اعمال تغییر در ملک مشاع

ظ ج پرسیده شده در 4 ماه پیش
طبق چه ماده ای از قانون مدنی انجام هزینه یا اعمال تغییر در ملک مشاع باید با توافقات همه مالکین باشد؟

1 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری عضو سایت پاسخ داده شده در 4 ماه پیش
ماده 576 قانون مدنی وبعد ان

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل
error: