خانواده

نحوه درخواست طلاق توافقی 🥇【طبق قانون جدید + وکیل✔️】

فرم درخواست طلاق توافقی | نحوه گرفتن طلاق توافقی | مراحل درخواست طلاق توافقی | نحوه دادخواست طلاق توافقی | مراحل گرفتن طلاق توافقی | روش درخواست طلاق توافقی و...

در این مطلب صفر تا صد نحوه درخواست طلاق توافقی را شرح خواهیم داد. همچنین در صورتی که نیاز به وکیل طلاق توافقی دارید با ما تماس بگیرید.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل طلاق توافقی، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

در انتهای همین مطلب میتوانید لیست بهترین وکیل طلاق توافقی تهران را مشاهده کنید.

اگر فرصت کافی مطالعه متن را ندارید، ویدیوی زیر را مشاهده کنید.

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ طلاق از طرف زن برای بازیگر مطرح سینمای کشور در کمترین زمان.

⭐️ پرونده 1500 سکه طلا مهریه برای زوجه

⭐️ بیش از 50 طلاق توافقی

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده اجرت المثل برای زوجه

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده ترک انفاق

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف زن در تهران که آقا با معلم مدرسه فرزندشان رابطه نامشروع برقرار کرده بود در کمترین زمان.

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف مرد که همسر وی با ۴ مرد دیگر از جمله وکیل طلاق خود رابطه برقرار کرده بود.

مشاهده سایر پرونده

⭐️ پرونده پزشک معروف که به اتهام رابطه نامشروع به اقامت اجباری محکوم شده بود.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنا با زن شوهردار در سعادت آباد تهران با که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۱۶ هزار یورو

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری غرب تهران شد.

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

و بیش از 800 پرونده دیگر

آیا می دانید؟

نحوه درخواست طلاق توافقی

یکی از آسان‌ترین انواع طلاق، طلاق‌های توافقی هستند. در این نوع طلاق زن و مرد با یکدیگر به توافق می‌رسند تا دیگر به زندگی مشترکشان ادامه ندهند.

در همین راستا درباره تمام حقوق مالی و غیرمالی خود با یکدیگر توافقی می‌کنند و سپس درخواست طلاق خود را در یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی به ثبت می‌رسانند.

آنچه حائز اهمیت است این است که زوجین در روند تشکیل و رسیدگی به پرونده طلاق خود حتما از راهنمایی‌های یک وکیل خوب استفاده کنند.

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

یک وکیل باتجربه نسبت به نحوه درخواست طلاق توافقی و جزئیات آن کاملا مسلط است و برای هر موقعیت غیر قابل پیش بینی یک راه جدید سراغ دارد. در ادامه این مطلب به طور دقیق‌تر درباره نحوه درخواست طلاق توافقی توضیح می‌دهیم.

فرم درخواست طلاق توافقی

ریاست محترم دادگاه‌های خانواده تهران

با سلام احتراما به استحضار می‌رساند که اینجانبان بر طبق سند نکاحیه شماره…. دفتر خانه…. اصفهان در عقد نکاح دائم یکدیگر می‌باشیم ولی به دلیل اختلافات فی ما بین از دادگاه تقاضای طلاق توافقی داریم و در این راستا از کل مهریه که ۳۱۴ سکه بهار آزادی می‌باشد ۲۱۴ سکه در قبال طلاق از جانب زوجه بذل می‌شود و زوج قبول بذل دارد و ۱۱۰ سکه باقی مانده به صورت ماهانه دو سکه پرداخت می‌گردد. فرزند مشترک دختر ۵ساله در حضانت مادر (زوجه) است و نفقه ایشان ماهانه چهارصد هزار تومان برعهده زوج می‌باشد. جهیزیه زوجه تا قبل از اجرای صیغه طلاق مسترد خواهد شد. زوجین دیگر ادعایی نسبت به هم ندارند لذا صدور گواهی عدم امکان سازش (طلاق توافقی) مورد استدعاست.

نحوه گرفتن طلاق توافقی

در راستای بیان نحوه درخواست طلاق توافقی باید ابتدا به این نکته اشاره شود که طلاق توافقی یکی از آسان‌ترین راه‌های طلاق گرفتن است.

از آنجایی که در قانون حق طلاق با مرد است، مرد می‌تواند بدون لزوم ارائه ادله و مدارک خاص، درخواست طلاق دهد. اما این شرایط برای زن صدق نمی‌کند. لذا زن برای اینکه بتواند درخواست طلاق بدهد در بسیاری از مواقع مجبور است تا مهریه و سایر حقوق مالی خود را ببخشد تا با همسر خود به توافق برسد.

بنابراین در نحوه گرفتن طلاق توافقی اولین موضوعی که اهمیت دارد این است که زن و مرد پیش از مراجعه به مراجع قضایی با یکدیگر به توافق رسیده باشند.

در این صورت کافی است تا با یک وکیل خوب و ماهر مشورت کنند و کنترل روند رسیدگی به پرونده خود را به دست او بسپارند.
گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل نحوه درخواست طلاق توافقی متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم خانواده دیوان سالار در بیش از ۳۰۰ پرونده خانواده، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

مراحل درخواست طلاق توافقی

برای اینکه با نحوه درخواست طلاق توافقی آشنا شوید، باید مراحل آن را بدانید. فقط فراموش نکنید که بهتر است قبل از هر اقدامی با یک وکیل مجرب و حرفه‌ای مشورت کنید و بر اساس راهنمایی‌های او امور خود را پیش ببرید.

اما به طور کلی اولین کاری که در مراحل درخواست طلاق توافقی باید انجام دهید این است که دادخواست طلاق را تنظیم کنید و از طریق یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضائی آن را به دادگاه صالح ارجاع دهید.

پس از آن توسط دادگاه قضایی به یکی از مراکز مشاوره خانه بهزیستی ارجاع داده می‌شوید. شما و همسرتان باید 5 جلسه مشاوره را در این مراکز پشت سر بگذارید. پس از آن نوبت به مهم‌ترین قسمت نحوه درخواست طلاق توافقی خواهیم رسید. شما در این مرحله باید توافقنامه تنظیم کنید و ضمن آن به مواردی مثل حقوق مالی، نفقه، حضانت فرزند و … اشاره کنید.

مراحل درخواست طلاق توافقی

در مرحله بعدی باید گواهی عدم بارداری زن به دادگاه ارائه شود. در این صورت زوجه باید به پزشکی قانونی مراجعه کند. پس از آن لازم است با به همراه داشتن گواهی عدم امکان سازش از مرکز مشاوره و گواهی عدم بارداری از پزشکی قانونی مجددا به دادگاه مراجعه کنند. در نهایت قاضی پرونده و مراجع قانونی مدارک و مستندات موجود در پرونده را مورد بررسی قرار می‌دهد و در صورت تأیید حکم طلاق توافقی را صادر می‌کنند.

در نحوه درخواست طلاق توافقی پس از آنکه دادگاه رأی نهایی را صادر کرد، زوجین باید در مهلتی که برای آن‌ها تعیین شده است به دفاتر طلاق مراجعه کنند تا صیغه طلاق بین آن‌ها جاری شود. این مرحله آخرین و ساده‌ترین مرحله طلاق توافقی بین زوجین است.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل خانواده می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل خانواده گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای خانواده گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های خانواده عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل خانواده و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل خانواده

مراحل درخواست طلاق توافقی بدون وکیل

تمام مراحلی که در قسمت قبل اشاره کردیم، بدون حضور یک وکیل باتجربه طی خواهد شد. اما نکته‌ای که وجود دارد این است که در این صورت درصد خطا در روند پرونده بیشتر می‌شود. ضمن اینکه عدم آگاهی افراد از جزئیات حقوقی در دادگاه‌های خانواده باعث می‌شود تا روند رسیدگی به یک پرونده مسیر طولانی‌تری پیدا کند.

بنابراین می‌توان این‌گونه نتیجه‌گیری کرد که مراحل درخواست طلاق توافقی بدون وکیل تفاوت خاصی با حالت عادی ندارد.

اما این عدم حضور وکیل مجرب ممکن است پیچیدگی‌های کار را چند برابر و مدت زمان رسیدن به نتیجه را طولانی‌تر کند. از همین رو پیشنهاد می‌شود در صورتی که درگیر چنین پرونده‌ای شده‌اید حتما با یک وکیل طلاق توافقی خوب مشورت کنید.

نحوه دادخواست طلاق توافقی

در رابطه با موضوع نحوه دادخواست طلاق توافقی خوب است بدانید که این دادخواست از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی به دادگاه خانواده منتقل می‌شود. اما تنظیم آن بر عهده خود متقاضیان است.

برای اینکه در روند تنظیم دادخواست با مشکلی مواجه نشوید، بهتر است موضوع را با یک وکیل خوب در میان بگذارید و از راهنمایی‌های او استفاده کنید.

یک وکیل خوب شرایط زوجین را به طور کامل مورد بررسی قرار می‌دهد و سپس با استناد بر تجربه و دانش خود، دادخواست طلاق توافقی آن‌ها را تنظیم می‌کند.

نحوه درخواست طلاق توافقی

بدین صورت در نحوه درخواست طلاق توافقی کافی است تا دادخواست مورد نظر را به دادگاه خانواده نزدیک به محل سکونت خود ارسال کنید تا در اسرع وقت مورد بررسی قرار بگیرد.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل طلاق می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل طلاق گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای طلاق گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های طلاق عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل طلاق و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل طلاق

روش درخواست طلاق توافقی

در روش درخواست طلاق توافقی توجه داشته باشید که مهم‌ترین مرحله، تنظیم یک توافق‌نامه بدون ایراد و کامل است. در توافق‌نامه‌ای که تنظیم می‌کنید حتما از یک وکیل باتجربه و آگاه کمک بگیرید.

در این صورت مطمئن خواهید بود که در محتوای آن توافق‌نامه به مواردی مثل حضانت فرزندان، مهریه، نفقه، اجرت‌المثل و … به درستی پرداخته شده است.

در صورتی که دقت و توجه کاملی در تنظیم این توافق‌نامه نداشته باشید، ممکن است با خسارت‌ها و زیان‌های جبران‌ناپذیری مواجه شوید. به همین دلیل است که حضور یک وکیل طلاق توافقی خوب و ماهر در این زمینه می‌تواند کمک شایانی به شما بکند.

چگونگی درخواست طلاق توافقی

نحوه درخواست طلاق توافقی به این صورت است که ابتدا زن و مرد در محیطی خارج از دادگاه به توافق کامل می‌رسند و سپس در محیطی قانونی و به کمک یک وکیل حرفه‌ای متن توافق‌نامه خود را تنظیم می‌کنند.

در راستای بیان چگونگی درخواست طلاق توافقی باید به این نکته اشاره کرد که رأی نهایی دادگاه تا حد زیادی به متن توافق‌نامه و ادعاهای زوجین در دادگاه بستگی دارد.

چگونگی درخواست طلاق توافقی

برای مثال اگر زوجین در دادگاه میان صحبت‌های خود به موضوعی اشاره کنند که بیانگر عدم توافق آن‌ها در طلاق یا یکی از حقوق قانونی آن‌ها باشد، دادگاه در صدور رأی طلاق تفاوتی صبر می‌کند و حتی ممکن است از صدور این رأی منصرف شود. به همین دلیل است که باید پیش از حضور در دادگاه حتما با وکیل خود مشورت کنید و تمام مسائل را با او مرور کنید.

مراحل گرفتن طلاق توافقی

احتمالا تا کنون متوجه مراحل گرفتن طلاق توافقی شده‌اید. طلاق توافقی مراحل مشخصی دارد. اما اگر این مراحل را در کنار یک وکیل مجرب طی کنید، می‌توانید خیلی زودتر به نتیجه برسید.

گروه وکلای دیوان سالار می‌تواند گزینه خوبی برای انتخاب یک وکیل خوب باشد. شما می‌توانید با یکی از وکلای درجه یک و حرفه‌ای این گروه صحبت کنید و شرایط خود را در میان بگذارید.

در این صورت وکیل شما درباره روند پیگیری پرونده، جزئیاتی که حائز اهمیت است و درصد موفقیت آن پرونده در دادگاه با شما صحبت خواهد کرد. توجه داشته باشید که نحوه درخواست طلاق توافقی برای یک وکیل متخصص به راحتی آب خوردن است. زیرا به تمام پیچیدگی‌های کار مسلط خواهد بود.

مراحل دادخواست طلاق توافقی

زمانی که شما امور پرونده طلاق خود را به دست وکیل خود سپرده‌اید، دیگر جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت.

برای مثال یک وکیل خوب می‌داند که در مراحل دادخواست طلاق توافقی باید به اسقاط حق تجدید نظر یا فرجام‌خواهی توجه داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است زوجین مجبور شوند جهت اجرای رأی طلاق صادر شده توسط دادگاه تا اتمام مهلت‌های قانونی برای دادگاه تجدید نظر و فرجام‌خواهی صبر کنند.

فراموش نکنید که عدم توجه به این موضوع در نحوه درخواست طلاق توافقی، ممکن است اجرای صیغه طلاق توافقی را حداقل به مدت 20 روز به تأخیر بیندازد.

پس واجب است که در تمام امور حقوقی خود حتما با یک وکیل متخصص مشورت کنید. وکلای متخصصی که در گروه وکلای دیوان سالار فعالیت می‌کنند، این توانایی را دارند تا پرونده طلاق توافقی شما را در بازه زمانی 2 تا 7 روز به سرانجام برسانند.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل طلاق می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل طلاق گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای طلاق گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های طلاق عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل طلاق و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل طلاق
نتیجه‌گیری

اصلی‌ترین چیزی که در نحوه درخواست طلاق توافقی باید مورد توجه قرار بگیرد، توافق زوجین درباره امور مختلف است. زن و مرد باید درباره تمام حقوق مالی و غیرمالی خود به یک نظر مشترک برسند تا بتوانند آن را با رضایت طرفین درون متن توافق‌نامه خود برای طلاق بگنجانند.

گروه وکلای دیوان سالار متشکل از تعداد زیادی وکیل پایه یک دادگستری است که در زمینه‌های مختلف حقوقی دارای تخصص هستند. شما می‌توانید با یکی از وکلای باتجربه این گروه ارتباط برقرار کنید و از راهنمایی‌های او استفاده کنید.

لیست وکیل طلاق توافقی

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

وکالت تخصصی

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.97

اگر هنوز سوالی درباره نحوه درخواست طلاق توافقی دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 4.55 ( 1 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل