استعلام عدم سوء پیشینه و یا تشخیص هویت

ر م پرسیده شده در 10 ماه پیش
سلام. با توجه به قانون تعریف سوء پیشینه سال 1366 و اصلاحیه سال 82 و با توجه به ماده ی 25 قانون مجازات سال 92 آیا محکومیت به پرداخت 2 میلیون تومان جزای نقدی در جرم عمدی در حال حاضر به عنوان سوء پیشینه برای اشخاص در استعلام عدم سوء پیشینه و یا تشخیص هویت ذکر میشود یا خیر؟ با تشکر

1 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری عضو سایت پاسخ داده شده در 10 ماه پیش
به مقررات تبصره 1 ماده 25 قانون مجازات اسلامی رجوع نمائید

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا
error:
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل