آمدن ابلاغیه برای افراد بی سواد

ذ د پرسیده شده در 3 هفته پیش
به نام خدا

سلام

کارگاه آهنگری پدر اینجانب مدتی حدود شش ماه پیش مورد سرقت قرار گرفت و تمامی ابزارآلات و وسایل داخل کارگاه بسرقت رفت.پدرم قبل از سرقت توسط یکی از مشتری نماها مسموم شد و در همان حین سارقان با همراهی مشتری نما،وارد مغازه شده ودر رابسته و تمامی اموال او را بردند.متاسفانه پدرم حدود یک هفته در آی سی یو بودن بعلت مسمومیت.

بعداز شکایت از متهمین، طی بازپرسی از آنها توسط پلیس آنها گفتند که حین سرقت در کمپ بودند.ولی طی پیگیری بازپرس مشخص شد که اصلا در کمپ نبودند.

بنده پدرم را که بیسواد است در سامانه ثنا ثبت نام کردم.متاسفانه اطلاعات کافی از عملکرد این سامانه قرارندادند و بنده نمیدانستم که باثبت نام،دیگر ابلاغیه کتبی نمی آید.بلکه فقط اس ام اسی به گوشی طرف میرود.حال اگر طرف بیسواد باشد ابلاغیه ها نی آمد و پدرم بی اطلاع از همه چیز وقت دادگاه را از دست داد و دادگاه رای به بیگناهی متهمین داد!!!

حال چکار میتوان کرد؟خدا وکیلی اگر راهی هست راهتمایی کنید.

2 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری عضو سایت پاسخ داده شده در 3 هفته پیش
سلام فعلا اگر وقت باقی است به رای صادره اعتراض کنید و همه مطالب خود را در لایحه توضیح دهید

حامد شاکری نیا (وکیل پایه یک دادگستری) پاسخ داده شده در 2 هفته پیش
شما میتوانید به نسبت به رای تجدید نظر خواهی نموده و اعلام نمایید دادنامه به شما ابلاغ نشده است و نهایتا اگر تجدید نظر خواهی رد شد درخواست اعاده دادرسی نمایید.هر چند از نظر قانونی درست نیست ولی ممکن است دادگاه با شما همکاری نماید.

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا
error:
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل