حقوقیخانواده

رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه ✔️ |【چگونگی + معرفی وکیل✔️】

رفع توقیف حساب بانکی بابت مهریه | رفع توقیف حساب بانکی مهریه | چگونگی رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه | رفع توقیف حساب مهریه و...

اگر حساب بانکی شما یا اموال شما بابت مهریه توقیف شده است، حتما این مطلب را با دقت بخوانید تا از شرایط و چگونگی رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه آگاه شوید.

همچنین با توجه به اهمیت موضوع و پیچیدگی های آن، توصیه میکنیم برای اطلاعات دقیق تر و کامل تر تماس بگیرید.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

در انتهای همین صفحه لیست بهترین وکیل مهریه تهران را میتوانید ببینید.

 

اگر مردی برای فرار از مهریه اموال خود را به نام شخص دیگری بزند زن می تواند درخواست توقیف اموال دهد. البته باید بدانید که در شرایطی رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه ادامه مقاله را مطالعه کنید.

رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه

پس از ازدواج به زوجه این حق داده می‌شود که هر زمانی که بخواهد مهریه خود را طلب کند. گاهی اوقات مرد برای فرار از مهریه دادن، اموال خود را منتقل می‌کند تا راهی برای ندادن حق‌ و حقوق زن داشته باشد.

در این شرایط زوجه می‌تواند اموال زوج را برای دریافت مهریه خود توقیف نماید. به بیان ساده‌تر زن قادر است تا حساب بانکی همسر خود را برای دریافت مهریه مسدود کند.

رفع توقیف حساب بانکی بابت مهریه

اگر زوج مهریه زوجه را پرداخت نکند؛ زوجه می‌تواند با معرفی اموال و دارایی‌های همسر خود، اموال او را توقیف نماید. درواقع این حق را دارد تا حساب بانکی همسر خود را مسدود کند تا مهریه او به نحوی پرداخت شود.

همچنین زن می‌تواند از مؤسسه‌های دولتی و یا خصوصی تقاضای توقیف حقوق مرد را داشته باشد. حتی زن قادر است برای دریافت حق‌وحقوق خود، خودروی مرد را نیز توقیف نماید.

اما فقط در شرایطی امکان رفع توقیف وجود دارد. برای این کار بهتر است از یک وکیل مهریه حرفه ای کمک بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان بتوانید حساب بانکی خود را رفع توقیف کنید.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل مهریه می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل مهریه گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای مهریه گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های مهریه عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل مهریه و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل مهریه

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

برای رفع توقیف حساب بانکی بابت مهریه، مرد یا وکیل او باید تقاضای رفع توقیف بدهند. این تقاضای رفع توقیف باید بسیار حرفه‌ای باشد تا دادگاه حکم رفع مسدودی حساب بانکی را صادر کند. به‌این‌ترتیب سعی کنید از وکلای باتجربه کمک بگیرید.

گروه وکلای دیوان سالار با داشتن بهترین وکلا می‌تواند در این زمینه بسیار عالی عمل کند. وکیل رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه باید کاربلد باشد.

چراکه رفع مسدودی حساب بانکی کار آسانی نخواهد بود. به‌این‌ترتیب همان‌طور که پیش‌تر گفتیم؛ بهتر است یک وکیل خوب برای خود انتخاب کنید. همچنین لایحه رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه را نیز با همراهی یک وکیل خوب تنظیم نمایید.

یکی از راه های رفع توقیف حساب بانکی بابت مهریه در مواردی، تقاضای اعسار است.

در خصوص چگونگی رفع توقیف حساب بانکی از طریق اعسار در لینک زیر توضیح داده ایم:

اعسار مهریه

رفع توقیف حساب بانکی مهریه

اگر زن احتمال دهد که همسر خود می‌خواهد در طول دوره طلاق، اموال و دارایی‌های خود را بفروشد تا مهریه ندهد؛ می‌تواند حساب بانکی زوج را توقیف نماید.

برای این کار زوجه باید به دادگاه درخواست دهد و اگر دادگاه پذیرفت؛ حساب بانکی مرد مسدود می‌شود.

توجه کنید که رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه نیز امکان‌پذیر است. به بیان دیگر در شرایطی و با کمک یک وکیل خوب می‌توان به رفع توقیف حساب بانکی مهریه پرداخت.

رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه

به‌ این‌ ترتیب سعی کنید که یک وکیل خوب برای خود برگزینید. وکلای باتجربه مانند وکلای دیوان سالار می‌توانند به‌ راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن سبب پیروزی شما در دادگاه شوند.
به‌ طور کلی اگر زنی بتواند در دادگاه ثابت کند که مرد توانایی پرداخت مهریه را دارد؛ اما حق‌وحقوق او را پرداخت نمی‌کند؛ می‌تواند اموال مرد را برای گرفتن مهریه توقیف کند.

جالب است بدانید که اگر مردی طلبکاران زیادی داشته باشد و یا افراد زیادی از او پول بخواهند؛ در دادگاه مهریه زن بر این طلبکاران مقدم‌تر است. به بیان ساده‌تر اول مرد باید مهریه زن را پرداخت کند. اگر اموال مرد توقیف شود؛ مهریه از این مال توفیق شده کسر خواهد شد و به زن داده می‌شود.

هنگام توقیف حساب بانکی برای مهریه، با دستور دادگاه، بانک مرکزی تمامی حساب‌های مرد را در بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری مسدود می‌کند. حساب‌های بانکی تا زمانی که مهریه زن پرداخت نشود؛ رفع توقیف نخواهند شد.

البته همان‌طور که پیش‌تر گفتیم مرد می‌تواند در دادگاه نسبت به این حکم اعتراض کند.

رفع توقیف قوانین و نکات زیادی دارد. بر همین اساس برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رفع توقیف حساب بانکی بابت مهریه با وکیل خود در ارتباط باشید.

رفع توقیف حساب مهریه

توقیف حساب برای مهریه امری شایع در ایران است. در اغلب موارد زنان همراه درخواست طلاق خود، دادخواست تأمین خواسته را نیز مطرح می‌نمایند.

دادخواست تأمین خواسته، دادخواستی است که زوجه یا خواهان با ثبت آن، از دادگاه درخواست صدور قرار تأمین خواسته را دارد. اگر زوجه دادخواست صدور تأمین خواسته را به دادگاه ارائه دهد و این دادخواست تأیید شود؛ اموال منقول و غیرمنقول زوج توقیف خواهند شد.

رفع توقیف حساب مهریه

بر اساس این دادخواست می‌توان به میزان موردنظر اموال زوج یا خوانده را توقیف کرد. از طریق دادخواست تأمین خواسته، حساب‌های بانکی مرد توقیف می‌شوند تا زن زودتر حق‌وحقوق خود را دریافت کند.

اگر متن دادخواست تأمین خواسته حرفه‌ای نوشته شود؛ بسیار تأثیرگذار واقع خواهد شد. به همین سبب باید برای رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه حتما از یک وکیل کمک گرفت.

چگونه انجام‌ دادن رفع توقیف حساب، قواعد منحصربه‌فردی دارد که می‌بایست با این قواعد و قوانین آشنا بود. بر این‌ اساس توصیه می‌شود که روند رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه خود را با همراهی یک وکیل انجام دهید.

اگر به دنبال یک وکیل خیلی خوب جهت رفع توقیف حساب مهریه هستید؛ حتما با گروه وکلای دیوان سالار در ارتباط باشید. وکلای دیوان سالار در پرونده شما بسیار تخصصی عمل خواهند کرد و بهترین نتیجه ممکن را رقم خواهند زد.
برای اطلاعات بیشتر درباره رفع توقیف اموال برای مهریه لینک زیر را بخوانید:

رفع توقیف اموال مهریه

چگونگی رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه

همان‌طور که پیش‌تر گفتیم چگونگی رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه بسیار مهم است. اگر این موضوع به‌صورت تخصصی انجام نشود؛ مؤثر واقع نخواهد داشت و همچنان حساب بانکی شما مسدود خواهد ماند.

در کل سازمان‌ها و افراد مختلف زیادی می‌توانند حساب‌های بانکی را توقیف کنند. این افراد یا سازمان‌ها عبارت‌اند از:

  • مراجع قضایی مانند مراجع دادسرای عمومی و یا انقلاب
  • قضات دادگاه‌های حقوقی
  • قضات دادگاه‌های کیفری
  • قضات شعب اجرای احکام دادگاه‌های حقوقی

اما چگونه می‌توان رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه را انجام داد؟

برای رفع مسدودی باید از طریق همان مرجعی که دستور توقیف حساب بانکی را داده است، دستور رفع توقیف صادر شود. پس از آنکه دستور رفع توقیف صادر شد؛ می‌بایست به اداره حقوقی بانک مربوطه مراجعه کرد تا انسداد حساب برطرف شود.

باید بدانید که رفع توقیف حساب بانکی به‌صورت سیستمی و دستی انجام می‌شود. برای رفع مسدودی به‌صورت دستی فقط باید به ادارات حقوقی بانک‌ها که در تهران هستند؛ مراجعه کنید. همچنین گفته می‌شود که رفع توقیف حساب به‌صورت سیستمی نزدیک به ۱ ماه طول می‌کشد.

البته تمام این کارها مستلزم این است که دادگاه حکم لازمه را صادر کند. به همین سبب از یک وکیل کمک بگیرید تا قاضی قانع شود که این حکم را صادر کند.

درواقع چگونگی رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه در دادگاه، نکات و قوانین زیادی دارد که فقط وکلا به این موارد آگاه هستند. وکلای دیوان سالار بهترین گزینه پیشروی شما هستند تا هر چه زودتر حساب‌های بانکی شما رفع توقیف شوند.

نمونه لایحه رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه

برای اطلاعات بیشتر درباره هزینه وکالت این صفحه را بخوانید:

هزینه وکیل مهریه

نمونه لایحه رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه

پلایحه رفع توقیف درواقع همان درخواست مکتوب شده‌ای است که جهت برطرف‌ کردن مسدودی حساب بانکی به دادگاه ارائه می‌شود. این لایحه را باید به مرجعی که دستور توقیف حساب بانکی را داده است؛ ارائه داد.

همان‌طور که حتما می‌دانید این لایحه نیز باید به‌صورت حرفه‌ای نوشته شود تا در دادگاه مؤثر و قابل قول باشد. سعی کنید که لایحه رفع توقیف را به‌تنهایی تنظیم نکنید؛

چراکه نوشتن این درخواست مکتوب شده نکات و قوانین فراوانی دارد. نوشتن لایحه رفع توقیف حساب بانکی خود را به دست یک وکیل بسپارید.
همچنین در ادامه با یک نمونه لایحه رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه آشنا خواهید. این لایحه رفع توقیف حساب بانکی به‌صورت زیر است:

بسمه‌تعالی ریاست محترم شعبه …… با سلام و احترام اینجانب ……………… به شماره ملی ………………… موضوع پرونده به شماره بایگانی …………… نزد آن شعبه محترم باتوجه‌به صدور قرار منع تعقیب / قرار موقوفی تعقیب/ رأی برائت تقاضا دارم که دستور فرمایید که در خصوص رفع توقیفی حساب بانکی به شماره ………… بانک …… اقدامات لازم انجام شود. با تشکر نام و نام خانوادگی امضا

لایحه رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه

همان‌طور که پیش‌تر گفتیم نحوه نوشتن لایحه رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه تأثیر بسزایی روی روند پرونده خواهد گذاشت. لایحه نویسی باید توسط افراد متخصص انجام شود تا تأثیر مثبتی روی پرونده داشته باشد.

تنها کافی است نکات ضروری و خواسته‌های خود را به یک وکیل بگویید تا به بهترین شکل ممکن این دادخواست نوشته شود. همچنین فراموش نکنید که در لایحه باید علت توقیف و دلایل خواستار رفع توقیف ذکر شوند.

درنهایت شما به دلایل کافی و قابل قبولی نیاز دارید تا رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه انجام شود. هر چه‌قدر دلایل شما بهتر و قابل‌قبول‌تر باشد؛ احتمال پیروزی شما در دادگاه بیشتر می‌شود. دلایل محکم و قانع‌کننده خود را در لایحه ذکر کنید تا هرچه زودتر این مشکل برطرف شود.

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل رفع توقیف حساب بانکی بابت مهریه متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم خانواده دیوان سالار در بیش از ۳۰۰ پرونده خانواده، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ بیش از ۳۰ مورد رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه

⭐️ طلاق از طرف زوجه برای بازیگر مطرح سینمای کشور

⭐️ پرونده 1500 سکه طلا مهریه برای زوجه

⭐️ بیش از 50 طلاق توافقی

مشاهده سایر پرونده ها

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا در شمال تهران به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری در شمال تهران به ارزش ۱۶ هزار یورو

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری شمال تهران شد.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

⭐️ پرونده زمین خواری در استان البرز به ارزش ۳۵۰ میلیارد تومان

⭐️ پرونده دستور فروش ملکی به ارزش ۳۸ میلیارد تومان

⭐️ پرونده ملکی ۴۰ هکتاری در شهریار

⭐️ پرونده اختلاف در تهاتر ملکی به ارزش ۲۴ میلیارد تومان

⭐️ پرونده زمین‌خواری ملکی در دماوند به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان که منجر به محکومیت زمین‌خواران و بازپس‌گیری املاک شد.

⭐️ پرونده ملکی که طرف مقابل موکل ستاد اجرایی فرمان امام بود. این پرونده به نفع موکل به اتمام رسید.

⭐️ پرونده شکایت مشارکت در ساخت در تهران

⭐️ بیش از ۲۰ پرونده الزام به تنظیم سند رسمی

⭐️ بیش از ۵۰ مورد پرونده دستور تخلیه و حکم تخلیه

⭐️ بیش از ۱۰ پرونده اراضی ملی

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده اجرت المثل برای زوجه

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده ترک انفاق

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف زوجه در تهران که آقا با معلم مدرسه فرزندشان رابطه نامشروع برقرار کرده بود

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف مرد که همسر وی با ۴ مرد دیگر از جمله وکیل طلاق خود رابطه برقرار کرده بود.

⭐️ پرونده شکایت از کلاهبردار معروف اینستاگرامی (آقای ع-ح) به میزان بیش از ۳۰۰ میلیون دلار : این پرونده در حال حاضر در جریان است.

⭐️ پرونده سرقت ارز دیجیتال به میزان ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ بیش از ۵ مورد پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ ۷ پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال ایرانی (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ بیش از ۱۰ مورد شکایت از شرکت های پانزی

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال و هک ولت توسط کانال تلگرامی معروف

و بیش از 800 پرونده دیگر

سخنان پایانی

در مجموع اگر رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه به‌سرعت انجام نشود پس از دو یا سه ماه مبالغ موجود در حساب‌های بانکی زوج به‌حساب زوجه واریز می‌شوند.

به همین سبب هرچه زودتر با کمک یک وکیل کاربلد حساب‌های بانکی خود را رفع توقیف کنید.
در آخر به یاد داشته باشید که وکلای دیوان سالار بهترین اقدامات را در این زمینه انجام خواهند داد.

لیست وکیل رفع توقیف حساب بانکی برای مهریه

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

آیا می دانید؟

وکالت تخصصی

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.98

اگر هنوز سوالی از وکیل ... دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل