مشکلات در پرونده طلاق

م گ پرسیده شده در 12 ماه پیش
همسر من درخواست طلاق نموده و دو سال درگیر دادگاه و جلسات پی در پی دادگاه هستیم . بعد از کلی هزینه و رفت و امد و گرفتن وکیل دادگاه اخر وکیل من و ایشون با ترفند قضیه را به توافق کشاندند و نفقه را که زوج محکوم شده بود به ببخشش کشاندند و از همه بدتر حق و حقوقم بود که قاضی گفت من حکم اجرت المثل نمیدم و شما بیا پول اجرت المثل را به عنوان نفقه بگیر و توافق شد همان سی تومن را بگیرم ولی داخل رای ۲۷ تومن زدند تمام هزینه های من از بین رفت بخاطر توافق و قاضی گفت هر ماه ۸۰۰ پرداخت کنه برای سکه ولی سال به سال افزایشی ندارد و حتی در خصوص نصف دارایی مرد صحبتی نکردند و وکیل من هم حق اعتراض را از من سلب کردند و همینطور تجدید نظر . من پول کارشناس دادم پول وکیل دادم پول دادگاه کیفری دادم و زوج محکوم شد به ۶ ماه حبس که ان هم تعلیق درامد . دادخواست توقیف ماشین دادم وکیلم گفت قاضی قبول نکرد . واقعا نمیدانم وکیلم مقصر است یا قاضی یا قانون .

2 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری عضو سایت پاسخ داده شده در 12 ماه پیش
سلام اگر وکیل خود را مقصر می دانید می توانید از وی در دادسرای انتظامی کانون وکلا شکایت کنید و رای دادگاه بر اساس توافق وکیل شما صورت گرفته است و ایرادی بر رای دادگاه وجود ندارد.

فریبا آزاده رنجبر (کارشناس حقوقی) پاسخ داده شده در 12 ماه پیش
سلام. در خصوص مبلغ سکه میتوانید درخواست تعدیل را مطرح کنید. تصنیف دارایی زوج تنها با تحقق شرایط قانونی و آن هم مربوط به زمانی است که زوج بخواهد زوجه را طلاق دهد.اگر نسبت به اقدامات وکیل خود و کوتاهی وی اعتراضی دارید تنها میتوانید از طریق دادسرای انتظامی کانون وکلای دادگستری استان مربوطه اقدام نمایید که خود این امر نیز منوط به اثبات است.

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل