خانوادهکیفری

وکیل فریب در ازدواج در تهران ✔️【وکالت تخصصی✔️】

لیست وکیل فریب در ازدواج | مجازات فریب در ازدواج و تدلیس در نکاح | ارکان و موارد فریب در ازدواج

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل فریب در ازدواج متخصص و باتجربه، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تلفنی و واتساپ)

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل فریب در ازدواج متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم کیفری دیوان سالار در بیش از ۳۱۵ پرونده کیفری، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

لیست وکیل فریب در ازدواج

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده فریب در ازدواج به صورت تیمی

⭐️ طلاق از طرف زوجه برای بازیگر مطرح سینمای کشور

⭐️ پرونده 1500 سکه طلا مهریه برای زوجه

⭐️ بیش از 50 طلاق توافقی

و…

گروه وکلای دیوان سالار با داشتن سابقه درخشان راهنمایی ایده آل برای حل مشکلات و مسائل حقوقی شما هستند، کلیه مراحل مراجعه شما توسط وکلای پایه یک دادگستری پیگیری خواهد شد و می توانید از مزیت مشاوره تلفنی نیز بهره ببرید. لازم به ذکر است که این گروه با ارائه خدمات به حضوری، تصویری و تلفنی شرایط را برای مراجعه موکلین تا حد امکان ساده کرده اند. در ادامه با ما همراه باشید و اطلاعات جامعی در زمینه مفهوم فریب در ازدواج و مواردی که شامل این جرم می شود در اختیار شما قرار دهیم.

وکیل فریب در ازدواج وکیلی است که علاوه بر تخصص در زمینه مسائل حقوق خانواده، دانش بیشتری در رابطه با جرم فریب در ازدواج دارد. این جرم جزو جرایم سنگین در قانون بوده و به نحوی فریب افراد می تواند اتفاقات ناگواری را به همراه داشته باشد. البته پیشنهاد می کنیم که پیش از اقدامات خودسرانه حتما با مشاور یا وکیل فریب در ازدواج مشورت کرده و سپس تصمیم نهایی را اتخاذ نمایید.

فریب در ازدواج به چه معناست؟ مجازات فریب در ازدواج چیست؟

ازدواج امر مقدسی است و برای شروع یک زندگی مشترک باید دو طرف با هم رو راست باشند، عدم صحت در گفته های زوجین پیش از ازدواج به نحوی فریب طرف مقابل به حساب می آید و بر اساس ماده ۶۴۸ قانون مجازات اسلامی جرم و فاعل مجرم محسوب می شود. فریب در ازدواج هم از طرف آقا و هم از طرف خانم امکان‌پذیر است و انجام این جرم، مجازات خاص خود را به دنبال خواهد داشت.

نقاب در دستان یک فرد

چنانچه فریب‌ خورده پس از اطلاع از تدلیس قصد مطالبه حق خود را داشته باشد بر اساس قانون مجرم مستلزم پرداخت غرامت بوده و در برخی موارد فریب خورده قادر به فسخ عقد و نکاح به روش های قانونی است.

فریب در ازدواج شامل چه مواردی می شود؟

اینکه افراد پیش از ازدواج می‌توانند قول‌هایی را به هم بدهند که در زمان پس از ازدواج نتوانند آن عمل کنند نمی توان تمام صحبت‌های آنها را به عنوان فریب و تدریس معرفی کرد و این اساس قانون سعی داشته با مشخص کردن مواردی و تهیه یک لیست از که با که با نام فریب در ازدواج شناخته شده‌اند راهنمایی جامع در اختیار زوجین قرار دهند که بر اساس آن بتوان مطالبات خود را انجام دهند وجود هر یک از موارد ذیل در مرد یا زن که پیش از ازدواج شریک زندگی خود و طرف مقابل را از آن مطلع نساخته تحت عنوان فریب در ازدواج معرفی و حق شرایط و حق شکایت به طرف مقابل داده می شود.

  • اگر یکی از طرفین به بیماری جنون دچار بوده و به هر دلیل طرف مقابل از این بیماری مطلع نسازد.
  • چنان چه مرد از بیماری های جنسی (خصاء) رنج برده اما از بروز و اعلام آن به زوجه امتناع ورزد و در صورت مبتلا بودن زن به بیماری جنسی (قرن) و (افضاء)، فرد تدلیس کننده مجرم و عمل وی به عنوان فریب در ازدواج معرفی خواهد شد.
  • مبتلا بودن مرد به بیماری (عنن) که امکان نعوظ و روابط زناشویی غیر ممکن است نیز از دیگر موارد فریب در ازدواج می باشد و زوجه در صورت عدم اطلاع و اثبات نداشتن حتی یک بار رابطه زناشویی می تواند عمل زوج را تدلیس معرفی نماید.
  • علاوه بر مورد فوق عدم سلامت آلت تناسلی مرد از نظر اندازه که قادر به انجام صحیح رابطه جنسی نباشد و زوجه را پیش از ازدواج از مشکل خود مطلع نسازد نیز می تواند نوعی تدلیس و فریب به حساب آید.
  • جذام و برص در بانوان و عدم اطلاع رسانی پیش از ازدواج از مواردی است که زن را تحت عنوان تدلیس کننده معرفی می کند.
  • چنانچه زوجه پیش از ازدواج به دلایل متغاوت زمین گیر بوده و قادر به حرکت نباشد و این عارضه را از زوج پنهان کند، فریب در ازدواج محرز بوده و زوجه مجرم است.
  • یکی دیگر از دلایلی که شامل جرم تدلیس در ازدواج است نابینا بودن از دو چشم (شب کوری، ضعف دیدن، چپ بودن، آب ریزش و… ) است که شامل حال زوجه می باشد و مرد می تواند در صورت عدم اطلاع به دادگاه مراجعه نماید.

راهکار های بهترین وکیل فریب در ازدواج در مواجهه با موارد تدلیس

بهترین وکیل فریب در ازدواج با ارائه راهکار هایی می تواند از حق فریب خورده دفاع کند، البته بنا بر قوانین مدنی و حقوقی مطالبات فریب خورده متفاوت می باشد. وکیل فریب در ازدواج با توجه به جنبه های کیفری و حقوقی می تواند تقاضای اجرای احکام در دادگاه داشته باشد، که به واسطه آن بر اساس قانون مجازات اسلامی، مجرم بین 6 ماه تا 2 سال محکوم به حبس خواهد شد.

این حکم از نظر قانون کیفری است و و تفاوت زیادی به اجرای حکم بر اساس قوانین حقوقی دارد. وکیل فریب در ازدواج می تواند جنبه های حقوقی را با فریب خورده در میان بگذارید و از حق فسخ نکاح و عدم پرداخت مهریه (چنانچه زوجه تدلیس کننده باشد) به وی اعطا شود.

با توجه به اینکه تدلیس در ازدواج به روش های مختلفی صورت می گیرد و برخی از موارد آن گاها تا پس از مراسم عروسی امکان پذیر است و تشخیص آن تنها به واسطه افراد ذیربط امکان پذیر می باشد، پس لازم است برای رسیدگی به این امور حتما از وکیل فریب در ازدواج کمک و مشاوره بگیرید.

این افراد با توجه به اینکه آشنایی بیشتری به ماده های قانونی دارند می توانند برای اثبات تدلیس در ازدواج راهکار های مناسب تری را پیشنهاد کنند و به صورت تخصصی تر در این مورد مشاوره های مفید بدهند، با وجود وکیل دیگر نیازی به در ارتباط بودن با طرف مقابل نیست و می توانید همه امور را به اوی بسپارید.

یکی از روش هایی که وکیل فریب در ازدواج پیشنهاد می کند طرح شکایت فوری است که فرد به فریب خورده پس از اطلاع از امر تدلیس بتواند به سرعت شکایت خود را تنظیم و به مراجع ذیربط اطلاع دهد. وی می تواند در مدت زمان کمتری حق خود را مطالبه کند، این سرعت عمل تنها به واسطه افراد حاضر و حرفه ای امکان پذیر است. مراجعه به وکیل فریب در ازدواج می تواند طرح شکایت و درخواست فسخ نکاح را به دلیل تدلیس سرعت ببخشد و در این صورت فرد فریب خورده می ‌تواند زودتر به حق خود برسد.

مزایای بهره مندی از وکیل فریب در ازدواج در گروه وکلای دیوان سالار

داشتن اطلاعات کافی در رابطه با جرم، فریب و بررسی ماده های قانونی می تواند روند دادرسی را سرعت دهد.

داشتن وکیل فریب در ازدواج می تواند از حضور شما در دادگاه جلوگیری کند و همچنین می تواند گزارش های منظم از اتفاقات و وقایع دادگاه و روند پرونده را در اختیار فریب خورده قرار دهد و نیازی به دیدار مجرم و شکایت کننده نیست.

بهره ‌مندی از وکلا می تواند مسائل حقوقی را به صورت کلی برای موکل شفاف کند و اطلاعات کامل تری از روند پرونده در اختیار وی قرار دهد.

انتخاب بهترین وکیل فریب در ازدواج شرایط را فراهم می کند که فرد فریب خورده مبلغ کمتری را برای حق وکالت پرداخت کند، برخی وکلا برای رسیدگی به پرونده ها از حق الوکاله های نجومی صحبت می کنند.

وکیل با داشتن اطلاعات کامل و آپدیت شده می تواند بهترین راه را برای حل و فصل عمل تدلیس انتخاب کند.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل کیفری می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل کیفری گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای کیفری گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های کیفری عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

جهت مشاهده لیست وکیل کیفری و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل کیفری

شماره وکیل تدلیس در نکاح

چه مراحلی برای شکایت توسط وکیل فریب در ازدواج طی می شود؟

پس از مراجعه به وکیل فریب در ازدواج و قبول کردن تقاضای وکالت توسط وی مراحل زیر طی می‌شود. ابتدا وکیل با بررسی شواهد و مدارک سعی در شناخت علت فریب دارد، پس از اینکه مدارک بررسی شد و فریب در ازدواج محرز گردید لازم به طرح شکایت نامه است.

شکواییه به واسطه وکیل انجام خواهد شد پس از اینکه تصمیم نهایی در رابطه با نوع شکایت انجام شد باید به واحد تنظیم دادخواست مراجعه کرد که در این قسمت وکیل فریب در ازدواج آشنایی کامل تری به قواعد و اصول تنظیم دادخواست دارد.

در مراحل مورد نظر که وکیل فریب در ازدواج آشنایی بیشتری با این مراحل دارد پرونده به معاونت ارجاع فرستاده می‌شود تا توسط یکی از شعب دادگاه های ذیربط به آن رسیدگی شود. کار وکیل کیفری در ازدواج در این مرحله به صورت رسمی آغاز شده و با تهیه مدارک لازم سعی در پیروزی در پرونده را دارد.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل خانواده می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل خانواده گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای خانواده گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های خانواده عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل خانواده و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل خانواده

نتیجه گیری

با توجه به موارد عنوان شده در رابطه با تدلیس در ازدواج، هر یک از زوجین به منظور پیشگیری از بروز شکایت در آینده لازم است پیش از ازدواج موارد مشکوک را به اطلاع طرف مقابل برسانند تا فرد بتواند با چشم باز، حق انتخاب داشته باشد. اما چنانچه موارد مزکور که شامل فریب در ازدواج هستند بازگو نشود، طرف مقابل می تواند با مراجعه به وکیل فریب در ازدواج درخواست مطالبه حقوق داشته باشد.

بر اساس قانون مجازات اسلامی جرم تدلیس کننده با توجه به جنبه های حقوق و کیفری به دو صورت انجام می شود که شامل حبس و زندان است و دیگری در رابطه با حق فسخ نکاح و مهریه است. البته توجه داشته باشد که برای سرعت بخشیدن روند دادرسی داشتن وکیل نقش مهمی دارد و برای اینکه روال قانونی با کیفیت و سرعت بیشتری انجام شود می توانید در ابتدای امر و پس از کسب اطلاع در رابطه با تدلیس در زندگی مشترک از مشاوره تلفنی گروه وکلای دیوان سالار استفاده کرده و تمامی گام ها را با فکر و برنامه قبلی بردارید. وجود وکلای پایه یک دادگستری که به صورت حضوری، تصویری و تلفنی مشاوره می دهند می تواند نقش موثری در بهبود حال افراد فریب خورده داشته باشد.

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.95

اگر هنوز سوالی از وکیل فریب در ازدواج دارید، در کامنت ها بپرسید. وکلا در کمترین زمان پاسخ خواهند داد.

امتیاز کاربران: 4.63 ( 3 رای)

5 دیدگاه

  1. سلام. من قبل از ازدواج به همسرم به دروغ گفته بودم باکره هستم. بعد از ازدواج متوجه شد که من باکره نیستم. این موضوع تدلیس در نکاح محسوب میشه؟ الان میخواد شکایت کنه. میتونه؟ من مجازات میشم؟ خواهش میکنم کمکم کنید.

    1. با سلام و وقت بخیر. همانطور که در مطلب نوشته شده است، مجازات حبس را در پی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل