عدم تنظيم قرارداد پيش فروش در دفاتر اسناد رسمي

ق ض پرسیده شده در 9 ماه پیش
سلام

من در ٦ ماه پيش اقدام به خريد اپارتماني در بابلسر به صورت پيش خريد كردم كه توسط مشاور املاك انجام گرديد

در تاريخ ٩٧/٥/٢٥ اينجانب با تماسي كه با املاك داشتم مبني بر اينكه قرارداد بايد كد رهگيري داشته باشد و در دفتر اسناد رسمي ثبت شود و همچنين سازنده بدون اجازه اقدام به اضافه كردن طبقات ساختمان نموده است بصورت شفاهي شكايت كردم و قرار بر اين شد كه چك تاريخ فوق را پاس نكنم تا تكليف روشن شود

ولي با توجه به افزايش قيمت ملك در اين چند ماه و تباني مشاور و سازنده در نتيجه چك اينجانب را برگشت زدند و ادعاي فسخ قرارداد را بصورت يكطرفه دارند ( البته در متن قرارداد نوشته شده كه در صورت پاس نشدن چك قرارداد بصورت يكطرفه فسخ ميشود )

با توجه به توضيحات بالا ايا من ميتوانم شكايت كيفري مبني بر عدم تنظيم قرارداد پيش فروش در دفاتر اسناد رسمي را داشته باشم ؟

1 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری عضو سایت پاسخ داده شده در 9 ماه پیش
به مقررات ماده 3 قانون پیس فروش ساحتمان رجوع نمائید

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل