خانواده

وکیل خانواده در غرب تهران ⚖️ + [شماره و آدرس]

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل خانواده در غرب تهران متخصص و باتجربه، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

بهترین وکیل خانواده در غرب در تهران را بشناسید!

امروزه تعداد زیادی وکیل در کلان شهر های ایران مثل تهران مشغول به فعالیت هستند و در زمینه های مختلفی مثل خانواده، طلاق و حضانت تخصص و تبحر دارند.

غرب تهران یکی از مناطق مهم تهران محسوب می شود که در آن تعداد زیادی وکیل در زمینه خانواده به صورت تخصصی و حرفه ای فعالیت می کنند. بنابراین وکیل خانواده در غرب تهران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

وکیل خانواده سعی می کند که مشکلات و مسائل پیرامون خانواده را با استفاده از تجربیات و‌ دانش خود به خوبی حل کند. وکالت یکی از مهمترین و با ارزش ترین شغل های اجتماعی است که از دیرباز در اشکال مختلف وجود داشته داشته است و به مرور زمان دچار تحولاتی شده است.

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل خانواده در غرب تهران را معرفی کرده و نکات مهم در رابطه با اخذ وکیل خانواده را در اختیار شما قرار دهیم. امیدواریم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

نمونه پرونده های شاخص خانواده دیوان سالار

⭐️ طلاق از طرف زوجه برای بازیگر مطرح سینمای کشور

⭐️ پرونده 1500 سکه طلا مهریه برای زوجه

⭐️ بیش از 50 طلاق توافقی

و…

لیست وکیل خانواده در غرب تهران

 

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از12 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته

⚖️ بیش از 40 سال سابقه حقوقی
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️از مدیران حقوقی نیرو های مسلح

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از15 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 6 سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


دکتر مهرداد محمدی [بخش بین‌الملل]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ مشاور حقوقی و امور قراردادهای شرکت‌هایی چون هواپیمایی قطر و …
⚖️ داوری اختلافات قراردادی فدراسیون فوتبال ایران
⚖️ داور مرکز بین‌المللی مرکز داوری شانگهای (SHIAC)

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت


تصویری از چکش عدالت

امروزه تعداد زیادی ‌وکیل در مناطق مختلف کشور ایران و‌ سراسر جهان در زمینه های متفاوت وکالت مشغول به فعالیت هستند و سعی می کنند که برای موفق شدن در زمینه‌ کاری خود، همه توان خود را به کار گیرند.

مشاهده
لیست وکیل برای طلاق توافقی ✔️|【بهترین قیمت✔️】

در همه مناطق تهران، وکلای بسیار متبحر و با تجربه ای مشغول به فعالیت هستند و در حیطه کاری خود بسیار موفق عمل می کنند.

در این مقاله قصد داریم اطلاعات مفید و جامعی را در مورد خصوصیات وکیل خانواده در غرب تهران و وکیل خانواده در پونک در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. امیدواریم تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با وظایف وکیل خانواده در غرب تهران

وکیل به شخصی گفته می شود که از جانب شخص دیگر یا موکل برای انجام کار مشخصی انتخاب می شود و اختیار لازم برای اداره امور توسط موکل به او داده می شود.

افرادی که در رشته حقوق فارغ التحصیل شده اند و دوره کارورزی یا کارآموزی خود را در رشته وکالت با موفقیت پشت سر گذاشته اند، در آزمون وکالت شرکت می کنند و در صورتی که بتوانند نمره لازم را در این آزمون کسب کنند از سمت اداره ها و مراجع ذی صلاح قانونی، مجوز لازم برای وکالت آن ها صادر می گردد و افراد می توانند به صورت یک وکیل رسمی در زمینه وکالت فعالیت کنند.

امروزه تعداد زیادی وکیل در زمینه های مختلفی مثل طلاق، تقسیم ارث و ثبت شرکت فعالیت می کنند.

هر چقدر که دانش و تخصص وکیل در زمینه کاری خود بیشتر باشد و نسبت به همه جنبه های مختلف کار خود تسلط بیشتری داشته باشد، در زمینه کاری خود موفق تر عمل می کند.

همانطور که می دانید خانواده یکی از مهمترین عوامل تأثیر گذار بر پیشرفت و توسعه یک کشور است. بدیهی است هر چقدر که بنیان خانواده محکم تر باشد، سلامت جامعه نیز بیشتر است.

امروزه تعداد زیادی وکیل به طور تخصصی در زمینه خانواده فعالیت می کنند و نسبت به همه جنبه های آن مسلط هستند.

خانواده با ازدواج زن و مرد شکل می گیرد و با تولد فرزندان گسترش می یابد و شکل جدیدی به خود می گیرد. هر کدام از اعضای خانواده باید نسبت به وظایفی که در برابر سایر اعضای خانواده دارند، مسئولیت پذیر باشند و سعی کنند که وظایف خود را به خوبی انجام دهند.‌

اگر یکی از اعضای خانواده وظایف خود را به خوبی انجام ندهد و حقوق سایر افراد خانواده را زیر پا بگذارد، طبیعتاً در بین اعضای خانواده مشکلات و اختلافات بسیار زیادی ایجاد می شود.

در قانون اساسی کشور، قوانین و مقرراتی درباره حل مشکلات و مسائل مربوط به خانواده ذکر شده است و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

در صورتی که یکی از اعضای خانواده وظایف خود را به خوبی انجام ندهد سایر اعضای خانواده می توانند طبق قانون با او برخورد کنند.

امروزه تعداد زیادی وکیل خانواده در غرب تهران در زمینه خانواده مشغول به فعالیت هستند و با توجه به تجربه و دانش تخصصی که دارند سعی می کنند که از حقوق موکل خود به خوبی دفاع کنند تا حق هیچ کدام از اعضای خانواده پایمال نشود.

پیگیری طلاق، یکی از وظایف وکیل خانواده

طلاق نیز یکی از مهمترین مسائلی است که در حیطه کاری وکیل خانواده مثل وکیل خانواده در غرب تهران قرار می گیرد. وکیل خانواده در غرب تهران نسبت به جنبه های مختلف طلاق آشنایی کامل دارد.

طلاق به دو صورت انجام می شود:

  • طلاق توافقی
  • طلاق غیر توافقی

طلاق توافقی به نوعی طلاق مسالمت آمیز گفته می شود که در اثر تفاهم زوجین صورت می گیرد. یعنی زن و شوهر تصمیم می گیرند که به صورت کاملا دوستانه و بدون هیچ‌ گونه بحثی در کمترین زمان ممکن از هم جدا شوند.

در طلاق توافقی وکیل خانواده چندان نقش مهمی ندارد و زوجین می توانند بدون مراجعه به وکیل خانواده مثل وکیل خانواده در غرب تهران به مراجع قانونی یا دادگاه مراجعه کنند و به صورت کاملا توافقی از یک دیگر جدا شوند.
مشاهده
وکیل اجرای مهریه در تهران |【وکالت تخصصی✔️】
 وکیل طلاق توافقی در غرب تهران در کمترین زمان و بدون نیاز به حضور زوجین، مراحل طلاق توافقی را طی می‌کند.

طلاق غیر توافقی یکی از مهمترین انواع طلاق است.

در این نوع طلاق زن و شوهر برای جدا شدن از یک دیگر تفاهم ندارند و فقط یکی از زوجین برای طلاق اقدام می کند و زوج دیگر با طلاق موافق نیست.
سن قانونی فرزند مهمترین ملاک در تعیین سرپرستی و حضانت او بعد از طلاق می باشد.

طبیعتاً اگر مرد برای طلاق همسر خود به مراجع قانونی مراجعه کند و مدارک لازم را به دادگاه ارائه دهد، بعد از طی شدن روند اداری و موافقت دادگاه طلاق صورت می گیرد.

اگر خانمی برای طلاق از همسر خود اقدام کند با توجه به این که حق طلاق با مرد است و در قانون اساسی بیشتر از آقایان در زمینه طلاق حمایت می شود، خانم‌ باید مدارک بسیار معتبری علیه مرد به دادگاه ارائه دهد تا دادگاه مدارک و اسناد ارائه شده را در مدت زمان مشخصی بررسی کند و در صورتی که در صحت مدارک مشکلی وجود نداشته باشد، خانم ‌بعد از گذشت مدت زمان زیادی می تواند از همسر خود جدا شود.
با توجه به مطالب بیان شده وکیل خانواده مثل وکیل خانواده در غرب تهران در طلاق غیر توافقی نقش بسیار مهمی دارد و در این زمینه می تواند به خانم ها کمک بسیار زیادی کند و روند اداری طلاق را در مدت زمان بسیار کمتری طی کند.

حضانت فرزندان، یکی دیگر از وظایف وکیل خانواده در غرب تهران

حضانت فرزند یکی دیگر از مشکلات مربوط به طلاق غیر توافقی است و در حیطه تخصصی فعالیت وکیل خانواده در غرب تهران قرار می گیرد.‏ همانطور که می دانید حضانت فرزندان یکی از مهمترین دغدغه های پدر یا مادر در هنگام طلاق است.

در صورتی که فرزندی به سن قانونی رسیده باشد می تواند در دادگاه سرپرست خود را تعیین کند و برای ادامه زندگی خود با پدر یا مادر بعد از طلاق تصمیم بگیرد.

وکیل خانواده در غرب تهران

درصورتی که فرزندی به سن قانونی نرسیده باشد، دادگاه بر حسب شرایط موجود و بررسی صلاحیت پدر و مادر، سرپرست فرزند را بعد از طلاق تعیین می کند.

وکیل خانواده نقش مهمی در تعیین حضانت فرزند بعد از طلاق دارد و می تواند با ارائه مدارک معتبر و قانونی به دادگاه صلاحیت یا عدم صلاحیت پدر یا مادر را مشخص کند.

تصور کنید که پدری به مواد مخدر اعتیاد دارد و دچار اختلالات روحی و فکری است. طبیعتاً چنین پدری شایستگی سرپرستی کودک را ندارد و آینده کودک به خطر می افتد.

در چنین حالتی مادر می تواند از طریق وکیل خانواده مثل وکیل خانواده در غرب تهران، عدم صلاحیت یا شایستگی همسر خود را به دادگاه ثابت کند و سرپرستی فرزند خود را به عهده گیرد.

درباره عدم صلاحیت پدر برای حضانت فرزند بیشتر بدانید.

پیگیری نفقه، یکی دیگر از وظایف وکیل خانواده

یکی دیگر از مواردی که باید توسط وکیل خانواده پیگیری شود، نفقه می باشد.

نفقه به همه ی نیاز های متعارف زن گفته می شود که از طرف شوهر او باید برای او تامین شود.

نیاز های اصلی و اساسی که مورد نیاز هر انسان برای زندگی است و در صورت عدم تامین این نیاز ها، زندگی زن با مشکل مواجه می شود.

نیاز هایی مثل خوراک، پوشاک مناسب، مسکن راحت و همچنین دیگر نیاز هایی که زن در گذشته با آن ها مانوس بوده است. مثل داشتن کنیز که در صورتی که مرد بتواند و شرایط مالی او اجازه بدهد باید برای زن تامین شود.

همچنین خدمات درمانی زن در هنگام بیماری او باید توسط شوهر انجام شود و به طور کلی راحتی و آسایش زن در خانه ی شوهر تامین شود.

مشاهده
وکیل طلاق از طرف مرد ✔️ |【وکیل متخصص✔️】
بدیهی است در صورتی که هر کدام از موارد فوق رعایت نشده باشند، زن می تواند از طریق وکیل خانواده در غرب تهران از شوهر خود شکایت کند و نفقه ی خود را به صورت کاملا قانونی از شوهر خود دریافت کند.

نفقه فرزند بعد از طلاق:

بر اساس ماده 1199 قانون مدنی پرداخت نفقه فرزندان بر عهده پدر و در صورت فوت یا نبود پدر بر عهده جد پدری می باشد.

این قانون حتی زمانی که حضانت فرزند به مادر داده شده باشد هم لازم به اجرا است.

بر اساس این قانون پرداخت نفقه برای فرزند پسر تا سن 18 سالگی بر عهده پدر یا پدر بزرگ وی است. اگر فرزند پسر پس از 18 سالگی در خانه پدر خود مشغول به تحصیل باشد، تا زمان اتمام تحصیلات نفقه وی بر عهده پدر یا پدر بزرگ می باشد.

حال قانون گذار شرایط متفاوتی را در پرداخت نفقه برای فرزند دختر در نظر گرفته است. بر اساس ماده قانون 1199 قانون مدنی، قانون تا زمانی که فرزند دختر مجرد است نفقه ی وی را بر عهده پدر و یا پدر بزرگ او قرار داده است.

مشخص است که نفقه دختر پس از ازدواج از جانب پدر قطع خواهد شد و پرداخت نفقه وی بر عهده همسرش قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است در صورتی که فرزند دختر پس از ازدواج از همسر خود طلاق بگیرد یا همسر وی فوت کند نفقه وی مجددا برعهده پدر و یا پدر بزرگ او می باشد.

آیا گرفتن مهریه هم از وظایف وکیل خانواده در غرب تهران می باشد؟

گرفتن مهریه نیز یکی دیگر از وظایف وکلای خانواده می باشد.

مهریه در واقع مقداری پول، کالا، طلا و یا هر چیز دیگری است که در هنگام عقد بین طرفین در عقد نامه ذکر می شود و شوهر موظف است در صورت طلب کردن مهریه از طرف همسر خود، آن را به زن بدهد.
البته در صورتی که مهریه عند الاستطاعه باشد، قانون برای پرداخت مهریه از زن مهلت می گیرد تا شوهر بتواند در صورت استطاعت مالی، مهریه ی او را پرداخت کند. اما در صورتی که مهریه عند المطالبه باشد، شوهر باید مهریه را هر زمانی که زن آن را طلب کرد به او بدهد.
البته در مورد پرداخت مهریه قوانین بسیار زیادی وجود دارد که می توانید با مراجعه به یک وکیل خانواده از جزییات آن با خبر شوید.

امروزه در بسیاری از موارد مهریه را قسط بندی می کنند و به صورت قسطی به زن پرداخت می کنند.

سخن پایانی

با توجه به پیچیدگی هایی که در بسیاری از پرونده های خانواده وجود دارد و ممکن است در موارد متعدد نیاز به حضور طرفین پرونده در دادگاه و سایر مراجع قضایی باشد، قطعا وجود یک وکیل در چنین پرونده هایی سودمند است.

خصوصا اگر شما نیز ساکن غرب تهران هستید اخذ وکیل خانواده در غرب تهران می‌تواند تا حد بسیار زیادی باعث صرفه جویی در زمان شما شده و احتمال موفقیت پرونده شما را افزایش دهد.

به این مطلب امتیاز دهید!

4.78/5

امتیاز کاربران: 4.45 ( 2 رای)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. درخواست اثبات بر باکره بودن و طلاق غیر مدخوله دارم.
    حدود 3 ماه پیش از همسرم جدا شدم و عنوان طلاق مدخوله صادر شده در حالیکه من باکره ام راهی برای اینکه اثبات کنم طلاق باید غیر مدخوله صادر میشد وجود داره میتونم کاری کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل