شهردادی حق دریافت عوارض تفکیک برای زمین زیر 500 متر را دارد؟

احمد کشاورز پرسیده شده در 1 سال پیش
سلام.
من مالک یک زمین 300 متری هستم که سند آن دستی است و این زمین از سه طرف یعنی شمال، جنوب و شرق دارای همسایه میباشد و حصار دارد. برای اخذ پروانه، شهرداری گفت که در صورت داشتن سند دیگر نیازی به پرداخت حق تفکیک نیست از طرفی اداره ثبت هم میگوید که درصورتی که مقداری از زمین را ساخته باشی، برایتان سند صادر میکنیم.
با توجه به قانون اصلاح ماده 101 شهرداری، آیا شهرداری حق دارد که برای زمین که مساحتش کمتر از 500 متر است و سندش هم دستی است، حق تفکیک بپیرد؟

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل