وکیل

وکیل تضمینی  

یک وکیل تضمینی خوب نظر به شرف و وجدان خود به بهترین شکل ممکن و با تکیه بر تمام دانش و تجربه خود در پرونده‌های مختلف وکالت می‌کنند. یک وکیل تضمینی می‌تواند در حوزه‌های مختلف حقوقی و کیفری فعالیت داشته باشد. اما نمی‌تواند درباره نتیجه نهایی پرونده و رأی نهایی دادگاه تضمینی به شما بدهد. فراموش نکنید که رأی دادگاه توسط مراجع قضایی و قاضی پرونده صادر می‌شود و هیچ‌کس نمی‌تواند آن را از پیش تعیین کند. اما اگر به دنبال استفاده از راهنمایی‌های یک وکیل تضمینی خوب هستید، می‌توانید به کمک‌ها و مشورت‌های صادقانه او اعتماد کنید. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به شکلی واضح‌تر مفهوم وکیل تضمینی را مورد بحث و بررسی قرار دهیم. 

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل متخصص و مجرب با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

وکیل تضمینی کیست؟

افراد به دلیل وجود مشکلات مختلفی ممکن است درگیر پرونده‌های حقوقی و کیفری شوند. در چنین شرایطی همکاری با یک وکیل مجرب اولین کاری است که فرد باید انجام دهد. زمانی که شما با یک وکیل پایه یک دادگستری وکالت‌نامه تنظیم کرده و آن را امضا می‌کنید، او را به عنوان وکیل خود اختیار کرده‌اید. بنابراین او موظف است که امور پرونده را از سوی شما پیگیری کرده و برای دادخواهی از طرف شما اقدام کند. در این شرایط معمولاً اقامه و طرح دعوا، تنظیم دادخواست یا شکواییه و به طور کلی تشکیل و پیگیری پرونده بر عهده وکیل تضمینی شما خواهد بود. 

حال سؤال اینجا است که عبارت تضمینی چه مفهومی را به وظایف یک وکیل اضافه می‌کند؟ اگر قرار باشد صحیح‌ترین و منطقی‌ترین پاسخ را برای این سؤال ارائه دهیم، باید این‌گونه بگوییم. وکیل تضمینی فردی است که از تمام دانش، تخصص، تجربه و توانایی‌های خود برای دفاع از موکل خود استفاده می‌کند. اقدامات او بر اساس قانون اساسی بوده و توانایی تضمین نتیجه و رأی نهایی دادگاه را نخواهد داشت. در واقع یک وکیل مجرب تنها درباره ارائه بهترین دفاعیه در جلسات دادگاه و پیگیری همه‌جانبه پرونده می‌تواند به موکل خود تضمین دهد. اگر قول و قراری بیش از این گذاشته شود با امری غیرقانونی مواجه خواهید بود. 

ارائه تضمین درباره نتیجه نهایی دادگاه، امری غیرقانونی بوده و افرادی که مرتکب آن می‌شوند نیز کلاهبردار و مجرم شناخته می‌شوند. وکیل تضمینی واقعی کسی است که خدمات خود را تضمین کند، نه رأی دادگاه را. فرقی ندارد که پرونده شما در چه زمینه‌ای باشد؛ در هر صورت می‌توانید با شماره ۰۲۱۴۴۸۹۹۳۴۱ تماس گرفته و با وکلای متخصص، مجرب و حرفه‌ای گروه وکلای دیوان سالار مشورت کنید. در نظر داشته باشید که هنگام برقراری ارتباط با این وکلای پایه یک دادگستری، می‌توانید روی خدمات تضمینی و تخصصی آن‌ها در جهت پیشروی پرونده خود نیز حساب کنید!

آیا عقد قرارداد با یک وکیل تضمینی امری قانونی است؟

این سؤال پاسخ مشخصی دارد. اگر عقد وکالت‌نامه همراه با تضمین نتیجه دادگاه نباشد، وکیل و موکل مرتکب جرمی نشده‌اند. اما عده‌ای از افراد از این عبارت سوءاستفاده و قراردادهایی مجرمانه تنظیم می‌کنند. این افراد با وکالت همراه با شرط اخذ نتیجه مطلوب را تبلیغ کرده و از همین طریق قصد دارند تا مراجعان بیشتری جذب کنند. این عمل کاملاً خلاف عدالت قضایی بوده و هیچ توجیهی برای آن وجود ندارد. 

افرادی که بنا بر دلایل مختلف درگیر پرونده‌های حقوقی یا کیفری شده‌اند در شرایط نگران‌کننده و بحرانی قرار دارند. افراد در این شرایط به هر ریسمانی چنگ می‌زنند تا نتیجه نهایی دادگاه به نفعشان تمام شود. کلاهبرداران از این وضعیت سوءاستفاده کرده و به مراجعان درباره تضمینی بودن نتیجه دادگاه وعده‌های دروغین می‌دهند. پس حتی در شرایط بحرانی هم آگاهانه عمل کنید و بدانید که هیچ‌کس نمی‌تواند درباره رأی نهایی دادگاه قول صددرصدی به شما بدهد.

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

وکالت تضمینی قانونی چگونه است؟

به طور کلی وکالت تضمینی یک تخلف انتظامی به شمار می‌رود؛ اما تضمین وجه دستمزد وکیل به دست موکل کاملاً قانونی و صحیح است. حال این عبارت به چه معنا است؟ وکیل تضمینی زمانی مفهومی قانونی می‌گیرد که وکیل، دریافت حق‌الوکاله خود را مشروط به نتیجه قرار دهد. یعنی اگر نتیجه پرونده به نفع موکل تمام شد، وکیل تضمینی مستحق دریافت حق‌الزحمه خود خواهد بود. در غیر این صورت دستمزدی به وکیل تعلق نخواهد گرفت. در تنظیم این وکالت‌نامه نتیجه دادگاه توسط هیچ‌کس تضمین نمی‌شود. زیرا رأی نهایی دادگاه فقط توسط مراجع ذی صلاح تعیین خواهد شد. 

وکیل تضمینی اگر به شیوه گفته شده عمل کند می‌تواند عملکردی عادلانه و صحیح داشته باشد. این روش به افراد و مراجعان حقوقی در انجام معاملات و عقد قراردادها نیز کمک خواهد کرد. طبق ماده ۱۹۰ قانون مدنی، یک معامله زمانی تعیین می‌شود که شرایط زیر را داشته باشد:

  • تعیین قصد طرفین معامله و رضایت هر دو طرف
  • وجود یک موضوع معین
  • مشروعیت برای معامله
  • اهلیت موضوع

همچنین طبق ماده ۲۳۲ قانون مدنی وجود هر کدام از شروط زیر در یک قرارداد، عقد آن را باطل کرده و فرد مرتکب تخلف خواهد شد:

  • شرطی که انجام آن مقدور نباشد.
  • شرط نامشروع
  • شرطی فاقد نفع و فایده

تضمین نتیجه یک پرونده، یک شرط غیرمقدور و غیرممکن از سوی مؤسسات حقوقی و وکلای دادگستری است. به همین دلیل وکیل تضمینی در صورتی که تضمین نتیجه را در وکالت‌نامه خود شرط کند، مرتکب تخلف خواهد شد. دقت داشته باشید که در قراردادتان با وکیل تضمینی، این عبارت وجود نداشته باشد: “حق‌الوکاله به مبلغ فلان ریال تعیین و وکیل پرونده اخذ نتیجه مطلوب را تضمین می‌کند.” به جای این عبارت باید این گونه ذکر شود که “حق‌الوکاله به مبلغ فلان ریال تعیین و دریافت آن مشروط به اخذ نتیجه مطلوب در دادگاه خواهد بود.” در این صورت نه تنها مشکل قانونی وجود ندارد، بلکه وکیل تضمینی شما به عادلانه‌ترین و صحیح‌ترین شکل ممکن با شما قرارداد تنظیم کرده است. 

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل متخصص و مجرب با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

عملکرد وکیل تضمینی چگونه است؟

وکیل تضمینی در موارد مختلف پیش از عقد وکالت‌نامه ابتدا شرایط پرونده، مدارک و مستندات موجود، ادله و شاهدان پرونده و احتمال برد در دادگاه را به خوبی بررسی می‌کند. چنین فردی در صورتی وارد قرارداد می‌شود که احتمال پیروزی معقولی در آن پرونده وجود داشته باشد. پس از آن با تکیه بر دانش، مهارت، تخصص و تجربه خود مراحل پیگیری را پشت سر گذاشته و بهترین دفاعیه ممکن را در دادگاه ارائه می‌دهد.

یک وکیل تضمینی خوب تمام تلاش خود را برای به نتیجه رسیدن پرونده خرج می‌کند و با بیشترین انگیزه وارد عمل می‌شود. عملکرد چنین فردی باید درست مثل یک وکیل مدافع خوب باشد و از هیچ کوششی در راه موفقیت پرونده دریغ نکند. در چنین شرایطی موکل پرونده نیز دیگر نگران متضرر شدن در پرونده یا ناکامی در نتیجه نخواهد بود. زیرا تا حد زیادی به اخذ نتیجه مطلوب در دادگاه مطمئن شده است. 

تعداد وکلای دادگستری که با انسانیت، شرف، وجدان و تعهد کاری در حال فعالیت هستند کم نیست. اما متأسفانه در این میان افراد سودجویی هم هستند که مسئولیت کامل پرونده‌های وکلای خود را بر عهده نمی‌گیرند. آن‌ها با این توجیه که تعهد وکیل به وسیله است نه به نتیجه در پیگیری امور پرونده کوتاهی می‌کنند و در نهایت در هر شرایطی، خود را مستحق دریافت دستمزد می‌دانند. به همین دلیل است که شاید انتخاب یک وکیل تضمینی خوب، منصفانه‌ترین و عادلانه‌ترین راه برای رسیدن به عدالت قطعی باشد.

تضمین نتیجه یا تضمین وسیله؟

یک وکیل تضمینی حرفه‌ای در بهترین شرایط می‌تواند عملکرد و خدمات خود را تضمین کند. او می‌تواند هنگام تنظیم وکالت‌نامه، دریافت حق‌الوکاله خود را مشروط به حصول نتیجه مطلوب در پرونده تعیین کند. در این صورت وکیل و موکل در برد و باخت پرونده شریک می‌شوند. هنگامی که در حال مشورت با یک وکیل تضمینی حرفه‌ای باشید، هیچ گونه امید و خیال واهی از سوی او دریافت نخواهید کرد. هر آنچه در طی جلسه برای شما بازگو می‌شوند، حقایق و احتمالات واقعی درباره نتیجه پرونده خواهد بود. موکلین در چنین پرونده‌هایی نگران رأی دادگاه یا متضرر شدن در پرداخت حق‌الوکاله نیستند. از طرف دیگر وکلای دادگستری نیز پرونده‌هایی که به حق نیستند و احتمال موفقیت پایینی دارند نمی‌پذیرند. 

اگر به دنبال یک وکیل تضمینی خوب، باحوصله، حرفه‌ای، مجرب و متخصص در حوزه‌های مختلف هستید، گروه وکلای دیوان سالار را در خاطر داشته باشید. شما می‌توانید با مراجعه به وکلای پایه یک دادگستری این گروه، مشاوره‌ای اصولی و صادقانه دریافت کرده و در نهایت با یک وکیل تضمینی حرفه‌ای همکاری کنید. 

جمع‌بندی

زمانی که عبارت وکیل تضمینی را از فردی شنیدید یا در جایی مطالعه کردید، باید کاملاً آگاهانه و هوشیار عمل کنید. اصطلاحاً شنونده باید عاقل باشد. این شما هستید که باید تخلف، فریب و دروغ را در حرف‌ها و وعده‌های طرف مقابلتان درک کنید. هیچ وکیل خبره و باتجربه‌ای نمی‌تواند نتیجه دادگاه و رأی نهایی قاضی پرونده را تضمین کند. اما می‌تواند اخذ حق‌الوکاله خود را مشروط به کسب نتیجه دلخواه در دادگاه اعلام کند. در این صورت عملی قانونی، منصفانه و درست شکل گرفته است و شما با یک وکیل تضمینی واقعی روبه‌رو هستید.

مشورت با یک وکیل متخصص و مجرب و استفاده از راهنمایی‌های او در مسائل حقوقی و کیفری امری لازم و ضروری خواهد بود. چه بسا پرونده‌هایی که با یک دخالت جزئی از سوی یک وکیل متخصص، سرانجامی موفقیت‌آمیز داشته‌اند. پس حضور وکیل باتجربه و حرفه‌ای را در پیگیری پرونده دست کم نگیرید. گروه وکلای دیوان سالار از تعداد زیادی از وکلای محترم، متخصص، باوجدان و موفق تشکیل شده است. شما می‌توانید از راهنمایی‌های آن‌ها استفاده کرده و نسبت به تعهد کاری و مشورت‌های صادقانه و اصولی آن‌ها مطمئن باشید. 

آیا می دانید؟

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا در شمال تهران به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری در شمال تهران به ارزش ۱۶ هزار یورو

مشاهده سایر پرونده ها

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری شمال تهران شد.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

⭐️ پرونده زمین خواری در استان البرز به ارزش ۳۵۰ میلیارد تومان

⭐️ پرونده دستور فروش ملکی به ارزش ۳۸ میلیارد تومان

⭐️ پرونده ملکی ۴۰ هکتاری در شهریار

⭐️ پرونده اختلاف در تهاتر ملکی به ارزش ۲۴ میلیارد تومان

⭐️ پرونده زمین‌خواری ملکی در دماوند به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان که منجر به محکومیت زمین‌خواران و بازپس‌گیری املاک شد.

⭐️ پرونده ملکی که طرف مقابل موکل ستاد اجرایی فرمان امام بود. این پرونده به نفع موکل به اتمام رسید.

⭐️ پرونده شکایت مشارکت در ساخت در تهران

⭐️ بیش از ۲۰ پرونده الزام به تنظیم سند رسمی

⭐️ بیش از ۵۰ مورد پرونده دستور تخلیه و حکم تخلیه

⭐️ بیش از ۱۰ پرونده اراضی ملی

⭐️ طلاق از طرف زوجه برای بازیگر مطرح سینمای کشور

⭐️ پرونده 1500 سکه طلا مهریه برای زوجه

⭐️ بیش از 50 طلاق توافقی

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده اجرت المثل برای زوجه

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده ترک انفاق

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف زوجه در تهران که آقا با معلم مدرسه فرزندشان رابطه نامشروع برقرار کرده بود

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف مرد که همسر وی با ۴ مرد دیگر از جمله وکیل طلاق خود رابطه برقرار کرده بود.

⭐️ پرونده شکایت از کلاهبردار معروف اینستاگرامی (آقای ع-ح) به میزان بیش از ۳۰۰ میلیون دلار : این پرونده در حال حاضر در جریان است.

⭐️ پرونده سرقت ارز دیجیتال به میزان ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ بیش از ۵ مورد پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ ۷ پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال ایرانی (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ بیش از ۱۰ مورد شکایت از شرکت های پانزی

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال و هک ولت توسط کانال تلگرامی معروف

و بیش از 800 پرونده دیگر

وکالت تخصصی

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

4.98/5

186

امتیاز شما

اگر هنوز سوالی از وکیل تضمینی دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 4.83 ( 2 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل