روال قانونی ابطال مزایده

خ ت پرسیده شده در 11 ماه پیش
زمینی رادر مزایده دادگاه خریداری کردم در اگهی مزایده و نظر کارشناسی ملک صراحتا بصورت ششدانگ معرفی و جهات اربعه آن کاملا مشخص است و صحبتی از اینکه این زمین پلاک ثبتی دارد نشد. تشرفیات فروش و تحویل این زمین مانند سایر املاک فاقد سند ثبتی انجام شد.اما در رای دادگاه برای فروش زمین به دارا بودن پلاک ثبتی اشاره شده است ولی در مرحله اجرای احکام و کارشناسی قیمت زمین در نظر گرفته نشده است در حالیکه قسمتی از یک پلاک ثبتی می باشد.

در ادامه خواستار انتقال سند بصورت مشاعی شدم که قاضی با این درخواست موافقت کرده و خواستار نظر کارشناس جهت تعیین سهم مشاعی شد.

در نظر کارشناسی اعلام کردن که تعیین سهم مشاعی امکان پذیر نبوده چون بصورت ششدانگ واگذار شده است.

حال با توجه به اینکه هیچ سندی به نام بنده نمی باشد واجرای احکام نیز با بیان این مطلب که ملک بصورت بدون سند واگذار شده از پیگیری کار شانه خالی میکند.

با توجه به اینکه تنها دلیل مالکیت بنده برگه برگزاری مزایده و صورت جلسه تحویل زمین می باشد و هیچ ارگان دولتی هیچکدام از مدارک را دلیل مالکیت بنده ندانسته خواستار کمک و راهنمایی هستم

1 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری عضو سایت پاسخ داده شده در 11 ماه پیش
چنانچه دارای سابقه ثبتی باشد اسناد مذکور یعنی برنده شدن و انتقال به شما دلیل مالکیت است و باید اسناد به نام شما منتقل شود با فرض امتناع طرف الزام به انتقال وی را بخواهید

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل