صدور حکم جعل

ک ق پرسیده شده در 4 ماه پیش
با سلام: آیا بدون وجود (رکن ضرر در جعل و سوء نیت) صدور حکم جعل وحاهت قانونی دارد؟

1 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری عضو سایت پاسخ داده شده در 4 ماه پیش
در ماده 523 قانون مجازات اسلامی مصوب 1375 به قصد تقلب تصریح گردیده است

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل
error: