ضامن برای اجرای رای غیابی

الف ث پرسیده شده در 8 ماه پیش
سلام

پدر اینجانب پنج سال قبل فوت نموده بنده دادخواست تقسیم ترکه نمودم،با توجه به احضاریه دادگاه هیچکدام از ورثه ها حاضر نشدند؛دادنامه صادر شد و جهت اقدام به اجرای احکام داده شد،اجرای احکام جهت اقدام از بنده ضامن میخواهد. آیا ضامن نیاز می‌باشد؟ با توجه به اینکه ورثه ها از احضاریه دادگاه اطلاع دارند و خودشان عمدا حاضر نشده‌اند ضامن برای چیست؟ و به چه منظوری می‌باشد؟

تشکر از راهنمایی حضرت عالی

1 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری عضو سایت پاسخ داده شده در 8 ماه پیش
طبق تبصره 2 ماده 306 قانون ایین دادرسی مدنی اجرای رای غیابی منوط به معرفی ضامن است

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل