وکیل

وکیل تضمینی تجدید نظر

وکیل تضمینی تجدید نظر نقش بسیار مهم و اساسی در موفقیت یک پرونده دارد. چرا که پس از ابلاغ رأی قطعی دادگاه، یک مرحله تجدید نظر ۲۰ روزه اعلام می‌شود که افراد در این مدت زمان می‌توانند به این رأی اعتراض کرده و احتمال تغییر را بیشتر کنند. پس از گذشت این مهلت، افراد به هیچ وجه نمی‌توانند رأی نهایی دادگاه را تغییر دهند. بهترین وکیل تجدید نظر را می‌توانید از مجموعه وکلای دیوان سالار انتخاب کنید. برای دریافت مشاوره تلفنی از مجموعه ما، با شماره 02144899341 تماس بگیرید. 

تجدید نظرخواهی چیست؟

تجدید نظرخواهی یکی از مراحل مهم رسیدگی به پرونده‌ها در دادگاه است که تقریبا بخشی از مراحل پایانی کار به حساب می‌آید. بسیاری از افراد تصور می‌کنند که در مرحله تجدید نظر، وکلا می‌توانند به طور کلی نتیجه نهایی و رأی دادگاه را تغییر دهند. این یک باور اشتباه است. چرا که تنها در چند شرایط خاص وکیل تضمینی تجدید نظر یا خود افراد می‌توانند با دادخواست تجدید نظرخواهی، در رأی نهایی دادگاه تغییراتی ایجاد کنند. 

به طور کلی، مرحله تجدید نظرخواهی، مربوط به زمانی می‌شود که دادگاه رأی نهایی را صادر کرده است و یک مهلت مشخصی را برای ارائه دادخواست تجدید نظر به افراد پرونده اعلام می‌کنند. شاکی و متهم، هر دو می‌توانند در این مهلت مشخص شده، دادخواست تجدید نظر را تنظیم کرده و به دادگاه ارائه دهند. در این صورت، دادگاه مجدداً پرونده شما را بررسی می‌کنند و مدارک موجود یا مدارک پیوست شده را نیز در رأی نهایی تاثیر می‌دهد. در این شرایط، اگر مدارک یا ادله ارائه شده در تجدید نظرخواهی، کافی باشد؛ ممکن است رأی نهایی دادگاه به نفع شما تغییر کند. پس، بهتر است مرحله تجدید نظر را دست کم نگیرید و اگر مدارکی مازاد برای پرونده خود دارید، در این مرحله ارائه دهید. 

در مرحله تجدید نظر، مهم‌ترین قدم، دفاع درست و ارائه مدارک و اسناد مورد نیاز است. اگر این مدارک و اسناد در زمان درست به پرونده اضافه نشود، نتیجه آن تغییر نمی‌کند. به همین دلیل، ما همیشه پیشنهاد می‌کنیم که از یک وکیل تضمینی تجدید نظر، در این مرحله مشاوره بگیرید یا ادامه مراحل پرونده خود را به عهده او بگذارید. در این صورت، احتمال موفقیت و تغییر نتیجه نهایی دادگاه بیشتر می‌شود. 

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل طلاق متخصص و مجرب با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

وظایف وکیل تضمینی تجدید نظر

همان‌طور که تا به اینجا از مقاله با مرحله تجدید نظرخواهی آشنا شده‌اید، احتمالا می‌توانید وظایف یک وکیل تضمینی تجدید نظر را حدس بزنید. در واقع، این افراد وظیفه بررسی و مطالعه مجدد پرونده شما را دارند. البته، در شرایطی که شما از ابتدای راه وکیل داشته باشید، مراحل تجدید نظر کمی ساده‌تر می‌شود. در غیر این صورت، زمانی که با رأی دادگاه مخالف بودید، یک وکیل تجدید نظر برای پرونده خود می‌گیرید و مسئولیت پرونده را به عهده او می‌گذارید. 

حالا این وکیل تجدید نظر، باید پرونده شما را مجددا مطالعه کرده و دلیل رأی مخالف دادگاه را بررسی کند. پس از آن، می‌تواند مدارک و اسنادی را که خلاف این موضوع را ثابت می‌کند، به دادگاه ارائه کرده یا آن را به دادخواست تجدید نظر پیوست کند. البته، یک جلسه حضوری تجدید نظر نیز در دادگاه تجدید نظر برگزار می‌شود که وکیل شما در آن جلسه، وظیفه دارد تا از پرونده دفاع کرده و نتیجه را به نفع شما برگرداند. 

معمولا این وکلا با توجه به مهارت‌ها و تجاربی که دارند، به راحتی می‌توانند پرونده شما را در مرحله درستی، مورد بازبینی قرار دهند. در واقع، این زمان درست، زمان تجدید نظر است که باید با مدارک و نوع دفاعی درست انجام شود. یک وکیل تضمینی تجدید نظر، باید ویژگی‌ها و مهارت‌هایی داشته باشد که در ادامه این مقاله، به این ویژگی‌ها می‌پردازیم و آنها را مورد بررسی قرار می‌دهیم. 

شرایط و زمان مناسب برای تجدید نظرخواهی

برای ارائه دادخواست تجدید نظر، شرایط و زمان خاصی وجود دارد و اگر از مدت زمان مقرر شده بگذرد، دیگر امکان اعتراض به رأی نهایی وجود ندارد. پس، حتما از مهلت تجدید نظرخواهی استفاده کنید و اعتراض خود را در دادخواست خود وارد کنید. به طور کلی، زمان مشخص برای تجدید نظر، ۲۰ روز است. در واقع، از زمان ابلاغ رأی، ۲۰ روز زمان برای تجدید نظر و اعتراض به رأی وجود دارد که پس از این ۲۰ روز، دیگر اعتراض و تجدید نظر به رأی نهایی وارد نمی‌شود. البته، این ۲۰ روز تنها برای افراد ساکن ایران است. افرادی که خارج از ایران زندگی می‌کنند، تقریبا ۲ ماه برای تجدید نظرخواهی مهلت دارند. 

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

البته، در مدت زمان تجدید نظر، شرایطی هم وجود دارد که معمولا وکیل تضمینی تجدید نظر، تمام این موارد را با شما در میان می‌گذارد. این شرایط، مربوط به زمانی می‌شود که در طول مدت زمان تجدید نظر، فرد ورشکسته، محجور یا فوت شود. در این صورت، مدت زمان تجدید نظر، مجددا از زمان فوت، محجوریت یا ورشکستگی فرد آغاز می‌شود و وظیفه تجدید نظر به عهده قیم یا وارث فرد می‌افتد. این شرایط، موارد نسبتا پیچیده‌ای دارد که در موارد خاص، ممکن است تغییر کند. پس، بهتر است که با یک وکیل تجدید نظر، در این شرایط مشورت کنید. اگر با چنین شرایطی در مدت زمان تجدید نظر پرونده خود مواجه شده‌اید، در سریع‌ترین زمان ممکن، یک وکیل تضمینی تجدید نظر درخواست کنید. در این صورت، پرونده شما در زمان مناسب، پیگیری می‌شود. 

مزیت‌های مراجعه به وکیل تجدید نظر

طبیعتا مراجعه به وکیل، در هر مرحله از رسیدگی به پرونده، مزیت‌های خاص خودشان را دارد. در واقع، شما با این کار، پرونده خود را در اختیار کسی قرار می‌دهید که در این زمینه تخصص و مهارت‌های لازم را دارد و به بهترین شکل ممکن می‌تواند پرونده شما را مدیریت کند. پس، کاملا طبیعی است که موفقیت و نتیجه پرونده به احتمال زیاد به نفع شما تمام شود ولی برخی دیگر از مزیت‌ها هستند که تنها مربوط به وکلای تجدید نظر می‌شوند. این مزیت‌ها عبارت‌اند از:

  • زمانی که وکیل تضمینی تجدید نظر مراجعه می‌کنید، او به شما کمک می‌کند تا زمان خود را به راحتی مدیریت کرده و در زمان مشخص، مدارک خود را آماده کنید. 
  • معمولا در پرونده‌های کیفری، موکل‌ها پس از دریافت رأی دادگاه، دچار استرس و تنش می‌شوند و نمی‌توانند خود را کنترل کنند. به همین دلیل، مراجعه به وکیل، می‌تواند کمک بزرگی برای آنها بوده و مرحله تجدید نظر را با موفقیت طی کنند. 
  • تخصص، مهارت، تجربه و آگاهی یک وکیل به شما کمک می‌کند تا با سرعت و دقت بالاتری پرونده خود را پیش ببرید و احتمال موفقیت آن را بیشتر کنید. 

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل طلاق متخصص و مجرب با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

ویژگی‌های وکیل تضمینی تجدید نظر

به طور کلی، پرونده‌هایی وارد مرحله تجدید نظرخواهی می‌شوند، از حساسیت بالایی برخوردار هستند و شما باید در انتخاب وکیل، دقت بالایی داشته باشید. چرا که کوچک‌ترین حرکت اشتباه از سوی وکیل شما، می‌تواند تمام نتیجه پرونده را به خطر بیندازد. بهتر است به ویژگی‌های وکیل تضمینی تجدید نظر دقت کنید تا انتخاب درستی داشته باشید. البته، فراموش نکنید که تضمین در هر زمینه‌ای یک جرم محسوب می‌شود و درست نیست که ما، وکلای مجموعه دیوان سالار را تضمین کنیم. شما با دریافت مشاوره از هر یک از وکلای مجموعه ما، نسبت به مهارت و تخصص آنها مطمئن می‌شوید. برخی از ویژگی‌های وکلای تجدید نظر مجموعه ما، عبارت‌اند از:

  • وکیل تجدید نظر باید وقت شناس باشد و دادخواست را در زمان مقرر شده آماده و ارائه کند. 
  • این وکلا باید دانش و تخصص کافی در زمینه مسائل حقوقی داشته باشند. 
  • صبور و رازدار باشند و زمان کافی برای پرونده شما بگذارند. 
  • باید تمام حقایق مربوط به پرونده را کاملا واضح با موکل خود مطرح کند و به او دروغ‌های امیدوار کننده ندهد. 
  • وکیل تضمینی تجدید نظر باید مهارت‌های مربوط به رسیدگی به هرگونه از پرونده‌های کیفری مانند شناسایی اثر انگشت، پزشکی قانونی و… را داشته باشد. 
  • این وکلا باید از فن بیان و قدرت استدلال بالایی برخوردار باشند تا بتوانند به راحتی دادخواست تجدید نظر خود را اثبات کنند. 
  • باید تمام راه‌های درست را بررسی کرده و در نهایت، بهترین‌ها را بر سر راه موکل خود قرار دهد. 

انتخاب بهترین وکیل تضمینی تجدید نظر

مجموعه وکلای دیوان سالار در زمینه تجدید نظرخواهی دارای تخصص است و وکلای بسیار مجربی در این زمینه دارد. برای انتخاب بهترین وکیل تضمینی تجدید نظر و دریافت مشاوره تلفنی، می‌توانید با شماره 02144899341 تماس بگیرید. پس از دریافت مشاوره، بهترین وکیل برای پرونده و مرحله تجدید نظرخواهی خود را انتخاب می‌کنید و در مشاوره‌های حضوری، کار وکالت پرونده شما انجام می‌شود. یکی از راه‌های انتخاب بهترین وکیل، دریافت مشاوره تلفنی یا حضوری است. شما با دریافت مشاوره می‌توانید میزان تجربه و مهارت یک وکیل را بسنجید و بهترین را برای پرونده خود انتخاب کنید. 

 

آیا می دانید؟

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا در شمال تهران به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری در شمال تهران به ارزش ۱۶ هزار یورو

مشاهده سایر پرونده ها

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری شمال تهران شد.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

⭐️ پرونده زمین خواری در استان البرز به ارزش ۳۵۰ میلیارد تومان

⭐️ پرونده دستور فروش ملکی به ارزش ۳۸ میلیارد تومان

⭐️ پرونده ملکی ۴۰ هکتاری در شهریار

⭐️ پرونده اختلاف در تهاتر ملکی به ارزش ۲۴ میلیارد تومان

⭐️ پرونده زمین‌خواری ملکی در دماوند به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان که منجر به محکومیت زمین‌خواران و بازپس‌گیری املاک شد.

⭐️ پرونده ملکی که طرف مقابل موکل ستاد اجرایی فرمان امام بود. این پرونده به نفع موکل به اتمام رسید.

⭐️ پرونده شکایت مشارکت در ساخت در تهران

⭐️ بیش از ۲۰ پرونده الزام به تنظیم سند رسمی

⭐️ بیش از ۵۰ مورد پرونده دستور تخلیه و حکم تخلیه

⭐️ بیش از ۱۰ پرونده اراضی ملی

⭐️ طلاق از طرف زوجه برای بازیگر مطرح سینمای کشور

⭐️ پرونده 1500 سکه طلا مهریه برای زوجه

⭐️ بیش از 50 طلاق توافقی

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده اجرت المثل برای زوجه

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده ترک انفاق

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف زوجه در تهران که آقا با معلم مدرسه فرزندشان رابطه نامشروع برقرار کرده بود

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف مرد که همسر وی با ۴ مرد دیگر از جمله وکیل طلاق خود رابطه برقرار کرده بود.

⭐️ پرونده شکایت از کلاهبردار معروف اینستاگرامی (آقای ع-ح) به میزان بیش از ۳۰۰ میلیون دلار : این پرونده در حال حاضر در جریان است.

⭐️ پرونده سرقت ارز دیجیتال به میزان ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ بیش از ۵ مورد پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ ۷ پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال ایرانی (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ بیش از ۱۰ مورد شکایت از شرکت های پانزی

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال و هک ولت توسط کانال تلگرامی معروف

و بیش از 800 پرونده دیگر

وکالت تخصصی

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

4.98/5

168

امتیاز شما

اگر هنوز سوالی از وکیل تضمینی دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 4.6 ( 1 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل