کیفری

مجازات خرید مال دزدی بدون اطلاع🥇【قانون جدید + وکیل✔️】

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل خرید مال مسروقه بدون اطلاع، متخصص و مجرب با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

سرقت از جمله مسائلی است که نظم و امنیت جامعه را برهم میزند و در جامعه ناامنی به وجود می آورد. از طرفی سارقان بعد از سرقت اموال اقدام به فروش آن می کنند. مسلم است که در صورتی که فروش اموال مسروقه در جامعه رواج داشته باشد، جرم سرقت و جرایم مربوط به آن نیز افزایش پیدا می کند و افراد بیشتری از این طریق به کسب و کار می پردازند و درآمد زیادی کسب می کنند. در نتیجه قوانینی برای مبارزه با خرید و فروش اموال مسروقه وجود دارد تا از خرید و فروش بیشتر این اموال در جامعه جلوگیری شود. از طرفی در شرایطی مواقعی پیش می آید که افراد بدون اطلاع از مسروقه بودن مال، اقدام به خرید آن می کنند. در ادامه مقاله به مجازات خرید مال دزدی بدون اطلاع می پردازیم و جوانب مختلف آن را بررسی می کنیم.

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

به چه مالی مسروقه می گویند؟

قبل از آنکه بدانید مجازات خرید مال دزدی بدون اطلاع چیست، باید بدانید که به چه اموالی، اموال مسروقه می گویند. مال مسروقه به اموالی گفته می شود که به سرقت رفته یا دزدیده شده است اما طبق قوانین کشور ما مال مسروقه به مالی گفته می شود که مجرم طی ارتکاب جرم آن مال را به دست آورده است. این اموال معمولا توسط سارقان به فروش می رسد و سارقان از این طرق درآمدزایی می کنند. در نتیجه قوانینی به وجود آمده است تا از درآمدزایی به این روش ها جلوگیری کند. در ادامه توضیح بیشتر این قوانین و مجازات های مربوط به آن می پردازیم.

مجازات خرید مال مسروقه

همانطور که توضیح داده شد، قانون تدابیری برای جلوگیری از خرید و فروش اموال مسروقه اندیشیده است. بر همین اساس، طبق قانون در صورتی که فردی با اطلاع از مسروقه بودن مال اقدام به خرید یا تحصیل یا مخفی نمودن آن کند به حبس از شش ماه تا سه سال و تا 74 ضربه شلاق محکوم می شود.

توجه داشته باشید که قاضی با توجه به شرایط پرونده و میزان مال مسروقه اقدام به صدور حکم می کند و در صورتی که فردی معامله اموال مسروقه را به عنوان شغل و حرفه خود قرار داده باشد، به بیشترین مقدار از مجازات ماده مربوطه در قوانین مجازات اسلامی محکوم می شود.

مجازات خرید مال مسروقه بدون اطلاع

یکی از سوالاتی که برای بسیاری از افراد پیش می آید این است که در موقعیت هایی ممکن است اقدام به خرید اموالی کنیم که از مسروقه بودن آن اطلاعی نداریم. در این شرایط مجازات خرید مال دزدی بدون اطلاع چیست؟

از مورد توجه ترین نکته هایی که فرد خریدار باید بداند این است که اگر خریدار حتی به سرقتی بودن مال شک داشته باشد و احتمال بدهد که از جمله اموال مسروقه است، نباید اقدام به خرید آن کند. برای مثال هیچ کس زمانی که ملکی بدون سند یا هرگونه مدرک دیگری که اثبات کند مالکیت زمین به نام چه کسی است، اقدام به خرید آن نمی کند چون می داند در آینده ممکن است دردسر ها و عواقب قانونی زیادی برای او به همراه داشته باشد. در خرید مال مسروقه بدون اطلاع نیز به همین شکل است. خریدار باید زمانی اقدام به خرید مال کند که از مسروقه نبودن آن اطمینان کامل داشته باشد و شبه ای در آن وجود نداشته باشد.

از مهم ترین نکته هایی که باید درباره اثبات خرید مال مسروقه بدون اطلاع بدانید این است که زمانی که مالی خریداری می شود؛ اثبات این که فرد خریدار از مسروقه بودن آن اطلاعی نداشته است، کار دشواری است که نیازمند مدارک و شواهدی است که شما باید آن ها را در دادگاه ارائه کنید. در واقع این دلایل باید به قدری محکمه پسند باشند که محکمه دادگاه را قانع کند که خریدار اطلاعی از مسروقه بودن مال نداشته است.

بر اساس توضیحات داده شده، شرط مطلع بودن از مسروقه بودن مال از جمله شروط اصلی تحقق جرم برای مجازات خرید مال دزدی بدون اطلاع محسوب می شود. در صورتی که خریدار بتواند در دادگاه اثبات کند که علمی به مسروقه بودن مال نداشته است و سپس اقدام به خرید آن کرده است، نمی توان آن فرد را برای خرید مال مسروقه مجازات کرد. در نتیجه در این شرایط برای خریدار مجازاتی در نظر گرفته نمی شود و او از هرگونه مجازات تبرئه می شود.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل سرقت می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل سرقت گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای سرقت گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های سرقت عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل سرقت و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل سرقت

تکلیف مال مسروقه خریداری شده چیست؟

همانطور که توضیح داده شد, اثبات خرید مال مسروقه بدون اطلاع دارای شرایطی است که باید در دادگاه به اثبات برسد. در زمانی که متهم بتواند اثبات کند که مال مسروقه بدون اطلاع خریداری شده است، مال خریداری شده از متهم دریافت می شود و به خواهان پرونده داده می شود. یا در صورتی که مال مسروقه در دسترس نیست، باید وجهی را به ازای ارزش مال مسروقه به خواهان پرداخت شود. در این شرایط خریدار باید با استفاده از شواهد و مدارک موجود، فروشنده را پیدا و پول پرداخت شده برای مال مسروقه خریداری شده را از فروشنده دریافت نماید.

شرایط تحقق جرم خرید مال مسروقه

بسیاری نمی دانند در زمانی که اموالی را خریداری کرده اند، مرتکب جرم خرید مال مسروقه شده اند یا خیر! در واقع آن ها نمی دانند در قوانین، عملی که انجام داده اند جرم محسوب می شود یا خیر؟ نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که در صورتی که عمل انجام شده واجد شرایط تحقق جرم خرید مال مسروقه باشد، جرم محسوب می شود و در غیر این صورت مجازات خرید مال مسروقه بدون اطلاع برای آن در نظر گرفته می شود. در این مقاله شرایط تحقق جرم خرید مال مسروقه به صورت کامل توضیح داده شده است.

به طور کلی برای اینکه جرم خرید مال مسروقه بدون اطلاع محرز شود، دو شرط کلی در نظر گرفته می شود.

شرط اول این است که این است که فرد نسبت به سرقتی بودن مال مسروقه اطلاع و آگاهی کامل را داشته باشد. به این معنا که اگر شخص خریدار از دزدی بودن مال مربوطه اطلاع نداشته باشد، از جمله موارد خرید مال مسروقه بدون اطلاع محسوب می شود و شرایط فوق برای او در نظر گرفته می شود. هر چند که متهم باید این شرط را در دادگاه اثبات کند و قاضی و محکمه دادگاه را قانع کند که اطلاعی از مسروقه بودن مال خریداری شده نداشته است.

شرط دوم در نظر گرفتن اوضاع و شرایطی است که احتمال مسروقه بودن مال را افزایش می دهد. برای مثال محلی که در آن مال مسروقه خریداری شده است یا شرایط فروشنده ممکن است نشان دهنده مسروقه بودن مال باشد. برای مثال اگر مال مسروقه خیلی پایین تر از قیمت واقعی آن و توسط فردی که دارای اعتیاد است، فروخته شود، احتمال مسروقه بودن مال را افزایش می دهد. در چنین شرایطی به سختی می توان خرید مال مسروقه بدون اطلاع را به اثبات رساند و حتما باید از یک وکیل مجرب و آشنا به قوانین کمک گرفت.

دفاع در برابر اتهام خرید مال مسروقه بدون اطلاع

همانطور که به آن اشاره کردیم، از آنجایی که معمولا شواهد و مدارکی مبنی بر خرید مال مسروقه وجود ندارد، نمی توان به راحتی اثبات کرد که خریدار از مسروقه بودن مال اطلاعی نداشته است مگر آنکه شواهد و مدارکی که متهم در دادگاه ارائه می کند بتواند محکمه دادگاه را قانع کند که خریدار بدون اطلاع اقدام به خرید مال مسروقه کرده است و مجازات خرید مال مسروقه بدون اطلاع شامل حال او می شود.

تنها در حالتی متهم می تواند محکمه دادگاه را قانع کند که اطلاعی از مسروقه بودن مال نداشته است که بهترین دفاع را در دادگاه از خود و در برابر اتهام وارده داشته باشد. در صورتی که متهم نتواند دفاعیه درستی از خود داشته باشد، عواقب قانونی برای او در پی دارد و مجازات خرید مال دزدی برای او در نظر گرفته می شود. به همین دلیل ما به شما پیشنهاد می کنیم برای آنکه مدارک و شواهد مورد نیاز را مطابق پرونده خود جمع آوری کنید و آن ها را برای دفاع در برابر اتهام خرید مال دزدی در دادگاه ارائه کنید، حتما با یک وکیل متخصص و آشنا به قوانین مجازات خرید مال دزدی بدون اطلاع مشورت کرده و در صورت لزوم وکالت پرونده خود را به ایشان بسپارید.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل کیفری می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل کیفری گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای کیفری گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های کیفری عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

جهت مشاهده لیست وکیل کیفری و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل کیفری

آیا جرم خرید مال مسروقه قابل گذشت است؟

به طور کلی خرید مال مسروقه از جمله جرایم قابل گذشت محسوب می شود. به این صورت که اگر خرید مال مسروقه توسط متهم در دادگاه اثبات شود، متهم می تواند رضایت شاکی را به دست آورد و خسارت فرد زیان دیده را به صورت تمام و کمال پرداخت کند. هم چنین او باید عین مال خریداری شده را به صاحب اصلی آن بازگرداند. در نتیجه در صورتی که متهم بتواند رضایت شاکی را به دست آورد، جریان دادرسی متوقف می شود و مجازات مربوطه طبق نظر قاضی در نظر گرفته می شود.

یکی از روش هایی که کمک بزرگی به متهم می کند تا به نتیجه دلخواه خود در پرونده دست یابد، به دست آوردن رضایت شاکی از طریق وکیل پرونده مربوطه است. در واقع در این شرایط، وجود وکیل کمک زیادی به پیشرفت پرونده می کند و پرونده ای که متهم در آن محکوم اعلام شده است به پرونده ای قابل گذشت در دادگاه و رسیدن به نتیجه دلخواه تبدیل می شود.

تخفیف دادن در آن با توجه به صلاحدید و تشخیص قاضی امکان‌پذیر است. حضور یک وکیل باتجربه، موفق، ماهر و درجه‌یک در چنین پرونده‌هایی می‌تواند روند رسیدگی به پرونده را سرعت ببخشد.

گروه وکلای دیوان سالار با در اختیار داشتن تعداد زیادی وکیل ماهر، مستعد و موفق می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند.

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل سرقت متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم سرقت دیوان سالار در بیش از ۳۱۵ پرونده کیفری/۳۰۰ خانواده/۲۵۰ ملکی، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

لیست وکیل مجازات خرید مال دزدی بدون اطلاع

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

آیا می دانید؟

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا در شمال تهران به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری در شمال تهران به ارزش ۱۶ هزار یورو

مشاهده سایر پرونده ها

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری شمال تهران شد.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

⭐️ پرونده زمین خواری در استان البرز به ارزش ۳۵۰ میلیارد تومان

⭐️ پرونده دستور فروش ملکی به ارزش ۳۸ میلیارد تومان

⭐️ پرونده ملکی ۴۰ هکتاری در شهریار

⭐️ پرونده اختلاف در تهاتر ملکی به ارزش ۲۴ میلیارد تومان

⭐️ پرونده زمین‌خواری ملکی در دماوند به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان که منجر به محکومیت زمین‌خواران و بازپس‌گیری املاک شد.

⭐️ پرونده ملکی که طرف مقابل موکل ستاد اجرایی فرمان امام بود. این پرونده به نفع موکل به اتمام رسید.

⭐️ پرونده شکایت مشارکت در ساخت در تهران

⭐️ بیش از ۲۰ پرونده الزام به تنظیم سند رسمی

⭐️ بیش از ۵۰ مورد پرونده دستور تخلیه و حکم تخلیه

⭐️ بیش از ۱۰ پرونده اراضی ملی

⭐️ طلاق از طرف زوجه برای بازیگر مطرح سینمای کشور

⭐️ پرونده 1500 سکه طلا مهریه برای زوجه

⭐️ بیش از 50 طلاق توافقی

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده اجرت المثل برای زوجه

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده ترک انفاق

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف زوجه در تهران که آقا با معلم مدرسه فرزندشان رابطه نامشروع برقرار کرده بود

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف مرد که همسر وی با ۴ مرد دیگر از جمله وکیل طلاق خود رابطه برقرار کرده بود.

⭐️ پرونده شکایت از کلاهبردار معروف اینستاگرامی (آقای ع-ح) به میزان بیش از ۳۰۰ میلیون دلار : این پرونده در حال حاضر در جریان است.

⭐️ پرونده سرقت ارز دیجیتال به میزان ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ بیش از ۵ مورد پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ ۷ پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال ایرانی (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ بیش از ۱۰ مورد شکایت از شرکت های پانزی

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال و هک ولت توسط کانال تلگرامی معروف

و بیش از 800 پرونده دیگر

وکالت تخصصی

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.98

اگر هنوز سوالی درباره مجازات خرید مال دزدی بدون اطلاع دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 4.45 ( 1 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل