رای دادگاه کیفری در اداره کار

ض ع پرسیده شده در 4 ماه پیش
آیا رای دادگاه کیفری در اداره کار قابل استناد است ؟ و آیا برای هیات های حل اختلاف رای کیفری لازم التباع است ؟

1 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری عضو سایت پاسخ داده شده در 4 ماه پیش
طبق ماده 18 قانون ایین دادرسی کیفری اگر رای دادگاه کیفری موثر در ماهیت باشد برای مراجع حقوقی لازم الاتباع است وقابل استناد می باشد

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا
error:
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل