده‌ی قاضی دادگاه است. اما به طور کلی برای این جرایم، مجازات‌های جریمه نقدی از پانصد هزار تومان تا 4 میلیون تومان و حبس از 91 روز تا دو سال در نظر گرفته شده است.

نکته‌ی قابل توجهی که وجود دارد این است که هنگام تعیین مجازات انتشار تصاویر مبتذل توسط قاضی، ممکن است هر دوی مجازات‌های ذکر شده برای فرد اعمال شود.

انتشار تصاویر مبتذل در فضای مجازی

بنابراین پخش فیلم‌ها و تصاویری که خلاف شرع و اخلاق اسلامی باشد در فضای مجازی جزو جرایم رایانه‌ای محسوب شده و مجازات مربوط به آن شامل موارد زیر است:

  • 91 روز تا 2 سال حبس
  • 5 تا 40 میلیون جریمه نقدی
در صورت ارسال محتویات مستهجن به کمتر از ده نفر، یک تا 5 میلیون جریمه نقدی

لازم به ذکر است که تغییر، تحریف و انتشار فیلم و عکس دیگران در فضای مجازی نیز به نوع خود جرم بوده و انجام آن مجازات مخصوص خود را در پی دارد.

اگر فردی ابا استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری مثل فتوشاپ و … اقدام به ایجاد تغییر در عکس دیگران کرده و با انتشار آن در اینترنت باعث هتک آبرو و حیثیت او شود به حد اکثر دو سال حبس و پرداخت 5 تا 40 میلیون جریمه نقدی یا هر دوی آن‌ها محکوم می‌شود.

نکات مهم در مجازات انتشار تصاویر مبتذل

جرم انتشار محتویات مبتذل به چند شکل مختلف انجام می‌شود. قانون‌گذار به تمام اعمالی که ممکن است جرم شناخته شود با جزئیات اشاره کرده است.

برای شروع می‌توان از گوشی‌های هوشمند نام برد. توزیع و نشر تصاویر مستهجن از طریق گوشی‌های همراه در اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی جرم شناخته شده است.

همچنین مجازات انتشار تصاویر مبتذل اگر به منظور معامله کردن باشد، ممکن است جریمه نقدی و حبس در کنار آن هم باشد. لازم به ذکر است که زمانی که فردی در قبال فایل مستهجنی که نشر می‌دهد، وجه نقد دریافت کند مجرم بوده و ممکن است توسط قاضی دادگاه به عنوان مفسد فی العرض شناخته شود.
نگهداری و ذخیره‌ی محتوای مستهجن در سیستم رایانه‌ای خود، اگر به قصد تجارت باشد نیز جرم بوده و انجام آن مجازات مخصوص به خود را در پی دارد.

مجازات انتشار تصاویر مبتذل

بنابراین مجازات انتشار تصاویر مبتذل در قانون مجازات اسلامی، بخش جرایم رایانه‌ای کاملاً مشخص بوده و قاضی دادگاه طبق آن تصمیم نهایی را خواهد گرفت.
لازم به ذکر است که هر گونه محتوایی که حاوی پیام‌هایی غیر اخلاقی مثل تشویق افراد به استعمال مواد مخدر، خودکشی، انجام اعمال خشونت‌آمیز، قتل، انحرافات جنسی و… باشد، نوعی محتوای مبتذل بوده و انتشار آن جرم محسوب می‌شود.

مجازات انتشار تصاویر مبتذل در چنین مواردی شامل حداکثر دو میلیون تومان جریمه نقدی و یک سال حبس خواهد بود.

مجازات تهدید به انتشار محتوای مبتذل در اینترنت و فضای مجازی

طبق ماده 699 قانون مجازات اسلامی، هرگاه فردی دیگری را به ضررهای نفسی، مالی، شرفی یا قتل تهدید کرده و از او تقاضای وجه نقد یا انجام کاری خاص کرده باشد، مجرم شناخته شده و مجازات آن تا 74 ضربه شلاق یا 2 ماه تا 2 سال حبس خواهد بود.

لذا از آنجایی که تهدید به انتشار تصاویر مستهجن نیز نوعی تهدید به ضرر آبرویی و شرفی است، دارای همین مجازات است.

یکی از نکاتی که در پرونده‌های مربوط به تهدید به انتشار تصاویر خصوصی و محرمانه افراد باید به آن توجه کرد این است که فرد تهدید کننده دارای سواد و علم کافی برای انجام عمل مورد نظر را داشته باشد.

تهیه فیلم غیراخلاقی

همچنین باید دقت داشته باشید که فرد تهدید کننده حتماً عکس یا فیلمی در دست داشته باشد، زیرا در غیر این صورت و تنها با تهدید لفظی مجرم شناخته نخواهد شد.

مجازات انتشار تصاویر مبتذل در صورتی که توسط سارقین تلفن‌های همراه انجام شود نیز شامل حبس یا جریمه‌های نقدی است.

به عبارت دیگر اگر فردی از گوشی همراه سرقت شده سو استفاده کرده و محتویات آن را منتشر کند مجرم بوده و طبق ماده 16 قانون مجازات اسلامی محکوم به حبس یا پرداخت جریمه‌ی نقدی خواهد شد.

وکیل جرم انتشار تصاویر مبتذل

مجازات انتشار تصاویر مبتذل در دادگاه بستگی زیادی به نظر قاضی دادگاه دارد. لذا همراه داشتن وکیل متخصصی که در زمینه جرایم رایانه‌ای دارای سابقه باشد، می‌تواند به سرعت بخشیدن به روند پیشروی پرونده کمک شایانی کند.

همچنین حضور یک وکیل در چنین پرونده‌هایی می‌تواند باعث حل شدن سو تفاهم‌ها و روشن شدن نقاط کور پرونده شود.

به طور کلی پرونده‌های مربوط به مجازات انتشار تصاویر مبتذل در تهران و حتی سایر شهرهای ایران، بهتر است با حضور یک وکیل بررسی شود.

لذا گروه وکلای دیوان سالار با در اختیار داشتن تیمی موفق از وکلای پایه یک دادگستری می‌تواند راه خوبی برای پیدا کردن یک وکیل باتجربه، متخصص و ماهر در این زمینه باشد.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل کیفری می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل کیفری گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای کیفری گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های کیفری عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

جهت مشاهده لیست وکیل کیفری و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل کیفری

رسیدگی به جرم انتشار تصاویر مبتذل در کجا انجام می‌شود؟

مجازات انتشار تصاویر مبتذل در تهران در دادسرای جرایم رایانه‌ای ناحیه 31 بررسی و رسیدگی می‌شود. همچنین در صورت صادر شدن کیفر خواست، پرونده‌ی مذکور به دادگاه کیفری دو ارسال خواهد شد و ادامه مراحل رسیدگی به آن در آن مکان انجام می‌شود.

لازم به ذکر است که در صورت صدور حکم تجدید نظر، پرونده به دادگاه تجدید نظر استان ارجاع داده می‌شود.

انتشار محتویات مبتذل و غیر اخلاقی با انگیزه شرافتمندانه

به طور کلی انگیزه‌ی فرد مجرم تأثیری روی وقوع جرم نداشته و نهایتاً ممکن است باعث تخفیف در مجازات او شود. اما موارد استثنائی هم وجود دارد که انگیزه‌ی فرد در ایجاد جرم نیز تأثیر گذار خواهد بود.

نکته‌ی مهمی که در مجازات انتشار تصاویر مبتذل باید به آن توجه کرد این است که این جرم از آن دسته جرائمی است که انگیزه‌ی فرد روی وقوع جرم تأثیر دارد.

وکیل جرم انتشار تصاویر مبتذل

به عبارت دیگر می‌توان این گونه گفت که اگر فردی برای اهداف علمی یا هر موضوع منطقی و مصلحت عقلایی دیگر، اقدام به تهیه، نگهداری یا توزیع محتویات و تصاویر مبتذل کند از دید قانون مجرم نخواهد بود.

بنابراین مجازات انتشار تصاویر مبتذل روی چنین افرادی اعمال نمی‌شود.

در آخر

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و محبوبیت فضای مجازی در بین مردم، امکان وقوع جرایم مختلف و مسائل غیر اخلاقی در آن به شدت افزایش یافته است.

لذا در صورت مواجه شدن با پرونده‌های مربوط به مجازات انتشار تصاویر مبتذل در تهران می‌توانید به گروه وکلای دیوان سالار مراجعه کرده و با کمک وکیلی متخصص پرونده مورد نظر را پیش ببرید.

همچنین لازم به ذکر است که امکان استفاده از راهنمایی و مشاوره تلفنی گروه وکلای دیوان سالار در سراسر ایران نیز وجود دارد.

لیست وکیل کیفری

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

آیا می دانید؟

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ چندین پرونده انتشار تصاویر مبتذل در فضای مجازی

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۱۶ هزار یورو

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری غرب تهران شد.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

و بیش از ۳۵۰ پرونده کیفری

وکالت تخصصی

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.97

اگر هنوز سوالی در خصوص مجازات انتشار تصاویر مبتذل دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 4.73 ( 2 رای)

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل