استعلام عدم سوء پیشینه و یا تشخیص هویت

ر م پرسیده شده در 8 ماه پیش
سلام. با توجه به قانون تعریف سوء پیشینه سال 1366 و اصلاحیه سال 82 و با توجه به ماده ی 25 قانون مجازات سال 92 آیا محکومیت به پرداخت 2 میلیون تومان جزای نقدی در جرم عمدی در حال حاضر به عنوان سوء پیشینه برای اشخاص در استعلام عدم سوء پیشینه و یا تشخیص هویت ذکر میشود یا خیر؟ با تشکر

1 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری عضو سایت پاسخ داده شده در 8 ماه پیش
به مقررات تبصره 1 ماده 25 قانون مجازات اسلامی رجوع نمائید

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل