خانواده

شرایط و مجازات ازدواج مجدد بدون اجازه همسر اول 🥇【قانون جدید + وکیل✔️】

شرایط ازدواج مجدد بدون اذن همسر اول | مجازات ازدواج مجدد بدون رضایت همسر اول | ثبت ازدواج مجدد بدون اجازه همسر اول

مقدمه

از مشکلاتی که فرد هنگام ازدواج مجدد با آن رو‌به‌رو می‌شود، جلب رضایت از همسر اول است. در بسیاری از مواقع، همسر اول رضایت نمی‌دهد. در چنین حالتی، پای احکام و قوانینی به موضوع باز می شود که تا حد امکان سعی در جلوگیری از ازدواج مجدد و ترمیم رابطه قبلی را دارد.

در این مقاله قصد داریم شما را از شرایط ازدواج مجدد بدون اجازه همسر اول، قوانین، احکام و مجازات ازدواج مجدد بدون اذن همسر اول و نقش وکیل خانواده متخصص، در راستای پیشبرد سریع‌تر و ثبت ازدواج مجدد بدون اذن همسر اول، آگاه کنیم.

لازم به ذکر است که این مقاله، تنها برای مرد، ازدواج مجدد بدون اجازه همسر را بررسی می‌کند. چراکه ازدواج مجدد زن تنها بعد از طلاق از همسر قبلی و گذشتن عده به مدت سه ماه، امکان پذیر و قانونی است.

با این وجود اگر فکر می‌کنید که این مقاله فقط مختص آقایان است، سخت در اشتباهید. این مطلب، خانم‌هایی را هم که شوهرشان قصد ازدواج مجدد دارند و از این رو دنبال پیگیری حق و حقوقشان هستند نیز، راهنمایی می‌کند.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل خانواده متخصص و باتجربه، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تلفنی و واتساپ)

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ بیش از 10 ها پرونده موفق در رابطه با ازدواج مجدد بدون اجازه همسر اول

⭐️ پرونده 1500 سکه طلا مهریه برای زوجه

⭐️ بیش از 50 طلاق توافقی

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده اجرت المثل برای زوجه

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده ترک انفاق

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف زوجه در تهران که آقا با معلم مدرسه فرزندشان رابطه نامشروع برقرار کرده بود

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف مرد که همسر وی با ۴ مرد دیگر از جمله وکیل طلاق خود رابطه برقرار کرده بود.

و بیش از … پرونده خانواده دیگر

ثبت ازدواج دوم بدون رضایت همسر اول

در دین اسلام مردان مجاز هستند تا چهار همسر از طریق عقد دائم و هر تعداد همسر از طریق عقد موقت داشته باشند. بر همین اساس در قانون مجازات اسلامی ازدواج مجدد بدون اجازه همسر اول جرم محسوب نمی‌شود.

بنابراین مردان می‌توانند بدون اجازه همسر اول خود، دوباره ازدواج کنند. اما ثبت ازدواج دوم بدون رضایت همسر اول ممکن است برای مرد مشکل‌ساز شود. زیرا دفاتر اسناد رسمی مطابق قانون 56 حمایت از خانوده از ثبت ازدواج دوم مرد بدون اذن همسر اول او منع هستند.

ازدواج مجدد بدون اجازه همسر چه حکمی دارد؟

به صورت کلی، ازدواج مجدد بدون اجازه همسر اول، برای مرد جرم نیست و نمی‌توان علیه مرد بابت این قضیه شکایت کرد. آنچه که جرم است، به ثبت نرساندن نکاح است. در این صورت مرد مجرم به حساب می‌آید و باید طبق قوانین اسلامی با او برخورد شود. در صورت تحقق شرایط لازم، حکم ازدواج مجدد صادر می‌شود. نکته قابل توجه اینکه گاهی مرد، از این حکم به عنوان اهرمی جهت تحت فشار قرار دادن همسر خود استفاده می‌کند، تا همسر اول از میزان مهریه درخواستی خود، بکاهد.
لازم به ذکر است که قانون حمایت از خانواده در رابطه با ازدواج مجدد، قبل و بعد از انقلاب، تغییراتی داشته است. این قوانین عبارتند از:

ازدواج مجدد بدون اجازه همسر اول از انقلاب

طبق ماده 17 قانون حمایت خانواده مصوب 1353، ازدواج مجدد بدون اجازه همسر اول، اعم از ازدواج موقت و دائم، جرم محسوب می‌شد. مجازاتی هم شامل حبس از شش ماه تا یک سال نیز برای آن، در نظر گرفته شده بود. این ماده، ازدواج مجدد مرد را وابسته به وجود شرایطی خاص کردکه در ادامه، بیان می کنیم.

ازدواج مجدد بدون اجازه همسر اول بعد از انقلاب

در سال 1369، مجازات تعیین شده در قانون قبلی، توسط شورای نگهبان غیر شرعی و غیر قانونی شناخته شد و ازدواج مجدد بدون اجازه همسر اول، مجازات کیفری نداشت. در سال 91 ماده 49 قانون حمایت خانواده در این رابطه مصوب شد. بر اساس آن، ازدواج مجد بدون اجازه همسر اول، جرم نیست. عدم ثبت ازدواج مجدد بدون اجازه همسر اول، جرم محسوب می شود و مجازاتی برای آن در نظر گرفته می‌شود. در چنین شرایطی، مجازات فقط به زوج مربوط است و برای همسر دوم، جرمی وجود ندارد.

آیا برای ازدواج دوم اجازه زن اول لازم است؟

در پاسخ به سوال آیا برای ازدواج دوم اجازه زن اول لازم است، باید گفت خیر! مرد می‌تواند بدون اجازه زن اول خود، دوباره زن بگیرد. اما با توجه به اینکه در ثبت ازدواج خود با مشکلاتی مثل عدم ثبت توسط سر دفتر مجواحه خواهد شد، بهتر است برای جلوگیری از محکوم شدن به حبس تعزیری و جریمه نقدی اجازه همسر اول خود را داشته باشد. ضمن اینکه ازدواج مجدد بدون اجازه همسر اول مرد، این حق قانونی را به زن می‌دهد تا از همسر خود طلاق بگیرد.

مجازات ازدواج مجدد بدون اجازه همسر اول

ازدواج مجد بدون اجازه همسر اول، جرم نیست. اما اگر مرد نکاح موقت خود را (در شرایطی که ثبت آن، لازم است) و نکاح دائم خود را به ثبت نرساند، مجرم محسوب می شود. مجازات آن جزای نقدی درجه پنج (جزای نقدی بیش از هشتاد میلیون تا یکصد و هشتاد میلیون ریال) یا حبس تعزیری درجه هفت (حبس از نود و یک روز تا شش ماه) می‌باشد.

لازم به ذکر است که ازدواج موقت یا همان صیغه نیز، در شرایطی الزام به ثبت دارد و عدم ثبت آن، جرم محسوب می‌شود. با این وجود، در عمل مجازاتی برای عدم ثبت ازدواج موقت، اعمال نمی‌شود و تاکید قانون مجازات اسلامی، بر اعمال مجازات برای عدم ثبت ازدواج دائم می‌باشد.از طرفی اگر دفتری بدون اجازه همسر اول یا اجازه دادگاه، اقدام به ثبت ازدواج دائم کند، جرم مرتکب شده است و صاحب دفتر، از اشتغال محروم خواهد شد.

بنابراین مجازات ازدواج مجدد بدون اجازه همسر اول در صورتی که مرد شرایط قانونی را رعایت نکند و موفق به ثبت واقعه نکاح دائم در دفتر اسناد رسمی نشود، برابر با حبس تعزیری درجه هفت و جریمه نقدی درجه پنج خواهد بود. اما به طور کلی ازدواج مجدد بدون اجازه همسر اول جرم نیست و مجازاتی برای آن در نظر گرفته نشده است. البته اگر تبعاتی که برای مرد به همراه دارد را نادیده بگیریم.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل خانواده می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل خانواده گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای خانواده گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های خانواده عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل خانواده و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل خانواده

ازدواج مجدد مرد بدون اجازه همسر چه حکمی دارد؟

قبل از اینکه بدانید ازدواج مجدد مرد بدون اجازه همسر چه حکمی دارد، باید نسبت به این امر آگاه باشید که ازدواج مجدد بدون اجازه همسر اول برای مرد جرم محسوب نمی‌شود. لذا مرد می‌تواند بدون اینکه نیازی به اجازه همسر اول خود داشته باشد، تجدید فراش کند. اما توجه داشته باشید که اگر در این ازدواج، واقعه نکاح دائم ثبت نشده باشد، می‌توان گفت که مرد مجرم است.

ازدواج دوم بدون اجازه همسر اول

ازدواج دوم بدون اجازه همسر اول مرد را مجرم نمی‌کند. زیرا جرمی اتفاق نیفتاده است. اما این اتفاق تبعاتی به همراه دارد که مرد را مجاب می‌کند تا برای ازدواج مجدد از همسر اول خود اجازه بگیرد.

از جمله تبعاتی که گریبان مرد را در این زمینه خواهد گرفت می‌توان به ثبت نشدن ازدواج توسط سردفتر و مواجهه با مجازات عدم ثبت واقعه نکاح می‌شود. این مجازات شامل حبس تعزیری درجه هفت  و جریمه نقدی درجه پنج خواهد بود.

شرایط ازدواج مجدد بدون اجازه همسر اول

با وجودی‌که در حال حاضر، ازدواج مجدد بدون اجازه همسر اول، جرم محسوب نمی‌شود اما قانون اصلاح شده سال 1391 نیز، در رابطه با شرایط ازدواج مجدد بدون اجازه همسر اول، سکوت کرده است. از این رو، شرایط ماده 16 سال 1353 همچنان پا برجاست و بر آن استناد می‌شود. این شرایط عبارتند از:

  • رضایت همسر
  • عدم قدرت همسر اول در ایفای وظایف زناشویی
  • عدم تمکین زن از شوهر
  • ابتلای زن به جنون یا امراض صعب العلاج موضوع بند های 5و6 ماده8
  • محکومیت زن به حبس بیشتر از شش ماه
  • ابتلای زن به هر گونه اعتیاد مضر برابر بند 9 ماده 8
  • ترک زندگی خانوادگی از طرف زن
  • عقیم بودن زن
  • غایب مفقودالاثر شدن زن بند 14 ماده 8

حقوق زن اول در مواجهه با ازدواج مجدد مرد

در صورتیکه مرد بند 12 شروط عقد نامه را امضا کرده باشد و زن بتواند ازدواج مجدد شوهر را بدون اجازه خود را اثبات کند، می تواند تقاضای طلاق کند و در صورت تمایل می‌تواند مهریه را نیز وصول کند. از طرفی می‌تواند حضانت فرزند را هم تا هفت سالگی بر عهده بگیرد.

لازم به ذکر است که اگر ازدواج مجدد مرد به دلیل عدم تمکین زن اول باشد، حتی بند 12 عقدنامه اجرایی نیست و زن به موجب آن، اجازه طلاق ندارد. از طرفی مردی که تجدید فراش می‌کند، همواره باید عدالت را بین همسران خود، رعایت کند. این عدالت همه‌ جوانب را اعم از مسائل مالی مثل خوراک، پوشاک، مسکن و همچنین مسائل عاطفی را شامل می شود.

در صورت تبعیض، زن اول با اثبات عسر و حرج می‌تواند تقاضای طلاق کند. البته از منظر دادگاه، تنها اثبات بی عدالتی در مسائل مالی، برای تقاضای طلاق مقبول می‌شود.

از سمت دیگر، اگر مرد، ازدواج دوم خود را ثبت نکرده باشد، همسر اول می‌تواند شکایتی علیه او تنظیم نماید و در این صورت مرد موظف است تا یکسال ازدواج خود را ثبت کند. در غیر این صورت مجازات برای او متصور خواهد بود. زن اول می‌تواند با اعطای وکالت به وکیل متخصص خانواده، روند احقاق حقوق خود و یا تنظیم شکایت را سریع‌تر طی کند.

نحوه تنظیم دادخواست اجازه ازدواج مجدد برای مرد

ابتدا مرد با مرد باید یک دادخواست ازدواج مجدد را در دو نسخه تنظیم کند و در آن‌ها علت ازدواج مجدد را ذکر نماید.یکی از دادخواست‌ها به همراه مدارک شناسایی و سند عقد و ازدواج باید به دادگاه تقدیم شود و دیگری به همسر اول، برای تعیین وقت قبلی حضور در دادگاه، ارسال ‌شود. سپس دادگاه، شرایطی از قبیل عدم تمکین زن، رعایت عدالت و تمکن مالی مرد را بررسی می‌کند و گواهی ازدواج مجدد را صادر می‌کند.

وکیل ازدواج مجدد

گاهی دادخواست ازدواج مجدد، از جانب دادگاه مورد قبول نمی‌باشد و حکم ازدواج مجدد، صادر نمی‌شود. در چنین شرایطی است که حضور یک وکیل ماهر، حائز اهمیت می‌شود. ضمن این‌که هر وکیلی قادر به حل این مسائل نیست. وکیل تخصصی خانواده، با سال‌ها تجربه و دانش اختصاصی این حوزه، بهترین دادخواست را برایتان تنظیم می‌کند.

به‌طوری که روند دریافت حکم ازدواج مجدد از دادگاه و جلب رضایت از همسر اول، سریع‌تر و آسان‌تر گردد. گروه وکلای دیوان سالار، با دانش تخصصی و تجربه فراوان، در کوتاه‌ترین زمان حکم ازدواج مجدد شما را از دادگاه می‌گیرد.

سوالات متداول

آیا برای ازدواج مجدد اجازه زن اول لازم هست؟

مرد بدون اجازه همسر می‌تواند ازدواج کند اما برای ثبت ازدواج دائم، اجازه زن اول لازم است.

آیا در ازدواج موقت، اجازه همسر اول لازم هست؟

خیر. در ازدواج موقت، نیازی به اجازه همسر اول نیست.

آیا جعل اجازه همسر، موجب بطلان عقد ازدواج دوم می‌گردد؟

عقودی از قبیل عقد ازدواج، به راحتی با عدم اجازه‌ همسر اول، باطل نمی‌شود. بنابراین مرد در صورت جعل اجازه، به مجازات محکوم خواهد شد.

اگر برای ازدواج مجدد، اجازه همسر اول را نداشته باشم، امکان صیغه 99 ساله وجود داد؟ تفاوتش با ازدواج دائم چیست؟

جواب سوال اولتان، بله است. درمورد سوال دوم به صورت کلی، تفاوت ازدواج دائم و موقت در این است که زن در ازدواج موقت ارث نمی‌برد. در ازدواج موقت زن حق نفقه ندارد مگر این که شرط شود. در ازدواج موقت روند طلاق مثل طلاق در ازدواج دائم نیست و جدایی مرد از زن خیلی آسان و با بخشش بقیه مدت است. ازدواج مجدد شما بدون اجازه همسرتان، حتی اگر ثبت هم نشود به همسرتان حق طلاق می‌هد.

سخن پایانی

چه از نظر عرفی و چه از نظر شرعی، حفظ کیان خانواده، از واجبات است. احتمالا همه افراد از پیامد‌های ازدواج مجدد اگاهند. اما بیشتر افراد به آیه 3 سوره نساء، استناد می‌کنند و به عقد درآوردن چهار زن را حق قانونی خود می‌دانند.

هر چند این استناد، صحیح است ولی خداوند در ادامه این آیه، بیان می‌کند که اگر نمی‌توانید عدالت را رعایت کنید، به یک همسر بسنده کنید.

با وجود همه این‌ها گاهی مرد به دلایل کاملا قانع کننده، درخواست ازدواج مجدد خود را تنظیم می‌کند و دادگاه نیز تحت شرایطی، حکم ازدواج مجدد را صادر می‌کند. هرچند ازدواج مجدد چه موقت و چه دائم، بدون اجازه همسر اول، جرم نیست. اما عدم ثبت ازدواج دائم بدون اجازه همسر اول، جرم محسوب می‌شود.البته ازدواج موقت یا همان صیغه نیز، در شرایطی الزام به ثبت دارد و عدم ثبت آن، جرم محسوب می‌شود.

از این‌رو تنظیم دادخواست و پیگیری حکم ازدواج مجدد بدون اجازه همسر اول برای مرد و دریافت حق و حقوق قانونی برای زن، مشکلات خاص خود را دارد. طی کردن این مراحل، برای یک فرد عادی که از جهات مختلف، تحت فشار است، بدون راهنمایی فرد متخصص، مدت‌ها طول می‌کشد. گروه وکلای دیوان سالار، با در بر داشتن وکلای متخصص و با تجربه، شما را در این راه یاری خواهند کرد.

لیست وکیل ازدواج مجدد

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل متخصص در زمینه ازدواج مجدد با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که وکلای گروه دیوان سالار در بیش از ۳۰۰ خانواده، بیش از ۹۷ درصد موفقیت داشته است.

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.98

در صورتی که هنوز سوالی در خصوص ازدواج مجدد بدون اجازه همسر اول دارید در کامنت ها بپرسید. کارشناسان حقوقی در کمترین زمان پاسخ خواهند داد.

امتیاز کاربران: 4.6 ( 1 رای)

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل