خانواده

رفع توقیف اموال برای مهریه چطور انجام می‌شود؟

برای اعطای وکالت به وکیل متخصص رفع توقیف اموال مهریه ، تماس بگیرید: 44899341-021

در صورتی که تنها نیاز به مشاوره دارید، سوال خود را در کامنت های انتهای این صفحه بپرسید. مشاورین حقوقی ما در کوتاه‌ترین زمان به سوالات شما پاسخ می‌دهند.


رفع توقیف اموال برای مهریه

رفع توقیف اموال برای مهریه از جمله مواردی است که امروزه به دلیل افزایش آمار طلاق، بیشتر به آن توجه می شود و افراد به دلیل نداشتن تجربه و آگاهی لازم با مشکل مواجه می شوند، به همین دلیل در این مقاله به روند توقیف اموال، رفع توقیف اموال بابت مهریه و… می پردازیم.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل متخصص رقع توقیف اموال بابت مهریه، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل – 24 ساعته)

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ طلاق از طرف زوجه برای بازیگر مطرح سینمای کشور

⭐️ پرونده 1500 سکه طلا مهریه برای زوجه

⭐️ بیش از 50 طلاق توافقی

⭐️ پرونده کلاهبرداری به ارزش ۳۰ میلیارد تومان

⭐️ پرونده جرایم اقتصادی در یکی از بانک های کشور

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده زمین خواری در استان البرز به ارزش ۳۵۰ میلیارد تومان

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

و …

ویدیوی زیر مربوط به یکی از پرونده‌های رسانه ای گروه وکلای دیوان سالار است که متاسفانه اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران دست پسر جوان را با شمشیر قطع کرده بودند.

این ویدیو دارای صحنه‌های دلخراش می‌باشد.

رفع توقیف اموال بابت مهریه

توقیف اموال مهریه زمانی صورت می گیرد که زن به منظور مطالبه مهریه خود از مرد نسبت به توقیف اموال برای مهریه اقدام می کند و پس از توقیف اموال برای مهریه توسط زن،مرد با توجه قوانین و شرایط و ارائه اسناد و مدارک به دادگاه می تواند اقدام به رفع توقیف اموال برای مهریه کند.

توقیف اموال برای مهریه

مهریه در واقع دینی است که عقد به عهده مرد قرارمی گیرد و در صورت مطالبه زن، مرد ملزم به پرداخت آن است و اگر مرد از پرداخت آن سر باز زند، زن می تواند با مراجعه به اداره ثبت اقدام به توقیف اموال کند که این کار باتوجه به قوانین، خود محدودیت هایی در زمینه توقیف اموال دارد، اموال مورد استفاده توسط زن و مرد به دو دسته تقسیم می شوند:

 1. اموال منقول
 2. اموال غیر منقول

اموال منقول

این اموال به طور کلی، به وسایلی که متعلق به فرد است گفته می شود، در مواردی که فرد با همسر خود زندگی می کند، این اموال دسته بندی می گردد:

 • اموالی که کاربری زنانه دارد و متعلق به همسر فرد است.
 • اموالی که کاربری مردانه دارد و استفاده از آن توسط خود شخص بوده است.
 • اموالی که کاربری آن توسط مرد و زن مشترک است.

در نتیجه برای توقیف، نوع مال فرد و جنسیت فرد تعیین کننده است.

اموال غیرمنقول

توقیف اموال در در این روش متفاوت است، زیرا به وضعیت ثبت اموال در سازمان ثبت و اسناد بستگی دارد .برای توقیف اموال غیر منقول در اولین قدم اداره ثبت را باخبر کرد تا نوع اطلاعات ثبت شده فرد مشخص گردد سپس بر اساس آن باید نام فرد در دفتر املاک بازداشتی ثبت شود در غیر این صورت باید مشخص شود که اگر فرد در مال دیگری تصرف دارد، حکم نهایی بر اساس آن صادر گردد.

روش های توقیف اموال برای مهریه

در توقیف اموال برای مهریه، زن می تواند هم از طریق دادگاه و هم از طریق اداره ثبت اقدام به ثبت دادخواست کند و اموال را توقیف کند.

لیست اموال قابل توقیف اموال برای مهریه

پس از ثبت دادخواست زن در اداره ثبت ، اموال مرد توسط دادگاه توقیف می شود، این اموال به شرح زیر است:

توقیف خودرو

توقیف خودرو یکی از روش های اعمال فشار به فرد می باشد تا نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کند. توقیف خودرو به دو صورت قانونی و فیزیکی صورت می گیرید، در توقیف قانونی فرد نمی تواند خودرو را بفروشد، در توقیف فیزیکی علاوه بر توقیف قانونی فرد امکان استفاده از ماشین را نیز ندارد.

توقیف منزل

توقیف منزل به منظور مطالبه مهریه تنها زمانی صورت می گیرد که فرد بتواند ثابت کند کسی تحت کفالت مرد نیست و آن خانه جز نیازهای اصلی آن فرد به حساب نمی آید، در غیر این صورت نمی توان خانه را توقیف کرد.

رفع توقیف خانه برای مهریه

یکی از اساسی ترین مشکلات بین زوجین در هنگام طلاق موضوع مهریه است، پس پیشنهاد میکنیم با یک وکیل مهریه با تجربه در این زمینه مشورت کنید.

رفع توقیف خانه برای مهریه تنها در صورتی امکان پذیر است که زوج بیشتر از یک خانه داشته باشد که در این صورت تمامی خانه ها توقیف میشود و پس از مراجعه آقا به دادگاه پس از پرداخت مهریه میتواند از باقی املاک رفع توقیف خانه برای مهریه انجام دهد.
در صورتی که مرد یک خانه داشته باشد و ارزش آن خانه از مبلغ مهریه کمتر باشد مرد می تواند ادعای اعسار کند ودرخواست رفع توقیف خانه برای مهریه را داشته باشد.
در صورتی که مرد یک خانه داشته باشد و ارزش خانه از ارزش مبلغ مهریه بیشتر باشد زن میتواند خانه را توقیف کند.

توقیف حقوق یا مستمری شوهر

هنگامی که مرد کارمند یک شرکت خصوصی یا دولتی باشد، می توان با توجه به شرایط، حقوق وی را توقیف کرد، به این صورت که اگر دارای فرزند باشند یک چهارم حقوق مرد قابل توقیف می باشد و در غیر این صورت تنها یک سوم حقوق مرد قابل توقیف است. پیشنهاد می‌شود برای رفع توقیف مهریه از یک وکیل مهریه کمک بگیرید.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل مهریه می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل مهریه گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای مهریه گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های مهریه عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل مهریه و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل مهریه

اعسار درتوقیف اموال مهریه

اعسار به معنی رنج و سختی است و دراصطلاحات قانونی به فردی که توانایی مالی ندارد و یا امکان دسترسی به مال خود را ندارد گفته می شود ودر توضیح عامیانه می گویند فرد دچار اعسار شده و نمی تواند بدهی خود را پرداخت کند.

طبق ماده ی این قانون، معسر به کسی می گویند که به دلیل عدم دسترسی به مالش نمی تواند هزینه دادرسی را پرداخت کند.

با توجه به این قانون ممکن است حتی نتواند برای احقاق حقش وکیل بگیرد به همین دلیل میتواند تقاضای وکیل معاضدتی کند.

این مطلب را بخوانید: اعسار مهریه

قرار تامین خواسته در توقیف اموال برای مهریه

با توجه به ماده ۱۰۸ قانون، زن می تواند قبل از ارائه دادخواست اصلی یا همراه با آن در خواست تامین بدهد، با توجه به قانون امکان هرگونه نقل و انتقال اموال تا صدور حکم اصلی از مرد گرفته می شود و همه ی اموال وی ثبت و توقیف می گردد.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل خانواده می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل خانواده گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای خانواده گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های خانواده عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل خانواده و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل خانواده

موارد غیر قابل توقیف اموال برای مهریه کدامند؟

در توقیف اموال برای مهریه با وجود اینکه حق با زن است، اما نمی توان تمام اموال مرد را توقیف کرد، زیرا با توجه به شرایط زندگی هر فرد و نیاز وی به اموال نحوه ی توقیف متفاوت است ،اموال غیرقابل توقیف با عنوان مستثنیات دین شناخته می شوند.

مستثنیات دین چیست؟

زمانی که فردی مطابق با حکم دادگاه بدهکار شناخته میشود و ملزم به پرداخت بدهی خود به فرد طلبکار می شود، اما فرد از پرداخت بدهی خود سر باز زند، فرد طلبکار می تواند اموال آن شخص را به منظور دریافت طلب خود توقیف کند، در این شرایط با وجود اینکه حق با فرد طلبکار است، اما با محدودیت هایی رو به رو است و نمی تواند اموال ضروری فرد را توقیف کند، مطابق قانون این اموال جزو مستثنیات دین شناخته می شود و قابلیت توقیف یا فروش ندارند.

مستثنیات دین شامل چه مواردی می شود؟

 1. منزل مسکونی که فرد محکوم شده و افرادی تحت سرپرستی وی از آن استفاده می کنند.
 2. ۲.وسیله نقلیه ای که فرد ازآن استفاده میکند و به منظور امرار معاش به آن نیاز دارد.
 3. ۳.وسایل خانه و هرآنچه فرد برای زندگی خود و افراد تحت سرپرستی خود به آن ها نیاز دارد.
 4. ۴.خوراک مورد استفاده فرد و افراد تحت سرپرستی وی به قدر نیاز.
 5. ۵.کتاب و وسایل تحقیقاتی فرد برای کسب علم .
 6. ۶.وسایل و ابزار کسب درآمد و امرار معاش فرد و سرپرستان وی که برای گذران زندگی به آن نیاز دارند.
 7. ۷.تلفن مورد نیاز فرد
 8. ۸.مبلغی که جهت پرداخت اجاره به صاحب خانه باید پرداخت کند.

رفع توقیف اموال

چنانچه محکوم‌ علیه، محکوم‌ به و خسارات قانونی را پرداخت کند، طبق ماده 519 قانون آیین دادرسی مدنی اموال توقیف ‌شده رفع توقیف می گردد، همچنین براساس ماده 178 آیین دادرسی مدنی در صورت تراضی طرفین و تنظیم سازش‌نامه، رفع توقیف از اموال صورت می گیرد.ضمن اینکه هر زمان بعد از قطعیت بر اثر فرجام‌خواهی دادنامه فرجام‌خواسته نقض شود امکان رفع توقیف اموال وجود دارد و اگر حکم مورد اعاده دادرسی بر اثر اعاده دادرسی نقض شود میتوان نسبت به رفع توقیف اقدام کرد.

رفع توقیف اموال برای مهریه

رفع توقیف اموال برای مهریه تنها زمانی امکان پذیر است است که با توجه به مفاد قانونی بتوان اثبات کرد امکان توقیف اموال وجود ندارد، برخی از این قوانین به منظور رفع توقیف اموال برای مهریه درذیل ذکر شده:

رفع توقیف خودرو برای مهریه

اگر اثبات شود فرد برای امرار معاش به خودرو نیاز دارد، جز مستثنات دین شناخته می شود و رفع توقیف می گردد.

رفع توقیف ملک برای مهریه

چنانچه ثابت شود ملکی که در آن فرد زندگی میکند تنها خانه ی اوست و مرد و افراد تحت کفالت وی به آن نیاز دارند جز مستثنیات دین شناخته می شود ومی تواند رفع توقیف گردد.

رفع توقیف حقوق برای مهریه

اگر حساب فرد مورد نظر مسدود شده باشد، فرد باید با مراجعه به اجرای احکام نسبت به رفع توقیف آن اقدام کند. باید توجه داشت در صورتی که فرد بدهکار فرزند داشته باشد، تنها توقیف یک چهارم در صورت داشتن فرزند از حقوق قانونی است ودر صورت عدم وجود فرزند توقیف یک سوم ازآن صحیح است و در غیر این صورت باید نسبت به حکم اعتراض کرد.

این مطلب را بخوانید: توقیف ملک قولنامه‌ ای برای مهریه

چگونگی رفع توقیف اموال برای مهریه

علاوه بر روش هایی که یک فرد بر اساس قانون طی میکند تا حق خود را مطالبه کند، با تغییر شرایط امکان رفع توقیف اموال برای مهریه فراهم می شود. این شرایط عبارتند از:

صلح طرفین و رفع توقیف اموال برای مهریه

چنانچه طرفین بتوانند در پرداخت مهریه به توافق برسند و مرد بخواهد اموال خود را از توقیف در بیاورد، زن باید یک درخواست مبنی بر انصراف از ادامه عملیات به اداره ثبت دهد تا روند توقیف ملک متوقف شود.

مختومه شدن پرونده و رفع توقیف اموال برای مهریه

چنانچه پرونده به دلیل صلح یا عدم پیگیری طرفین و یا پایان دادرسی مختومه اعلام شود، میتوان نسبت به رفع توقیف اموال برای مهریه اقدام کرد. در این مواقع با کمک گرفتن از یک وکیل خانواده می‌توانید این قضیه را با خیر و خوشی تمام کنید.

وکیل رفع توقیف اموال مهریه چگونه کمک می کند؟

رفع توقیف اموال برای مهریه مستلزم آشنایی با قانون اساسی و نیازمند تجربه در این رابطه است ، ضمن اینکه آشنایی با زبان حقوقی تاثیر به سزایی در روند بررسی دادخواست دارد، در واقع وکیل مجرب با توجه به شناختی که با قوانین و مقررات دارد و با استفاده از مهارت و تجربه خود نسبت به رفع توقیف اموال اقدام می کند. همچنین آگاهی از شرایط و نحوه اعتراض در این نوع امور شانس پیروزی و احقاق حقوق فرد را افزایش می دهد و سبب اجرای بهتر عدالت می شود، لذا در اینگونه موارد پیشنهاد می شود از وکلای مجرب و متخصص کمک گرفته و پرونده را به آنها سپرده تا روند قانونی بهتر و سریعتر طی شود.

بهترین وکیل رفع توقیف اموال مهریه چه ویژگی دارد؟

در روند توقیف اموال مهریه به دلیل پیچیدگی و امکان وجود شرایط غیر قابل پیش بینی ، داشتن یک وکیل خوب و مجرب یک امتیاز به حساب می آید ، باوجود اینکه یک وکیل خوب با استفاده آنچه از پرونده ها و شرایط مشابه تجربه کرده و آنچه از مواد قانونی می داند میتواند زمینه پیروزی موکل خود را در پرونده فراهم کند، اما تنها شناخت یک وکیل خوب کافی نیست و شما برای پیروزی در پرونده ای که حق شماست نیاز به بهترین وکیل در حوزه مربوطه دارید، از این رو کمک گرفتن از وکلای توانمند می تواند شما را در شرایط بهتری قرار دهد. گروه وکلای دیوان سالار با بر خورداری از وکلای مجرب و توانمند به موکلان خود کمک میکند تا در فشار روحی و شرایط سخت نیز بهترین نتیجه را در پرونده خود بگیرند.

برای رزرو وقت جلسه می‌توانید با شماره 44899341-021 تماس بگیرید.

لیست وکیل مهریه

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

4.5/5

اگر هنوز سوالی در مورد رفع توقیف اموال برای مهریه دارید در کامنت‌ها بپرسید. کارشناسان حقوقی به سرعت پاسخ می‌دهند.

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

7 دیدگاه

 1. سلام.
  ممنونم از مقاله خوبتون.
  من یک ملکی داشتم که قبل از طلاق فروختم. اما حالا به خاطر مهریه همسرم به توقیف درآمده. چطور میتونم بدون حضور همسرم آن را از توقیف دربیاورم؟

  1. سلام من و همسرم در آپارتمانی زندگی می کنیم که سند آن به نام من است من می خواهم مهریه خود را به اجرا بگذارم که خانه حیاط داری است به نام همسرم که در شهر دیگری واقع شده آیا می توانم درخواست توقیف بدهم. آیا این خانه حیاط دار که کسی در آن ساکن نیست جزء مثتسنیات دین به حساب می آید؟ ممنون

 2. مقالتون خیلی خوب بود.
  سوالی داشتم، میتونم تو همین بخش نظرات بپرسم؟ میتونیم جواب بگیریم؟

 3. سلام
  خسته نباشید.
  من بخوام وکیل بگیرم برای رفع توقیف اموال مهریه، چیکار باید بکنم؟

 4. باسلام بنده ازناحیه مچ پا درتصادف با کامیون اسیب شدید دیدم که احتمال قطع از مچ رارساندند به ۵۰ و۵۰ حالا دوعمل سنگین حساس داره که پا به حداقل خودش برسه بیمه کامیون خسارت را تا بحال تشخیص ندادنند ولی خانمم برای مهریه میاد توقیف میکنه من حالا با این پا واین دوعمل پام چه خاکی برسرم بزیزم یاپول بیمه روبگیره بره پام بخدا از مچ قطع میشه یک فکری راهی جلوی راهم بگذارید سپاس گذارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل