پیش خرید ملک

ض ه پرسیده شده در 4 ماه پیش
با سلام ” آیا قرارداد پیش فروش آپارتمان عقد بیع محسوب میشود ؟ یا در قالب ماده 10 جا میگیرد ؟ البته تاریخ قرارداد پیش فروش قبل از قانون جدید پیش فروش مصوب 1389 ” با تشکر فراروان

1 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری عضو سایت پاسخ داده شده در 4 ماه پیش
به نظر ما مشمول ماده 10 قانون مدنی است

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل
error: