صدور رای به صورت غیابی

ص ق پرسیده شده در 9 ماه پیش
با سلام

اگر شعبه دادگاه بطور غیابی بر اساس دفاعیه خوانده به سند و مدرکی استناد نماید که خواهان هیچگونه اطلاعی از آن سند نداشته باشد و وقتی حکم دادگاه به خواهان ابلاغ می شود یک مرتبه مواجه به سند و مدرکی می شود که در طول رسیدگی پرونده از سوی طرف دیگر اصحاب دعوی یا قاضی پرونده ابراز نشده باشد آیا با قانون یا مسلمات فقه مغایرت پیدا می کند که درخواست خلاف بین داده شود یا خیر؟

1 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری عضو سایت پاسخ داده شده در 9 ماه پیش
مطالب خود را در مراحل اعترض عادی و فوق العاده (ماده 477)خود به حکم صادره میتوانید مطرح نمائید

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل