تبدیل تعهد

ط ظ پرسیده شده در 9 ماه پیش
باسلام

در تبدیل تعهد به اعتبار تبدیل مدیون، آیا مدیون جدید حق مراجعه به مدیون اصلی(سابق) را دارد؟ سوال اینه که رابطه مدیون جدید و مدیون سابق به چه صورت خواهد بود.؟

تشکر

1 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری عضو سایت پاسخ داده شده در 9 ماه پیش
با شرایط مندرج در ماده 267 قانون مدنی می تواند مراجعه کند اگر با اذن مدیون اصلی باشد حق مراجعه دارد در عیر اینصورت خیر .

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل