خانواده

شرایط ابطال حق طلاق 🥇【قانون جدید +‌ مراحل کامل✔️】

شرایط ابطال حق طلاق | متن وکالت حق طلاق به زن و ...

در این مطلب صفر تا 100 ابطال حق طلاق را بررسی کرده و مهمترین نکات در این خصوص از جمله شرایط ابطال حق طلاق زن را طبق قانون جدید بیان خواهیم کرد. پس تا انتهای این مطلب را به دقت مطالعه فرمایید.

همچنین در انتهای همین صفحه لیست بهترین وکیل طلاق را مشاهده خواهید کرد.
با توجه به اهمیت و پیچیدگی های این موضوع توصیه میشود پیش از هر اقدامی با وکیل متخصص مشورت کنید.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل ابطال حق طلاق، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل – 24 ساعته)

ابطال حق طلاق

قانوناً حق طلاق با مرد است اما مرد اگر بخواهد می‌تواند این حق را به زن بدهد. داشتن حق طلاق این امکان را به فرد می‌دهد که بدون هیچ مدرکی یا دلیل موجهی و هر زمان که اراده کند، همسر خود را طلاق دهد. گاهی اوقات داماد با دادن این حق به عروس حین عقد موافقت کرده و آن را امضا می‌کند، با این حال احتمال دارد در آینده در این مورد تجدید نظر کند.

قانون برای این مواقع نیز راهکارهایی تدوین نموده است اما تحت شرایط خاصی این امر غیر ممکن می‌باشد.

حال قصد داریم با کمک وکلای دیوان سالار و تجارب متعددی که در این زمینه داشته‌اند، در این مطلب به تعریف حق طلاق و چگونگی ابطال حق طلاق و قوانین مربوط به آن بپردازیم.

حق طلاق چیست؟

حق طلاق را این گونه می توان توصیف کرد که اگر حق طلاق با مرد یا با زن باشد، هر کدام از طرفین که حق طلاق با اوست، هر زمان که بخواهد می‌تواند بدون هیچ دلیل موجهی یا بدون رضایت همسر به دادگاه مراجعه کند و او را طلاق دهد. طبق قانون، اختیار و حق طلاق با مرد می باشد مگر در شرایط خاصی که حق طلاق به زن داده شده باشد.

در صورتی که مرد بخواهد همسرش را طلاق دهد حتما باید به دادگاه خانواده مراجعه نماید زیرا تا قبل از سال 1372، مردان هر زمانی که اراده می کردند می توانستند با مراجعه به دفتر ثبت طلاق، همسرشان را طلاق دهند.

از آنجا که روند جدایی و طلاق بین زنان و مردان افزایش پیدا کرده بود و ممکن بود مردان هر لحظه از روی حالت عصبانیت برای طلاق همسرشان تصمیم گیری کنند و سپس برای جدایی به دفترخانه طلاق مراجعه نمایند، قانون گذار با تصویب قانون مبنی بر مراجعه به دادگاه، مردان را موظف کرد که برای جدا شدن از همسرشان ابتدا به دادگاه خانواده مراجعه کنند.

در حالت کلی اگر طلاق از سوی مرد انجام گیرد و همسر او از این اقدام رضایت نداشته باشد، مرد باید به طور کامل تمام حق و حقوق زن را اعم از مهریه و نفقه ی ایام گذشته پرداخت نماید.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل طلاق می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل طلاق گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای طلاق گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های طلاق عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل طلاق و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل طلاق

نحوه گرفتن حق طلاق

نحوه گرفتن حق طلاق به دو صورت می باشد:

 • اولین راه برای گرفتن حق طلاق این می باشد که زوجین هنگام عقد در سند ازدواج عنوان نمایند که حق طلاق با چه شخصی می باشد.
 • دومین راه اعطای حق طلاق از مرد به زن پس از ازدواج، با سندی به عنوان وکالت انجام می گیرد. زوجین برای گرفتن حق طلاق حتما باید به دفتر اسناد رسمی مراجعه نمایند زیرا برخی از زوجین به دلیل عدم آگاهی برای گرفتن حق طلاق، به دفترخانه ای که در آن ازدواج به ثبت رسیده است مراجعه می کنند. زوجین باید شرایط گفته شده در وکالت حق طلاق را در نظر داشته باشند، زیرا ممکن است پس از اعطای وکالت حق طلاق، امکان ابطال حق طلاق وجود نداشته باشد.

دقت داشته باشید که با دادن حق طلاق به زن، او هر زمان که بخواهد می‌تواند جدا شود و مرد موظف به پرداخت کامل مهریه می‌گردد.

مشکلات واگذاری حق طلاق به زن

ممکن است دفترداران هنگام ثبت عقد ازدواج بطور سهوی نوشته باشند که حق طلاق به زن واگذار شده است اما این عبارت اصلا صحیح نمی باشد و هیچ اعتبار حقوقی نخواهد داشت زیرا حق طلاق از جانب مرد قابل واگذاری نیست و در هنگامی که مرد تصمیم بگیرد حق طلاق را به همسرش اعطا نماید باید به همسرش وکالت حق طلاق دهد.

در برخی موارد با وجود این که حق طلاق به زن داده شده است ولی احتمال دارد زن به راحتی نتواند مراحل طلاق را پشت سر بگذارد.

در واقع طبق شرایطی که در وکالت طلاق قید شده باشد، شاید زن مجبور باشد ابتدا به دادگاه اثبات نماید که شرایط گفته شده در سند وکالت به اثبات رسیده است و پس از آن بتواند از وکالت گرفته شده از همسرش استفاده نماید.

مجموعه وکلای دیوان سالار به شما کمک می‌کند که بهترین وکیل طلاق را پیدا کنید و زودتر به نتیجه دلخواه خود برسید.

مزایای حق طلاق برای زن

در صورتی که حق طلاق با زن باشد، زن می تواند هر زمان که بخواهد به راحتی و بدون حضور همسرش با کمک وکیل دادگستری طلاق توافقی بگیرد.

در صفحه زیر لیست بهترین وکیل طلاق توافقی و مراحل آن را مشاهده کنید:

وکیل طلاق توافقی

در چه شرایطی حق طلاق، بدون وکالت مرد با زن می باشد؟

قانون شرایطی را ضمن عقد تعیین نموده است که حتی اگر زن وکالتی برای طلاق از طرف همسر خود نداشته باشد، در آن صورت حق طلاق به زن تعلق گرفته می شود و امکان ابطال حق طلاق وجود ندارد. در ادامه به شرایط تعلق حق طلاق به زن می پردازیم:

 • چنانچه مرد از پرداخت هزینه زندگی و حقوق زن به مدت شش ماه خودداری نماید، زن می تواند با مراجعه به دادگاه درخواست صدور طلاق کند.
 • در صورتی که مرد مبتلا به بیماری خطرناک و غیر قابل درمان باشد و این امکان وجود داشته باشد که سلامتی زن به خطر بیفتد، زن می تواند از همسرش طلاق بگیرد. در این شرایط ابطال حق طلاق امکان پذیر نیست.
 • در صورتی که شغل مرد به گونه ای باشد که به آبروی زن لطمه وارد شود، زن می تواند با مراجعه به دادگاه تقاضای طلاق دهد.
 • مجنون بودن یا بد رفتاری مرد با زن به گونه ای باشد که ادامه ی زندگی برای زن دشوار و غیرقابل تحمل گردد باعث می شود حق طلاق به زن تعلق بگیرد.
 • اگر مرد به مواد مخدر یا اعتیاد آور آلوده باشد و بر اساس آن به زندگی خانوادگی آسیب رساند، در این صورت دادگاه حق طلاق را به زن می دهد.
 • چنانچه مرد بدون هیچ عذر موجهی زندگی را برای مدت شش ماه ترک نماید، زن بدون نیاز به حضور همسر می تواند تقاضای طلاق کند.
 • اگر مرد برای مدت پنج سال مجازات به حبس شده باشد و یا حکم مجازات در حال اجرا باشد، زن می تواند تقاضای طلاق دهد.

ابطال حق طلاق

یکی از مواردی که زوجین نسبت به آن آگاهی و اطلاع ندارند چگونگی ابطال حق طلاق می باشد. در خصوص این مسئله که چگونه می توان حق طلاق را ابطال نمود، باید گفته شود که ابطال حق طلاق به نوع وکالت و شرایط گفته شده در آن بستگی دارد یعنی در ممکن است طبق شرایط گفته شده در وکالت حق طلاق قابل ابطال و یا ممکن است غیر قابل ابطال باشد. با درخواست وکیل طلاق می‌توانید این موقعیت را کنترل کنید.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل خانواده می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل خانواده گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای خانواده گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های خانواده عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل خانواده و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل خانواده

شرایط ابطال حق طلاق زن

در ابتدا باید بدانبد که بر اساس قوانین حق طلاق فقط با مرد است و تنها در شرایط خاص زن می تواند در صورت اثبات عصر و حرج اقدام به طلاق بکند.
حال ممکن است که مرد وکالت طلاق را به زن بدهد که شرایط ابطال حق طلاق زن به چند صورت وجود خواهد داشت.

 • در زمان وکالت به صورت واضح در عقدنامه قید شده باشد که زن در مواردی خاص مانند اختیار کردن همسر دیگر توسط مرد وسوقصد و یا ترک انفاق میتواند از وکالت طلاق استفاده کند.
 • مورد بعدی وکالت طلاق بدون هیچ قید و شرطی است که در این صورت زن نیازی به اثبات مورد خاص از طرف مرد را ندارد.
شرایط ابطال حق طلاق زن تنها در صورتی غیر قابل ابطال است که مرد به همسر خود وکالت بلاعزل داده باشد.
برای اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی و شرایط طلاق از طرف زن، صفحه زیر را بخوانید: (+لیست وکیل متخصص)

وکیل طلاق از طرف زن

روش های ابطال حق طلاق از طرف مرد

برای ابطال حق طلاق از جانب مرد، می توان از یکی از روش های گفته شده در ادامه ی مطلب استفاده نمود:

 • چنانچه مرد هنگام عقد ازدواج حق طلاق را به زن اعطا نماید و حق طلاق برای زن در سند ازدواج ثبت گردد، دیگر امکان ابطال حق طلاق از سوی مرد وجود ندارد و وکالت حق طلاق غیر قابل عزل می شود.
 • اگر وکالت حق طلاق در دفترخانه به زن اعطا شود، مرد می تواند وکالت حق طلاق را قابل عزل یا مدت دار و یا به صورت بلاعزل تعیین نماید که تمام حدود این موارد وابسته به نظر مرد می باشد که چه نوع وکالتی برای حق طلاق انتخاب کند.
 • یکی دیگر از روش های ابطال حق طلاق به این صورت می باشد که مرد می تواند به یکی از دفاتر اسناد رسمی مراجعه نماید و شخص دیگری را به عنوان وکیل در وکالت نامه اضافه نماید.
برای اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی و شرایط طلاق از طرف مرد، صفحه زیر را بخوانید: (+لیست وکیل متخصص)

وکیل طلاق از طرف مرد

وکیل ابطال حق طلاق چگونه می تواند به شما کمک کند؟

در صورتی که مرد حق طلاق را به همسر خود اعطا کند و بعد از گذشت زمانی بنا به دلایلی از اعطای وکالت حق طلاق به همسرش پشیمان شود، وکیل می تواند با ارائه ی راهکار های مختلف جهت ابطال حق طلاق، به موکل خود کمک نماید.

بهترین وکیل ابطال حق طلاق چه کاری انجام می دهد؟

بهترین وکیل ابطال حق طلاق به موکل خود کمک می نماید، در صورتی که حق طلاق به صورت سهوی و بدون رضایت موکل به شخص دیگری واگذار شده باشد را پس بگیرد و حق طلاق را ابطال نماید.

گروه وکلای دیوان سالار تشکیل شده از وکلای پایه یک دادگستری است که هر کدام در زمینه تخصصی خود تجربه بالا دارند طوری که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، پرونده شما را به نتیجه می‌رسانند. به عنوان مثال پرونده طلاق توافقی که در حالت عادی تا 40 روز طول می‌کشد، گروه وکلای دیوان سالار آن را در کمتر از 2 هفته به نتیجه می‌رساند. ضمن اینکه کارها توسط مدیر حقوقی پیگیری می‌شود.

برای درخواست وکیل ابطال حق طلاق و مراجعه به آن، می‌توانید با گروه وکلای دیوان سالار، به شماره 44899341-021 تماس حاصل فرمایید.

لیست وکیل طلاق در دیوان عالی کشور

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

آیا می دانید؟

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ بیش از ۳۰۰ طلاق، طلاق یک طرفه، طلاق توافقی، مهریه و …

⭐️ طلاق از طرف زوجه برای بازیگر مطرح سینمای کشور

⭐️ پرونده 1500 سکه طلا مهریه برای زوجه

مشاهده سایر پرونده ها

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا در شمال تهران به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری در شمال تهران به ارزش ۱۶ هزار یورو

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری شمال تهران شد.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

⭐️ پرونده زمین خواری در استان البرز به ارزش ۳۵۰ میلیارد تومان

⭐️ پرونده دستور فروش ملکی به ارزش ۳۸ میلیارد تومان

⭐️ پرونده ملکی ۴۰ هکتاری در شهریار

⭐️ پرونده اختلاف در تهاتر ملکی به ارزش ۲۴ میلیارد تومان

⭐️ پرونده زمین‌خواری ملکی در دماوند به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان که منجر به محکومیت زمین‌خواران و بازپس‌گیری املاک شد.

⭐️ پرونده ملکی که طرف مقابل موکل ستاد اجرایی فرمان امام بود. این پرونده به نفع موکل به اتمام رسید.

⭐️ پرونده شکایت مشارکت در ساخت در تهران

⭐️ بیش از ۲۰ پرونده الزام به تنظیم سند رسمی

⭐️ بیش از ۵۰ مورد پرونده دستور تخلیه و حکم تخلیه

⭐️ بیش از ۱۰ پرونده اراضی ملی

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده اجرت المثل برای زوجه

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده ترک انفاق

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف زوجه در تهران که آقا با معلم مدرسه فرزندشان رابطه نامشروع برقرار کرده بود

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف مرد که همسر وی با ۴ مرد دیگر از جمله وکیل طلاق خود رابطه برقرار کرده بود.

⭐️ پرونده شکایت از کلاهبردار معروف اینستاگرامی (آقای ع-ح) به میزان بیش از ۳۰۰ میلیون دلار : این پرونده در حال حاضر در جریان است.

⭐️ پرونده سرقت ارز دیجیتال به میزان ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ بیش از ۵ مورد پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ ۷ پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال ایرانی (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ بیش از ۱۰ مورد شکایت از شرکت های پانزی

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال و هک ولت توسط کانال تلگرامی معروف

و بیش از 800 پرونده دیگر

ویدیوی زیر مربوط به یکی از پرونده‌های رسانه ای گروه وکلای دیوان سالار است که متاسفانه اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران دست پسر جوان را با شمشیر قطع کرده بودند.

این ویدیو دارای صحنه‌های دلخراش می‌باشد.

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

4.65/5

اگر هنوز سوالی در مورد ابطال حق طلاق دارید در کامنت‌ها بپرسید. کارشناسان حقوقی به سرعت پاسخ می‌دهند.

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

6 دیدگاه

 1. سلام وقتتون بخیر.
  خواستم بپرسم اگه حق طلاق رو به صورت بلاعزل بدیم، باز هم میشه باطلش کرد؟

 2. با سلام و خسته نباشید.
  همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردید، میتوانم در این قسمت سوال خودم را بپرسم و پاسخ آن را بگیرم؟
  با تشکر

  1. سلام. وقت بخیر. بله بفرمایید. کارشناسان حقوقی در کمترین زمان پاسخ سوال شما را خواهند داد

 3. سلام.
  من هنگام عقد بدون اینکه خودم متوجه باشم حق طلاق را به همراه شروطی امضا کردم که در صورت طلاق خانمم، تمامی اموالم را باید به عنوان مهر به او بدهم و تمام دارایی خود را از دست خواهم داد. قبلا برادرم برای امور ملکی به مجموعه شما مراجعه کرده بود، من هم چطور میتونم با یک وکیل ابطال حق طلاق قرار داد ببندم؟

 4. با سلام
  آیا به شروط ۱۲ گانه سند ازدواج که به عبارتی وکالت طلاق هستند میتوان ضم وکیل یا نصب امین ویا ناظر نمود یا خیر
  اگر شدنی هست این امر به موسسه شما واگذار میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل