تخلفات اداری کارکنان دولت

پ ح پرسیده شده در 9 ماه پیش
باسلام …در رای قطعی صادره توسط هیات بدوی تخلفات اداری کارکنان دولت مدت زمان قانونی برای اعتراض به دیوان عدالت اداری را ۳ ماه قید کرده آیا این زمان صحیح است یا همان یکماه می باشد ؟

اگر هیات تخلفات اداری در رای صادره فوق علاوه بر اشتباه بالا مواردی مانند پست سازمانی و سابقه خدمت کارمند را نیز اشتباهی عنوان کرده باشد آیا میشود نسبت به این موارد ( فارغ از ماهیت پرونده ) به دیوان عدالت اداری شکایت کرد ؟

1 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری عضو سایت پاسخ داده شده در 9 ماه پیش
پاسخ سئوال مثبت بنظر میرسد

مدت و مهلت مفرر طبق تبصره ماده 16 قانون تشکیلات…. دیوانعدالت اداری سه ماه است

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل