کیفری

مجازات حمل مشروبات الکلی خارجی و ایرانی 🥇【قانون جدید + وکیل✔️】

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل مشروبات الکلی، متخصص و مجرب با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

مجازات حمل مشروبات الکلی

در دین اسلام خوردن مشروبات الکلی گناه است و مطابق آن در قانون مجازات اسلامی نیز مصرف مشروبات الکلی جرم انگاشته شده است. در همین راستا تمام اموری که مشروبات الکلی و مواد مستی‌آور مربوط است جرم شناخته می‌شود. اعمالی مثل خرید، فروش، ساخت، حمل، نگهداری و مصرف آن‌ها شامل این موارد می‌شود.

طبق ماده 702 قانون مجازات اسلامی، مجازات حمل مشروبات الکلی برابر است با:

  • 6 ماه تا یک سال حبس
  • یک تا 74 ضربه شلاق
  • جریمه نقدی به میزان 5 برابر ارزش تجاری و عرفی کالای موردنظر

در ادامه این مقاله قصد داریم تا مجازات حمل مشروبات الکلی در شرایط مختلف را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم.

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

جرم حمل مشروبات الکلی چیست؟

جرم حمل مشروبات الکلی چیست؟ این جرم به معنای این است که فرد به حمل و نگهداری مشروبات الکلی و مواد مستی‌آور در ماشین، خودرو، کیف و… اقدام کند.

فرقی ندارد میزان مشروب نگهداری شده از چه نوعی و به چه اندازه‌ای باشد. در هر صورت فرد مرتکب جرم شده است و مجازات حمل مشروبات الکلی شامل حال او می‌شود.

مجازات حمل مشروبات الکلی خارجی

مجازات حمل مشروبات الکلی جزو دسته مجازات‌های غیر قابل تعلیق است. بنابراین امکان صدور حکم تعلیق یا تخفیف برای آن وجود ندارد. همچنین نوع و میزان مجازات نیز در نهایت به دستور قاضی و با توجه به شدت جرم مشخص می‌شود.

مجازات حمل مشروبات الکلی خارجی

مجازات حمل مشروبات الکلی خارجی نیز از همین قرار است. حدود دو سال پیش، نگهداری مشروبات الکلی خارجی قاچاق محسوب می‌شد. بنابراین مطابق قانون قاچاق کالا در دادگاه انقلاب بررسی و رسیدگی می‌شد و روند پرونده‌های مربوط به آن متفاوت بود.
اما پس از صدور رأی وحدت رویه دیوان عالی در تاریخ 17 فروردین 1400، نگهداری مشروبات الکلی خارجی نیز در زیر مجموعه جرایم مربوط به دادگاه عمومی کیفری قرار گرفت. بنابراین مجازات آن نیز مطابق مجازات حمل مشروبات الکلی تعیین می‌شود.

جرم حمل مشروبات الکلی خارجی

جرم حمل مشروبات الکلی خارجی مجازاتی شبیه به جرم حمل مشروبات داخلی یا دست‌ساز دارد. در واقع در دو سال اخیر، حمل مشروبات الکلی اگر به میزان کمی باشد به عنوان جرم قاچاق شناخته نمی‌شود.

بنابراین مجازات آن نیز یک تا 74 ضربه شلاق، 6 ماه تا یک سال حبس و جریمه نقدی به میزان پنج برابر ارزش واقعی و عرفی کالا خواهد بود.

جرم حمل مشروبات الکلی دست ساز

در ماده 702 قانون مجازات اسلامی، مجازات حمل مشروبات الکلی به شکل واضحی تعیین شده است. اما به نوع مشروب الکلی نگهداری شده اشاره‌ای نشده است.

بنابراین جرم حمل مشروبات الکلی دست ساز مجازات مشابهی دارد. ضمن اینکه ساخت مشروبات الکلی نیز خود به تنهایی یک جرم محسوب می‌شود.

جرم حمل مشروبات الکلی دست ساز

حمل مشروب در فرودگاه

طبق ماده 702 قانون مجازات اسلامی، حمل و نگهداری مشروبات الکلی به هر طریقی و به هر میزانی که باشد، جرم است. بر همین اساس حمل مشروب در فرودگاه نیز جرم محسوب می‌شود و مجازات مشخصی برای آن تعیین شده است.

سخت‌گیری‌های مربوط به حمل مشروبات الکلی در فرودگاه به دلیل جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی و حفظ سلامت جامعه است.

مجازات حمل مشروبات الکلی در فرودگاه

مجازات حمل مشروبات الکلی مخصوص افرادی است که این مواد مستی‌آور را با خود حمل می‌کنند. نگهداری مشروبات الکلی در کیف، جیب یا چمدان و ورود به اماکن عمومی مثل فرودگاه، می‌تواند تبعات بدی برای فرد به همراه داشته باشد. طوری که نه تنها فرد از پرواز خود منع می‌شود، بلکه تحت پیگرد قانونی نیز قرار می‌گیرد.

افرادی که مشروبات الکلی و مواد مستی‌آور مختلف را با خود حمل می‌کنند و وارد فرودگاه می‌شوند مجرم هستند. مجازات حمل مشروبات الکلی در فرودگاه برای این افراد برابر است با شش ماه تا یک سال حبس، پرداخت جریمه نقدی به اندازه پنج برابر ارزش تجاری آن کالا و یک تا 74 ضربه شلاق. تشخیص میزان مجازات توسط قاضی پرونده انجام می‌شود.

جرم حمل مشروبات الکلی در ماشین

جرم حمل مشروبات الکلی در ماشین زمانی رخ می‌دهد که فرد مقداری از مواد مستی‌آور را داخل ماشین خود نگهداری کند و توسط پلیس دستگیر شود. در این صورت به عنوان مجرم شناخته می‌شود و تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

توجه داشته باشید که میزان مشروبات الکلی داخل ماشین، هیچ تأثیری روی وقوع جرم ندارد.

مجازات حمل مشروبات الکلی در ماشین

مجازات حمل مشروبات الکلی در ماشین در بند 703 قانون مجازات اسلامی تعیین شده است. مطابق این بند از قانون، فردی که مقداری مواد مستی‌آور را داخل خودروی خود نگهداری کرده باشد، مجرم است. در این صورت مجازت آن با توجه به آگاهی یا عدم آگاهی مالک خودرو تعیین می‌شود.

اگر مالک خودرو از نگهداری مشروبات الکلی در ماشین خود اطلاعی نداشته باشد، برای فرد حمل‌کننده نیز مطابق ماده 702 قانون مجازات اسلامی مجازات حمل مشروبات الکلی تعیین می‌شود. همچنین علاوه بر این باید طبق ماده 703 قانون مجازات اسلامی، جریمه‌ای معادل ارزش وسیله نقلیه موردنظر پرداخت کند.

اما اگر مالک خودرو از نگهداری مشروبات الکلی در ماشین خود آگاه باشد، در این صورت مجازات حمل مشروبات الکلی برابر است با توقیف وسیله نقلیه به نفع دولت.

حکم حمل مشروبات الکلی

نگهداری مشروبات الکلی مانند نگهداری مواد مخدر یک جرم است. فرقی ندارد که متهم این مواد مستی‌آور را چگونه با خود حمل کرده باشد. در هر صورت می‌تواند به عنوان حمل مشروبات الکلی مجرم شناخته شود. پرونده فرد پس از دستگیری توسط ضابطین قضایی، جهت انجام بررسی‌ها و تحقیقات لازم به دادسرا ارسال می‌شود.

پس از آن برای اینکه مجازات حمل مشروبات الکلی به طور دقیق مشخص شود، پرونده به دادستان ارجاع داده می‌شود تا کیفر خواست فرد صادر شود. در نهایت حکم حمل مشروبات الکلی در دادگاه کیفری دو و توسط قاضی پرونده صادر می‌شود.

جریمه حمل مشروبات الکلی

همان‌طور که متوجه شدید، یکی از موارد مجازات حمل مشروبات الکلی، جریمه نقدی است. اما این جریمه چقدر است؟ برای پاسخ به این سؤال مبلغ دقیقی وجود ندارد.

جریمه حمل مشروبات الکلی برای فرد مجرم، بر اساس ارزش کالایی که به همراه داشته است تعیین می‌شود. به این صورت که باید پنج برابر ارزش آن کالا را به عنوان جریمه به مراجع قضایی پرداخت کند.

مجازات حمل مشروب برای اولین بار

مجازات حمل مشروب برای اولین بار طبق ماده 702 قانون مجازات اسلامی تعیین می‌شود. پرونده‌های مربوط به این جرم در دادسرای ارشاد مورد بررسی قرار می‌گیرند.

حضور یک وکیل مجرب می‌تواند روند پرونده را طوری پیش ببرد که در مجازات حمل مشروبات الکلی برای فرد در کم‌ترین میزان ممکن تعیین شود.

جرم حمل مشروبات الکلی برای بار اول

طبق تبصره 3 ماده 703 قانون مجازات اسلامی، قانون ملزم نیست که برای جرم حمل مشروبات الکلی برای بار اول تخفیف قائل شود. بنابراین هیچ قانون و تبصره‌ای در این رابطه وجود ندارد.

اما قاضی پرونده می‌تواند با صلاحدید خود و در صورتی که فرد متهم پیشینه‌ای در این زمینه نداشته باشد، مجازات حمل مشروبات الکلی را با تخفیف صادر کند.

جرم حمل مشروبات الکلی برای بار دوم

احتمال تخفیف دادن در مجازات متهمی که به جرم حمل مشروبات الکلی برای بار دوم دستگیر شده است، بسیار کم است. زیرا در این صورت فرد متهم در آن زمینه سابقه داشته است و معمولا قاضی با تخفیف مجازات متهمین سابقه‌دار موافقت نمی‌کند. بنابراین معمولا در پرونده‌های این چنینی مجازات حمل مشروبات الکلی به طور کامل و بدون تخفیف تعیین می‌شود.

مجازات حمل مشروبات الکلی

حکم حمل مشروب چیست؟

حکم حمل مشروب چیست؟ در قانون مجازات اسلامی مجازات حمل مشروبات الکلی هر سه مورد جریمه نقدی، ضربه شلاق و حبس را شامل می‌شود.

طبق بند 702 قانون مجازات اسلامی، فردی که هر میزان از مشروبات الکلی را نگهداری کرده باشد، به 6 ماه تا 1 سال حبس، 1 تا 74 ضربه شلاق و پرداخت جریمه نقدی به میزان 5 برابر ارزش عرفی آن کالا محکوم خواهد شد.

مجازات حمل و نگهداری مشروبات الکلی

همان‌طور که دیدید در بیان مجازات حمل و نگهداری مشروبات الکلی در بند 702 قانون مجازات اسلامی از عبارت “و” استفاده شده است.

بنابراین هر سه نوع مجازات تعیین شده برای فرد مجرم صادر می‌شود. اما میزان آن‌ها با توجه به شرایط پرونده و شدت جرم تعیین می‌شود. برای مثال تعداد ضربات شلاق، میزان حبس و جریمه مجرمین در پرونده‌های مختلف با توجه به شدت جرمشان متفاوت خواهد بود.

حمل و نگهداری مشروبات الکلی خارجی

حمل و نگهداری مشروبات الکلی خارجی مانند سایر انواع مشروبات الکلی جرم است. خارجی بودن این کالاها نشان از وارداتی بودن آن دارد، بنابراین ممکن است پرونده فرد با عنوان قاچاق کالا مورد بررسی قرار بگیرد.

اما در نهایت مجازات حمل مشروبات الکلی از هر نوع و به هر میزانی که باشد، طبق ماده 702 قانون مجازات اسلامی تعیین خواهد شد.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل کیفری می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل کیفری گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای کیفری گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های کیفری عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

جهت مشاهده لیست وکیل کیفری و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل کیفری
جمع‌بندی

حمل و نگهداری مشروبات الکلی و همچنین مصرف، ساخت، خرید و فروش آن در ایران جرم است. مجازات حمل مشروبات الکلی در قانون مجازات اسلامی جزو مجازات‌های غیر قابل تعلیق است.

اما تخفیف دادن در آن با توجه به صلاحدید و تشخیص قاضی امکان‌پذیر است. حضور یک وکیل باتجربه، موفق، ماهر و درجه‌یک در چنین پرونده‌هایی می‌تواند روند رسیدگی به پرونده را سرعت ببخشد.
همچنین حضور یک وکیل مجرب در دادگاه و دفاعیه‌ای که از موکل خود ارائه می‌دهد، ممکن است روی تصمیم نهایی قاضی پرونده هنگام صدور حکم مجازات حمل مشروبات الکلی تأثیر داشته باشد.

گروه وکلای دیوان سالار با در اختیار داشتن تعداد زیادی وکیل ماهر، مستعد و موفق می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند.

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل (…) متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم (…) دیوان سالار در بیش از ۳۱۵ پرونده کیفری/۳۰۰ خانواده/۲۵۰ ملکی، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

لیست وکیل مشروبات الکلی

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

آیا می دانید؟

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا در شمال تهران به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری در شمال تهران به ارزش ۱۶ هزار یورو

مشاهده سایر پرونده ها

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری شمال تهران شد.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

⭐️ پرونده زمین خواری در استان البرز به ارزش ۳۵۰ میلیارد تومان

⭐️ پرونده دستور فروش ملکی به ارزش ۳۸ میلیارد تومان

⭐️ پرونده ملکی ۴۰ هکتاری در شهریار

⭐️ پرونده اختلاف در تهاتر ملکی به ارزش ۲۴ میلیارد تومان

⭐️ پرونده زمین‌خواری ملکی در دماوند به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان که منجر به محکومیت زمین‌خواران و بازپس‌گیری املاک شد.

⭐️ پرونده ملکی که طرف مقابل موکل ستاد اجرایی فرمان امام بود. این پرونده به نفع موکل به اتمام رسید.

⭐️ پرونده شکایت مشارکت در ساخت در تهران

⭐️ بیش از ۲۰ پرونده الزام به تنظیم سند رسمی

⭐️ بیش از ۵۰ مورد پرونده دستور تخلیه و حکم تخلیه

⭐️ بیش از ۱۰ پرونده اراضی ملی

⭐️ طلاق از طرف زوجه برای بازیگر مطرح سینمای کشور

⭐️ پرونده 1500 سکه طلا مهریه برای زوجه

⭐️ بیش از 50 طلاق توافقی

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده اجرت المثل برای زوجه

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده ترک انفاق

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف زوجه در تهران که آقا با معلم مدرسه فرزندشان رابطه نامشروع برقرار کرده بود

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف مرد که همسر وی با ۴ مرد دیگر از جمله وکیل طلاق خود رابطه برقرار کرده بود.

⭐️ پرونده شکایت از کلاهبردار معروف اینستاگرامی (آقای ع-ح) به میزان بیش از ۳۰۰ میلیون دلار : این پرونده در حال حاضر در جریان است.

⭐️ پرونده سرقت ارز دیجیتال به میزان ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ بیش از ۵ مورد پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ ۷ پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال ایرانی (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ بیش از ۱۰ مورد شکایت از شرکت های پانزی

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال و هک ولت توسط کانال تلگرامی معروف

و بیش از 800 پرونده دیگر

وکالت تخصصی

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.98

اگر هنوز سوالی درباره مجازات حمل مشروبات الکلی دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 4.38 ( 4 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل