خانواده

مراحل و نحوه طلاق از طرف زن 🥇【صفر تا 100 طبق قانون جدید✔️】

مراحل درخواست طلاق از طرف زن | نحوه دادخواست طلاق از طرف زن | درخواست طلاق از طرف زن | روش درخواست طلاق از طرف زن | مراحل درخواست طلاق از طرف زن بدون وکیل | چگونگی درخواست طلاق از طرف زن و...

در این مطلب قصد داریم صفر تا 100 نحوه درخواست طلاق از طرف زن را بیان کرده و مراحل درخواست طلاق از طرف زن را به طور کامل “طبق قانون جدید” بررسی کنیم.

پس اگر قصد طلاق دارید تا انتهای این مطلب را به دقت بخوانید.

همچنین در انتهای این مطلب لیست بهترین وکیل طلاق از طرف زن در تهران را مشاهده خواهید کرد.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل طلاق از طرف زن، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ طلاق از طرف زن برای بازیگر مطرح سینمای کشور در کمترین زمان.

⭐️ پرونده 1500 سکه طلا مهریه برای زوجه

⭐️ بیش از 50 طلاق توافقی

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده اجرت المثل برای زوجه

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده ترک انفاق

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف زن در تهران که آقا با معلم مدرسه فرزندشان رابطه نامشروع برقرار کرده بود در کمترین زمان.

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف مرد که همسر وی با ۴ مرد دیگر از جمله وکیل طلاق خود رابطه برقرار کرده بود.

مشاهده سایر پرونده

⭐️ پرونده پزشک معروف که به اتهام رابطه نامشروع به اقامت اجباری محکوم شده بود.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنا با زن شوهردار در سعادت آباد تهران با که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۱۶ هزار یورو

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری غرب تهران شد.

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

و بیش از 800 پرونده دیگر

آیا می دانید؟

نحوه درخواست طلاق از طرف زن

با توجه به چیزی که در قانون و شرع آمده است، حق طلاق با مرد است. اما زن هم در مواردی خاص می‌تواند درخواست طلاق دهد و درخواست خود را به طور قانونی پیگیری کند.

فقط ممکن است اثبات دلایل موجود برای طلاق در دادگاه کمی سخت باشد. در این صورت می‌توانید از یک وکیل طلاق خوب راهنمایی بگیری تا شما را در نحوه درخواست طلاق از طرف زن راهنمایی کند.

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

زن در صورتی که بتواند یکی از شروط دوازده‌گانه ضمن عقد با یکی از موانع عسر و حرج را اثبات کند، شانس خود را در طلاق گرفتن از همسر خود افزایش داده است.

ضمن اینکه طلاق بر اساس داشتن حق طلاق و طلاق توافقی نیز جزو راه‌های دیگری برای طلاق گرفتن زوجه از مرد است. در ادامه نحوه درخواست طلاق از طرف زن را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل طلاق می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل طلاق گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای طلاق گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های طلاق عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل طلاق و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل طلاق

مراحل درخواست طلاق از طرف زن

طبق قانون مدنی در کشور ما، حق طلاق با مرد است. بر همین اساس نحوه درخواست طلاق از طرف زن کمی دشوار خواهد بود. مرد می‌تواند به رغم مخالفت همسر خود او را طلاق بدهد. اما این شرایط برای زن وجود ندارد و موافقت با درخواست طلاق زن نیازمند داشتن شرایط خاصی است.

مراحل درخواست طلاق از طرف زن

زن در صورتی می‌تواند در دادگاه قضایی تقاضای طلاق کند که دلایل موجهی داشته باشد و بتواند آن‌ها را اثبات کند. همچنین زنانی که از ابتدای ازدواج خود وکالت در طلاق یا حق طلاق داشته باشند نیز طلاق خود را به شکل راحت‌تری می‌گیرند.

مراحل درخواست طلاق از طرف زن با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و تنظیم دادخواست طلاق شروع می‌شود.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل خانواده می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل خانواده گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای خانواده گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های خانواده عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل خانواده و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل خانواده

نحوه دادخواست طلاق از طرف زن

نحوه دادخواست طلاق از طرف زن در دادگاه شامل سه مرحله می‌شود. پس از تنظیم دادخواست طلاق به کمک یک وکیل خوب، باید آن را به دادگاه خانواده ارجاع دهید.

پس از آن زوجین به دادگاه فراخوانده می‌شوند. البته در برخی استان‌ها زوجین ابتدا به شورای حل اختلاف ارجاع داده می‌شوند.

نحوه درخواست طلاق از طرف زن در سه مرحله بدوی، تجدید نظر استان و دیوان عالی کشور خلاصه می‌شود. اگر حکم اولیه دادگاه (بدوی) به ضرر زوجین باشد، می‌توانند درخواست تجدید نظر دهند.

زوجین برای این درخواست تنها 20 روز فرصت دارند. پس از آن پرونده به دادگاه تجدید نظر فرستاده می‌شود. در نهایت پس از صدور حکم دادگاه تجدید نظر، مرد یا زن 20 روز فرصت دارند تا درخواست فرجاج خواهی کنند. پس از آن پرونده به دیوان عالی کشور ارجاع داده می‌شود.

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل نحوه درخواست طلاق از طرف زن متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم خانواده دیوان سالار در بیش از ۳۰۰ خانواده، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

چگونگی درخواست طلاق از طرف زن

برای اینکه با چگونگی درخواست طلاق از طرف زن آشنا شوید، باید بدانید که چهار راه کلی وجود دارد. در واقع نحوه درخواست طلاق از طرف زن باید از طریق یکی از این راه‌ها انجام شود:

 • طلاق توافقی
 • داشتن حق طلاق
 • اثبات یکی از شروط مندرج در سند اولیه ازدواج
 • اثبات عسر و حرج زن

دو مورد اول که کاملا مشخص است. اما درباره شروط مندرج در سند ازدواج باید نکاتی را بدانید. در سند نکاحیه 12 شرط وجود دارد که به موفقیت زن در طلاق از همسرش کمک می‌کند.

شما می‌توانید با مشورت یک وکیل مجرب این شروط را بررسی کنید تا متوجه شوید کدام یک از آن‌ها متناسب با شرایط شما خواهد بود.

اثبات عسر و حرج نیز در نحوه درخواست طلاق از طرف زن نقش به‌سزایی دارد. عسر و حرج زن به معنای به وجود آمدن شرایطی است که ادامه زندگی را برای زن سخت و طاقت‌فرسا کرده باشد.

مراحل درخواست طلاق از طرف زن بدون وکیل

یکی از مشکل‌ترین پرونده‌های دادگاه خانواده، پرونده‌هایی است که به درخواست طلاق از طرف زوجه مربوط می‌شود. بنابراین در نظر داشته باشید که حضور یک وکیل مجرب و بااستعداد در چنین پرونده‌هایی امری کاملا ضروری و مهم است.
مراحل درخواست طلاق از طرف زن بدون وکیل ممکن است بسیار پیچیده‌تر و دشوارتر از چیزی که هست شود.

نحوه درخواست طلاق از طرف زن تا حد زیادی به داشتن اطلاعات مفید و کافی از روند دادگاه‌های خانواده، دیوان عالی و تجدید نظر دارد.

حضور یک وکیل خوب در این پرونده به شما کمک می‌کند تا درصد باخت شما در دادگاه تا حد زیادی کاهش پیدا کند. همچنین باعث جلوگیری از اتلاف انرژی، وقت و سرخوردگی نیز می‌شود.

نحوه درخواست طلاق از طرف یک زن

روش درخواست طلاق از طرف زن

روش درخواست طلاق از طرف زن شرایط خاصی دارد. برای مثال اگر زن می‌تواند از طریق اثبات یکی از شروط درج شده در سند ازدواج درخواست طلاق بدهد.

همچنین در نحوه درخواست طلاق از طرف زن، زن می‌تواند طبق ماده 1119 قانون مدنی با داشتن دلیل موجه عسر و حرج، طبق ماده 1129 قانون مدنی به دلیل غیبت شوهر به مدت چهار سال و طبق ماده 1130 قانون مدنی به دلیل عدم پرداخت نفقه توسط مرد از شوهرش طلاق بگیرد.

روش درخواست طلاق از طرف زن

نحوه درخواست طلاق از طرف زوجه

نحوه درخواست طلاق از طرف زوجه نیازمند طی کردن مراحل خاص و پیچیده‌ای است. سخت‌ترین مرحله اثبات دلایل ذکر شده در دادگاه است.

در این مورد حضور یک وکیل باتجربه و ماهر می‌تواند کمک شایانی به موفقیت در دادگاه کند.

زن هم مانند مرد باید مراحل خاصی را برای طلاق گرفتن طی کند که به آن تشریفات خاص طلاق گفته می‌شود. ثبت نام در سامانه، تنظیم دادخواست، ارجاع آن به دادگاه، حضور در جلسات مشاوره قبل از تشکیل دادگاه و … شامل مراحل مهم نحوه درخواست طلاق از طرف زن می‌شود.

درخواست طلاق از طرف زن

زنان در قانون مدنی کشور ما باید مراحل سختی را طی کنند تا بتوانند از همسر خود طلاق بگیرند.

با توجه به پیچیدگی‌هایی که در روند رسیدگی به این پرونده‌ها وجود دارد، حضور یک وکیل ماهر در کنار زوجه تقریبا جزو موارد الزامی است. در این صورت احتمال اینکه درخواست طلاق از طرف زن با موفقیت روبه‌رو شود بیشتر خواهد شد.

نکته مهمی که در نحوه درخواست طلاق از طرف زن وجود دارد، شرکت زوجین در جلسات مشاوره قبل از طلاق است.

درخواست طلاق از طرف زن و مهریه

شاید این سوال ایجاد شود که در نحوه درخواست طلاق از طرف زن، تکلیف مهریه زن چه می‌شود. وضعیت درخواست طلاق از طرف زن و مهریه در شرایط مختلف کاملا متفاوت است.

اگر زن از طریق داشتن حق طلاق از همسر خود جدا شود، می‌تواند با توجه به حدود اختیارات درج شده در وکالتنامه مهریه خود را نیز وصول کند. اما اگر زن از طریق اثبات عسر و حرج درخواست طلاق داده باشد، قبول بذل مهریه و تصمیم‌گیری نهایی بر عهده دادگاه است.

اگر زن از طریق اثبات شروط دوازده‌گانه ضمن عقد درخواست طلاق داده باشد، امکان وصول مهریه برای او بیشتر است. در واقع می‌توان گفت که امکان گرفتن مهریه در پرونده‌هایی که بر اساس اثبات شروط درج شده در عقدنامه پیش می‌روند، راحت‌تر و بیشتر خواهد بود.

نحوه دادن درخواست طلاق از طرف زن

نحوه دادن درخواست طلاق از طرف زن

در نحوه دادن درخواست طلاق از طرف زن اگر یکی از این چند شرط زیر وجود داشته باشد و زن قادر به اثبات آن در دادگاه باشد، پرونده روند آسانی را طی خواهد کرد.

 • عدم پرداخت نفقه به مدت شش ماه
 • سوء رفتار مرد
 • مبتلا شدن مرد به مریضی‌های صعب‌العلاج
 • جنون مرد
 • اشتغال مرد به شغل‌هایی که آبرومند نیستند
 • اعتیاد بیش از حد مرد به مواد مخدر
 • ترک زندگی توسط زوج به مدت حداقل شش ماه
 • ازدواج مجدد مرد بدون اجازه همسر اول
 • عقیم بودن مرد و بچه‌دار نشدن زوجین بعد از گذشت 5 سال

فرم درخواست طلاق از طرف زن

خواهان :  خانم ………….   نام پدر : …………….    شغل: ………………   محل اقامت: ……………. . خوانده :   آقای …………..  نام پدر : ……………..  شغل : ……………      محل اقامت : …………… . وکیل خواهان : مسعود محمدی وکیل پایه یک دادگستری  به آدرس : تهران – میدان فاطمی – میدان گلها تعیین خواسته و بهای آن :     ۱-طلاق به درخواست زوجه  ۲- مطالبه خسارات دادرسی دلایل و منضمات : ۱- وکالت نامه به شماره …….. مورخ ۱۳۹۴/۱۱/۱۴ میزان تمبر مالیاتی به مبلغ ۱۵,۰۰۰ ریال باطل شد. ۲- شناسنامه و کارت ملی خواهان به شماره ………….. مورخ ………….. ۳- سند ازدواج شماره ……… مورخ ۱۳۶۶/۰۱/۰۵ دفتر رسمی ازدواج شماره ……. شرح دادخواست طلاق به درخواست زن (زوجه) : ریاست محترم دادگاه خانواده با سلام احتراماً مراتب دادخواهی موکل را به شرح ذیل به استحضار عالی می رساند به موجب سند ازدواج شماره …….. مورخ ۱۳۶۶/۰۱/۰۵موکل به عقد دائم آقای ………. (خوانده) درآمدند و حاصل این ازدواج دو دختر می باشد که هردو از دایره حضانت خارجند. موکل و خوانده مدت چهارسال است به واسطه بدرفتاری ها و پرخاشگری های مکرر و غیر قابل تحمل زوج، جدا از یکدیگر زندگی می کنند و به کرات نیز توسط خوانده مورد ضرب و شتم قرار گرفته است و حتی موکل تحت فشار و اکراه حاصله از ناحیه زوج مجبور به امضای اقرارنامه ای دال بر دریافت مهریه خویش شدند این در حالی است که موکل هیچ مهریه ای دریافت ننموده است. فلذا با عنایت به کراهت حاصله به دلیل بدرفتاری و پرخاشگری های زوج و جدایی طولانی ایشان از یکدیگر و همچنین با توجه به عسر و حرج حاصله که ادامه زندگی مشترک را برای موکل غیرممکن نموده است با بذل ده هزارتومان تقاضای صدور اجازه طلاق و صدور گواهی عدم امکان سازش مورد استدعا می باشد. با تشکر و تجدید احترام
نتیجه‌گیری
نحوه درخواست طلاق از طرف زن کمی پیچیده و دشوار است. طوری که بدون حضور یک وکیل مجرب ممکن است با گره‌های کوری مواجه شود.

گروه وکلای دیوان سالار تیمی قوی و باتجربه از وکلای پایه یک دادگستری در اختیار دارد که هر کدام در زمینه‌های مختلفی فعالیت دارند. در پرونده‌هایی که به نحوه درخواست طلاق از طرف زن مربوط است می‌توانید با گروه وکلای دیوان سالار تماس بگیرید و از یک وکیل طلاق خوب راهنمایی بگیرید.

وکالت تخصصی

لیست وکیل طلاق از طرف زن

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.98

اگر هنوز سوالی درباره نحوه درخواست طلاق از طرف زن سوال دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 4.7 ( 1 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل