سند انتقال

ر ع پرسیده شده در 9 ماه پیش
با سلام و احترام

سوال اول بنده در مورد این است که ایا اگر بنده زمینی را خریداری و اسناد انتقال آن را دارم و مدت 40 سال از خرید و وکالت نامه بگزرد ایا صاحب زمین می تواند خلع ید بنده را بعلت نزدن سند رسمی به نام من را بگیرد؟

سوال دوم: برای ماده 477 باید خطاب ما به رئیس قوه قضاییه باشد یا مدیر کل دادگستری استان مربوط باشد؟

1 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری عضو سایت پاسخ داده شده در 9 ماه پیش
سلام- به رییس کل استان که مرجع قبول درخواست است مقبول است. تا زمانی که سند رسمی به نام مالک است دادخواست او قابل طرح است شما باید دادخواست تقابل به الزام به تنظیم سند رسمی مطرح نمایید.

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل