کیفری

وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران ✔️【وکالت تخصصی✔️】

لیست وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران | مجازات قاچاق کالا و ارز | وکیل متخصص قاچاق | وکیل تعزیرات قاچاق کالا

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل قاچاق کالا و ارز متخصص و باتجربه، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

لیست وکیل قاچاق ارز

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

آیا می دانید؟

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده قاچاق ارز به میزان ۳۰ میلیارد تومان

⭐️ پرونده قاچاق آلات جنسی و ماساژور در تهران 

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده قاچاق کالا به ارزش ۱۶ هزار یورو

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری غرب تهران شد.

و بیش از ۸۰۰ پرونده دیگر

در هر کشوری برای حمل و نقل انواع کالاها قوانین و رویه‌های مشخصی وجود دارد. حال چنانچه شخصی بدون توجه به این قوانین و رویه‌ها اقدام به وارد کردن برخی اجناس و یا خارج کردن آنها از کشور کند در واقع مرتکب قاچاق شده است. حمل و نقل برخی از کالاها همواره ممنوع بوده است مثل مواد مخدر یا آثار باستانی و میراث ملی کشور. اما برخی دیگر از کالاها با توجه به وضعیت روز کشور می‌توانند مصداق قاچاق قرار بگیرند.

در هر صورت چنانچه به این مشکلات برخورد کرده‌اید احتیاج است تا از یک وکیل قاچاق کالا و ارز کمک بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره وکیل قاچاق کالا، وکیل قاچاق ارز، وکیل تعزیرات قاچاق کالا و … این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

وکیل قاچاق کالا کیست؟

مرجع رسیدگی به امور قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی است اما این در صورتی است که قاچاق توسط افراد غیر دولتی و عادی انجام شده باشد، زمانی که قاچاق ارز و کالا توسط کارمندان و یا مأمورین حکومتی انجام شده باشد مسئولیت رسیدگی به این موضوع توسط قانون‌گذار به دادسرای انقلاب واگذار شده است. لازم به ذکر است که پرونده‌های مربوط به قاچاق کالا و ارز دارای پیچیدگی‌های فراوانی هستند و هر گونه خطا در روند دفاع از موکل در آنها می‌تواند منجر به ضرر و زیان‌های مالی بسیار سنگین و گاهی جبران ‌ناپذیر شود پس بهتر است برای این نوع از پرونده‌ها به سراغ وکیل قاچاق کالا و ارز مجرب بروید تا با تسلط بالا بر قوانین مربوطه بتواند با بررسی دقیق پرونده‌ی شما بهترین دفاع را از شما در دادگاه به عمل آورد.

وکیل قاچاق کالا و ارز تهران
وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران

نقش وکیل قاچاق در پرونده

برخی از پرونده‌های قاچاق با توجه به سابقه مجرم و حجم و نوع قاچاق می‌تواند مشمول تخفیف و یا حتی معافیت از مجازات شود. البته تشخیص این امر کار بسیار دشواری بوده و برای تعیین آن نیاز است تا با یک وکیل قاچاق کالا و ارز مجرب مشورت کنید؛ وکیل قاچاق کالا و ارز می‌تواند با بررسی دقیق پرونده شما و تسلطی که بر قوانین مربوط به قاچاق کالا و ارز دارد این مسئله را تشخیص داده و تا حد بسیار زیادی در روند دادرسی به شما کمک کرده و در صورت امکان برای شما تخفیف یا معافیت از مجازات بگیرد.

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل قاچاق کالا و ارز متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم وکیل دیوان سالار در بیش از ۸۰۰ پرونده، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

مجازات قاچاق کالا و ارز چیست؟

اما مجازات کسی که اقدام به قاچاق کالا نموده چیست؟ گفتیم که علاوه بر ضبط کالا و مصادره اموال به دست آمده از این راه شخص خاطی به پرداخت جزای نقدی نیز محکوم خواهد شد. البته میزان این جزای نقدی با توجه به نوع کالایی که قاچاق شده کاملا متفاوت است.

  • کالای مجاز: مبلغی معادل یا دو برابر ارزش کالای قاچاق شده
  • کالای مجاز مشروط: مبلغی معادل یا 3 برابر ارزش کالای قاچاق شده
  • کالای یارانه ای: مبلغی معادل 2 برابر الی 4 برابر ارزش کالای قاچاق شده
اینفوگرافی مجازات قاچاق کالا
مجازات قاچاق کالا

اما قاچاق کالا مجازات کیفری نیز دارد، اگر قاچاق به صورت سازمان یافته انجام شده باشد بین 91 روز تا 5 سال حبس در انتظار شخص خاطی خواهد بود و اگر به قصد اخلال در نظام اقتصادی کشور انجام شده باشد، به طبع مشمول مجازات بسیار سنگین‌تری خواهد شد.

اینفوگرافی مجازات قاچاق کالا و ارز سازمان یافته
مجازات قاچاق کالا سازمان یافته

یک وکیل قاچاق کالا و ارز به صورت تخصصی به تمامی مراحل و قوانین این امر آشنایی دارد. در قاچاق کالا و ارز قوانین سخت و پیچیده ای وجود دارد. پس شما مستلزم داشتن یک وکیلی هستید که بتواند پرونده شما را در مسیر درستی قرار دهد تا از غبن و ضرر مالی موکل خود تا میزان بالایی جلوگیری کند.

وکیل برای کالای قاچاق

سوال دیگری که بسیار از یک وکیل قاچاق کالا و ارز پرسیده می‌شود این است که آیا امکان دارد به خاطر مرتکب شدن جرم قاچاق کالا و ارز، اموال شخص مصادره شود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت دو نوع مصادره وجود دارد؛ مصادره خاص و مصادره عام که در مصادره عام تمامی اموال شخص و در مصادره خاص صرفا اموالی که از طریق نامشروع جمع ‌آوری شده مصادره می‌شود. در مورد پرونده‌های قاچاق نظیر قاچاق مواد مخدر مصادره خاص انجام می‌شود.

البته این موضوع دارای پیچیدگی‌های بسیاری است که بهتر است توسط یک وکیل قاچاق کالا و ارز بررسی شود، فراموش نکنید که کمک گرفتن از یک وکیل مجرب باعث می‌شود تا شما کمترین زیان ممکن را ببینید چرا که وکیل قاچاق کالا و ارز مجرب با تنظیم یک لایحه دفاعی مناسب از حق موکل خود به خوبی دفاع می‌کند. گروه وکلای دیوان سالار با سالها تجربه و هزاران پرونده موفق در انواع زمینه‌های حقوقی و کیفری می‌توانند به شما در این زمینه کمک‌های شایانی کنند.

وکیل برای قاچاق کالا

قاچاق انواع مختلفی دارد و با توجه به مبدا و مقصد بار قاچاق یا محتوای محموله و یا سایر مولفه‌های دیگر دسته بندی می‌شود که هر کدام حکم و مجازات متفاوتی هم دارد پس بهتر است در ادامه به توضیح کلی در این باره بپردازیم.

در دسته بندی اول دو نوع قاچاق خارجی و قاچاق داخلی نام برده شده است. قاچاق داخلی به این معنا که مبدا و مقصد محموله در داخل کشور است و قاچاق خارجی یعنی یکی از طرف‌ها، مبدأ یا مقصد محموله خارج از ایران است.

نوع دیگر قاچاق با توجه به عوارض متعلق به کالاها دسته بندی می‌شود: بر این اساس قاچاق کالاها به دو دسته قاچاق عوارض بلدی و قاچاق عوارض گمرکی تقسیم بندی می‌شوند. این تقسیم بندی در مورد حمل و نقل کالاها هم در داخل کشور و هم از داخل به خارج (یا خارج به داخل) لحاظ می‌شود. چرا که بر این اساس حتی اگر خود کالا مجاز باشد اما در حمل و نقل داخلی آن عوارض بلدی لازم پرداخت نشود کالا قاچاق محسوب می‌شود و درباره صادرات و واردات کالاهای مجاز نیز همینطور. یعنی اگر عوارض گمرکی لازم پرداخت نشود، محموله قاچاقی محسوب می‌شود.

دسته‌بندی بعدی بر اساس خود کالاها و در واقع محتوای محموله است. این کالاها می‌توانند خود به دو دسته مجاز و غیر مجاز تقسیم‌بندی شوند که هر کدام نیز جرم متفاوتی خواهند داشت. برای مثال جرم قاچاق لوازم خانگی هرگز با جرم قاچاق مواد مخدر و یا اسلحه یکسان نیست چرا که در مورد مواد مخدر به علت ممنوع بودن کالا علاوه بر جرم قاچاق جرم حمل و نگهداری این مواد نیز به آن افزوده خواهد شد. برای کسب اطلاعات دقیق در این باره می‌توانید از یک وکیل قاچاق کالا و ارز کمک بگیرید.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل کیفری می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل کیفری گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای کیفری گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های کیفری عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

جهت مشاهده لیست وکیل کیفری و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل کیفری

وکیل متخصص قاچاق

پس به طور کلی حمل و نقل کالا از جایی به جایی دیگر بر خلاف قوانین مربوط به آن در کشور قاچاق محسوب می‌شود. در قانون اساسی کشور در حوزه قانون انحصار تجارت خارجی بند الف از ماده 11 اینطور ذکر شده است که: «تمامی اجناسی که بر خلاف قوانین و مقررات وارد کشور شوند قاچاق به حساب آمده و به نفع دولت ضبط شده و فروخته می‌شود و کسانی که مرتکب این جرم شده‌اند نیز از 6 ماه الی یک سال به حبس محکوم خواهند شد.» در صورت داشتن چنین پرونده‌ای می‌توانید از یک وکیل قاچاق کالا و ارز کمک بگیرید.

از دیگر قوانین مهم و مربوط به قاچاق، قانونی است که به واسطه آن تمامی تجارت خارجی کشور انحصارا به دولت واگذار شده است. در این قانون مقرر شده که:

دولت به عنوان تنها نهاد واجد شرایط تجارت خارجی کشور را منحصراً در اختیار دارد و حق صادرات و واردات همه محصولات طبیعی و صنعتی به دولت داده می‌شود همچنین دولت اجازه دارد که میزان واردات و صادرات این کالاها و شرایط ورود و صدور آنها را نیز بر اساس این قانون و حدود مقررات آن تعیین کند.

در این قانون واردات هر نوع اجناس و کالاهای خارجی اعم از طبیعی و یا صنعتی به داخل کشور به جز موارد مشخص، مشروط به آن است که محصولات و کالاهای طبیعی و یا صنعتی داخلی و ایرانی را نیز متقابلاً صادر کرده و برای کشور ارز آوری کند. با رعایت این قوانین دولت اجازه دارد در مورد کالاها و اجناس خارجی که خود قصد ورود به حوزه واردات آنها را ندارد با تعیین کردن یک سری شرایط و مقررات ویژه این امر را به مؤسسات تجاری و یا اشخاص واگذار کند.

لازم به ذکر است که آن اشخاص و یا مؤسسات تجاری برای دریافت حق واردات هر کالا نیاز به گرفتن مجوزهای لازم از وزارت بازرگانی و یا در موارد دیگر سایر نهادهای مربوطه دارند. شما می توانید جهت دریافت مشاوره و ارتباط با یک وکیل قاچاق کالا و ارز در گروه وکلای دیوان سالار با شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل فرمایید.

وکیل تعزیرات قاچاق کالا

در گروه وکلای دیوان سالار، تمامی پرونده های مربوط به قاچاق کالا و تعریزات، توسط وکیل تعزیرات و قاچاق کالا به صورت تخصصی انجام میشود. برای اعطای وکالت و یا دریافت مشاوره میتوانید با شماره 44899341-021 تماس بگیرید.

وکیل قاچاق ارز و نکات مهم

بر اساس قانون رسمی کشور کالاهای قاچاق سه دسته‌اند:

  • کالای مجاز

به کالایی گفته می‌شود که مدخل آن و صادر کردن یا وارد کردن آن با در پیش گرفتن آیین نامه‌های بانکی و آیین نامه‌های گمرکی نیازی به کسب مجوز ندارد.

  • کالای مجاز مشروط

کالایی که صادرات یا واردات آن بر اجرای آیین نامه‌های بانکی و آیین نامه‌های گمرکی احتیاج به دریافت مجوز دارد.

  • کالای ممنوع

به کالایی گفته می‌شود که مدخل آن بر طبق قانون اساسی ممنوع است و هیچ نوع مجوزی برای صادرات یا واردات آن صادر نخواهد شد.

اما گفتیم که کالاهای قاچاق به محض توقیف بار به نفع دولت ضبط می‌شوند اما اگر کالا قابلیت فساد داشته باشد چطور؟ در این صورت کالا در بازار به فروش خواهد رسید و معادل نقدی آن به خزانه بیت‌المال واریز خواهد شد.

وکیل قاچاق کالا و ارز با مطالعه پرونده شما و بررسی موضوعات لازم به شما خواهد گفت که جرم قاچاق شما شامل تخفیف یا معافیت از مجازات خواهد شد یا نه. مهمترین امر برای مراجعه به یک وکیل قاچاق کالا و ارز توانایی او در تنظیم لایحه دفاعی و دفاع حضوری در جلسه رسیدگی است. این موضوع مستلزم دقت بالا و مهارت وکیل است که بتواند به خوبی از حق موکل خود در دادگاه دفاع کند.

وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران

همانطور که گفتیم مقوله قاچاق کالا و ارز مقوله پیچیده‌ای است و هر گونه اشتباه در تنظیم لایحه دفاعیه می‌تواند منجر به ضررهای مالی جبران ناپذیر برای فرد شود و یا منجر به صدور قرار سنگین برای او شود پس بهتر است در این‌گونه موارد با یک وکیل قاچاق کالا و ارز مجرب مشورت کنید.

گروه وکلای دیوان سالار یکی از مجرب ترین تیم‌های حقوقی کشور با پرونده های موفق متعدد در انواع زمینه‌های حقوقی و کیفری است که شما می‌توانید برای موارد مربوط به قاچاق کالا و ارز در تهران

وکالت تخصصی

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.98

در صورتی که هنوز سوالی از از وکیل قاچاق کالا و ارز دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ خواهند داد.

امتیاز کاربران: 4.6 ( 1 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل