وکیل

لیست وکیل زن در تهران + [آدرس و شماره]

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل زن در تهران متخصص و باتجربه، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

معرفی بهترین وکیل زن

وکالت امر مهمی است که اگر به افراد غیر حرفه ای سپرده شود می تواند باعث اتلاف وقت و هزینه شده و موکل را سردرگم و خسته کند. اما مراجعه به بهترین وکیل زن مسیر دادرسی را کوتاه تر خواهد کرد و از انجام کارهای موازی و بیهوده جلوگیری می کند. خانم های بسیاری وجود دارند که در وکالت دارای تخصص بالایی هستند و می توانند با ارائه راهکارهای قانونی نتیجه دلخواه را به دست آورند.

در ادامه قصد داریم چندین وکیل زن پایه یک دادگستری در تهران با درصد موفقیت بالا و رزومه ای قوی را به شما معرفی کنیم. همراه ما باشید.

لیست وکیل زن

وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از15 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 6 سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت


ویژگی وکیل زن خوب در تهران

وکیل زن خوب که در تهران به فعالیت حقوقی می پردازد باید از نظر روحی دارای ویژگی هایی باشد که بتواند در حوزه حقوقی فعالیت کند. قدرت روحی یک وکیل میزان موفقیت یک پرونده را پیشاپیش تضمین می کند. در زیر به چند نمونه از ویژگی وکیل زن خوب در تهران اشاره خواهد شد.

  • برون گرایی

کسانی می توانند در حوزه حقوقی موفق عمل کنند که روحیه برون گرا داشته باشند، و موج احساسات شدیدی که در طول بررسی یک پرونده به طرف آنها جاری می شود را به آسانی در خود حل کنند. مراجعان یک وکیل زن مشکلات حقوقی و کیفری بسیاری دارند که برای دادخواهی به سراغ ایشان آمده اند و انتظار دارند، وکیل زن بتواند به احساسات آنها با روش های درست پاسخ دهد، و شرایط ایشان را درک کند.

  • فن بیان قوی

در وکالت داشتن فن بیان در اولویت قرار دارد. کسی که قصد پیگیری یک پرونده کیفری در مراجع مهم قضایی را دارد باید بتواند با کلام شیوا و با ادای کلمات صحیح و رسا از حق موکل خود دفاع کند. وکیل دادگستری زن در تهران این قدرت را در خود می بیند که با ارائه دفاعیات مستدل مقام قضایی را اقناع کند و شرایط را به نفع موکل خود تغییر دهد.

  • روحیه خستگی ناپذیر

واقعیت آن است که وکالت شغل پر زحمت و پر دردسری است و وکیل زن وقتی وکالت یک شخص را می پذیرد از تمام توان خود برای به سرانجام رساندن پرونده استفاده می کند. رفت و آمد در مراجع قانونی مختلف و تلاش برای پیشبرد پرونده به سود موکل تحمل بسیار بالایی را می طلبد و وکیل زن باید صبر و استقامت زیادی داشته باشد.

  • تعاملات اجتماعی گسترده

در جریان پیگیری یک پرونده وکیل زن با افراد زیادی روبرو خواهد شد و باید بتواند به شیوه درست با این افراد تعامل برقرار کند و آنچه که برای موفقیت پرونده نیاز دارد به دست بیاورد. ارتباط اجتماعی قوی و گفتگو با گروه ها و سازمان های مختلف این قدرت را به وکیل کیفری و حقوقی خواهد داد که در صحنه دادگاه با قدرت ظاهر شود.

مشاهده
وکیل متخصص ✔️ |【خانواده- کیفری- حقوقی✔️】

وکیل زن بعد از پذیرش وکالت چه وظایفی دارد؟ 

وکیل دادگستری زن در تهران با قبول یک پرونده وظایفی را برای خود ایجاد می کند که باید به انجام آن پایبند باشد. به خصوص وکیلی که در پرونده های کیفری حضور دارد با شرایطی روبرو خواهد شد که باید بتواند به طور همه جانبه به ایفای نقش بپردازد. در زیر به چند نمونه از وظایف وکیل زن اشاره خواهد شد.

تفهیم اتهام

مهمترین مسئله ای که بعد از قبول وکالت یک پرونده وکیل باید در نظر بگیرد، تفهیم اتهام برای موکل است. بسیاری از افراد با عبارت های حقوقی ناآشنا هستند و وقتی مورد بازپرسی قرار می گیرند با بیان مسائل نادرست شرایط خود را در جایگاه متهم سخت تر می کنند و باعث پیچیدگی پرونده خواهند شد. شفاف سازی جرم و اتهام صورت گرفته و روشن کردن معنای عبارات حقوقی در سرنوشت متهم تاثیرگذار خواهد بود.

جمع آوری شواهد و مدارک

یکی از وظایف مهم وکیل زن در پیگیری پرونده به دست آوردن اطلاعات دقیق از شرایط ارتکاب جرم و وضعیت متهم در هنگام وقوع جرم است. برای چنین موضوعی باید به سراغ افراد مختلف شاهدان و سایر افراد مرتبط با پرونده برود و مدارک و مستنداتی را جمع کند و در دادگاه به نفع موکل ارائه دهد.

نگارش لایحه قوی

بعد از جمع کردن شواهد و مدارک وکیل زن به نگارش لایحه دفاعیه می پردازد. در نوشتن این لایحه نهایت دقت صورت می گیرد زیرا تاثیر آن بر مقام قضایی غیرقابل انکار است همچنین بر آینده متهم اثرگذار خواهد بود و می تواند موجب خلاصی او از تبعات سنگین کیفری شود.

حضور به موقع در دادگاه

وکیل زن با وقت شناسی و دقت عملی که دارد تلاش می کند در وقت تعین شده، در دادگاه حضور پیدا کند و با ارائه دفاعیات قوی موکل خود را یاری نماید. حضور به موقع وکیل بر روند دادرسی تاثیر مثبتی خواهد داشت و باعث می شود پرونده روند بهتری را در پیش بگیرد.

گزارش دهی به موکل

وکیل زن خوب در تهران به طور مستمر با موکل خود ارتباط خواهد داشت و ایشان را در جریان مراحل رسیدگی به پرونده قرار می دهد. گزارش هایی که وکیل به موکل خود ارائه می دهد، نشان دهنده تلاش های او برای بهبود شرایط متهم و رهایی وی از حبس و سایر مجازات هاست.

وکیل زن برای فعالیت در حوزه حقوقی به چه دانش و تخصصی نیاز دارد؟ 

پیگیری پرونده حقوقی و به خصوص جرایم کیفری نیازمند دانش و تخصص بالایی است و وکیل زن زمانی که به این عرصه قدم می گذارد باید در زمینه های مختلف اطلاعات کافی را به دست بیاورد. در زیر به چند دانش مورد نیاز وکیل زن اشاره می شود.

  • کسب مدارج علمی و حقوقی

طی کردن تحصیلات دانشگاهی مرتبط با حوزه حقوقی و کسب مدارج علمی بالا در رزومه کاری یک وکیل زن تاثیر خواهد داشت. داشتن مدارک کارشناسی ارشد و دکترا در حوزه حقوق جزا می تواند پشتوانه علمی وکیل کیفری را تقویت کند.

  • تسلط کافی بر مواد قانونی

در حوزه حقوقی قوانین مختلفی به تصویب رسیده است که وکیل زن باید به تمام قوانین مرتبط با فعالیت خود اشراف داشته باشد. به طور مثال وکیل دادگستری زن در تهران زمانی که پرونده کیفری را پذیرش می کند باید تسلط کافی بر قانون مجازات اسلامی، قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشا و اختلاس و کلاهبرداری، قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، و… باشد.

  • آگاهی نسبت به رویه قضایی

جدا از مواد قانونی که به تصویب رسیده، در فواصل زمانی آرا مشورتی از اداره حقوقی صادر می شود و همچنین آرای وحدت رویه در دیوان عالی کشور وجود دارد که وکیل زن باید بر چنین آرایی اشراف داشته باشد. استفتائات مختلفی از مراجع حقوقی انجام می شود که وکیل دادگستری باید اطلاعات کافی را در این باره به دست بیاورد. در کنار تمام موارد گفته شده در دادگاه های مختلف قضات رویه مخصوص با خود را دارند و وکیل زن در فعالیت خود از چنین مواردی مطلع خواهد شد.

  • آشنایی با پزشکی قانونی

در حال حاضر بیشتر پرونده های کیفری نیازمند مراجعه به پزشکی قانونی هستند، و کارشناس باید درباره جراحات وارد و مسائل پزشکی اظهار نظر کند. وکیل زن اگر بتواند در این باره آگاهی لازم را به دست بیاورد می تواند موکل خود را به درستی راهنمایی کند. در مراجعه به پزشکی قانونی مسائلی وجود دارد که در نحوه پیشبرد پرونده موثر است و وکیل دادگستری باید بر آن مشرف باشد.

  • آشنایی با علم روانشناسی

وکالت شغلی است چند وجهی، که با علوم مختلف ارتباط برقرار می کند. یکی از ابزارهای مورد نیاز وکیل زن آشنایی با علم روانشناسی است. روانکاوی افراد مختلفی که وکیل با آنها ارتباط دارد کمک می کند که روش مناسب برخورد با ایشان را انتخاب کند، و با اشخاص مختلف متناسب با روحیات ایشان رفتار نماید. در مواجه با پرونده های کیفری متهمان روحیه مخصوص به خود را دارند، و غالبا دلایل روحی موجب وقوع جرم شده است، بنابراین وکیل زن باید بتواند با چنین اشخاصی به روش مناسب تعامل داشته و برای کمک به ایشان وارد عمل شود.

مشاهده
لیست وکیل پایه یک دادگستری جنت آباد ✔️ |【+ آدرس و شماره✔️】

برای سپردن وکالت به وکیل زن به کجا باید مراجعه کرد؟ 

موسسات حقوقی بسیاری وجود دارد که وکیل زن با آنها همکاری می کند، اما برای سپردن وکالت به ایشان باید نکات مختلفی را در نظر گرفت. از جمله آنکه سابقه کاری موسسه باید به دقت بررسی شود. پرونده هایی که یک وکیل توانسته است به انجام برساند، سابقه ی خوبی را برای ایشان فراهم کرده است، و با بررسی آن می تواند به قدرت وکیل در پیگیری پرونده کیفری آگاه شد. همچنین بررسی رزومه کاری اعضای فعال در یک موسسه حقوقی کمک می کند که افراد به توانایی های وکلای دادگستری اشراف پیدا کنند.

سخن پایانی

به طور حتم مراجعه به افراد غیر حرفه ای موجب یأس و ناامیدی خواهد شد و نتیجه مطلوبی برای موکل پرونده به دنبال ندارد. چنین افرادی با دادن وعده های پوچ و بی حاصل موکل را دچار سرگردانی می کند. اما کمک گرفتن از وکیل زن مجرب که در موسسات حقوقی معتبر فعالیت دارند، مسیر دادرسی و قضایی را هموارتر خواهد کرد و نتیجه دلخواه برای موکل به ارمغان می آورد.

توانایی های وکیل خانم در برقراری ارتباط با موکل، تاثیر به سزایی در سرنوشت قضایی پرونده خواهد داشت و این امیدواری را در موکل ایجاد می کند که با پیگیری ها و تلاش های بی وقفه وکیل شرایط به سامان خواهد شد.

وکیل کیفری با سعه صدر و کوشش زیاد برای رهایی موکل خود از مجازات های سنگین وارد عمل می شود و نقش خود را به طور مثبت به انجام می رساند.

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.92

امتیاز کاربران: 4.4 ( 1 رای)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل