کیفری

مجازات اسکرین شات چیست؟🥇【قانون جدید جرم اسکرین شات✔️】

مجازات تهدید با اسکرین شات | مجازات اسکرین شات گرفتن | جرم اسکرین شات گرفتن | جرم اسکرین شات از چت | قانون مجازات اسکرین شات | مجازات نشر اسکرین شات | مجازات اسکرین شات از چت خصوصی و...

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل جرایم رایانه‌ای، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

آیا می دانید؟

مجازات اسکرین شات

در دنیای مدرن و پیشرفته امروز، بخش زیادی از جرایم در حال وقوع مربوط به دنیای مجازی و فضای اینترنت می‌شود. انتشار اسکرین شات نیز یکی از نمونه‌های جرایم رایانه‌ای است که در ایران توسط پلیس فتا پیگیری می‌شود.

پیشرفت تکنولوژی علاوه بر سهولت در کارها مشکلات متعدد دیگری هم به همراه داشته است. برای مثال برقراری ارتباط با یکدیگر در فضای مجازی و چت کردن با آن‌ها، راهی آسان و سریع برای تعامل با دیگران است. اما ممکن است موجب رویداد جرم‌هایی مثل انتشار اسکرین شات شود.

مجازات اسکرین شات در ایران بر اساس قانون مجازات اسلامی و اهمیت به حریم خصوصی افراد مشخص شده است. فردی که اقدام به انتشار اسکرین شات از صفحه چت خصوصی خود با فرد دیگر کند، مجرم است و مطابق قوانین حاکم در کشور نیز مجازات خواهد شد.
مجازات اسکرین شات می‌تواند حبس، جریمه نقدی یا هر دو باشد.

در ادامه این مقاله به بررسی دقیق جرم انتشار اسکرین شات در فضای مجازی خواهیم پرداخت.

مجازات اسکرین شات گرفتن

اسکرین شات گرفتن به تنهایی جرم نیست. ضمن اینکه همه ما در گوشی‌های همراه خود اسکرین شات‌های متعددی از صفحات مجازی مختلف داریم. اما انتشار آن به گونه‌ای که حریم خصوصی فرد را بشکند و موجب آبروریزی او شود، جرم محسوب می‌شود.

مجازات اسکرین شات گرفتن و انتشار آن، مطابق ماده 745 قانون مجازات اسلامی تعیین می‌شود. طبق این ماده افشای حریم خصوصی افراد بدون رضایت آن‌ها، جرم محسوب می‌شود و فرد مجرم به حبس یا جریمه نقدی محکوم خواهد شد.
میزان حبس یا جزای نقدی در پرونده‌های مختلف و با صلاحدید قاضی پرونده می‌تواند متفاوت باشد.

جرم اسکرین شات گرفتن

بر اساس ماده 16 قانون جرایم رایانه‌ای، اگر فردی برای انتشار فیلم، عکس، صدا، تصویر و چت خصوصی دیگران اقدام کند مجرم خواهد بود.

جرم اسکرین شات گرفتن در صورتی که موجب هتک حرمت فرد مقابل شود و اسباب آبروریزی را برای او فراهم کند، دارای مجازات حبس یا جریمه نقدی خواهد بود.

مجازات اسکرین شات و افشای عکس از چت خصوصی دیگران، برابر با 91 روز تا 2 سال حبس یا 5 تا 40 میلیون ریال جریمه نقدی خواهد بود. اندازه حبس و جریمه نقدی در حکم صادر شده، متناسب با شرایط پرونده و توسط قاضی آن پرونده مشخص خواهد شد.

جرم اسکرین شات از چت

جرم اسکرین شات از چت در میان جرایم رایانه‌ای، مجازات مشخصی ندارد. اما در ماده 745 قانون مجازات اسلامی افشاری اسرار و حریم خصوصی دیگران بدون رضایت آن‌ها جرم محسوب می‌شود.

حال این اسرار می‌تواند نمونه‌هایی از عکس، صدا، چت و … باشد. بر همین اساس مجازات اسکرین شات نیز مطابق همین ماده برابر با حبس، جریمه نقدی یا هر دو خواهد بود.

مجازات اسکرین شات از چت خصوصی

اسکرین شات گرفتن یکی از قابلیت‌های گوشی‌های هوشمند است که می‌تواند با اهداف یادآوری، علمی یا سرگرمی انجام شود. اما اگر قصد فرد از اسکرین شات گرفتن، افشا و انتشار آن باشد، طوری که به حریم خصوصی فرد لطمه وارد شود، مرتکب عملی مجرمانه شده است.

مجازات اسکرین شات گرفتن

مجازات اسکرین شات از چت خصوصی و انتشار آن، به گونه‌ای که به حریم خصوصی فرد تجاوز شود برابر با حبس و جریمه نقدی است. میزان حبس این جرم برابر با 91 روز تا 2 سال حبس و جریمه نقدی آن نیز برابر با 5 تا 40 میلیون ریال پول نقد خواهد بود.

جرم فرستادن اسکرین شات

مجازات اسکرین شات در قانون مجازات اسلامی با تکیه بر قوانین شرع و عرف تعیین شده است. جرم فرستادن اسکرین شات همان انتشار اسکرین شات یا افشای اسرار خصوصی دیگران است.

در صورتی که متوجه شدید فردی برای انتشار اسکرین شات از صفحه چت شما اقدام کرده است، می‌توانید از او شکایت کنید.

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

شکایات مربوط به انتشار اسکرین شات معمولا توسط پلیس فتا پیگیری می‌شود. فردی که مرتکب این جرم شده است توسط مقامات قضایی بازخواست خواهد شد و به مجازات اسکرین شات محکوم می‌شود.

برای اینکه بتوانید انتشار چت خصوصی خود را در دادگاه اثبات کنید، بهتر است از کمک و راهنمایی یک وکیل باتجربه و ماهر بهره‌مند شوید.

جرم تهدید به پخش اسکرین شات

بر اساس ماده 669 قانون مجازات اسلامی، تهدید دیگران به انجام عملی که ممکن است باعث آبروریزی و ضرر شرافتی یا افشای اسرار او شود، جرم است.

فرقی ندارد فرد مجرم عمل مورد نظر را انجام دهد یا خیر. همین که اقدام به تهدید طرف مقابل کند، مرتکب عملی مجرمانه شده است و مجازات آن نیز برابر با 2 ماه تا 2 سال حبس و یک تا 74 ضربه شلاق خواهد بود.

بر همین اساس جرم تهدید به پخش اسکرین شات نیز مجازاتی مشابه خواهد داشت. زیرا فرد مجرم با تهدید به پخش اسکرین شات، آبرو و اسرار خصوصی طرف مقابل را نشانه گرفته است.

مجازات پخش اسکرین شات

تصور کنید روزی متوجه می‌شوید که اطلاعاتی که در چت خصوصی با همکار خود به او داده بودید در کل شرکت پخش شده است. سپس با پیگیری‌های خود می‌فهمید که همکارتان اسکرین شات چت خصوصی خود با شما را منتشر کرده است.

در این صورت می‌توانید از او به مقامات قضایی شکایت کنید. مجازات پخش اسکرین شات در چنین شرایطی برابر با حبس و جریمه نقدی خواهد بود.

جرم تهدید به پخش اسکرین شات

مجازات انتشار اسکرین شات

مجازات انتشار اسکرین شات طبق ماده 17 قانون جرایم رایانه‌ای برابر با 91 روز تا 2 سال حبس و 5 تا 40 میلیون ریال جریمه نقدی یا هر دو خواهد بود.

اما در برخی پرونده‌ها ممکن است این حکم تغییر کند. بنابراین مجازات اسکرین شات و تهدید فرد مقابل به انتشار آن، مطابق ماده 669 قانون مجازات اسلامی برابر با حبس به مدت 2 ماه تا 2 سال و همچنین یک تا 74 ضربه شلاق است.

مجازات نشر اسکرین شات

مرجع اصلی رسیدگی به جرم انتشار اسکرین شات، دادسرای جرایم رایانه‌ای است. اگر اسکرین شاتی از اسرار خصوصی شما توسط فرد دیگری منتشر شده است، باید به این دادسرا شکایت کنید.

پس از آن مرحله جرم نگاری توسط مراجع قضایی انجام می‌شود و در نهایت مجازات نشر اسکرین شات برای فرد مجرم تعیین خواهد شد.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل کیفری می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل کیفری گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای کیفری گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های کیفری عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

جهت مشاهده لیست وکیل کیفری و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل کیفری

قانون مجازات اسکرین شات

در قانون مجازات اسکرین شات فرد مجرم بر اساس نوع و میزان جرمی که مرتکب شده است می‌تواند به حبس یا جریمه نقدی محکوم شود. جرم انتشار اسکرین شات، جزو جرایم مقید به نتیجه است.

اما اگر فردی با اسکرین شات‌هایی که از طرف مقابل دارد او را تهدید کند، مرتکب جرم تهدید به انتشار اسکرین شات شده است که در دسته جرایم مطلق قرار دارد.

در جرم انتشار اسکرین شات، فرقی ندارد که محتوای آن در چه دسته‌ای قرار بگیرد. حتی یک چت خصوصی ساده یا یک تصویر هم اگر منتشر شدن آن لطمه‌ای به حریم خصوصی فرد وارد کند، می‌تواند روی حکم نهایی قاضی تأثیرگذار باشد.

لذا در پرونده‌های مربوط به مجازات اسکرین شات، بهتر است از راهنمایی‌ها و کمک‌های یک وکیل مجرب استفاده کنید.

مجازات تهدید با اسکرین شات

در ماده 669 قانون مجازات اسلامی این گونه آمده است که اگر کسی، فردی دیگر را به هر صورتی به ضررهای نفسی، مالی، شرفی، افشای اسرار خانوادگی و قتل تهدید کند، مجرم است.

مطابق این ماده از قانون مجازات اسلامی، مجازات تهدید با اسکرین شات برابر است با تا 74 ضربه شلاق و دو ماه تا دو سال حبس خواهد بود.

برای بررسی دقیق‌تر این موضوع، می‌توان به بند هشت ماده واحده احترام به آزادی مشروع و حفظ حقوق شهروندی اشاره کرد. قانون‌گذار در این قسمت عبارت افشای اسرار را توضیح داده است که شامل مواردی مثل مضمون نامه‌ها، عکس‌ها و فیلم‌های خانوادگی و نوشته‌ها می‌شود.

با توجه به اینکه چت‌های خصوصی نیز جزو اسرار و حریم شخصی افراد محسوب می‌شود، انتشار اسکرین شات آن بدون رضایت فرد مقابل جرم انگاشته می‌شود. مجازات اسکرین شات در چنین مواقعی توسط قاضی پرونده و بر اساس میزان و نوع جرم مرتکب شده مشخص خواهد شد.

آیا اسکرین شات جرمه؟

مطابق ماده 17 قانون جرایم رایانه‌ای و ماده 745 قانون مجازات اسلامی، انتشار اسکرین شات و لطمه وارد کردن به حریم شخصی دیگران جرم است.

تمام پرونده‌های این چنینی در دادسراهای جرایم رایانه‌ای مورد بررسی قرار می‌گیرد. مجازات اسکرین شات نیز بر اساس همین قانون برای فرد مجرم صادر می‌شود.

مجازات تهدید با اسکرین شات

بنابراین اگر این سؤال در ذهنتان ایجاد شده است که آیا اسکرین شات جرمه یا خیر، باید بدانید که اسکرین شات گرفتن به تنهای جرم نیست. اما انتشار آن به منظور تجاوز به حریم خصوصی و افشای اسرار دیگران، جرم محسوب می‌شود.

جمع‌بندی

اسکرین شات گرفتن در زمانی که گوشی همراه اکثر مردم جزو گوشی‌های هوشمند است، امری عادی تلقی می‌شود. اما اگر از این اسکرین شات‌ها به نحوی نادرست استفاده شود و تبدیل به وسیله‌ای برای سوءاستفاده از دیگران شود، می‌تواند موضوع دردسرسازی باشد.

انتشار اسکرین شات از چت خصوصی با افراد بدون رضایت آن‌ها جرم است. مجازات اسکرین شات در ماده 745 قانون مجازات اسلامی، برابر با حبس و جریمه نقدی است. میزان حبس و جزای نقدی فرد مجرم در پرونده‌های مختلف متفاوت بوده و تصمیم نهایی آن با قاضی پرونده خواهد بود.
پرونده‌هایی که به انتشار اسکرین شات و موضوعاتی از این قبیل مربوط می‌شود، در عین سادگی پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. لذا بهتر است حین رسیدگی به امور پرونده از راهنمایی و مشاوره یک وکیل خوب و باتجربه استفاده کنید.

تعداد زیادی وکیل موفق و متخصص در گروه وکلای دیوان سالار مشغول به کار هستند که هر کدام در یک زمینه حقوقی و کیفری تجربه و مهارت دارند و آماده کمک‌رسانی به شما هستند.

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل جرایم رایانه‌ای متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم کیفری دیوان سالار در بیش از ۳۱۵ پرونده کیفری، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

لیست وکیل جرایم رایانه ای

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

وکالت تخصصی

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده فسخ قرارداد مشارکت در ساخت

⭐️ بیش از ۷۰ پرونده مشارکت در ساخت

⭐️ بیش از ۳۰۰ پرونده ملکی

مشاهده سایر پرونده ها

⭐️ پرونده زمین‌خواری ملکی در دماوند به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان که منجر به محکومیت زمین‌خواران و بازپس‌گیری املاک شد.

⭐️ پرونده ملکی که طرف مقابل موکل ستاد اجرایی فرمان امام بود. این پرونده به نفع موکل به اتمام رسید.

⭐️ بیش از ۶۰ پرونده جلوگیری از دستور فروش ملکی

⭐️ بیش از ۷۰ پرونده دستور فروش ملکی

⭐️ پرونده زمین خواری در استان البرز به ارزش ۳۵۰ میلیارد تومان

⭐️ پرونده دستور فروش ملکی به ارزش ۳۸ میلیارد تومان

⭐️ پرونده ملکی ۴۰ هکتاری در شهریار

⭐️ پرونده اختلاف در تهاتر ملکی به ارزش ۲۴ میلیارد تومان

⭐️ بیش از ۲۰ پرونده الزام به تنظیم سند رسمی

⭐️ بیش از ۵۰ مورد پرونده دستور تخلیه و حکم تخلیه

⭐️ بیش از ۱۰ پرونده اراضی ملی

⭐️ بیش از ۳۰۰ طلاق توافقی، مهریه و طلاق و …

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا در شمال تهران به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری در شمال تهران به ارزش ۱۶ هزار یورو

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری شمال تهران شد.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

⭐️ طلاق از طرف زوجه برای بازیگر مطرح سینمای کشور

⭐️ پرونده 1500 سکه طلا مهریه برای زوجه

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده اجرت المثل برای زوجه

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده ترک انفاق

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف زوجه در تهران که آقا با معلم مدرسه فرزندشان رابطه نامشروع برقرار کرده بود

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف مرد که همسر وی با ۴ مرد دیگر از جمله وکیل طلاق خود رابطه برقرار کرده بود.

⭐️ پرونده شکایت از کلاهبردار معروف اینستاگرامی (آقای ع-ح) به میزان بیش از ۳۰۰ میلیون دلار : این پرونده در حال حاضر در جریان است.

⭐️ پرونده سرقت ارز دیجیتال به میزان ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ بیش از ۵ مورد پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ ۷ پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال ایرانی (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ بیش از ۱۰ مورد شکایت از شرکت های پانزی

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال و هک ولت توسط کانال تلگرامی معروف

و بیش از 800 پرونده دیگر

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.99

اگر هنوز سوالی درباره مجازات اسکرین شات گرفتن دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 4.6 ( 1 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل