ملکیوکیل

اثبات مالکیت زمین بدون سند🥇【قانون جدید و مراحل اثبات مالکیت ✔️】

آیا اثبات مالکیت بدون سند ممکن است؟

وقتی صحبت از اثبات مالکیت زمین بدون سند به میان می آید؛ ممکن است برای بسیاری این سوال پیش بیاید که آیا اثبات مالکیت زمین بدون سند امری ممکن است؟

مسلم است که برای انجام هرگونه تغییری بر روی زمین از جمله تغییر کاربری، حفر چاه و انجام دیگر موارد قانونی شما نیاز دارید تا اثبات کنید که زمین متعلق به شما است. در مواردی ممکن است شما هیچگونه سند رسمی یا مبایعه نامه ای برای اثبات مالکیت زمین خود نداشته باشید. برای این منظور راه هایی وجود دارد که شما با استفاده از آن ها نسبت به اثبات مالکیت زمین بدون سند اقدامات لازم را انجام دهید. در نتیجه بر اساس قانون اثبات مالکیت زمین بدون سند امری ممکن است و تنها کاری که شما باید برای آن انجام دهید، پیگیری پرونده بر اساس قانون  مستندات موجود مربوط به آن است.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل اثبات مالکیت زمین بدون سند، متخصص و مجرب با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

بسیاری گمان می کنند که تنها راه اثبات مالکیت زمین بدون سند از طریق ارائه سند رسمی یا مبایعه است؛ در حالی که اگر درباره قوانین مرتبط با اثبات مالکیت زمین بدون سند اطلاعات بیشتری کسب کنید و با افراد آگاه به قوانین اثبات مالکیت زمین مشورت کنید متوجه می شوید که راه های دیگری نیز برای اثبات مالکیت زمین بدون سند وجود دارد که افراد از طریق آن ها می توانند کاملا به صورت قانونی و با مراجعه به مراجع قضایی مرتبط اقدامات لازمه را انجام دهند. در ادامه مقاله به توضیح راه های مناسب و قانونی برای اثبات مالکیت زمین بدون سند می پردازیم.

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

راه های اثبات مالکیت زمین بدون سند

معمولا اثبات مالکیت زمین با استفاده از سند مالکیت انجام می گردد. به این صورت که در صورت وجود یک سند مالکیت رسمی یا مبایعه نامه ای که به صورت قانونی تعیین شده باشد، اولویت با کسی است که سندی قانونی مبنی بر مالکیت زمین دارد اما در صورتی که مدرک یا سند معتبری مبنی بر مالکیت بر زمین وجود نداشته باشد، باید اقدامات دیگری مبنی بر مالکیت بر زمین به انجام رساند. در ادامه بیشتر با این اقدامات آشنا می شویم.

اثبات مالکیت زمین بدون سند با اماره تصرف

قبل از آنکه به اثبات مالکیت زمین بدون سند با اماره تصرف بپردازیم باید توضیح بدهیم که اماره تصرف چیست چگونه با استفاده از آن می توان اثبات مالکیت زمین بدون سند را انجام داد.

طبق قانون تصرف به عنوان مالکیت دلیل معتبری مالکیت است مگر آنکه خلاف آن ثابت شود. بر این اساس تا زمانی که ملکی در مالکیت فردی باشد، بدین معنا است که فرد مالک آن است و تنها در زمانی این موضوع صادق نیست که خلاف آن ثابت گردد. با توجه به توضیحات گفته شده می توان گفت صرف تصرف ملک دلیلی بر مالکیت ملک محسوب نمی شود و در صورتی که فردی با داشتن سند رسمی یا مبایعه نامه ادعای مالکیت ملکی را داشته باشد، دیگر اثبات مالکیت زمین بدون سند با اماره تصرف اعتبار قانونی ندارد.

لازم به ذکر است که قانون اماره تصرف برای حمایت از مالکیت زمین برای مردم وضع گردیده است اما باید توجه داشت که سند رسمی یا مبایعه نامه شرطی محکم تر برای اثبات مالکیت زمین محسوب می شود و صرف اماره تصرف با وجود سند رسمی، شرط دارای اعتباری محسوب نمی شود.

اثبات مالکیت زمین بدون سند با شاهد

یکی از راه هایی که به کمک آن اثبات مالکیت زمین بدون سند انجام می پذیرد با استفاده از شهادت شهود است. در واقع می توان گفت یکی از مهم ترین روش هایی که شما برای اثبات مالکیت زمین بدون سند در دادگاه به آن نیاز دارید، شهادت شهودی است که ثابت کند زمین متعلق به شما است. در برخی موارد نیز شهادت شهود می تواند ثابت کند که ملک به فرد انتقال پیدا کرده است.

شاهدان باید در روز دادگاه شهادت دهند که مالکیت زمین با فرد خواهان است. البته قابل توجه است که شاهدان باید از جمله افرادی باشند که خود، شاهد مالکیت خواهان بر زمین با شاهد انتقال زمین به خواهان بوده باشند و به طور کلی شهادت آن ها برای دادگاه دارای اعتبار باشد. از این رو انتخاب شاهدان مناسب برای دادگاه حائز اهمیت است.

اثبات مالکیت زمین بدون سند با سوگند

اثبات مالکیت زمین بدون سند با سوگند در موارد محدودتری مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این روش در مواقعی استفاده می شود که هیچ دلیل دیگری مبنی بر اثبات مالکیت زمین وجود نداشته باشد. این روش به این طریق انجام می شود که فردی برای اثبات مالکیت خود بر زمین اقدام به سوگند خوردن می کند و در صورتی که فرد به واسطه قرآن سوگند بخورد، ادعای طرف مقابل رد و مالکیت وی بر زمین بدون داشتن سند اثبات می شود. مواردی که به موجب آن می توان با استفاده از سوگند اقدام به اثبات مالکیت زمین بدون سند نمود، توسط خود دادگاه تعیین می گردد و سوگند خوردن در دادگاه به صورت افراطی، اعتباری برای اثبات مالکیت زمین محسوب نمی شود و جزو ادله های معبر برای اثبات مالکیت زمین بدون سند شمرده نمی شود.

اثبات مالکیت زمین بدون سند بر اساس سهم الارث

راه دیگری که به موجب آن می توان برای اثبات مالکیت زمین بدون سند اقدام کرد، با استفاده از سهم الارث است. برخی از مالکیت ها در قوانین کشور ما بر اساس ارث تعیین می گردد و برای اثبات آن نیز به ارائه برخی مدارک و شواهد نیاز است. این مدارک و شواهد بر اساس مدارک سهم الارث ارائه می گردد که به واسطه آن می توان اثبات مالکیت زمین بدون سند بر اساس سهم الارث را به اثبات رساند.

بهترین روش برای اثبات مالکیت زمین بدون سند

یکی از سوالاتی که برای بسیاری پیش می آید این است که بهترین روش برای اثبات مالکیت بدون سند چه روشی است؟ به طور کلی نمی توان برای این سوال جواب مشخصی تعیین کرد زیرا شرایط پرونده و موقعیت زمین در هر پرونده ای از پرونده دیگر متفاوت است. بهترین راه برای آنکه متوجه شوید بهترین روش برای اثبات مالکیت زمین بدون سند چه روشی است، این است که با مراجعه به یک وکیل مجرب و با تجربه درباره پرونده خود از او مشورت بگیرند و بهترین راه را برای اثبات مالکیت زمین بدون سند انتخاب کنند.

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که وکیل می تواند علاوه بر مشاوره پیرامون مواد قانونی موجود مرتبط با پرونده شما، شما را با روند پیگیری و بررسی پرونده مربوطه آشنا کنند و در این مسیر راهنمای شما باشند.

مدارک مورد نیاز برای اثبات مالکیت زمین بدون سند

مدارک و ارائه مستندات لازم برای اثبات مالکیت زمین بدون سند مهم ترین بخش روند پیگیری پرونده محسوب می شود؛ چرا که ارائه این مدارک می تواند مسیر موفقیت شما را در این پرونده هموارتر سازد. در نتیجه ارائه مدارک، مستندات معتبر و شواهد مورد نیاز در این مرحله دارای اهمیت بالایی است.

پس از آنکه مدارک و شواهد جمع آوری شده به دادگاه محل رسیدگی پرونده ارجاع داده می شود، مستندات ارائه شده توسط خواهان مورد بررسی قرار می گیرد تا حقانیت خواهان مبنی بر اثبات مالکیت زمین بدون سند مورد بررسی قرار بگیرد.

حال سوال اینجاست که مدارک مورد نیاز برای اثبات مالکیت زمین بدون سند شامل چه مواردی می شود؟

برخی مدارکی که افراد باید برای بررسی های لازم پیرامون پرونده خود به همراه داشته باشند، شامل؛ مدارک هویتی از جمله کارت ملی، شناسنامه، رسید یا هر مدرک دیگری که نشان دهنده پرداخت وجه جهت خرید ملک باشد، شهادت نامه شاهدان، استشهاد نامه محلی، مبایعه نامه یا اسناد غیر رسمی دیگر و برخی مدارک دیگر می شود.

توجه داشته باشید که مدارک نامبرده به صورت کلی بیان شده است و مدارک و مستندات مورد نیاز پرونده با توجه به شرایط پرونده متفاوت است. از این رو ما به شما پیشنهاد می کنیم در زمان جمع آوری مدارک مورد نیاز پرونده خود حتما با یک وکیل مجرب و آشنا به قوانین اثبات مالکیت زمین بدون سند مشورت کرده و مدارک مورد نیاز پرونده خود را به کمک او جمع آوری کنید.

هزینه رسیدگی به پرونده اثبات مالکیت زمین بدون سند

به طور کلی هزینه ثابتی برای اثبات مالکیت زمین بدون سند وجود ندارد و متغیر های بسیاری تعیین کننده هزینه های مربوط به اثبات مالکیت زمین بدون سند می شوند اما برخی هزینه ها از جمله لازمه های روند رسیدگی به پرونده شما محسوب می شوند و شما موظف هستید در زمان انجام مراحل رسیدگی به پرونده خود آن ها را نیز پرداخت کنید یا در صورت پرداخت آن ها توسط وکیل خود، عین مبلغ آن را به وکیل خود پرداخت نمایید. هزینه های ثابتی که شما در زمان رسیدگی به پرونده خود مجبور به پرداخت آن ها هستید، شامل؛ هزینه های ثبت دادخواست، هزینه دادرسی و هزینه رونوشت دلایل و مستندات دعوی مربوطه می شود. هزینه دادرسی در پرونده های مختلف با توجه به موضوع پرونده متفاوت است و شما می توانید درباره هزینه دادرسی پرونده خود از مراجع قضایی مربوطه یا وکیل خود، اطلاعات تکمیلی را به صورت دقیق به دست آورید.

علاوه بر هزینه های توضیح داده شده، در صورت داشتن وکیل حق الوکاله وکیل هم از جمله موارد پرداختی شما محسوب می شود. حق الوکاله وکیل نیز از جمله مواردی است که مقدار ثابتی ندارد و با توجه به پیچیدگی پرونده و تجربه کاری وکیل مورد نظر تعیین می گردد.

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل سرقت متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم سرقت دیوان سالار در بیش از ۳۱۵ پرونده کیفری/۳۰۰ خانواده/۲۵۰ ملکی، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

لیست وکیل اثبات مالکیت زمین بدون سند

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

آیا می دانید؟

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا در شمال تهران به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری در شمال تهران به ارزش ۱۶ هزار یورو

مشاهده سایر پرونده ها

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری شمال تهران شد.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

⭐️ پرونده زمین خواری در استان البرز به ارزش ۳۵۰ میلیارد تومان

⭐️ پرونده دستور فروش ملکی به ارزش ۳۸ میلیارد تومان

⭐️ پرونده ملکی ۴۰ هکتاری در شهریار

⭐️ پرونده اختلاف در تهاتر ملکی به ارزش ۲۴ میلیارد تومان

⭐️ پرونده زمین‌خواری ملکی در دماوند به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان که منجر به محکومیت زمین‌خواران و بازپس‌گیری املاک شد.

⭐️ پرونده ملکی که طرف مقابل موکل ستاد اجرایی فرمان امام بود. این پرونده به نفع موکل به اتمام رسید.

⭐️ پرونده شکایت مشارکت در ساخت در تهران

⭐️ بیش از ۲۰ پرونده الزام به تنظیم سند رسمی

⭐️ بیش از ۵۰ مورد پرونده دستور تخلیه و حکم تخلیه

⭐️ بیش از ۱۰ پرونده اراضی ملی

⭐️ طلاق از طرف زوجه برای بازیگر مطرح سینمای کشور

⭐️ پرونده 1500 سکه طلا مهریه برای زوجه

⭐️ بیش از 50 طلاق توافقی

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده اجرت المثل برای زوجه

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده ترک انفاق

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف زوجه در تهران که آقا با معلم مدرسه فرزندشان رابطه نامشروع برقرار کرده بود

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف مرد که همسر وی با ۴ مرد دیگر از جمله وکیل طلاق خود رابطه برقرار کرده بود.

⭐️ پرونده شکایت از کلاهبردار معروف اینستاگرامی (آقای ع-ح) به میزان بیش از ۳۰۰ میلیون دلار : این پرونده در حال حاضر در جریان است.

⭐️ پرونده سرقت ارز دیجیتال به میزان ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ بیش از ۵ مورد پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ ۷ پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال ایرانی (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ بیش از ۱۰ مورد شکایت از شرکت های پانزی

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال و هک ولت توسط کانال تلگرامی معروف

و بیش از 800 پرونده دیگر

وکالت تخصصی

 

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.98

اگر هنوز سوالی درباره اثبات مالکیت زمین بدون سند دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 4.9 ( 4 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل