کیفری

جرم فروش مشروبات الکلی 🥇【مجازات دست ساز و خارجی قانون جدید ✔️】

مجازات فروش مشروبات الکی | مجازات فروش مشروبات الکلی دست ساز | جرم فروش مشروبات الکلی چیست؟ | مجازات تولید و فروش مشروبات الکلی | مجازات خرید و فروش مشروبات الکلی | جرم فروش مشروبات الکلی برای بار اول و...

اگر درگیر پرونده ای با موضوع فروش مشروبات الکلی هستید حتما این مطلب را به دقت بخوانید. چراکه در این مطلب قصد داریم جرم فروش مشروبات الکلی و مجازات های مربوط به آن را طبق قانون جدید به طور کامل توضیح دهیم.

با توجه به مجازات های در نظر گرفته شده برای این جرم توصیه میشود پیش از هر اقدامی با وکیل متخصص در این زمینه مشورت کنید.
در انتهای همین مطلب میتوانید لیست بهترین وکیل مشروبات الکلی را مشاهده کنید.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل جرم فروش مشروبات الکلی، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

نمونه پرونده های کیفری شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده فروش مشروبات الکلی دست ساز به میزان ۸۰۰ لیتر در انبار شهریار 

⭐️ پرونده فروش مشروبات الکلی خارجی به میزان ۷۰ لیتر در تهران

⭐️ پرونده فروش مشروبات الکلی به میزان ۴۰ لیتر شراب دست ساز

مشاهده سایر پرونده های کیفری

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده دفاع از اتهام پزشک معروف که به اتهام رابطه نامشروع با زن شوهردار به اقامت اجباری محکوم شده بود.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده اثبات رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۱۶ هزار یورو

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری غرب تهران شد.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف زوجه در تهران که آقا با معلم مدرسه فرزندشان رابطه نامشروع برقرار کرده بود

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف مرد که همسر وی با ۴ مرد دیگر از جمله وکیل طلاق خود رابطه برقرار کرده بود.

⭐️ پرونده شکایت از کلاهبردار معروف اینستاگرامی (آقای ع-ح) به میزان بیش از ۳۰۰ میلیون دلار : این پرونده در حال حاضر در جریان است.

⭐️ پرونده سرقت ارز دیجیتال به میزان ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ بیش از ۵ مورد پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ ۷ پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال ایرانی (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ بیش از ۱۰ مورد شکایت از شرکت های پانزی

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال و هک ولت توسط کانال تلگرامی معروف

و بیش از ۷۰۰ پرونده کیفری دیگر

آیا می دانید؟

خرید، فروش، تولید و مصرف مشروبات الکلی جرم است و در دسته جرائم کیفری قرار می‌گیرد. در جرم فروش مشروبات الکلی، فرد متناسب با شریط پرونده مجازات خواهد شد.

این مجازات با توجه به نوع عمل، چگونگی آن، میزان آگاهی فرد نسبت به عملش و … بین شش ماه تا یک سال حبس، یک تا 74 ضربه شلاق و پرداخت جریمه نقدی معادل پنج برابر ارزش محصول مورد نظر متفاوت خواهد بود.

در ادامه این مطلب جرم فروش مشروبات الکلی را از جهات مختلف مورد بررسی قرار می‌دهیم.

جرم فروش مشروبات الکلی

خوب است بدانید که نوع مشروب الکلی و درصدر الکل آن روی مجازات جرم فروش مشروبات الکلی هیچ تاثیری ندارد.

لذا تولید، فروش و خرید هر نوع مشروبات الکلی جرم است و فرد مجرم مطابق ماده 702  703 قانون مجازات اسلامی، مجازات خواهد شد. حکم نهایی پرونده توسط قاضی در دادگاه صادر می‌شود.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل کیفری می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل کیفری گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای کیفری گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های کیفری عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

جهت مشاهده لیست وکیل کیفری و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل کیفری

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

مجازات فروش مشروبات الکی

طبق ماده 702 قانون مجازات اسلامی، هر فردی که برای فروش مشروبات الکلی در هرحجم و اندازه‌ای اقدام کند، مجرم شناخته می‌شود. جرم فروش مشروبات الکلی در دسته جرائم کیفری قرار دارد.

از آنجایی که مصرف مشروبات الکلی در دین اسلام هم عملی حرام شناخته می‌شود، برای آن مجازاتی در نظر گرفته شده است.
در قانون مجازات اسلامی، مجازات فروش مشروبات الکلی برابر است با شش ماه تا یک سال حبس و یک تا 74 ضربه شلاق. علاوه بر این فرد مجرم ممکن است به پرداخت جریمه نقدی معادل پنج برابر ارزش کالای فروخته شده نیز محکوم شود.

پرونده فروش مشروبات الکلی جزو پرونده‌های کیفری است و در دادسرا مورد پیگیری قرار می‌گیرد.

مجازات فروش مشروبات الکی

مجازات فروش مشروبات الکلی دست ساز

جرم فروش مشروبات الکلی هیچ ربطی به نوع مشروب ندارد. اگر فردی در حال فروش مشروبات الکلی دست ساز باشد، باز هم مجرم شناخته می‌شود. کما اینکه ممکن است به جرم تولید مشروبات الکلی هم محکوم شود.

بنابراین مجازات فروش مشروبات الکلی دست ساز مطابق ماده 702 قانون مجازات اسلامی برابر با  یک تا 74 ضربه شلاق و شش ماه تا یک سال حبس خواهد بود. ضمن اینکه فرد مجرم به پرداخت جریمه نقدی هم محکوم می‌شود. این جریمه معادل پنج برابر ارزش آن محصول خواهد بود.

اگر در جرم فروش مشروبات الکلی دست ساز، فرد به تولید این مشروبات الکلی محکوم شود، باز هم همان حکم برای او صادر خواهد شد. ضمن اینکه اگر مشروبات الکلی فروخته شده بیشتر از 20 لیتر باشد، وسایل نقلیه‌ای که برای حمل و نقل آن‌ها مورد استفاده قرار گرفته است نیز توسط دولت ضبط خواهد شد.

البته در این مورد شرط اطلاع داشتن مالک آن وسیله نقلیه نیز وجود دارد. در غیر صورت فردی که به جرم فروش مشروبات الکلی محکوم شده است باید معادل ارزش آن وسیله نقلیه جریمه پرداخت کند.

جرم فروش مشروبات الکلی

فردی که به جرم فروش مشروبات الکلی محکوم شود، مطابق ماده 702 قانون مجازات اسلامی مجازات خواهد شد. این مجازات در موارد مختلف به این شکل است:

  • 6 ماه تا 1 سال حبس
  • 1 تا 74 ضربه شلاق
  • پرداخت جریمه نقدی (معادل پنج برابر ارزش تجاری محصول مورد نظر)

توجه داشته باشید که در جرم فروش مشروبات الکلی، مجازات فرد مجرم قابل تعلیق نخواهد بود. برای پیگیری این جرم شما باید ابتدا به دادسرای نزدیک به محل وقوع جرم مراجعه کنید و شکایت‌نامه‌ای مناسب تنظیم کنید.

پس از ثبت پرونده کیفری مورد نظر در دادسرا، پرونده به دادیاری ارجاع داده می‌شود. در این صورت فرد متهم برای ارائه توضیحات توسط دادیار احضار می‌شود.

در جرم فروش مشروبات الکلی اگر مجرم اقرار کند، قرار وثیقه برای او صادر می‌شود. در این صورت متهم می‌تواند با ارائه وثیقه مناسب به شکل موقت آزاد شود.

جرم فروش مشروبات الکلی برای بار اول

توجه داشته باشید که میزان وثیقه توسط دادیار تعیین می‌شود. در نهایت پس از اثبات جرم و اقرار متهم، حکم نهایی به مجتمع قضایی کیفری فرستاده خواهد شد.

جرم فروش مشروبات الکلی برای بار اول

جرم فروش مشروبات الکلی برای بار اول یا چندم، مجازات یکسانی خواهد داشت. اما قاضی پرونده در مواردی که فرد متهم هیچ سوء پیشینه‌ای در این زمینه نداشته باشد و برای بار اول به جرم حمل و فروش مشروبات الکلی دستگیر شده باشد، این اختیار را دارد تا به صلاحدید خود در مجازات او تخفیف قائل شود. البته توجه داشته باشید که تخفیف در مجازات در این شرایط اصلا اجباری نیست.

در واقع اینکه شما قبل از متهم شدن به جرم فروش مشروبات الکلی هیچ سابقه‌ای در این ضمینه نداشته باشید، یک امتیاز مثبت برای شما خواهد بود. زیرا ممکن است قاضی بر اساس تشخیص و صلاحدید خود در مجازات شما تخفیف قائل شود.

بنابراین این تخفیف مجازات جرم فروش مشروبات الکلی برای بار اول فقط به نظر قاضی و دفاعیه ای که وکیل پرونده شما انجام میدهد بستگی دارد.
گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل جرم فروش مشروبات الکلی متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم کیفری دیوان سالار در بیش از ۳۱۵ پرونده کیفری، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

مجازات خرید مشروبات الکلی

خرید مشروبات الکلی هم مانند فروش آن جرم محسوب می‌شود. مجازات خرید مشروبات الکلی طبق ماده 702 قانون مجازات اسلامی برابر با شش ماه تا دو سال حبس، یک تا 74 ضربه شلاق و جریمه نقدی معادل 5 برابر ارزش محصول خریداری شده خواهد بود.

البته در برخی مواقع ممکن است حکم ضربات شلاق به جریمه نقدی تغییر پیدا کند. این تغییر حکم بر اساس صلاحدید قاضی پرونده انجام می‌شود.

برای مثال اگر مجرم دارای بیماری خاصی باشد یا سن زیادی داشته باشد، ممکن است حکم ضربات شلاق به جریمه نقدی تبدیل شود. در این تغییر حکم هیچ اجباری برای قاضی پرونده وجود ندارد. بنابراین رای نهایی را تشخیص و نظر قاضی پرونده تعیین می‌کند.

جرم فروش مشروبات الکلی در دسته پرونده‌های کیفری قرار می‌گیرد. برای رسیدگی به پرونده‌هایی این چنینی بهتر است از راهنمایی‌های یک وکیل کیفری خوب استفاده شود. ضمن اینکه حضور یک وکیل ماهر و باتجربه می‌تواند روند پرونده را تا حد زیادی سرعت ببخشد.

جرم خرید مشروبات الکلی

جرم خرید مشروبات الکلی مجازاتی شبیه به مجازات جرم فروش مشروبات الکلی دارد. حال در این میان اگر فردی که مشروبات الکلی را خریداری کرده است، آن‌ها از طریق ماشین یا سایر وسایل نقلیه حمل کند، آن ماشین توسط دولت ضبط می‌شود.

البته این حکم در صورتی صادر می‌شود که مالک ماشین از وجود مشروبات الکلی در خودروی خود خبر داشته باشد. درغیر این صورت مجرم باید معادل ارزش آن وسیله نقلیه، جریمه نقدی پرداخت کند.

نکته مهمی که وجود دارد این است که خرید مشروبات الکلی توسط اقلیت‌های دینی جرم محسوب نمی‌شود. اما فروش آن به افراد مسلمان جرم است. در این صورت فرد فروشنده و خریدار، هر دو مطابق ماده 702 قانون مجازات اسلامی مجازات خواهند شد.

جرم خرید مشروبات الکلی

ضمن اینکه اگر اقلیت‌های دینی پس از مصرف مشروبات الکلی در انظار عمومی ظاهر شوند و مستی خود را به نمایش بگذارند نیز مجرم شناخته می‌شوند.

مجازات خرید و فروش مشروبات الکلی

مجازات خرید و فروش مشروبات الکلی برای تمام مسلمانان ایرانی، حد و حدود یکسانی خواهد داشت. همچنین اگر فردی به واردات مشروبات الکلی محکوم شود، مطابق ماده 703 قانون مجازات اسلامی مجازات خواهد شد.

حکم او در دادگاه برابر است با شش ماه تا پنج سال حبس، یک تا 74 ضربه شلاق و پرداخت جریمه نقدی معادل ده برابر ارزش تجاری کالای وارد شده. 
اگر یکی از اعضای دولت، کارکنان موسسات وابسته به دولت، کارکنان قوای سه‌گانه و نیروهای مسلح و ماموران خدمات عمومی به فرد یا افرادی که به جرم فروش مشروبات الکلی محکوم شده‌اند کمک کنند یا در وقوع جرم با آن‌ها مشارکت داشته باشند، مطابق قانون مجازات اسلامی مجازات خواهند شد. ضمن اینکه علاوه بر مجازات اعلام شده به مدت یک تا پنج سال از خدمات دولتی محروم خواهند شد.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل کیفری می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل کیفری گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای کیفری گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های کیفری عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

جهت مشاهده لیست وکیل کیفری و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل کیفری

مجازات تولید و فروش مشروبات الکلی

اگر فردی به تولید، خرید و فروش مشروبات الکلی روی بیاورد، مجرم شناخته می‌شود. مجازات تولید و فروش مشروبات الکلی در چنین شرایطی برابر است با یک تا 74 ضربه شلاق، شش ماه تا یک سال حبس و پرداخت جریمه نقدی.

میزان این جریمه نقدی باید معادل پنج برابر ارزش کالای یاد شده باشد. ضمن اینکه در برخی موارد با توجه به نظر و صلاحدید قاضی پرونده، ممکن است حکم ضربات شلاق به جریمه نقدی مضاعف تغییر پیدا کند.

مجازات جرم فروش مشروبات الکلی در دسته مجازات‌های حدی قرار می‌گیرد. بنابراین قاضی پرونده امکان کاهش مجازات را ندارد. زیرا مجازات‌های حدی توسط دین و شرع تعیین شده است.

اگر فردی تنها به شرب خمر و مصرف مشروبات الکلی محکوم شود و جرم فروش مشروبات الکلی برای او ثابت نشود، تنها به 80 ضربه شلاق محکوم خواهد شد. اما اگر خرید و فروش مشروبات الکلی هم به جرم او اضافه شود، میزان شش ماه تا یک سال حبس نیز به حکم او اضافه خواهد شد.

جرم فروش مشروبات الکلی

نتیجه‌گیری

یکی از جرائم رایج این روزها، جرم فروش مشروبات الکلی است. اکثر متهمان این جرم جوان هستند. فروش مشروبات الکلی از هر نوعی که باشد، جرم محسوب می‌شود. فرد مجرم نیز مطابق ماده 702 و 703 قانون مجازات اسلامی محاکمه می‌شود. پرونده این افراد در دسته پرونده‌های کیفری قرار می‌گیرد و بهتر است برای پیگیری از یک وکیل کیفری خوب کمک گرفته شود.

گروه وکلای دیوان سالار با در اختیار داشتن افرادی باتجربه، ماهر و مستعد از وکلای پایه یک دادگستری می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. هر کدام از وکلای این مجموعه در زمینه خاصی تخصص دارند. بنابراین شما برای پیگیری جرم فروش مشروبات الکلی بهتر است از یک وکیل مشروبات الکلی در تهران این مجموعه راهنمایی بگیرید.

لیست وکیل کیفری

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

وکالت تخصصی

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.99

اگر هنوز سوالی درباره جرم فروش مشروبات الکلی دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 4.6 ( 1 رای)

2 دیدگاه

  1. با سلام ببخشید مزاحم شدم داداش مجاز شراب دست ساز خانگی چیست ممنونم که راهنمایی کن ممنونم از شما

    1. با سلام و وقت بخیر. مجازات حبس و شلاق و جزای نقدی به ارزش پنج برابر ارزش مشروبات کشف شده، خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل