حقوقیوکیل

چگونه در دادگاه صحبت کنیم🥇【قانون جدید + وکیل✔️】

چگونه در دادگاه صحبت کنیم؟

درست است که اغلب موارد وکیل شما می تواند به جای شما در دادگاه حضور پیدا کند و روند حقوقی پرونده شما را پیگیری کند؛ اما در بسیاری از موارد ممکن است موکل ملزم به حضور در دادگاه برای ارائه توضیحات لازم یا دفاع از پرونده خود باشد. به همین دلیل شاید برای شما این سوال پیش بیاید که باید چگونه در دادگاه صحبت کنیم. توصیه ما به شما این است که قبل از هر اقدامی برای حضور در دادگاه، توصیه های لازم را از وکیل خود درباره بایدها و نبایدهایی که باید در دادگاه رعایت شود، گرفته باشید و علاوه بر آن اطلاعات لازم را پیرامون مواد قانونی که به پرونده شما ربط پیدا می کند از طریق وکیل پرونده خود کسب کرده باشید.

پس از جمع آوری اطلاعات لازم و صحبت پیرامون موقعیت پرونده خود، نکته هایی وجود دارد که باید در روز دادگاه و برای اینکه بدانیم در دادگاه چگونه با قاضی صحبت کنیم، به آن ها توجه کنیم. در ادامه به برخی از این نکات می پردازیم.

  • سوال نکنید

سعی کنید در دادگاه از سوال کردن از قاضی و کارکنان مجتمع حقوقی تا حد امکان اجتناب کنید. توجه داشته باشید که حضور شما در دادگاه به منظور دفاع از پرونده خود است؛ در نتیجه شما باید پاسخ سوالات خود را قبل از حضور در دادگاه از وکیل خود یا افراد مرتبط پیدا کرده باشید و اطلاعات مورد نظر را کسب کرده باشید. در نتیجه روز دادگاه فرصت مناسبی برای جمع آوری اطلاع درباره روند دادرسی پرونده شما نیست.

  • به موقع صحبت کنید

یکی از نکات بسیار مهمی که باید در جواب سوال چگونه در دادگاه صحبت کنیم به آن توجه کنید این است که حتما در زمانی که از شما خواسته می شود تا صحبت کنید، حرف های خود را به شکل محترمانه توضیح دهید. به هیچ عنوان وسط حرف دیگران یا قاضی صحبت نکنید. در صورتی که حرفی در رابطه با صحبت های قاضی یا طرف دیگر پرونده دارید، بهتر است صبر کنید تا در زمانی که به ما فرصت داده می شود تا صحبت های خود را بیان کنید، حرف های خود را بزنید یا در صورت لزوم از قاضی بخواهید فرصتی را برای ارائه توضیحات لازم به شما بدهد. بهتر است این کار را توسط وکیل پرونده خود انجام دهید.

  • خارج از فرصت خود صحبت نکنید

در صورتی که صحبت دیگری در رابطه با پرونده وجود دارد که شما فرصت لازم برای ارائه آن در دادگاه نداشته اید یا به مدرک جدیدی درباره پرونده دست پیدا کرده اید، به هیچ عنوان خارج از وقت داده شده صحبت نکنید. در این زمان بهتر است صحبت های خود را به شکل دادخواست ارائه کنید یا به صورت کتبی به دست منشی های مربوطه برسانید تا به قاضی اطلاع دهند.

  • از ایجاد تنش خودداری کنید

همانطور که همه ما می دانید در روز دادگاه ممکن است شرایطی پیش روی ما قرار بگیرد که مورد پسند ما نباشد و حتی کاملا به ضرر ما باشد. توجه داشته داشته باشید که هر حرفی که ما در دادگاه می زنیم ممکن است در آینده علیه ما مورد استفاده قرار گیرد. در نتیجه بسیار مهم است که در کمال آرامش و احترام بدانیم که باید چگونه در دادگاه صحبت کنیم. در این مواقع تا حد امکان از ایجاد تنش و التهاب در فضای دادگاه خودداری کنید و سعی کنید صحبت های خود را در کمال آرامش به دادگاه ارائه کنید زیرا در غیر این صورت ممکن است عواقب قانونی دیگری پیش روی شما قرار بگیرد و حتی روند قانونی پرونده شما را نیز دچار مشکل کند.

  • شماره پرونده و نام قاضی را به یاد داشته باشید

بسیاری گمان می کنند که پرسش چگونه در دادگاه صحبت کنیم فقط به دفاعیه ای که از پرونده خود در دادگاه ارائه می دهیم مربوط می شود. در حالی که اینگونه نیست و شامل رعایت کردن موضوعات متعددی می شود. در بسیاری از مراحل رسیدگی به پرونده شما باید شماره پرونده خود را به یاد داشته باشید یا بهتر است شماره پرونده خود را همراه خود داشته باشید تا در صورت لزوم پرونده خود را در مراحل مختلف قضایی پیگیری کنید. هم چنین برای صحبت با قاضی یا مقامات قضایی دیگر بهتر است مقام آن ها یا نام آن ها را به خاطر داشته باشید تا در صورت لزوم از آن ها در کمال احترام استفاده کنید.

  • از همراه داشتن افراد غیر مرتبط خودداری کنید

بعضی از افراد به دلیل عدم آگاهی از قوانین اقوام و آشنایان خود را در روز دادگاه با خود همراه می کنند. در حالی که این عمل نادرست است. در صورتی که پرونده شما نیاز به حضور شاهد دارد، تنها شاهدان خود را همراه خود به دادگاه ببرید. وجود افراد غیر مرتبط و صحبت هم زمان آن ها علاوه بر ایجاد سردرگمی و التهاب، فضای دادگاه را هم شلوغ و متشنج می کنند. حضور شاهدان به همراه وکیل شما کفایت می کند.

  • از به همراه بردن کودکان اجتناب کنید

نکته مهم دیگری که باید به یاد داشته باشید این است که از به همراه بردن کودکان نیز در صورتی که لزومی در حضور آن ها وجود ندارد، خودداری کنید. به طور کلی محیط دادگاه ها به دلیل بررسی پرونده های گوناگون و رفت و آمد های بسیار به هیچ عنوان محیط مناسبی برای حضور کودکان نیست.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل چگونه در دادگاه صحبت کنیم، متخصص و مجرب باکارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

برای همه افراد در طول زندگیشان پیش می آید که نیاز به حضور در دادگاه و به محضر قاضی داشته باشند تا بتوانند از موقعیت پرونده خود دفاع کنند. بسیاری از این پرونده ها دارای شرایط حساس و پیچیده ای هستند که زندگی آینده طرفین پرونده را تحت تاثیر قرار می دهد. در مواقعی نیز ممکن است شرایط پرونده به گونه پیش برده شود که باید بهترین تصمیم برای طرفین پرونده یا زوجین گرفته شود. درست در همین موقعیت است که چگونگی صحبت درباره پرونده و دفاعیه در دادگاه بسیار اهمیت پیدا می کند. در این مواقع سوالی که برای بسیاری از افرادی که درگیر موقعیت های حقوقی شده اند، پیش می آید این است که باید چگونه در دادگاه صحبت کنیم؟ ما در این مقاله قصد داریم به شما کمک کنیم تا درباره چگونگی صحبت در دادگاه آگاهی بیشتری پیدا کنید. در نتیجه در صورتی که شما نیز از جمله کسانی هستید که این سوال برای شما پیش آمده است که چگونه در دادگاه صحبت کنیم، تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

در دادگاه چگونه با قاضی صحبت کنیم؟

همانطور که اطلاع دارید در پرونده های مختلف تصمیم گیرنده نهایی قاضی پرونده است. در نتیجه باید بدانیم که در دادگاه چگونه با قاضی صحبت کنیم. در صورتی که رفتار مناسب و شایسته ای با قاضی پرونده صورت نگیرد، ممکن است مسیر پرونده به طور کلی تغییر کند. به همین دلیل ما به شما توصیه می کنیم به هیچ عنوان از صحبت کردن با قاضی بدون مشورت با وکیل خود و بدون اطلاع و آمادگی قبلی پرهیز کنید. در ادامه به بررسی برخی نکاتی که به شما کمک می کند تا بدانید چگونه در دادگاه صحبت کنیم، پرداخته ایم.

  • بدون اطلاع قاضی وارد نشوید

یکی از مسائل بسیار مورد اهمیتی که باید در رابطه با چگونه در دادگاه صحبت کنیم، اطلاع داشته باشیم این است که به هیچ عنوان بدون اطلاع قاضی وارد نشوید. وارد شدن بدون اجازه قاضی و شروع به صحبت کردن باعث بی نظمی در فضای دادگاه و ایجاد التهاب در آن مکان می شود و این موضوع ممکن است عواقب سختی برای شما به همراه داشته باشد. هم چنین شما نباید بدون اجازه قاضی از دادگاه خارج شوید. در صورتی که شما از جمله شهود یا طرفین پرونده هستید، خارج شدن بی موقع از فضای دادگاه ممکن است در تصمیم گیری برای پرونده شما تاثیرگذار باشد.

  • در مواقع بی جا قسم نخورید

توجه داشته باشید برای اینکه بدانیم چگونه در دادگاه صحبت کنیم باید بدانید که در صورتی که مکررا قسم بخورید ممکن است تاثیر بدی روی روند تصمیم گیری قاضی داشته باشد. شاید اطلاع داشته باشید که قسم آداب و شیوه خاص خود را دارد و باید در زمان درست و به شکل صحیح مورد استفاده قرار گیرد. در نتیجه از قسم خوردن در مواقع بیجا و در حضور قاضی اجتناب کنید.

  • حکم قاضی را بپذیرید

بسیاری گمان می کنند که پس از صادر شدن حکم نهایی می توانند هرگونه که دوست دارند صحبت کنند و بدون اطلاع از نکاتی که در چگونه در دادگاه صحبت کنیم گفته شد، حرف های خود را بیان کنند. در حالی که باید بدانید که اعتراض به حکم قاضی یا حکم نهایی صادر شده آداب و روش های قانونی مخصوص به خود را دارد. در نتیجه در صورتی که حکمی که قاضی صادر کرده به نفع شما نیست یا با منافع شما در تضاد است، شما باید حکم قاضی را بپذیرید و از ایجاد هرگونه تنش و التهاب در دادگاه بپرهیزید. البته شما می توانید در صورت لزوم در کمال احترام از قاضی بخواهید تا درباره چگونگی حکم صادره و دلایلی باعث صدور حکم نهایی شده است را به شما یا وکیل شما شرح دهد.

در صورتی که هرگونه اعتراضی به حکم نهایی دادگاه دارید بهتر است در زمان مناسب نسبت به تنظیم دادخواست تجدید نظر یا فرجام خواهی اقدامات لازم را انجام دهید. بهتر است که این کار را به کمک وکیل مجرب و آگاه به قوانین در همین حوزه انجام دهید تا فرصت مناسب برای اعتراض به حکم صادر شده را از دست ندهید.

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل سرقت متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم سرقت دیوان سالار در بیش از ۳۱۵ پرونده کیفری/۳۰۰ خانواده/۲۵۰ ملکی، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

لیست وکیل سرقت مستوجب تعزیر

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

آیا می دانید؟

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا در شمال تهران به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری در شمال تهران به ارزش ۱۶ هزار یورو

مشاهده سایر پرونده ها

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری شمال تهران شد.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

⭐️ پرونده زمین خواری در استان البرز به ارزش ۳۵۰ میلیارد تومان

⭐️ پرونده دستور فروش ملکی به ارزش ۳۸ میلیارد تومان

⭐️ پرونده ملکی ۴۰ هکتاری در شهریار

⭐️ پرونده اختلاف در تهاتر ملکی به ارزش ۲۴ میلیارد تومان

⭐️ پرونده زمین‌خواری ملکی در دماوند به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان که منجر به محکومیت زمین‌خواران و بازپس‌گیری املاک شد.

⭐️ پرونده ملکی که طرف مقابل موکل ستاد اجرایی فرمان امام بود. این پرونده به نفع موکل به اتمام رسید.

⭐️ پرونده شکایت مشارکت در ساخت در تهران

⭐️ بیش از ۲۰ پرونده الزام به تنظیم سند رسمی

⭐️ بیش از ۵۰ مورد پرونده دستور تخلیه و حکم تخلیه

⭐️ بیش از ۱۰ پرونده اراضی ملی

⭐️ طلاق از طرف زوجه برای بازیگر مطرح سینمای کشور

⭐️ پرونده 1500 سکه طلا مهریه برای زوجه

⭐️ بیش از 50 طلاق توافقی

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده اجرت المثل برای زوجه

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده ترک انفاق

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف زوجه در تهران که آقا با معلم مدرسه فرزندشان رابطه نامشروع برقرار کرده بود

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف مرد که همسر وی با ۴ مرد دیگر از جمله وکیل طلاق خود رابطه برقرار کرده بود.

⭐️ پرونده شکایت از کلاهبردار معروف اینستاگرامی (آقای ع-ح) به میزان بیش از ۳۰۰ میلیون دلار : این پرونده در حال حاضر در جریان است.

⭐️ پرونده سرقت ارز دیجیتال به میزان ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ بیش از ۵ مورد پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ ۷ پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال ایرانی (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ بیش از ۱۰ مورد شکایت از شرکت های پانزی

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال و هک ولت توسط کانال تلگرامی معروف

و بیش از 800 پرونده دیگر

وکالت تخصصی

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.98

اگر هنوز سوالی درباره چگونه در دادگاه صحبت کنیم دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 4.65 ( 1 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل