توقیف اموال زوج

ژ ل پرسیده شده در 8 ماه پیش
با سلام. در قوانین جاری آیا امکان توقیف اموال زوج قبل از اطلاع زوج وجود دارد یا خیر؟

در صورتیکه اموال غیر منقول زوج توقیف شود آیا زوج میتواند اموال منقول خود را که داخل منزل پدر زوجه هست معرفی نماید ؟

1 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری عضو سایت پاسخ داده شده در 8 ماه پیش
طبق ماده 117 قانون ایین دادرسی مدنی امکان احرای قرار تامین قبل از ابلاغ وجود دارد توقیف اموال منقول در صورتی است که در تصرف شحص باشد

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل