استرداد جهيزيه

غ س پرسیده شده در 8 ماه پیش
با سلام. زوجه دادخواست استرداد جهيزيه نموده است آیا زوج میتواند برای استرداد طلا آلات دعوی تقابل نماید که به صورت امانت پیش زوجه بود؟

بطوریکه خللی بر حکم محکومیت زوجه برای استرداد وارد نشود.

1 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری عضو سایت پاسخ داده شده در 8 ماه پیش
طرح دعوی منعی ندارد ولی تقابل محسوب نمی شود مکن است دادگاه در اجرای ماده 103 قانون ایین دادرسی مدنی تواما رسیدگی کند وممکن است تفکیکا رسیدگی کند

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل