کیفری

مجازات ضرب و جرح🥇【مراحل قانون جدید + وکیل✔️】

 

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل مجازات ضرب و جرح با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

مجازات ضرب و جرح

ضرب به معنای آسیبی است که توسط ضربه زدن با یک جسم سخت موجب تغییر رنگ پوست یا تورم شود. ولی جرح به معنای جنایتی است از طریق بریدن پوست یا گوشت باعث از هم گسیختگی بافت و خونریزی میشود. زمانی که یکی از این دو شرایط اتفاق افتد، ضرب و جرح صورت میگیرد و کسی که این عمل را انجام داده، باید مجازات شود. چرا که ضرب و جرح یک جرم محسوب شده و مجرم باید محکوم شود.

در چنین شرایطی یهترین راه کمک گرفتن از یک وکیل حرفه ای می باشد.

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

مجازات ضرب و جرح عمدی

ضرب و جرح عمدی یا در کل، هر جرمی که به صورت عمدی اتفاق افتاده باشد، شرایط خاصی دارد. شرایط عمدی خوانده شدن یک جرم یا ضرب و جرح، عبارت‌اند از:

 • جانی قصد آسیب وارد کردن یا جنایت بر یک شخص را داشته باشد.
 • جانی قصد آسیب زدن به فرد را نداشته ولی نسبت به میزان آسیب وارد شده از عملش آگاه باشد.
 • جانی قصد آسیب زدن به فرد را نداشته و عمل او نیز، آسیب مستقیم به فرد وارد نمیکند ولی نسبت به بیماری فرد آگاه است. در واقع، عمل جانی باعث شدت بیماری فرد شود.
اگر که عمل انجام شده، یکی از این شرایط را داشته باشد؛ ضرب و جرح عمدی خوانده میشود. به طور کلی، مجازات ضرب و جرح عمدی نیز شامل پرداخت دیه، قصاص عضو، قصاص نفس یا حبس تعزیری میشود.
میزان مجازات جانی، بستگی به نظر قاضی و میزان ضرب و جرح انجام شده و میزان آسیب وارد شده به فرد دارد.  

مجازات ضرب و جرح عمدی در قانون جدید

طبق قوانین جدید، چند استثنا برای ضرب و جرح عمدی وجود دارد. استثناهای مجازات ضرب و جرح عمدی در قانون جدید که سبب عدم اعمال حکم قصاص میشود، عبارت‌اند از:

 • اگر که مجنی علیه (فرد آسیب دیده و شاکی) به دریافت دیه رضایت دهد، حکم قصاص اجرا نشده و جانی باید مبلغ دیه را پرداخت کند.
 • اگر که جانی نسبت پدری با مجنی علیه داشته باشد، یعنی پدر یا جد پدری او باشد؛ حکم قصاص اجرا نمیشود.
 • اگر که مجنی علیه مجنون بوده و سلامت کامل عقلی نداشته باشد، حکم قصاص اجرا نمیشود.
 • اگر که حکم صادر شده قصاص عضو باشد، باید دقیقا همان آسیب وارد شده به مجنی علیه، به جانی نیز وارد شود. به عنوان مثال، اگر چشمهای مجنی علیه کور شده باشد، در قصاص عضو، چشمهای جانی نیز کور میشود. اجرای این حکم به شرطی است که آسیب وارد شده به جانی، کمتر یا بیشتر نباشد.
 • اگر که آسیب وارد شده به مجنی علیه در حد کبودی و کوفتگی باشد، حکم قصاص اجرا نمیشود.

مجازات ضرب و جرح با سلاح گرم

سلاح گرم نیز از جمله ابزاری است که افراد برای اخاذی و ترساندن عموم مردم از آن استفاده میکنند.

مجازات ضرب و جرح با سلاح گرم و سرد 3 تا 12 ماه حبس تعزیری است.

در واقع، استفاده از سلاح گرم یا سرد، مجازاتی مشابه دارد. در اصل، تنها نکته مهم درباره این مجازات، میزان آسیب به فرد با استفاده از سلاح گرم است.

به عنوان مثال، اگر ضرب و جرح عمدی با سلاح گرم موجب مرگ فردی شود، مجازاتش قصاص است. اگر که این عمل به صورت غیرعمد اتفاق افتد، مجرم به پرداخت دیه فرد محکوم میشود.

مجازات ضرب و جرح با سلاح سرد

مجازات ضرب و جرح با سلاح سرد

مجازات ضرب و جرح با سلاح سرد نیز مانند سلاح گرم، بین 3 تا 12 ماه حبس تعزیری است. اگر ضرب و جرح با سلاح سرد به صورت غیرعمدی بوده باشد یا مجرم از سلامت عقلی برخوردار نباشد، به قصاص محکوم نمیشود. بلکه مجازات آن به حبس تعزیری یا پرداخت دیه خلاصه میشود.

مجازات ضرب و جرح ساده

ضرب و جرح ساده انواع مختلفی دارد. به عنوان مثال، در برخی شرایط، ضرب و جرح ساده، شامل ضرب و جرح غیرعمدی یا ضرب و جرح بدون آثار باقی مانده یا ضرب و جرح بدون سلاح گرم یا سرد میشود.

به طور کلی، مجازات ضرب و جرح ساده، در صورتی که عمدی نباشد، شامل پرداخت دیه، حبس تعزیری یا شلاق میشود. ولی در صورتی که ضرب و جرح صورت گرفته، عمدی بوده و آثاری از خود به جا گذاشته باشد، حکم نهایی به نظر مجنی علیه، ولی دم و قاضی بستگی دارد.

مجازات ضرب و جرح عمدی با سلاح سرد

استفاده از انواع سلاح سرد مانند چوب، چاقو، قمه، تبر و … در ضرب و جرح، مجازات متفاوتی نسبت به استفاده از سلاح گرم دارد. حمل و نقل انواع سلاح سرد و استفاده از آنها برای تهدید و ترساندن افراد، مجازاتی معادل با 3 تا 12 ماه حبس تعزیری دارد.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل کیفری می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل کیفری گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای کیفری گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های کیفری عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

جهت مشاهده لیست وکیل کیفری و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل کیفری
البته، اگر استفاده از سلاح سرد در ضرب و جرح سبب آسیب به فردی شود، با توجه به میزان آن آسیب، مجرم به پرداخت دیه، قصاص یا قصاص عضو محکوم میشود. مجازات ضرب و جرح عمدی با سلاح سرد، تنها در صورت رضایت شاکی به پرداخت دیه تبدیل میشود.

مجازات ضرب و جرح عمدی با جسم سخت

جسم سخت مانند چوب، گلدان، ظروف سنگین و… از ابزاری هستند که باعث آسیب به فرد و ضرب و جرح میشود. مجازات ضرب و جرح عمدی با جسم سخت، بستگی به میزان آسیب وارد شده دارد. اگر که ضرب و جرح در حد یک کوفتگی، کبودی، تغییر زنگ پوست، خراش و… شده باشد، مجازات تنها به پرداخت دیه و حبس محدود میشود.

مجازات ضرب و جرح

اگر میزان آسیب وارد شده بیشتر باشد، مجازات نیز افزایش پیدا کرده و به حبس یا قصاص تبدیل میشود. ضرب و جرحی که به سر وارد شود، آسیبهای جدی به فرد وارد میکند که مجازات بیشتری هم دارد. همچنین، در صورت شکستگی یا آسیب خیلی جدی به اعضای بدن فرد، امکان اجرای حکم قصاص عضو وجود دارد.

مجازات ضرب و جرح عمدی با چاقو

چاقو یکی از ابزاری است که افراد از آن برای اخاذی، تهدید، مزاحمت و ضرب و حرج استفاده میکنند. در صورتی که استفاده از چاقو تنها برای تهدید و مزاحمت باشد و مجرم با چاقو به کسی آسیبی وارد نکرده باشد، مجازاتی معادل با حبس و شلاق دارد. بین شش ماه تا دو سال حبس تعزیری و تا 74 ضربه شلاق تعزیری مجازات حمل و استفاده از چاقو به عنوان سلاح است.

مجازات ضرب و جرح عمدی با چاقو

 

مجازات ضرب و جرح عمدی با چاقو، کمی متفاوت از استفاده از چاقو به عنوان سلاح برای تهدید است. اگر ضرب و جرح عمدی با چاقو سبب آسیب به کسی شود، مجرم به دیه و قصاص محکوم میشود.

حکم نهایی چنین جرمی، بستگی به میزان آسیب وارد شده به مجنی علیه دارد. البته، با گذشت ولی دم یا مجنی علیه، مجرم میتواند با پرداخت دیه از مجازات رها شود.

مجازات ضرب و جرح عمدی با قمه

به طور کلی، حکم دعوا با قمه کشی، شش ماه تا 2 سال حبس تعزیری است. این حکم و مجازات تنها مربوط به استفاده از قمه در دعوا به جهت ترساندن و تهدید دیگران است. زمانی که همراه داشتن قمه سبب آسیب به فرد دیگر شود، ضرب و جرح اتفاق میافتد.

مجازات ضرب و جرح عمدی با قمه نیز بستگی به میزان آسیب وارد شده دارد. ولی در کل، مجازات آن قصاص عضو، قصاص یا پرداخت دیه است. پرداخت دیه مربوط به زمانی میشود که شاکی به دریافت دیه رضایت دهد و از قصاص صرف نظر کند.

مجازات ضرب و جرح عمدی با چوب

چوب نیز یکی دیگر از ابزاری است که به عنوان سلاح سرد خوانده میشود. معمولا از استفاده از چوب در ضرب و جرح، تنها باعث کوفتگی، کبودی یا آسیبهای غیرجدی در فرد میشود.

به همین دلیل، نمیتوان حکم قصاص را برای این نوع از ضرب و جرح درنظر گرفت. ولی اگر ضرب و جرح عمدی با چوب باعث آسیب جدی، اختلال در سلامت فرد، شکستن عضوی از بدن و شدت گرفتن بیماری خاص فرد شود، مجرم به پرداخت دیه یا قصاص عضو و نفس محکوم میشود.

مجازات ضرب و جرح شبه عمد

در غیر این صورت، مجازات ضرب و جرح عمدی با چوب که باعث کبودی و… شود، تنها حبس تعزیری بین 2 تا 6 ماه دارد.

مجازات ضرب و جرح شبه عمد

در صورتی که جرم مرتکب شده در شرایط زیر انجام شده باشد، ضرب و جرح به صورت شبه عمد خوانده میشود و مجازات ضرب و جرح شبه عمد را دارد.

 • مجرم مجنون بوده و سلامت عقلی نداشته باشد.
 • جرم اتفاق افتاده توسط مجرم، در حالت غیرعادی، بیهوشی و غیرطبیعی انجام شده باشد.
 • مجرم قصد انجام عمل را داشته ولی جنایت و آسیب زدن به فرد را نداشته باشد.
 • مجرم قصد انجام عمل را داشته ولی نسبت به نتیجه آن آگاهی نداشته باشد. در واقع، نسبت به نتیجه عمل، جهل داشته باشد.

مجازات ضرب و جرح عمدی و تهدید

مجازات ضرب و جرح عمدی و تهدید شامل دو مجازات جداگانه میشود. در واقع، ضرب و جرح و تهدید، دو جرم متفاوت هستند که هر یک مجازات مربوط به خود را دارند.

جرم تهدید لفظی شامل یکی از دو مجازات تا 74 ضربه شلاق یا جبس 1 ماه تا 1 سال تعزیری میشود. ولی اگر این تهدید لفظی همراه با اجبار باشد، مجازاتش هم 74 ضربه شلاق و هم 1 ماه تا 1 سال حبس تعزیری است.

تعلیق مجازات ضرب و جرح عمدی

یکی از شرایطی که باعث تعلیق مجازات ضرب و جرح عمدی میشود، عدم سوسابقه مجرم است. یعنی اگر مجرم هیچگونه سوسابقه‌ای نداشته باشد، میتواند با درخواست تعلیق، اجرای حکم خود را 2 الی 5 سال به تعلیق دربیاورد.

حکم تعلیق در تمامی جرائم مورد استفاده قرار میگیرد. ولی همه این موارد به شرایط مجرم و جرم انجام شده بستگی دارد. اگر امکان تعلیق آن وجود داشته باشد، اجرای حکم از 2 تا 5 سال به تعلیق درمیآید.
در آخر

در مجازات ضرب و جرح عمدی یا غیرعمدی بهتر است که از یک وکیل حاذق کمک بگیرید. مخصوصا در پروندههای مربوط به ضرب و جرح غیرعمدی، وجود وکیل بسیار مهم است.

چرا که وکلا بهتر از هر کس دیگری میتوانند بی‌گناهی متهم را اثبات کنند. وکلای دیوانسالار یکی از بهترین وکلا در این نوع از پروندهها هستند که میتوانید از آنها مشاوره بگیرید.

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل مجازات ضرب و جرح متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم کیفری دیوان سالار در بیش از ۳۱۵ پرونده کیفری، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

وکالت تخصصی

لیست وکیل مجازات ضرب و جرح

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


دکتر مهرداد محمدی [بخش بین‌الملل]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ مشاور حقوقی و امور قراردادهای شرکت‌هایی چون هواپیمایی قطر و …
⚖️ داوری اختلافات قراردادی فدراسیون فوتبال ایران
⚖️ داور مرکز بین‌المللی مرکز داوری شانگهای (SHIAC)

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت


آیا می دانید؟

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا در شمال تهران به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری در شمال تهران به ارزش ۱۶ هزار یورو

مشاهده سایر پرونده ها

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری شمال تهران شد.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

⭐️ پرونده زمین خواری در استان البرز به ارزش ۳۵۰ میلیارد تومان

⭐️ پرونده دستور فروش ملکی به ارزش ۳۸ میلیارد تومان

⭐️ پرونده ملکی ۴۰ هکتاری در شهریار

⭐️ پرونده اختلاف در تهاتر ملکی به ارزش ۲۴ میلیارد تومان

⭐️ پرونده زمین‌خواری ملکی در دماوند به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان که منجر به محکومیت زمین‌خواران و بازپس‌گیری املاک شد.

⭐️ پرونده ملکی که طرف مقابل موکل ستاد اجرایی فرمان امام بود. این پرونده به نفع موکل به اتمام رسید.

⭐️ پرونده شکایت مشارکت در ساخت در تهران

⭐️ بیش از ۲۰ پرونده الزام به تنظیم سند رسمی

⭐️ بیش از ۵۰ مورد پرونده دستور تخلیه و حکم تخلیه

⭐️ بیش از ۱۰ پرونده اراضی ملی

⭐️ طلاق از طرف زوجه برای بازیگر مطرح سینمای کشور

⭐️ پرونده 1500 سکه طلا مهریه برای زوجه

⭐️ بیش از 50 طلاق توافقی

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده اجرت المثل برای زوجه

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده ترک انفاق

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف زوجه در تهران که آقا با معلم مدرسه فرزندشان رابطه نامشروع برقرار کرده بود

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف مرد که همسر وی با ۴ مرد دیگر از جمله وکیل طلاق خود رابطه برقرار کرده بود.

⭐️ پرونده شکایت از کلاهبردار معروف اینستاگرامی (آقای ع-ح) به میزان بیش از ۳۰۰ میلیون دلار : این پرونده در حال حاضر در جریان است.

⭐️ پرونده سرقت ارز دیجیتال به میزان ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ بیش از ۵ مورد پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ ۷ پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال ایرانی (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ بیش از ۱۰ مورد شکایت از شرکت های پانزی

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال و هک ولت توسط کانال تلگرامی معروف

و بیش از 800 پرونده دیگر

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.99

اگر هنوز سوالی درباره مجازات ضرب و جرح دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.v

امتیاز کاربران: 4.65 ( 2 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل